Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość akurat-akurat
Siedza dwie anorektyczki w wannie. Jedna mówi do drugiej: - Teraz mnie trzymaj! wypuszczam wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotko, wiem ze w filmach jak rezyser chce aby jakis aktor przytyl to go karmia proteinowymi milkshake. Mozna kupic cos takiego w sklepach ze zdrowa zywnoscia badz tez poszukac na necie ktore sa najlepsze. Dziekuje wszystkim za slowa otuchy !!! Chyba kazdy z nas ma takie chwile ze tego potrzebuje.... 🌻 Dzisiaj juz bylo cieplej tylko -25, w poludnie swiecilo slonko wiec tego mrozu nawet nie bylo czuc. Wczoraj chyba mialam glebokiego dola, ale sie wykopalam. Dzisaj w pracy bylam silna i nie skusilam sie ani na pizze, ciasta, kanapki, samosy i ciasteczka czekoladowe ktorymi nas karmili. Za to pobieglam sobie na campus kupic grecka salatke. Jedynie to wypilam kilka kubkow kawy ale jak sie pracuje caly dzien na lodowisku to sie chce czegos goracego napic a nam tylko serwuja kawe. Ale wracam do diety bo juz 5 funtow ulecialo........i spodnie juz lepiej leza. Jeszcze raz muchas gracias !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ludziska! Pamietacie jak pisalam, ze w grudniu 2004 zlozylam aplikacje o prace w sklepie? Dzisiaj dopiero dostalam telefon, ze chcieliby sie ze mna zobaczyc. No wiec umowilam sie na jutro 10 rano na rozmowe i prosze trzymac kciuki. Nie wiem jak mi uda sie pogodzic prace od 3 nad ranem do 12 w poludnie ze szkola, ale mam nadzieje, ze dam rade!! Licze na kciuki! W sumie nie beda to wielkie pieniadze, ale od czegos trzeba zaczac. :p :D Moze uzbieram na jakis samochod. ;) Tak wiec prosze o kciuki raz jeszcze! :D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia-moja rodzina juz trzyma kciuki , powiedz jak poszlo, nas jest siedmioro domownikow wiec trzymamy!!!!!!!!! Pionia🌻Sto lat Sto lat niech zyje ....... Bagatelka- jak to nie masz planow?! marzen nie masz? przeciez kazdy ma, nawet glupie ale kazdy !!!!!!! wazne tez zeby sie cieszyc z tego co juz mamy i popatrzec z jakiego punktu zaczynalysmy!!! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia: SUUUUPER!!! Wiedzialam, ze ci sie uda!!!! To fantastyczna wiadomosc!!! Jak juz bedzie po to nam koniecznie daj znac jak poszlo i co to za miejsce. Kiedys mi chyba cos wspomnialas, ale nie jestem pewna czy to ten sam sklep czy jakis inny jeszcze obczajalas. Gicio!!! Nawet maja ilosc kasy ci pomoze! Bagatelka: slonko, nie doluj sie za bardzo! czasem tak bywa, ze sie nie ma inspiracji do zycia, ale potem wszystko sie zwykle klaruje i widac swiatelko na koncu tunela. k-11: 5 funtow!! brawo!!! zanim sie obejrzysz bedziesz lzejsza o 15 !! 🌻 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylismy z T genialna restauracje o nazwie Buca di Beppo. Dostalam od nich w ramach promocji gift card na $10 wiec musielismy sprobowac. Na zewtanrz wyglada nieciekawie, troche zniechecajaco. Dlatego nigdy wczesniej tam nie bylismy. Ale po wejsciu jakby zupelnie inny swiat! Czulam sie doslownie jak w rodzinnej wloskiej restauracji w Nowym Jorku! Niesamowite!!!! Wystroj wnetrza bajeczny, masy zdjec w roznych ramkach, stare zdjecia rodzinne, slynni