Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Xana powodzenia z dietka. ;) Ja wlasnie zjadlam na sniadanko jednego rogalika. Dzis sa jeszcze lepsze. :) Smutno mi bardzo. :( Odeszla moja ukochana ciocia. Tak bardzo chciala nas zobaczyc a my ja zanim sie to stanie. Ile jeszcze mojej rodziny umrze zanim ich zobacze? :( :( :( Kolejna kochana osobka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenusia: tak mi przykro! przesylam ci wirtualnego usciska na pocieszenie. Ja tez sie obawiam ze moja jedyna zyjaca babcia odejdzie zaniim bede ja mogla zobaczyc. Ma kobieta prawie 100 lat i jest w marnym stanie... Jay: wow!! Harvard i Berkeley w tym samym czasie? To faktycznie niesamowity mozg!! Imponuja mi tacy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia- przykro mi:-( To naprawde okropne ze nie mozesz opuscic kraju, strasznie bezduszni sa ci co takie prawo wymyslili. My wlasnie w koncu sie zdecydowalismy pobrac w Polsce z podobnego wzgledu ze moja babcia tez jest chora a jej pragnieniem jest zobaczyc choc jedna wnuczke w bialej sukni. Squirley-geniuszu, gratuluje. Twoje opowiesci mnie podnosza na duchu i mysle ze skoro tobie dobrze idzie to i ja sobie poradze na business management, bo ja tez jestem anglistka:-) (no juz prawie ze udyplomowana:-) Mi tez imponuja ludzie ktorzy sa zdolni ale jeszcze bardziej nawet tacy co sa samoukami. Ma takiego jednego geniusza w domu, ktory jeszcze studiow nie skonczyl a ma wiedze wieksza niz ludzie po studiach i z doswiadczeniem i zarobki tez wieksze. Niestety musi czesto ukrywac ze ma 21 lat w pracy, bo niektorzy mysla ze jak sie jest mlody wiek wyklucza doswiadczenie i wiedze ( choc moj M zaczal kariere jak mial 16 lat). Ja mu czesto zazdroszcze bo ja jestem z tych co musza chodzic do szkoly zeby sie nauczyc:-( Wczoraj mialam jazde i nie chcialo mi sie z rana isc na nia ale jak wsiadlam do samochodu to od razu mi sie polepszylo. Jezdzilismy juz po main roads i instruktor powiedzial ze od 5 lekcji (czyli nastepnej to juz tylko main roads:-) Mi sie ostatnio nic nie chce, a zwlaszcza sprzatac, ale musze sie zmusic!!! Kokus-dzieki za sliczne pieski:-) Wszystkim mowie narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow w kncu sie przekopalam przez to wszystko i widze ze jednak nie ma duszyczek z Norwegii szkoda POZOSTALO MI POCZYTANIE WAS CZASAMI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling> bycie nei z Norwegii nas dyskwalifikuje? hihihi wejdz na www.gazeta.pl na KObieca POlonie tam duzo babek ze Skandynawii jest, \"Norwezki\" tes sa.. u nas same... Brukselki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zoladek urzadzil sobie strajk... buuu... Zdycham jak pies... :) Marzenusia - tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka: ja nie jestem zaden geniusz, po prostu charuje jak wol, zeby mi dobrze szlo, bo mam niska samoocene i oniesmielaja mnie amerykanskie studenciki...hehehe... Zreszta wiesz jakie pieklo przechodze przed testami, bo wam tu o tym opowiadam... blingbling przeczytalas WSZYSTKIE STRONY??!! to jestes chyba jedyna osoba z takim osiagnieciem! no, oprocz tych ktore sa tu od zalozenia i wszystko wspoltworzyly. ale nam dzis stronki leca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie Staniki! Mam dla was wazna wiadomosc!!!! Nie wiem czemu nie pomyslalam o tym wczesniej. Na tej stronie:... www.vistaprint.com ...mozecie sobie zamowic komplet WIZYTOWEK ZA DARMO!!! Koniecznie zajrzyjcie. To fajna sprawa dla tych, ktore szukaja pracy i chca miec ladna wizytowke do rozdawania, albo dla tych, ktore rozkrecaja wlasny biznes, albo po prostu dla wygody z adresem domowym. Jest