Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość malutka_de
Rosnie jak na drozdzach.. Ma juz 17 cm i kopie mnie, gdy przyjdzie mu ochota - szczegolnie wieczorkami :) Jeszcze nie wiem jakiej plci bedzie, bo caly czas pokazuje nam swoja szanowna pupcie :P i ginekolog mowi, ze moze i tak byc, ze do konca ciazy sie nie odwroci, a wtedy mam 51% szans, ze to dziewczynka, bo gl. te sa takie kaprysne :) Trzymaj sie GNU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka-de 🌻 no to wspaniale!:) a to lobuziak z malenstwa, ze nie chce sie ujawnic z plcia, hihi;-) a ktory to juz miesiac? Kolezanka, ktora kilka miesiecy temu urodzila coreczke mowila mi, zeby zwracac wlsnie uwage na to, o jakich porach dzieciatko jest najbardziej aktywne, zwlaszcza w nocy. to sa podobno pory, o ktorych trzeba bedzie do malucha wstawac, kiedy sie juz narodzi:-) Usciski dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Minela polowa czwartego m-ca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta
Mam taki problem może ktoś mieszkający zagranicą napisze do mnie maila. A dlaczego? wyjaśniam: mam rodzinę w Australii, nie znającą j.polskiego.Podali mi w liście adres mailowy / to było 2 lata temu/ Ja wtedy nie miałam kumputera. Teraz mam i próbuje sie z nimi skontaktować i nie mogE.Nie wiem dlaczego. Ja mam internet przez kablówkę. Czy to może ogranicza możliwość wysyłania maili za granicę. Proszę napiszcie do mnie chociaż dwa słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta --> nie, nie ma to zadnego znaczenia. mail to mail, nie ma znaczenia gdzie sie go wysyla. jedyny powod jaki przychodzi mi do glowy to taki, ze prawdopodobnie Twoja rodzina zmienila adres mailowy na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta
Do GNU Faktycznie - przeprowadzili się z Redcliffe do Emerald. Ten adres podali mi z pierwszego miejsca zamieszkania.Odpowiedziałam im, że nie mogę prowadzić korespondencji ponieważ nie mam komp. i tak sprawa upadła. Owszem, wysyłaliśmy tylko listy przez pocztE. I teraz też tak muszę zrobić. A szkoda, tak się cieszyłam,że wzślę do nich maila.Dziękuję za odpowiedż. Malta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta --> nie sadze, zeby zmiana miejsca zamieszkania miala wplyw na zmiane adresu mailowego;-) w kazdym razie, skontaktuj sie moze z rodzina listownie i popros o podanie adresu e-mail. tak bedzie najprosciej. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta
Do GNU generation. Ja ciągle sprawdzam sprawnoSC mojego komp. Czy możesz mi powiedzieć skąd przysłaleś mi tego maila, z PL czy z innego kraju? To by znaczyło że do mnie docierają listy z innych krajów. Malta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta, moja droga... nie wysylalam do Ciebie zadnego maila;-) do wysylania maili sluza programy pocztowe typu outlook, czy mozilla, lub strona internetowa, w Twoim wypadku www.tlen.pl albo www.o2.pl , wszysttko jedno ktore... kafeteria to forum, nie majace nic wspolnego z poczta elektroniczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GNU! Jak ci idzie pisanie? Badz cierpliwa, juz niedlugo bedzie po i bedziesz sie przeprowadzac. Co do rozmiarow, to ja tez w biuscie niewiele mam...hehe... Wiesz, coraz czesciej mam wrazenie, ze w tym kraju (w Stanikach, nomen omen) szczuple osoby sa dyskryminowane... A jezeli chodzi o ladne bluzki, to mozna rozne fajowe rzeczy kupic w GAPie, Express i New York & Co., ale nie beda one non-iron, a ja wlasnie szukam tych niemnacych. Z tym jest wiekszy problem. malutka: ale cudnie, ze bobas sie zdrowo rozwija!! mam nadzieje, ze sie jednak dowiesz czy chlopiec czy dziewczynka. Ja bym na pewno chciala wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley 🌻 no wlasnie u mnie jest tak, ze