wlosi, zdjecia kardynalow, wycinki z gazet, rozne ozdobki w stylu religijnym... Cud miod....Zjedlismy pyszny lunch, najpierw salate romaine, potem chicken marsala.... Zadnego makaronu, oparlismy sie nawet pokusie chleba czosnkowego, a pachnial niebiansko... Mniam...Szkoda tylko, ze nasz kelner nie byl Wlochem tylko Meksykaninem. Ale mial akcent, ciemna cere i wlosy zaczesane do tylu jak z Ojca Chrzestnego... Supcio doswiadczenie.... Na pewno se tam jeszcze wybierzemy. Aha, jeszcze cos dziwnego: dzis dostalam w poczcie magazyn \"Working Mother\". Dodam, ze nie jestem matka, ani pracujaca, ani w najblizszym czasie nie planuje. Wyglada to jakby ktos dla mnie zamowil subskrypcje... Dziwne... Ja tego magazynu nigdy nawet w rekach nie mialam... Ciekawe od kogo to... Moze od mojego przyszlego pracodawcy PwC, bo jest tam cos o najbardziej przyjaznych dla kobiet firmach... Moze to dodatek to mojego czlonkostwa w AICPA... Hmmmm... Bede sie nad tym teraz glowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialm sie kiedy, ze w chinskiej knajpie sa skosnoocy, w meksykanskiej meksykanie Mc Donald\'s czarni, to we wloskiej powinni byc wlosi... Pomylslalam co by bylo jakby ich wymieszac... a jeszcze zeby zachowac jakies tradycje, bo skoro we wloskiej sa takie dekoracje, w chinskiej muzyka, w meksykanskiej obrazki muzyka itd to co w polskiej??? Squirley-Zazdroszcze obiadu....a szaszlyki to tez dietetyczne...prosze powiedz ze tak....mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, tez bede trzymac kciuki......, tylko ile Ty bedziesz godzin spala jak bedziesz zaczynala prace o 3:00 nad ranem, 9 godzin w robocie i szkola? Hmmmm? ........ Aby wszystko pomyslnie wyszlo !!! 🌻..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley tpo jest wlasnie ten sklep. :) K-11 ja tez nie wiem jak to bedzie ze spaniem. Chyba bede przesypiac weekend. ;) Pozyjemy zobaczymy. Musze dac sobie rade. Ale najpierw dostac prace. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :) Jeszcze nie moge sie wybudzic, chociaz za kilka minuy wybija 10! Ostatnio wstaje coraz to poniej i chyba bede musiala od jutra z tym na dobre skonczyc, bo w srode czeka mnie szoku wybudzeniowy przed godzina szosta :o I egzamin o dziewiatej! :o Nie podoba mi sie to :o Wczoraj tez bylismy z S. w restauracji... naszej ulubionej zreszta! Poszlismy do niej na nasza pierwsza randke... no moze wtedy nie byla to jeszcze randka, ale po wyprobowaniu kilku innych restaracji wlasciciwie pozostajemy jej wierni :) I wczoraj znowu wrocilam lekko ululana... jak zwykle zreszta ;) Wlasciciel zawsze na koniec serwuje bardzo mocny \'digestif\' ... co po wczesniejszym aparitifie i rozowym \'Bandol\' do kolacji po prostu scielo mnie niemalze z nog i czulam sie tak lekka, ze SBD do nieczego w tym momecie nie byla mi potrzeba :P A à propos ksiazki, wczoraj przewertowalam kilka stron (to bylo silniejsze ode mnie ;) ). Naprawde fajnie sie to czyta... :) Przejrzalam tez troche przewodnik, ktory rowniez zakupilam... Mysle, ze za tydzien bede juz gotowa do rozpoczecia SBD :) Squirley - az sie dziwie, ze komp Ci padl od wirusow po zainstalowaniu Tlenu. Raczej mysle, ze ktos Ci zawirusowal koomputer. Moze