Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hejka wszystkim!!! :) Juz po tescie, w poniedzialek wyniki. Moglo byc lepiej ale i tak wiem, ze teraz to cos po tym francusku umie, mowie z bledami to oczywiste ale mowie :D Squirley 🖐️ widze, ze Ty tak jak i ja kiedys nie wiesz jak sie robi lapki itp. Kiedys nas Amber poratowala tym linkiem : http://forum.o2.pl/emotikony.php sa tam wszytkie emoty ktorych tu na forum sie uzywa Margolcia powodzenia w nauce. Tylko nie przesadz :) Jestem padnieta. Moj Misio uraczyl mnie w dodatku pysznym winkiem i teraz padam na pyszczek i oczy mi sie zamykaja 💤 A jutro czeka mnie dzien cierpliwosci :) znaczy wybieramy sie do sklepu, ktory bardzo lubie na \"soldes\" :D No wiec zmykam teraz zyczac europejczykom milej nocki :) a stanikom milego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie komu nudzi ,a chce sobie ze mna aktualnie pogadac to niech wejdzie na czat www.gazeta.pl i znajdzie pokoj gdzie najwiecej ludzi i tam pod nickiem ,,fijis,, siedze i urzeduje ja! i bede tam jeszcze jakies 2-3 godzinki ,wiec tak to w razie czego pisze.(albo to pokoj ,,40stki,,a lbo ,,o wszystkim,,) wasza esja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - dzieki raz jeszcze za przepisy! :) Wlasnie je przegladam... kurcze nie mozna jesc jogurtow 😭 JoAska - oj, winko, to jest to :D No tak, teraz sa \'soldes\' :D Esja - ide Cie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka: nie mozna tylko takich tlustych z duza iloscia cukru. Na poczatek sprobuj czysty, tzw. plain, odtluszczony. A potem moze takie bezcukrowe z owocami. Ja tu kupuje Yoplait. Ich beztluszczowe jogurty sa pycha, ale maja mase dodanego cukru. Musze sprobowac tych cabr-friendly bo wiem, ze takie tez maja. Ale jak beda obrzydliwe to sobie bede sama robic jogurty z plain jogurtu i swiezych owocow. Aha, i zawsze czytaj skladniki na opakowaniach. Jak ma dodany cukier i tluszcz to nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie pogadalam z Margot;) :):):):):) Super!!! i zmykam czytac o tej transmo...i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalam sobie po pracy na zakupy. Poszwedalam sie i nic mi sie nie podobalo choc ceny bardzo korzystne. Jakos wraz ze zgubionymi kilogramami zniknal moj pociag do nabywania ciuchow. Moze nei musze sobie juz poprawiac humoru? A moze podobam sie sobie w czymkolwiek? Myslalam o mniejszych spodniach z materialu ale tyle ich mam i prawie nowe, ze wolalabym te pozmniejszac. Zanioslam jedna pare, ma byc na jutro, zobaczymy jak beda lezec. Margotka, ja zaprzestalam jedzenia gotowych jogurtow owocowych po tym jak przeczytalam wklejony przez ktoras z Was artykul \"Why McDonald\"s fries taste so goood. Po prostu neidobrze mi sie zrobilo, szczegolnie jak napisano z czego jest ten jogurt truskawkowy. Ja kupuje wielka puche jogurtu odluszczonego vanilla, organicznego ( ostatni nie bylo i wzielam Danon, sama chemia a na dodatek konsystencja sie nie zsiada - pozostaje taki sam bez wzgledu na to ile jest w lodowce) i nabieram sobie porcje i dosypuje mrozone owoce, truskawki, jagody czy maliny - py-cho-ta!!! Squirley, nie musi byc plain, vanilla jest polecany w ksiazce, przyjemniejszy! I jak sie zainteresowanym podobal fragment Reakcja Organizmu? Sportowa Naneczka, ksiazke po prostu musisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz dzis tylko biadolenie: ehhhhhhh....... diete znowu od poczatku bede musiala zaczynac :-( Dzisiaj caly dzien pracowalam a po pracy musialam jechac do innej pracy. Niestety jazda zajela mi wiecej niz przewidzialam