mam duzo w biuscie a malo w pasie... zeby ldnie wygladalo w pasie, posinnam nosic S, ale wtedy nie mieszcze sie u gory.. z kolei jesli dopasuje rozmiar do biustu, to w pasie jest mega luzno i wygladam, jakbym miala na sobie worek.. porazka.. pracuje siebie, pracuje. ale co chwilke tu zagladam;-) cos dzis weny nie mam.. Wlasnie mi Closterkeller za oknem gra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley --> faktycznie, ja tez sie troche dziwnie czulam probujac znalezc rozmiar na siebie jakiegokolwiek ciucha.. nie ma tam takich malych... same ogromnosci... krotkie spodenki musialam w dziale dzieciecym kupic, hihi;-) Co do GAPa, zagladalam tam kilka razy, ale jakos nic mnie nie urzeklo.. trafilam akurat na kolekcje jakby rodem z lat 80tych.. zwezane spodnie, bluzki w wielkie kwiatki, ten klimat :-D wiec sie nie skusilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wlasnie wrocilam do domku i zaczynam od chwalenia sie! :P:D Dostalam 18/20 :D Profesor nawychwalal sie mnie w nieboglosy :D A juz byl moment, ze myslalam, ze nie wyjde przed publike i poprosze o zero... Koniec koncow w momencie, kiedy tylko zaczelam mowic, caly stres odplynal i potem juz tylko nawijalam jak katarynka ;):D Chyba bedzie jednak ze mnie goeograf ;):D W kazdym badz razie dziekuje Wam za kciuki, kochani! 👄 :) wega10 - nie zdazylam Cie wczoraj powitac, wiec dzisiaj to robie: witaj na topiku 🖐️ :) Krystyna Maria - no coz, z typem podroznika ciezko szukac stabilnosci w zwiazku! Trzymam jednak kciuki za kogos, w kim bedziesz mogla znalezc oparcie :) :) Maynka - dziekuje za kciuki 👄 Jak tam Tobie idzie nauka? Zdjecie slicznej dziewczyny jest oczywiscie sliczne :):):) :) Squirley - no to narobilas zakupow! Ja juz nie pamietam; kiedy ostatnio kupilam jakis ciuch (nie liczac sukni slubnej :P ). Musze sie chyba wybrac na jakies niekrepujace zakupki w ramach zbizajacego sie lata :D :) GNU - trzeba bylo zaposic policje na impreze ;):D :) Malutka_de - 4 miesiac? Ale ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU: no prosze, zupelne przeciwienstwo do mnie, hehe. To sie nie martw. Dla biusciastych (sorki za okreslenie) zawsze sie cos w Stanikach znajdzie... Amerykanie maja dzika obsesje na punkcie wielkich biustow. Az do obrzydzenia doslownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArgot 🌻 gratuluje!!!! wiedzialam, ze swietnie Ci pojdzie;-) Squirley 🌻 nie, bez przesady, ja az tak duza nie jestem w klacie;-) mam po prostu bardzo waska talie, stad ta roznica miedy biustem a pasem. A co mialas na mysli mowiac, ze Amerykanie maja obsesje na punkcie piersiastych? kreci ich to, czy jak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mozna, chcialabym sie do Was dolaczyc :) od trzech latach mieszkam na wyspie Jersey, na Kanale La Manche czasami zagladalam na Wasz topik, czytalam ale jakos nigdy sie nie odezwalam pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GNU - dzieki :D :) Leela - witaj na topiku 🖐️ Mam nadzieje, ze zaczniesz sie odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Od kilku lat mieszkam w Niemczech w miescie Bielefeld.I bardzo mnie cieszy ze istnieje taki topik.Pozdrowienia dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leela! Fajnie, ze sie przylaczasz!! GNU: kreci ich to malo powiedziane. Tu 99.99% babek ma biusty rozmiarow C lub wieksze. Przysiegam!! Zauwazylysmy i komentowalysmy to wszystkie my Europejki juz jak bylam w 2001 na stupendium w Iowa. Nie wnikam w to jakim cudem (zapewne chirurgicznym...) sie tak dzieje, bo z genetycznego punktu widzenia to NIEMOZLIWE. Ale jak przyjedziesz i poogladasz troche TV, poczytasz magazynow i popatrzysz na ludzi, to zauwazysz, ze babki malo pozostawiaja wyobrazni, a faceci sie wcale nie kryja z tym, ze sie slinia na ich widok. I na przyklad mnie to bardzo razi. Nie wiem jak w Polsce jest teraz, ale za moich czasow nie mialam wrazenia, ze ludzie sa opetani rozmiarem biustow. A tutaj... Ja do Victoria\'s Secret wogole nie wchodze. Bylam tam kiedys z zamiarem zakupow, ale po tym jak jedna z ekspedientek (w maxymalnie rozpietej bluzce i balonami doslownie wywalonymi na wierzch) mnie zmierzyla z gory na dol jakby chciala powiedziec \"A ty desko co tu robisz?