masz slabo zabezpieczonego? Radzilabym Ci (dla ogolnego bezpieczenstwa) wgrac dobry program antywirusowy i dla ochrony przed innymi zbyt ciekawskimi uzytkownikami internetu sciagnac sobie firewall! To Ci powinno zabezpieczyc dobrze komputer! My od kiedy stosujemy takie zabezpiecznia, nigdy nie mielsmy zadnych probmemow z naszymi komputerami! A na czat na onecie, chetnie kiedys zajrze, zeby sobie z Toba podadac. Musimy sie tylko kiedys jakos mailami zgrac :) Natomiast jesli chodzi o namawianie mojego S. na silownie, to daremny moj trud! On na pewno sie na to nie zgodzi, bo \'nie ma czasu\', bo to i tamto... Jedyne co moge zrobic to sprobowac go namowic, zeby w koncu zabrac nasz atlas od jego ex-szwagra! I tak tez sprobuje zrobic! :) kokus - ciesze sie, ze moglismy sobie chociaz chwilke pogadac :) bagatelko ❤️ - chyba jakis dolek Cie dopadl... a dokli nalezy zakopywac! Glowa do gory! Jak mowia Francuzi po deszczu zawsze przychodzi ladna pogoda! :) Piwonia - to kiedy mamy skladac zycienia? :D k-11 - rozejrze sie za tym, ale nie wiem czy on bedzie chcial stosowac takie odzywki. :o Musze go podpytac... Zreszta chcialabym zdobyc ksiazke dla niego, zeby sobie poczytal... Marzeniusia - trzymam kciuki! 🌻 Powodzenia :) Pozdrawiam wszystkich i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
no i jestem ;) bylam zrobic wczoraj te pasemka: platynowy blond z ciemnym brazem, wyszly bosko!!! jestem zachwycona :) mniej zachwycony byl moj jak uslyszal cene, ale coz .. OPLACALO SIE wczoraj tez pojechalismy do naszej znajomej, ktore mieszka 2 h jazdy w jedna strone do nas, wrocilismy ptwornie zmeczeni po "napadzie" na Mc Donalda.. jakos nie mialam smaka na hamburgera, ktory przykleil sie do spodu opakowania ;(( dzis jestesmy w nastrojach jak na "odwyku", a przed nami obiad z bratem meza... Najprawdopodobniej 27 wyjezdzamy do POlski na 2 tyg ;) we mnie juz wszystko skacze, bo ostatnim razem bylismy na wielkanoc zeszlego roku i to tylko 5 dni.No, ale tym razem ma byc inaczej ;) Juz zaczelam robic zakupy: slodycze, kawy, proszki i drobiazgi dla calej rodziny. Wprawdzie nie sa to jakies drogie rzeczy, ale moim zdaniem liczy sie pamiec. Jeden dostanie ramke z naszym zdjeciem, mali kuzyni przybory do szkoly i slodycze itd.Najgorsze jest, ze do Stuttgartu musimy pojechac z tymi wszystkimi rzeczymi pociagiem te 60 km, bo nie ma nas kto zawiesc ;(( To bedzie czwartek i kazdy ma co do roboty. Tak to sobie zaplanowalam, bo chce zebysmy w PL spedzili dwa weekendy. Trzymajcie sie !! lece gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
AGASOKO szukam kontaktu z Toba!!! mieszkam 60 km na poludnie od Stuttgartu i potrzebuje pilnie nr tel do firmy Lazar!! malutka_de@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... siedze w domu, pale w piecu i robie buraczki cwiklowe na obiad. 5 lyzek cukru potrzeba, w zyciu bym sie nie spodziewal.. i jeszcze ocet. A jakie sa dobre do schabowego i ziemniaczkow.. okropny jestem, wiem, wy jestescie na diecie, a ja takie bzdury gadam... 