bo u nas cholerne -40 C, drogi oblodzone pomimoz ze sciagneli snieg to teraz takie szklanki. Jedzenia nie zdazylam zabrac ..... Potem okazalo sie ze nici z planow aby wziac taxi na Olimpic Oval bo wszystkie firmy taxowkowe byly zajete. Musialam wiec znalezc parking a problem bo tam odbywal sie Puchar Swiata w Jezdzie Szybkiej na Lodzie. Jakos udalo mi sie znalezc miejsce na zegarze. Za to potem biegalam i wrzucalam co dwie godziny po $5.00 !!! Zaparkowalam i tak daleko od wejscia i za kazdym razem jak lecialam to w pol drogi paralizowalo mnie i zbieraly mnie dreszcze i myslalam ze juz tak zostane i sie zamroze. Pewnie teraz to zapalenie pluc murowane bo od tego cholernego pracowania w mrozie juz mialam od swiat: przeziebienie, zapalenie migdalow i zatoki ! Mam juz dosc tego zimna !!! Oczywiscie wypilam pare kubkow kawy ze smietanka no i o reszcie zakazanych potraw to juz nawet nie wspomne. No i znowu musze zaczyna Faze nr 1 a juz mialam prawie tydzien za soba :-( Pracuje tez jutro na tych mistrzostwach to sobie przynajmniej wynagrodze to marzniecie \"flirtowaniem \"z lyzwiazami... (ha ha ha, to flirtowanie to wyglada tak: ktos do mnie zagada a ja sie obracam naokolo i udaje ze nie doslyszalam. Potem sie krzywie i nagle wynajduje powod ze koniecznie musze gdzies byc ..no a potem to juz tak siebie nie cierpie , ze groze sobie ze juz do konca zycia bede sama jak sie nie potrafie przy facetach zachowac....No i juz caly czas unikam tej osoby, nie szczedzac sobie obraz i wymowek ze taka mam nedzna nature). Wracajac do tych lyzwiazy to oni maja na prawde piekne figury..ah !!! Co roku po tych mistrzostwach sie napalam na ten sport i potem ide z piec razy i klapa, brakuje mi zwykle motywacji zima. To dlatego ze nie znosze zimna !!! Jak musze parkowac to zawsze czekam az zwolni sie najblizsze miejsce do wejscia na parkingu, a jak nie ma to kraze az sie zwolni. W pracy parkuje pod samymi drzwiami do shipping. Jak sa zamkniete to czekam az otworza pomimo ze 10 krokow dalej jest wejscie. Czy to nie jakas choroba? No bo juz sama nie wiem........ Wogole to ten mroz chyba przemrozil mi moje mozgowie bo nawet wszystko jakos w wolnym tempie mi sie robi....sorry ze sie nad Wami tak znecam i pisze te glupoty, ale teraz jestem sama w domu a jest juz dosyc pozno , za pozno aby komus zawracac glowe na telefon. Syn dalej na meczu a ja sie odmrazam powoli, nawet moj pies nie chce wyjsc na dwor. Musze go niezle wypychac pomimo ze ubrany w palto to za skarby nie chce wyjsc. Potem jak sie juz zalatwi to stoi na srodku ogrodu i czeka abym po niego wyszla i go wniosla.... Czy mi ktos wspolczuje :-( :-( :-( ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wlasnie wanna mi sie napelnia woda z iana a ja stram sie umiejetnie wybudzic ;) Squirley - dziekuje za rade! Bardzo lubie jogurty Yoplait! W ogole uuwielbiam jogurty i ciesze sie, ze nie bede musiala z nich do konca rezygnowac! :) Esja - no to sobie pogadalysmy wczoraj ;) :):):):):) Jednym slowem GIT :D:D:D Amber - ja jestem uzalezniona od jogurtow! Jadam nawet po kilka dziennie! Rano obowiazkowo tez pije Aktimel firmy Danone z bakterami! I jak mam czas to wlasnie sama wrzucam do jogrutow natiralnych owoce! Wiec mysle, ze akurat z tym na diecie nie bede miala problemow! :) k-11 - oj ja wspolczuje Ci bardzo Nie znosze zimna... od kiedy mieszkam na poludniu Europy zrobilam sie gatunkiem wyjatkowo cieplolubnym! A tu u Was takie mrozy! Sciskam Cie mocno! I przysylam troche poludniowo-francuskiego ciepleka :):):) Pozdrawiam wszystkich i zmykam do