\" wyszlam i nie zagladam tam wiecej...hehehe... to jedna z moich ulubionych historyjek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Margot, wypozyczylam dzis Digital Fortress Dana Browna i sobie powolutku czytam. mam nadzieje, ze sie akcja rozkreci, bo jak na razie poczatek przypomina mi Danielle Steele... Ja mam alergie na tendencyjne opisy i wstepy...w stylu piekna i nieziemsko inteligentna ona (naturalnie blond, orzechowe oczy i super figura modelki) oraz powalajacy geniuszem na kolana on (brunet, z lekkim zarostem, 2 metry wzrostu i boski w squasha...) trata tata... hehehe... jestem cyniczna... Ale o przecietnych ludziach nikt by nie czytal, nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> ale sie uchachalam hihihihi z tych balonow;-) no dodaj jeszcze, ze wiekszosc Amerykanek m aproblemy znadwaga, wiec te ogromniaste biusty wcale mnei nie dziwia.. widzialam wczoraj dizewczynke, moze 7-8 lat, dziewczyn ka siegala mi do lokcia, ale w obwodzie pasa to nie iwem czy byla mneijsza ode mnie;-( rodzice 2 kulki, wiec sienei dziwie zastanawia mnie jedno, jak takie dzieci sobie daja rade w szkole, bo inne dzieci potrafia byc bardzo nieladne margolcia> gratulacjony leela> witam witam, zawsze chcialam na Jersey, ale niestety wyladowalam na Isle of Wight i oddalam cale serducho wyspie i mnei na Jersey juz nie pociagnelo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Leana 🖐️ :) Squirley - \'Cyfrowa twierdza\' tez mi sie podobala, chociaz mniej niz pozostale dwie ksiazki Browna! Moj S. \'piluje\' teraz Kod w wolnych chwilach... potem ja mam zamiar przerobic ta ksiege w wersji dla zab ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leela --> witaj! milo Cie poznac!:) rozgosc sie:) leana --> hej! witaj;-) ty tez do nas zagladaj czesciej:) Squirley, hehehe, balony;-) buahahaha;-) moze masz racje, nie wiem. ja powiem szczerze, ze nawet nie zwracalam uwagi na biusty innych kobiet.;-) byc moze wlsanie dlatego, ze, jak juz napisala Jay, kobity tam sa generalnie duuze, wiec i klaty maja duze;-) Co mnie uderzylo tam, natomiast, to fakt, ze w rejonie gdzie bede mieszkac, kobiety generalnie malo o siebie dbaja. Jak maja 50lat i siwe wlosy, to maja siwe wlosy i ich nie farbuja. jak sa wielkie, to i tak nosza obcisle sponie i bluzki, mimo ze sie im tluszcz wylewa jakby mialy kolo ratunkowe na pasie;-) co tam silownia i zmaina diety.. a wracajac do Victoria\'s Secret, chcialam tam sobie zakupic co nie co, a ze europejka jestem, podeszlam do panny i poprosilam, czy moglaby mi sprawdzic jaki rozmiar w usa powinnam kupic, bo moj europejski to taki i taki. panna, wielka jak beczka, spojrzala na mnie z wyrzutem i powiedziala, ze skad ona to moze wiedziec i zebym sobie na oko poszukala, a potem metoda prob i bledow znalazla odpowiedni rozmiar i wtedy bede juz wiedziala, co mam kupic.. hmmm.... Margot i Squirley --> a jakiego typu ta ksiazeczka, o ktorej rozmawiacie? Jay --> siostreznica mojego E ma 6lat i w pasie tylko troszke mniej niz ja... zal mi jej, nprawde... tzn tam to wiekszosc dzieci tak wyglada, ale wiesz.. ja caly czas patrze z europejskiej perspektywy i u nas takie dziecko mialoby niestety przewalone w szkole.. A Hope jest taka slodka,ze schrupac by sie ja chcialo;-) I naprawde, dziwi mnie