tam masa roznych wzorow, pudelko z 250 wizytowkami mozna zamowic za friko, placu sie tylko $5 za shipping. Ja juz tak zamowilam dwa zestawy. Ostatni zamowilam tydzien temu z wczoraj wlasnie doszedl. Sliczne sa te wizytowki!!! I pomimo tego ze wybralam najwolniejsza przesylke (bo najtansza...) to dostalam ja w tydzien! O tej stronie powiedzial mi juz dawno moj kolega. Swietna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Piatek moge sobie wyjac z zyciorysu! Juz dawno nie bylam taka chora... Zoladek tak dal mi popalic, ze jeszcze wczoraj zdychalam przez pol dnia! I najgorsze jest to, ze tak naprawde nie wiem, co moglo mi zaszkodzic :o Jedlismy na dobra sprawe to samo z S. i on czul sie wysmienicie, podczas gdy ja... :o Moze to jakis wirus? Wczoraj zadbalismy w koncu o nasz nieszczesny ogrodek! Zakupilismy sporo nowych roslin... w tym drzewko mandarynkowe, oleandry i roznego rodzaju kwiaty oraz nasiona na moj zielnik :) To kropla w morzu potrzeb, bo ogrodek - jak juz kiedys pewnie wsponialam - byl zaniedbany przez poprzenikow, ale dobre na poczatek... Za prace dopiero zabierzemy sie po wtorku, bo najpierw S. musi skonczyc kosic trawe, bo juz nam urosla chyba na pol metra... Zreszta ja poki co mam sporo roboty na uczelnie :o :) Squirley - fiu, fiu :D Gratuluje :D :) Xana - jestem cierpliwa, na zdjatka poczekam :) A kciuki mozesz trzymac juz jutro :) Sciskam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega10
Bardzo sie ciesze ze jestem tu z wami .Miwszkam w Niemczech 10 lat . Mam 34 lata corke i syna ibardzo kochajacego meza jestesmy malzenstfem od szesnastu lat .Ja dziewczyny bardzo tesknie czasami usycham jak kwiat odciety od korzeni . cieszko mi Pozdrawiam vega10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Maria
hello kochani. Bruksela ma niestety to do siebie, ze wszyscy, ktorych poznaje sa tu "przejadem", na kilkumiesiecznym stazu, w poszukiwaniu przygody i doswiadczenia. od trzech miesiecy jestem z paryzaninem, ktory niedawno mi zakomunikowal, ze jest typem podroznika, i ze w styczniu zamierza wyjechac do.. afryki. jak byc z taka osoba. jest fantastyczny, ale przeciez ja nie wiem na czym stoje, a raczej wlasnie wiem i bardzo to smutne. moze gdy zaczne studia alo jakas inna szkole wyzsza, to poznzam kogos na kim moglabym sie oprzec. mam juz dosc tej samotnosci w tlumie znajomych. paradoks. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bling bling
ja mieszkam w Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay nie nie dyskwalifikuje was alez skad po prostu szukam kogos do kogo bede miala blizej Squivler tak poczytalam hm od jakiegos czasu ciagle czytam forum o2 chyba to moj nowy nalog Fajnie ze ktos jest z Norwegii szkoda ze tylko tyle napisala ta osobka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast wylegiwac sie w lozu wstalam o ... 5 rano;-(( po 4 godz snu.. i nie iwem co mam ze soba zrobic hehe jakos mi si edzien wydluzyl, a zawsze jecze, ze on taki krotki;-) Bling Bling> doskonale rozumiem, ze chcesz kogos blizej, bo ja tez szukalam kogos z \"okolicy\" jednak okazalo sie, ze okolica to tysiace mil stad;-( i co z tego, ze to ten sam kraj, ba, to samo wybrzeze i szansa na spotkanie sie rowna sie zeru..mam nadzieje jednak, ze niedlugo znajdziesz bratnia dusze ide poczytac jakas knige, kto wie, moze usne? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zyje, zyje... czytam wszystko. Ciesze sie, ze pieski sie wam podobaly. Jak ktos jeszcze chce fotki to prosze kliknac bo nie mam adresow.. caluski dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ludzie, siedze sobie w majtkach i podkoszulce przed kompem, brzuszek mam wypchany dobrym jedzeniem, sacze sobie pomalutku kawe czasami zycie bywa piekne! kokus dzieki piekne za zdjecia, chyba tylko ja Ci jeszcze nie podziekowalam. Pieski sa takie sliczne, po francusku szczeniaczki nazywaja sie des chiots, to tak jakbys chcial wiedziec. Ostatnio ogladalam malutkie kaczuszki w ogrodach Tuilleries. Takie sliczne maluskie. Uwielbiam male zwierzatka w przeciwienstwie do malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ramach malej przerwy pozdrawiam Was serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana siedze nad moim exposé i dostaje w glowe... 1à minut gadania a roboty huk:o Trzymajcie prosze jutro mocno za mnie kciuki, o 14-tej (szczegolnie ty kokusiu :) ). Pora wracac do pracy :( Sciskam wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pustki, ale co sie dziwic maj, najpiekniejszy miesiac w roku!!! Jak ja uwielbiam ten miesiac, tak zielono wszedzie:-) Margot-rozpoczynam trzymanie kciukow, choc troche wczesnie. Napewno dobrze bedzie. Ja sie ide cos pouczyc bo sie zaniedbalam z nauka. Spodobaly mi sie bardzo wasze tiny pics Marzenusia i Squirley i tez sie wklejam http://tinypic.com/546r9c A gdzie K-11i Amberangel sie zagubily? Pozdrofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro z NOrge widze, ze Blinbling jest z Norge :D ...ale milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z samego rana! 🖐️ Ale mam pietra przed moim dzisiejszym exposé :o Normalnie wole mowic niz pisac cokolwiek, ale mam wyjatkowo trudny temat - samo slownictwo techniczne i boje sie, ze cos chlapne... a czytac nie moge :o Do tego jeszcze nasz profesor bez przerwy potrzasa zegarkiem... :o Plisss trzymajcie kciuki, o 14-tej... Bede sie starala pojsc na pierwszy ogien zanim nerwy zezra mnie doszczetnie! Usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim!! siedze sobie przy biureczku w mojej cube i popijam poranna kawke... noc byla tak upalna, ze nie moglam spac, w zwiazku z czym mam teraz potworny bol glowy i podkrazone oczy... Czy ktos zna jakis skuteczny sposob na pozbycie sie ciemnych worow pod oczami? nic nie pisalam w weekend bo bylam baaardzo zajeta. Glownie zakupami. Przerywanymi sprzataniem domu. Wreszcie mialam czas, zeby caly dom odkurzyc, poscierac zakurzone meble, zmyc podlogi, wyczyscic lazienki, poskladac walajace sie wszedzie ubrania, pozbierac srubokrety i inne narzedzia mojego meza porozkladane w kazdym pokoju (wrzucilam je hurtem do garazu), wyrzucic pozabijane pajaki i osy (boje sie owadow i robali, wiec zabijam je rzucajac na nie czasopisma, potem zostawiam na kilka miesiecy zeby skonaly hehehe) i PODLAC MOJE UMARLE ROSLINY. Jestem notorycznym morderca roslin.... Dom wyglada z deczka lepiej, ale i tak czeka mnie jeszcze sporo pracy. Coz, jak sie chodzi do szkoly i pracuje w tym samym czasie, to do sprzatania nie ma okazji... jedynie na wakacjach... Ale mialam zakupowo udany weekend. Znalazlam odpowiedniej wielkosci i dobrej jakosci walizke. Czerwono czarna Swiss Gear w Marshall\'s. Za 3 tyg jade na 2 tygodnie na to szkolenie z PwC i musze miec odpowiedniej wielkosci walize na wszystkie moje graty. Do tej pory uzywalam takiej malej walizeczki mojego T, a druga ktora posiadam to wielgachny unit przywieziony z Polski jak sie przeprowadzalam. Kupilam kilka przeslicznych garniturow i to w moim rozmiarze!! Mowie wam, znalezienie eleganckich ubran w rozm. 2 GRANICZY Z CUDEM. W wiekszosci sklepow najmniejszy rozmiar to 4, w ktorym ja plywam. Jedyna chyba marka w ktorej jest size 2 to Anne Klein. I znalazlam jej genialny garnitur #2 na przecenie w Dillards. Aha, Staniki, nie wiem czy bylyscie w