wanny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki,ale sie nazarlam....grzech ciezki,wszystko to co nie wolno i to z samego rana,dostane po lbie na nastepnym meetingu(jeden juz opuscilam w zwiazku z choroba)A co do grzechu mam juz pomysl na nastepny felietonik ,bedzie o sprawach duchowych ,tylko musze najpierw polatac po miescie i zrobic pare interview.....plus obserwacje wlasne. K-11 -zal sie kochana ,gdzie jak nie tu?Zimno....ja wiem co to znaczy zimno,ale akurat -40 to niewiem....:P Robie zaraz nalot na ksiegarnie,chce miec wszystko co napisal Dan Brown,poza tym w najblizszej przyszlosci polatam po bibliotekach ,bo mnie transmog...cos tam, wciagnelo na serio. Margot-hihihihihi ja tez sie ciesze z pogaduchy wczorajszej ,wyslalam Mamusi berety ,jak to zobaczy to wychrzani wszystkie z domu ,ewentualnie spali w piecu CO.No i sie pochwale wszemi wobec ,ze nawet esemesimy sobie z Margot:) Poza tym dzis sie pojawia Czech ,wiec po miescie pobiegam na nozkach ,zamiast brac auto ,moze schudne 2 dkg ,zanim przyjdzie ,zwlaszca w policzkach:P ok ,wychodze ,musze kupic chleb zanim reszta wstanie ,bo zezarlam caly(to jest ten grzech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja........ wyzale sie ....likwiduja dwie fajne stacje radiowe:Skonnrock i X-iđ ,to juz nic nie bedzie do sluchania ,non stop bedzie Chingy i ,,Balla Baby,, i Eminem i reklamy ..... Owczarnia schodzi na psy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlam juz z wanny! Nalalam sobie za duzo goracej wody i troche bialko mi sie scielo ;) Poczytalam te przepisy! Musze przyznac, ze wczesniej wprowadzajac w zycie rozsadne odzywianie wlasnie tak mniej wiecej jadlam jak w drugiej fazie... Ale prawda jest taka, ze i wczesniej sporo sie naczytalam na temat zdrowego odzywiania, wiec wiedzialam jak komponowac posilki i czego unikac... Teraz czekam z nierciepliwoscina na ksiazke z SBD! Coraz bardziej sie przekonuje, ze to bedzie cos dla mnie :) Mam jeszcze jedno pytanko! My sie tu prawie wszystkie odchudamy a ja chcialabym wiedziec jak przytyc, bo chcemy z moim S. powalczyc o jego wage, a mianowicie o jej wzrost! Chetnie oddalabym mu swoje zbedne kilogramy i zaluje, ze nie moge! Czy ktoras z Was slyszala moze o jakis ksiazkach dzieki ktorym zyskuje sie na wadze??? Esja - grzeszna kobieto ;););) Berety sa superanckie!!! :D Chyba wysle je reszcie, zeby i inni sie posmieli :D Lec po ten chleb!! Aha i jak wrocisz to zajrzyj do skrzynki!!! :D Ja tez juz spadam!!! Trzymajcie sie wszysccy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... mi tez sie nie chce wyjsc z domu, mimo, ze nie ma generalnie zimna (+2 st. C), ale jest wilgotno i w sumie nieprzyjemnie. Ale juz wypilem kawe, przeczytalem wszystko, napisze kilka slow i brykam... Squirley - bardzo dziekuje za przepisy, rzucilem pobieznie okiem na to co mozna i nie mozna i sie poddalem.. nie da rady. Z jednej strony niektore wymagania juz spelniamy, a z drugiej nie widze mozliwosci wprowadzenia dalszych zmian. Faktem jest ze ta dieta to zmiana trybu zycia, a dla mnie by to wygladalo tak, ze trzeba by chodzic po sklepach i szukac produktow. W miescie jest tylko jeden duzy supermarket Kaufland, ale jakos tak nie po drodze, istnieje od pol roku, a ja bylem tam tylko dwa razy, przy czym raz wyszedlem bez niczego bo mnie wkurzyli, ze nie ma nozykow do Gillette! A jeszcze jestem coraz bardziej pewien, ze prawie codzienna porcja miodu jaka zjadam na sniadanie chroni mnie od ponad czterech lat przed jakimis przeziebieniami, grypami itp. Margot -chyba do ciepla latwiej