🖐️:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ,ludzie moje kochane!!!! wlasnie wrocilam z miasta i dokonczylam felietonik,wysylam za minut kilka.:)))) Poza tym to Martin-Czech ma narzeczona:((((((((( I w ogole troche mnie nogi bola od lazenia ,bo zrobilam od 9tej z ladnych pare km,ale to dla zdrowia,sie pocieszam. to do przeczytania.m/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszloooooo....... Kokus-w starym piecu djabel pali hihihihihi,chyba ,ze masz nowy jakis ,to niestety musisz sam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w domu szpital.. Biedny S. ma chyba grype zoladkowa :o Teraz na szczescie spi... Malutka_de - fajnie, ze wyjezdzacie do Polski! Chetnie tez bym sie wybrala... moze na Wielkanoc? kokus - no to smaczka mi narobiles... nie powiem, nie powiem :) Esja - no to Ci Martin! :( Felieton przeczytany... moral byl przedni :P :D:D:D A ja wracam przepisywac notatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w niedzielne przedpoludnie:)) Margot, Naneczka Kokus dziekuje za mile slowa..:)))...ja wlasnie siedze jak na szpilkach i czekam na telefon od mojej bardzo dobrej znajomej...bo...bedziemy razem \"rodzic\" jej coreczke:)))...jej maz akurat wyjechal z podroz sluzbowa..a ona nie chce byc sama...i zawsze w takich waznych momentach ( nie tylko rodzenie dzieci) wspolczuje wszystkim ludziom , ktorzy sa tu sami i nie maja tej najblizszej lub dalszej rodziny...ja zreszta tez zaliczam sie do ich grona... Marzenusia ja juz Ci gratuluje :)) prace napewno dostaniesz:)) tylko jak Ty sie malenka bedziesz wyspiac:)) nocny marek z Ciebie haha))) a rano lubisz sobie pospac:))...przez chwilke napewno bedzie ciezko ale pozniej wpadniesz w rytm:) pamietasz jak Ci opowiadalam o moich poczatkach z 3 pracami na raz??:))) jak ja dalam rade to TY tez:))!!!! trzymam kciuki:)) Squirley ja mialabym bardzo cichutka prosbe....czy moglabys przeslac mi mailem produkty ,ktore mozna jesc w 1 fazie...wiem ze posiadasz taki zestaw i maly jadlospis bo rzucilo mi sie w oczy pare stronek temu ze komus to wysylalas:)) bylabym wdzieczna.... ja wczoraj przy okazji zakupow w Chicago wstapilam do polskiej ksiegarni ale akurat nie mieli SBD wiec zrobilam zamowienie i bede czekac na tel i jak najszybciej pojade i odbiore ksiazke:)) K-11 ja duzo zdrowka Ci zycze nie dawaj sie !!! gratuluje tych 5 straconych funtow...ja wczoraj rozmawialam z moja Ewcia wspolczuje Wam tej zimnicy...choc nas tutaj tez pogoda nie rozpieszcza przez ostatnie kilka dni.... Aha... i dobra nowina...prawdopodobnie jutro albo we wtorek bede juz miala stacjonarny komputerek naprawiony ihaaaaaaaaaaaaa:)) Pozdrawiam bardzo serdecznie WSZYSTKICH:))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie od srody zaczynam poszukiwania nastepnego autka ehhhh:))) Esja dziekuje za maile....uwielbiam czytac to co wysylasz:)) KaHa..:)) bylam w Curves...i w przeciwnienstwie do tego co pisalas bo w tych 2 ktore sa najblizej mojego mieszkania...to zieja one pustkami...w 1 bylam tylko ja...a w 2 akurat jak ja weszlam konczyla cwiczenia jedna osoba....ale fakt podobalo mi sie:))) Margot wspolczuje tego szpitala....ja juz wyszlam z grypy ,moj J tez skonczyl brac antybiotyki i narazie oboje jestesmy zdrowi:)) Kokus:))haha a u mnie tez dzis na obiad schaboszczaki z ziemniaczkami...tylko bez cwikly:(( chyba mizeria bedzie...:))..ale