sklepie Casual Corner Annex. To nie ten zwykly Mallowy Casual Corner, tylko jakby outlet store, czyli rzeczy sporo tansze, ale rownie ladne. KONIECZNIE SIE WYBIERZCIE. Kupilam 2 garniturki przecenione z $250 na $40 kazdy! Niesamowite nie? ponad 200 baksow taniej!!! Aha, i jeszcze cos: jak ktos z was wie o sklepie gdzie moge znalezc koszule non-iron, czyli niemnace, w malych rozmiarach to prosze bardzo mi dac znac. Bo szukalam gdzie sie dalo i oprocz Brooks Brothers nic nie znajduje. Jedyne co widzialam to Liz Claiborne, alerozmiar 4 i to byl tzw. traditional fit, czyli taka luzna koszula jak meska, a ja potrzebuje dopasowanej bo jestem chudziak. ufff... ale sie rozpisalam... co u was? wracam do kawki... 7 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, znow na chwilke wpadam tylko przywitac sie, usisnac i pozdrowic:-) ja nadal siedze przy pracy, ale juz koncze!!:-) Wczoraj sie Piastonalia zaczely i beda trwaly do srody wlacznie, ale chyba sie na zaden koncert nie wybiore, niestety.. a szkoda.. prawde mowiac, wieczorami mam koncerty i dyskoteke techniawe, wstretne manieczki, wlasciwie w domu.. scena polibudy jest tuz obok mojego domciu, wiec sila rzeczy slysze wszystko doskonale, nawet przy zamknietych oknach.. troche to deprymuje.. bo czlowiek tez chcialby sobie pobrykac, a nie ma czasu..;( Za to w sobote bylam na surprise party z okazji urodzin kolezanki. Nie miala pojecia, ze jej caos przygotujemy:) Fajnie bylo, dopoki sie policja nie zjawila, hihi.. Ale nie myslcie sobie, ze to jakas balanga byla:) Kolezanka, u ktorej byla ta impreza ma kawalerke w bloku, w ktorym mieszkaja emerytowani wojskowi, przeczuleni na kazdym punkcie.. siedzielismy sobie spokojnie tylko drinkujac, rozmawiajac, muzyczka sobie leciala i tyle.. a tu o godzinie 23 do drzwi puka policja, ze sasiedzi zglosili, ze za glosno.. Panowie policjanci sami stwierdzili, ze w ogole ta interwencja bez sensu byla i ze przeciez nic sie nie dzieje. jeden z nich stwierdzil nawet, ze to porazka miec takich upierdliwych sasiadow.. no ale coz... po tej interwencji tak nam juz humory klaply, ze sie zebralismy do domciu.. wspolczuje tylko kolezance, ktora musi tam mieszkac.. sasiedzi oskarzaja ja o wszytsko zle co sie dzieje. a to niby domofon zepsula, a to niby zalala sasiadow (ona nawet pralki nie ma, a sasiadow zalala pielegniarka mieszkajaca 2pietra wyzej, ale oczywiscie to byla wina mojej kolezanki)... w ogole wmawiaja jej, ze ona specjalnie bezczelnie tupie wieczorami.. naprawde, mozna sie psychicznie wykonczyc.. ech.. No nic, bede zmykac do roboty. Squirley, jak znajdziesz w koncu te bluzki, to daj znac w jakim sklepie. ja chyba tez mam rozm 2. tylle ze nawet w Polsce nie moge znalezc bluzki na siebie (z racji wymiarow.. za duza roznica miedzy pasem a biustem, cholera... ) usciski dla absolutnie wszytskich, zmykam papa p.s. o, juz wlasnie zaczynaja lupac pod polibuda, kolejny koncert, wrrrr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, Kokus 🌻 dzieki za zdjecia, narawde slodkie te szczeniaczki!!! ;-) Kurcze, wlasnie sobie sprawdzilam rozklad jazdy Piastonaliow i dzis ma byc koncert Renaty Przemyk... ale bym sobie poszla obejrzec zamiast tylko sluchac przez okno i wkurzac sie, ze musze pisac...:) Wlasnie mi kolezanka kawal podeslala, ale sie usmialam, jest absurdalny: Spotkał jeżyk w lesie niedźwiedzia. > - Cześć misiu - mówi jeżyk. > - Cześć jeżyku. > - Piękną mamy dziś pogodę. > - Rezczywiście, piękna. I tak ptaszki śpiewają. > I tak od słowa do słowa, jeżyk dostał po pysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Jeszcze tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×