sie przyzwyczaic niz do zimna.. Co do egzaminow, to mam nadzieje, ze zdamy wszystkie :D Oliwki domowej roboty - ale robisz mi smaka, szkoda, ze nie przeczytalem tego przed pojsciem do sklepu.. W tv leci serial francuski, kryminalo-sensacyjny, ktorego akcja dzieje sie na poludniu Francji, generalnie w okolicach Marsylii, wspominaja i odwiedzaja tez Aix, piekne krajobrazy, slonecznie, cieplo, piekna roslinnosc.. wow... kiedy ja tam pojade.... k-11 - strasznie wspolczuje takiej pogody.. i trzymam kciuki zebys sie nie rozchorowala.. A co do facetow to chyba masz jakas fobie... czy nie warto by jednak zaryzykowac? Amber - przedwczoraj zamiast II sniadania w poludnie zjadlem caly kubek 450 g jogurtu z kawalkami brzoskwin... bylo fajnie, ale za godzinke bylem juz tak glodny, ze wrocilem do domu i zezarlem jeszcze trzy kromki chleba z maslem, wedlina i zoltym, tlustym serem na wierzchu. Dopiero wtedy moglem spokojnie pracowac az do obiadu, ktory ostatnio jemy coraz pozniej, kolo 17-tej.. Esja - Komdu scll - inaczej sie nie da, masz jakas islandzka czcionke czy jak... :D JoAska - mysle, ze wyniki testu beda dobre.... Napisz co kupilas na soldach.. Jay - no i co wymyslilas wczoraj po poludniu? Mysle, ze nie zmarnowalas tyle wolnego czasu... Simona - na kazdego faceta jest jakis sposob, tylko trzeba go znalezc.. Cytrusowa - prawda, ze fajnie jest na tym topiku? Pisz czesciej.. iwetta - witaj 🖐️ dobra, juz dotarlem do swojego poprzedniego wpisu... pozdrawiam wszystkich.. jeszcze tylko na kilka minut wroce do poczty i poczytam o SBD, zeby miec material do przemyslen w trakcie roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle zapominam, zeby sprawdzic czy ktos sie wpisal od momentu gdy zaczalem pisac swoje. Ja tez chce berety.. cokolwiek by to znaczylo. Przykra sprawa z ta likwidacja starcji radiowych, mi tak zabrali od nowego roku kolejny program z satelity, a mianowicie angielsko/niemiecki program DW. Nedza... Przesylam caluski mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi ....Kokus mam ja czcionke taka ze hej ....Ţţ Đđ Ć ć Ö ö W ksiegarni mieli tylko Demons and Angels Browna i nic wiecej ,ale zrobilam przeglad polek i jak tam kiedys wpadne!!!....Poza tym naczytalam sie po nocach lektur roznistych i wszedzie widze przyczajonych Masonow,Iluminatow itp....boli mnie glowa:P Margot:) a dostaniesz niebieska koperte gdzies w okolicach przyszlego czwartku:P Trzeba posprzatac w domu ,jak mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobija mnie to, czego sie ucze... 😡 ... jakies diaklazy bleeee... i tak pewnie tego nie zalicze... kokus - oj zdecydowanie tak! I pomyslec, ze kiedys bylam gatunkiem zimnolubnym! A teraz ciagle mi zimno! I ten tutejszy wiatr (mistral) jak wieje to mnie wprost dobija! Grrr... A oliwki sa pyszne... w zalewie z oliwy i ziol! Dostalam od rodzicow S. :) Wczesniej podarowala mi tez sloik kolezanka, ale byly bardzo slone i niestety wyladowaly w koszu, bo po prostu nie dalo sie ich jesc :o Ale te na szczescie sa smaczne :) Okolice Marsylii sa bardzo piekne... wapienne skaly, liczne zatoczki, wysepki... sama Marsylia jest pieknym miastem, ktore niestety w ostatnich kilkudziesieciu latach mocno podupadlo i stracilo wiele ze swoich walorow! Teraz jest to miasto emigrantow, glownie z Afryki Polnocnej... miasto o jednym z najwyzszych wskaznikow przestepczosci we Francji (naprawde jest tam niebezpiecznie, sama zostalam napadnieta 2 lata temu!)