smaka narobiles ojjjjjjjjj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie od srody zaczynam poszukiwania nastepnego autka ehhhh:))) Esja dziekuje za maile....uwielbiam czytac to co wysylasz:)) KaHa..:)) bylam w Curves...i w przeciwnienstwie do tego co pisalas bo w tych 2 ktore sa najblizej mojego mieszkania...to zieja one pustkami...w 1 bylam tylko ja...a w 2 akurat jak ja weszlam konczyla cwiczenia jedna osoba....ale fakt podobalo mi sie:))) Margot wspolczuje tego szpitala....ja juz wyszlam z grypy ,moj J tez skonczyl brac antybiotyki i narazie oboje jestesmy zdrowi:)) Kokus:))haha a u mnie tez dzis na obiad schaboszczaki z ziemniaczkami...tylko bez cwikly:(( chyba mizeria bedzie...:))..ale smaka narobiles ojjjjjjjjj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie od srody zaczynam poszukiwania nastepnego autka ehhhh:))) Esja dziekuje za maile....uwielbiam czytac to co wysylasz:)) KaHa..:)) bylam w Curves...i w przeciwnienstwie do tego co pisalas bo w tych 2 ktore sa najblizej mojego mieszkania...to zieja one pustkami...w 1 bylam tylko ja...a w 2 akurat jak ja weszlam konczyla cwiczenia jedna osoba....ale fakt podobalo mi sie:))) Margot wspolczuje tego szpitala....ja juz wyszlam z grypy ,moj J tez skonczyl brac antybiotyki i narazie oboje jestesmy zdrowi:)) Kokus:))haha a u mnie tez dzis na obiad schaboszczaki z ziemniaczkami...tylko bez cwikly:(( chyba mizeria bedzie...:))..ale smaka narobiles ojjjjjjjjj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jeszcze w pidzamie, wstalam pozno i sny mialam jakies takie wyczerpujace. Juz po sniadaniu i kawie, zaczynam sie powoli zbierac do wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na czacie gazety(www.gazeta.pl) fijis -po godzinach(albo taam gdzie wiecej ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!!!! 🖐️ Ja dzis wychodzono-wymarznieta :) Bylismy ze znajomymi na \"przechadzce\" po \"pagorkach\". Widoki piekne tylko slonka jak na zlosc dzis zza chmur wyjgladalo na chwile i bylo chlodno. Na szczescie zrobilam pyszzzzzzzzzzznej herbaty w termos. Cynamonowej ale po swojemu czyli z cynamonem w laskach. Mniammmmmm. Esja ja nie dostalam ani jednego twego arcydziela!!!!!! A wszyscy sie tak zachwycaja. Margolcia restauracja powiadasz? :) Nie zdradzalas wczoraj nic, ze macie takie plany :D Myslalam, ze jeszcze pojawisz sie wieczorem to porozmawiamy ale teraz juz wiem dlaczego sie nie pojawilas :P Mam nadzieje ze S. szybko przejdzie to paskudztwo. Kokus zazdroszcze Ci tych buraczkow, schabowego... mniammmm A co do wyprzedazy to bardzo jestesmy zadowoleni. Kupilismy sobie duuuuuuuuuuza koldre 240x220 zeby sie o nia nie bic :P albo nie spac pod dwiema :D, poduszki i jaski tez wymienilismy no i oczywiscie posciel tez trzeba bylo. Wszytko jednak w promocji naprawde fajnej. Ja wypatrzylam tez dwie taniutkie bluzki, golf dla Miska no i kurteczke dla siebie :D I na razie starczy, nie bedziemy juz jezdzic, co za duzo to nie zdrowo a wyprzedaze maja to do siebie, ze czesto kupuje sie cos, co nie koniecznie jest potrzebne. Malutka-de udanej wizyty w Polsce Marzenusia powodzenia! Ewulek dobrej okazji z autkiem zycze. Amber a tobie milego dzionka w takim razie :) Co do pizamy sie nie martw, zdradze Ci, tylko ciiii zeby nikt nbie slyszal, jak wczoraj rozmawialam z Margolcia to po 17 byla jeszcze w pizamie :P Pozdrowionka gorace dla wszytkich!