to, ze taka przy kosci jest, bo dziewczyna lubi sport, duzo plywa, gra w pilke nozna, baseballa itp.. moze to jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... GNU to co, ja niby wychodze na osobe, ktora sie gapi na biusty innych babek? nic w tym stylu!! Po prostu ogladajac TV i wogole zyjac tutaj sie nie da tego nie zauwazyc!! Aha, no i ja zwykle obserwuje jak wygladaja ludzie wokolo, bo mnie interesuje to spoleczenstwo. Wy tak nie macie? Mnie bardzo interesuje ludzkie zachowanie i zwyczaje, dlatego zwracam uwage na rozne rzeczy. No i pewnie troche dlatego, ze mam lekkie kompleksy. Co do puszystych to owszem, ale chude nie pozostala w tyle. Placa na operacje plastyczne i po bolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witajcie Leela i Leana :) :) :) Co do biustow w Stanikach, to mi sie znowu wydaje, ze tutaj wiecej babek ma male biusty niz w Polsce np. Mowie oczywiscie o zwyklych babkach, nie o gwiazdach szolbiznesu i nie o bardzo puszystych ;) Ale panuje zdecydowanie moda na pulchne biusty wychylajace sie powabnie z nieskronych dekoltow :D Oj tak! Co do Victorii Secret, to ja jestem maniaczka i nalogowcem - niedalam sie im nigdy mierzyc, bo po co - znam swoj rozmiar w koncu. Nie cierpie nachalstwa ekspedientek. Ale nie ma dla mnie lepszych gaci i stanikow niz VS, no i te ich cudne przeceny :D. NIektorzy uwazaja VS za szczyt tandety i jestem w stanie zrozumiec dlaczego, ale sa tam pewne artykuly, ktore za tandetne nie uwazam, np. superfajne bawelniane gatki, nie mowiac o staniku-cudzie, ktory jest b. wygodny, nie gabkowy i robi mi cos z niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanio wpadly mi w oko 2 zapachy (no, raczej w nos): Amor Amor i JLO Miami Glow ... Szkoda, ze mam jeszcze tyle perfum do pokonczenia i nie powinnam sobie nic nowego kupowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, nie, nie mysle, zebys miala jaks obsesje na punkcie gapienia sie na innych ludzi, no co ty!;-) . mnie tez spoleczenstwo amerykanskie interesuje. Ty zwrocilas uwage akurat na klaty, a ja na to, jak malo o siebie dbaja;-) A jesli chodzi o TV i gazety, to zgadzam sie w zupelnosci. tez to zauwazylam. ale jakos mnie to nie zdziwilo, bo w PL od kilku lat tez taka moda, wiec zdazylam sie juz przyzwyczaic - co oczywiscie nie znaczy, ze to akceptuje. wszechobecne biusty, pupy i sex ogolnie rzecz biorac jest dla mnie zdecydowanie przegieciem. jakos 10, 15 lat temu ludzie potrafili bez tego zyc.. teraz nie bardzo.. to takie vicious cirle, ktos na tym zarabia, bo jest popyt, jest popyt, bo kiedys tego nie bylo, a im wiecej tego, tym wiecej niektorzy by chcieli.. ot, tak jest. pieniazki;-) bagatelka ;-) mi w nos wpadl zapach clinique, ale tez mam jeszcze 3 inne zapachy do wykonczenia, z ktorych iobecnie juz mi sie tylko jeden podoba (poison tendre) a widzialyscie gdzies moze Kookai? od kilku lat nie ma go w ogole w Europie... ah, Staniki, powiedzcie mi, czy w sklepach niepolskich da sie tam kupic serki topione? ja w okolicy mam tylko Walmarta i Wegman\'s i pomniejsze typu shur sine czy cos tam, i moj ukochany twierdzi, ze tam serkow nie ma, a zakochal sie w nich rok temu, jak u mnie byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - takich typowych serkow topionych prostokatnych to nie ma :( Szkoda, bo to takie milutkie jedzonko :0. Ale dosc podobnym artykulem sa serki Laughing Cow, takie trojkatne sprzedawane w okraglym kartoniku. Niestety daleko im do naszych, tylko konsystencje maja podobna... A jaki zapach Clinique?? Ja tak z rok temu zachorowalam na Simply, kupilam i teraz go zuzyc nie moge, bo cos mi sie zdeczko odwidzial :0 Ciekawe, czy zasilisz grono fanek Victorii Secret, GNU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×