... z bardzo biednymi dzielnicami na polnocy... Ale centrum jest nadal piekne... la Canabière, Stary Port, Notre Dame de la Garde... i wysepki z Chateau d\'If :) Esja - dzieki wielkie juz z gory 👄 Podobno \'Anioly i demony\' tez sie fajnie czyta! I \'Twierdze\' podobno rowniez. :) Ja sie za \'Twierdze\' zabiore po \'Kodzie...\', bo juz ja kupilam (byla promocja :P )! Ide sobie usmazyc krewetki! Glodna jestem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonie do domu ,gadam z Tatusiem bla bla bla ,pytam ,,a gdzie Mama?,, -,,a robi porzadki w szafie,, Berety pewnie wywala hihihihihihihihiihihihihihihihihih:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - rozwalilas mnie tym tekstem :D:D:D:D:D:D:D A moje ksiazki wlasnie przyszly! :D I dostalam tez paczusie zywnosciawa od mamusia hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani!! zwloklam sie wreszcie z wyra... nici z mojego postanowienia o wczesniejszym wstawaniu w weekend, zeby nie zaburzyc zegara wewnetrznego... Budzis pipczal o 7:15, a ja spalam w najlepsze do 8:30. Dno... Amberek: hmmm... to o jogurcie waniliowym mi chyba umknelo. Ale chetnie skorzystam bo to na marginesie moj ulubiony...:))) Margot: ciesze sie, ze ci sie te przepisy podobaja. Mam nadzieje, ze zasady tez. Co do diety prowadzacej do przybrania na wadze, to nie polecam sposobu, ktory by sie wydawal najbardziej oczywisty, czyli czekolady i paczkow. Chyba gdzies czytalam dawno temu, ze aby w zdrowy sposob podniesc wage osoby zbyt szczuplen nalezy po prostu zwiekszyc porcje zdrowych rzeczy ktore sie je. Nie trzeba wcale unikac deserow, ale nie moga sie one stac podstawa diety. A poza tym, to nie chodzi wam chyba o powiekszenie warstwy tluszczu na twoi S. Najlepszy sposob na zdrowe zwiekszenie masy ciala do dodanie MIESNI!!! Czyli uprawianie sportu w stylu WEIGHT LIFTING. Facet powinien cwiczyc w silowni z 5 razy w tygodniu, na maszynach, a najlepiej z free weights (czy olympic weights, nie wiem jak to po waszemu bedzie...) Aha, zeby to nie prowadzilo do chudniecia powinien zwiekszyc spozycie bialek (budowa miesni) oraz po sesji w silowni duza porcje weglowodanow. Takiej osobie sie wlasnie ZALECA wielka miche makaronu. No i oczywiscie nie wystarczy sie wybrac raz, dwa, czy przez tydzien. Jak pocwiczy z 3-4 miesiace to powinny juz efekty byc. Facetom jest latwo w ten sposob nabyc ciala (patrz, miesni) bo sa naturalnie pelni testosteronu, ktory temu sprzyja. Kobieta w takiej samej sytuacji musialaby spedzic 2-3 razy wiecej czasu, zeby sie jej miesnie powiekszyly. Ale ladna definicje ciala pokazuje sie w miare szybko i zamiast wygladac jak galatetka ma sie miesnie ze stali... Wiem bo sprawdzilam.... ok. lece po kawusie bo ju sie chyba zaparzyla... kokus: 🖐️ z zasad SD wybierz te ktore w twim domu bedzie najlatwiej wprowadzic i sprobuj. Moze nawet zacznij od 2 fazy. k-11; {kwiat] czyjesz jeszcze bidulko? u nas sie wczoraj tez zimno zrobilo 43 F ale na plus. Ale i tak zdycham... Przez ostatnie 2 tygodnie bylo codziennie ponad 70 F i tak sie przyzwyczailam.... esja: 🌻 szkoda, ze nie moglam sie z wami spotkac na czacie. moj T wrocil z podrozy i musialam sie nim nacieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus> a jasne, ze zmarnowalam, pogadalam z Marzenka a reszta planow wziela w leb;-) ale nic strasznego sie nei stalo, mam pol soboty, pol niedzieli i caly poniedzialek na wykonanie tego, czego nie udalo mi sie zrobic wczoraj.. w koncu poniedzialek wolny jest;-) k-11> az ja tu prawie zamarzlam slyszac o -40.. u mnie emp troche spadla, ba wcale nei troche;-) wczoraj bylo 69F dzisiaj na termometrze jest 45F, mam nadzieje, ze zrobi sie cieplej zanim wyjde z domu Esja> szukalam Cie wczoraj do pogawedek, ale widze, ze rozpogaduszkowalas sie z Margolcia;-) zaraz musze mowe napisac i jade na zebranie bleee do zobaczenia pozniej, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, bo jogurt to tylko przegryzka miedzyposilkowa. Tym sie nie najesz ale pozwoli ci dotrwac do nastepnego posilku. Poza tym jak chleb cie nei tuczy to mozesz go jesc, ja raczej nie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - dziekuje, ze odpowiedzialas na moje pytanie! 