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!!!! 🖐️ Ja dzis wychodzono-wymarznieta :) Bylismy ze znajomymi na \"przechadzce\" po \"pagorkach\". Widoki piekne tylko slonka jak na zlosc dzis zza chmur wyjgladalo na chwile i bylo chlodno. Na szczescie zrobilam pyszzzzzzzzzzznej herbaty w termos. Cynamonowej ale po swojemu czyli z cynamonem w laskach. Mniammmmmm. Esja ja nie dostalam ani jednego twego arcydziela!!!!!! A wszyscy sie tak zachwycaja. Margolcia restauracja powiadasz? :) Nie zdradzalas wczoraj nic, ze macie takie plany :D Myslalam, ze jeszcze pojawisz sie wieczorem to porozmawiamy ale teraz juz wiem dlaczego sie nie pojawilas :P Mam nadzieje ze S. szybko przejdzie to paskudztwo. Kokus zazdroszcze Ci tych buraczkow, schabowego... mniammmm A co do wyprzedazy to bardzo jestesmy zadowoleni. Kupilismy sobie duuuuuuuuuuza koldre 240x220 zeby sie o nia nie bic :P albo nie spac pod dwiema :D, poduszki i jaski tez wymienilismy no i oczywiscie posciel tez trzeba bylo. Wszytko jednak w promocji naprawde fajnej. Ja wypatrzylam tez dwie taniutkie bluzki, golf dla Miska no i kurteczke dla siebie :D I na razie starczy, nie bedziemy juz jezdzic, co za duzo to nie zdrowo a wyprzedaze maja to do siebie, ze czesto kupuje sie cos, co nie koniecznie jest potrzebne. Malutka-de udanej wizyty w Polsce Marzenusia powodzenia! Ewulek dobrej okazji z autkiem zycze. Amber a tobie milego dzionka w takim razie :) Co do pizamy sie nie martw, zdradze Ci, tylko ciiii zeby nikt nbie slyszal, jak wczoraj rozmawialam z Margolcia to po 17 byla jeszcze w pizamie :P Pozdrowionka gorace dla wszytkich!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedzialam, ze sie wpis dwa razy zabierze i wpisze. Niby go nie bylo a tu prosze. Wiedzialam, ze chcialam cos jeszcze dopisac a teraz zapomnialam. a juz wiem. Esja ja tez Cie probowalam wczoraj na gazeta.pl znalezc ale cos mi nie wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka- trzymam kciuki:) Pozdrawiam wszystkich:) nie mam czasu na pisanie(basement nam znowu zalalo,takze ide sprzatac) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mamy szpital, ale to na dobre... bo i mnie zaczelo mdlic :o Ewulek, Esja - dziekuje Wam za pogdanke :):):) JoAska - a ty musisz tu zdraszac takie sekrety? ;) Ze ja niby o 17-tej ciagle w pizamie siedze? :P .............................................................. Teraz jest juz 21:30 i ja nadal jestem w pieleszach :P Esja????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Madzyk z Owczarni
1....2...3...proba klikania..... Zwracam sie( z oburzeniem w glosie ) o zaprzestanie szkalowania moich biednych owieczek w beretach ,bom je wszystkie jako dobry pasterz wynalazl i przygarnal....Wiem o przypadkach tej haniebnej prowokacji ,jaka sie rozegrala w skrzynkach mailowych,i zapewniam ,ze przedsiewezme kroki, w celu wytropienia sprawcy tego czynu.A kara bedzie straszliwa ,bo mam chody gdzie trzeba :P Ks.Madzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×