🌻 Moj S. jest bardzo chudy... to u nich rodzinne! Sa momenty, kiedy ladnie przybiera na wadze, ale wystarczy jeden stres i cala mozolna walka o kazdy kilogram konczy sie porazka (zdecydowanie latwiej sie odchudzac niz probowac przytyc!). Slyszalam juz wczesniej, ze najlepsza metoda do zwiekszenia wagi jest zwiekszenie wlasnie masy miesni i intensywne cwiczenia na silowni, ale ja ta moja cholere na silownie to nie zaciagne... zaprze sie jak koza i koniec! Rece opadaja... Mamy atlas swoj wlasny, ale nie ma tego, co by go w koncu przywiozl z garazu ex-faceta siostry S., gdzie stoi od trzech lat (wczesniej nie mielismy miejsca, zeby go trzymac u siebie) i chyba czas najwyzyszy byloby go w koncu przywiezc! Jak S. bedzie mial urlop, to popracuje na nim intensywnie ;) Co do jedzenia, kiedys juz dawno temu slyszalam, ze wlasnie slodycze powinno sie jesc w umiarze na korzysc makaronow i w ogole produktow macznych oraz jajek! Staram sie tak wlasnie gotowac dla niego... tylko najgorsze, ze musze go pilnowac, bo on czasami z lenistwa zapomina o jedzeniu w ogole (!) Zalamka... Czasami mam doslownie ochote go wziac i natrzaskac mu w tylek! ;) Jay - zdarzysz, zdarzysz, bez paniki :D A tak w ogole, to moze w koncu wymienilibysmy sie namiarami na gg, Tlen, Skype i te sprawy? Na Tlenie na przyklad mozna robic konferencje i gadac w kilka osob! :D To fajna zabawa :D Kto sie na to pisze? Moj adres tlenowy jest pod nickiem, nr GG 6448238 :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka: hmmm. sprobuj go namowic. Sprobuje znalezc zdjecia mojego T w wieku 15 lat i porownasz je z pozniejszymi. On byla zawsze chudziutki i bledziutki. Ale pewnego dnia, jak skonczyl 16 lat stwierdzil, ze nie bedzie popychadlem i teraz popatrz jaki sie z niego zrobil kulturysta. Jet zawsze najsilniejszym facetem w silowni, wygrywa rozne zawody w podnoszeniu i takich tam, ma supcio miesnie i jest bardzo zdrowy. moze ci sie uda twojego S jakos zmotywowac. Chociaz wiem, ze faceci-Europejczycy sie nie interesuja silownia tak bardzo jak Amerykanie... Zaden z moich dawnych chlopakow z Polski nie lubil silowni. Dodam na marginesie, ze wszyscy wygladali jak pajaczki... co do tlenu i gg to ja nie moge. Kilka miesiecy temu zainstalowalam na domowym kompie tlen (gg sie nie dalo) i 2 dni pozniej zalala nas fala wirusow i komp padl. Do tej pory jest \"chory\". Jedyny szybki komp do ktorego mam dostep to laptop mojego T z pracy, a z tym nie bede ryzykowac, bo jak mu wirusy zjedza projekty to mi sie dostanie po tylku... Ja sie czesto z moja siostra umawiam na czata onetu w pokoju akademik. Wiem, ze to nie to samo co gg, ale dziala tak samo szybko! To moze to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czat gazety tez jest fajny bo prawie tam nie ma ludzi .zwlaszcz w pokojach Polonia :P wiec moze kiedyc tam? Wczoraj sobie rozmawialysmy z Margolcia i bylo bardzo fajnie.... To zrobmy jakis kompromisowy szkic gdzie przychodzimy i kiedy,uwzglednijmy pore dnia i zmiane czasu i choc raz zabalujmy wszystkie razem i Ty Kokus .Obowiazkowo nalezy przyjsc z drinkiem ,wyjatek laski na SBD:P ja proponuje gazete ze wzgledu na te pustki jakie tam panuja. na samym dole jest czat sponsorowany,nikomu sie nie chce nawet przewijac strony do konca zeby sprawdzic wiec bedziemy miec swiety spokoj,w realu sie chyba nigdy wszyscy razem nie spotkamy..... kto dostal choinke strajkujaca? a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chce poinformowc ze aktualnie siedze na czacie gazety i bede tam jeszcze jakis czas,szukajcie fijis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - Ja dostalem choinke, znakomity komentarz zrobilas, brawo.. Przy okazji zobaczylem kawalek REY... Ten wzmiankowany cmentarz jest po lewej stronie za bialym ogrodzeniem?.. chyba glupoty gadam, pisalas, ze choinka zacumowala kolo cmentarza czyli jest on z prawej... No dobra... Zaraz bede szukal na czacie, nie mam wprawy ale sprobuje.. Margot - ja przybralem na wadze raz po dwutygodniowym pobycie w Bretanii, tak mi bylo dobrze tam.. ale zjadalem z reguly poltora obiadu, bo byla z nami kuzyneczka-niejadek i to bylo tak: wujku, ja juz nie moge.. wujku, bo jak babcia zobaczy to bedzie krzyczala na mnie, wujku, zjedz chociaz polowe... I wujek sie obzeral i popijal winem, bo jak siadalem z malolatami, to one mialy wode, a ja wino. A wieczorem u cudownych gospodarzy znowu rozkosze stolu i wino... 4 kilo przytylem.. i tak zostalo... Squirley - gdy bylem w US to czulem przyrost miesni juz po miesiacu pracy na budowie, 4 posilki w tym owoce, slodycze, jogurty z cukrem a wieczorem dwudaniowy obiad w polskiej restauracji. Tylko gdzie sie mi te miesnie podzialy? bo waga zostala + 4 kilo znowu.. A z SBD tak wlasnie zrobie, ze wykorzystam co jest mozliwe.. Amber, ja bez chleba nie moge... wlasnie skonczylem tabliczke czekolady, pyszna byla... i ide po kawe jeszcze... Jay - skoro pogadalas z Marzenka to dnia nie zmarnowalas, bo co masz zrobic to i tak Cie nie minie... berety sa swietne, jak realizm moze byc zaskakujacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Nic chyba dzis nie napisze, bo mam pustke w glowie i nic u mnie sie nie dzieje ... Poza tym, ze przed chwila zdjadlam \"lunch\" a znow jestem glodna... Zjadlam jogurt odtluszczony, nie byl dobry, jakis taki przezroczysty i proszkowaty w smaku... I jak tu isc na diete??? Oprocz tego, to bede musiala cos zmienic w naszej tabeli. gdyz moj czas popytu zagranica sie wyraznie wydluzyl. Doszlam przed chwila do wniosku, ze nie mam zadnych planow zyciowych. Dziwne to, ale na to mi wyszlo. No nic, na razie wiecej marudzic nie bede i poczekam troche, co czas przyniesie... A poki co, to pozdrawiam najcieplej i najserdeczniej jak tylko moge Wsszystkich Mieszkancow Naszej Tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bagatelko, jak tam u Ciebie w pracy, napisz cokolwiek o tym co robisz. Z tymi dietami juz tak jest, nie zawsze to co smaczne to jest zdrowe.. Esja - bylem na czacie i co.. nie ma Cie tam... chyba... zaraz tam wracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! ale mnie ominela dyskusja :D u mnie duzo pracy, duzo sie dzieje, zycie mija w porunujacym tempie, urodziny moje nadchodza w tym tygodniu, ach starzeje sie :( ;) Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuje, ze jak znajde wiecej czasu to odezwe sie, napisze duzo wiecej :D Tymczasem pozdrawiam kazdego z osobna papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - co Ty gadasz, co Ty gadasz, a gdziez Ty sie starzejesz... wszystkiego najlepszego z okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×