Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

a owszem makaron makaron... Ja ogladam nalogowo Food TV i dowiedzialam sie wielu zadziwiajacych ciekawostek o jedzonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA 78
MARGOT DZIEKI ZA PRZYWITANIE. NIE DZIWIE SIE ZE PODOBA CI SIE ANDALUZJA. TO PIEKNY REGION HISZPANII. JA MIESZKAM W ALMERII OD 3 LAT, A WCZESNIEJ PRZEZ 8 LAT W PAMPLONIE" VIVA SAN FERMIN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
no dobra dziewczyny macie racje z k u s k u s e m...czlowiek cale zycie sie uczy... pozdrawiam i lece na mecz ps. ja bardzo lubie kus-kus. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mecz!!! Allez les Polonais!!!!!!! :D :) Lola 78 - 🖐️ Bardzo podobalo mi sie w Andaluzji, zwlaszcza w Cordobie, gdzie mieszkalam :) Magiczne miasto. W Almerii tez bylam! I tez uwazam, ze tam jest pieknie! :) Jak trafilas do Hiszpanii? :) :) kryspina - no wlasnie czlowiek uczy sie przez cale zycie. Ja jeszcze wczoraj dalabym sobie reke uciac, ze kuskus to kasza :o A kuskus bardzo lubie, zwlaszcza na zimno jako taboule! Lece na mecz!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczelarz_Robert_Svekvbratugh
Nie, Kmet334, Zagrzeb jest w Chorwacji, nie w Bułgarii, poza tym od kiedy masz coś wspólnego z cyklinowaniem? Moją pasją jest heblowanie, to bliskie dziedziny. Polecam targi drewna w Husawie, w połowie lipca - tam właśnie znalazłem mojego dostawcę - od tego czasu dużo łatwiej mi się hebluje. Wyjechałem 7 lat temu, z czasem dojechały moja siostra, babcia i kuzyn babci, kolega jej pierwszego męża, znakomity fachowiec od sęków w drewnie iglastym. Poznałem tu moją żonę, była wtedy w trzeciej ciąży, ale dziecko na szczęście udało się oddać do adopcji. Nie zrozum mnie źle, ale nie masz najlepszego rozeznania w geografii. Pozdrawiam, Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-* kurde zaszokwaliście mnie z tym kuskusem :P też byłam przekonana że to kasza !! ......................moze jak macie sprawdzone przepisiki to poprosze o wpisik :) kurcze taki spotrowy tryb życia..................ah jak fajnie :) też kiedyś baaaardzo lubiałam ćwiczyć ale teraz.......................niekiedy mam chęci i taki zapał, ale wtedy gdy w danej chwili nie mam czasu (mam synka jedenastomiesięcznego) wieczorkiem kidy już śpi padam z sił : ) a tak by się przydało troszkę zgubią......................bardzo duże troszkę :P JEST KTOS JESZCZE Z WŁOCH ? bo jak wiem to kryspiana jest.................ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani :) Uff, zaczelam pare dni temu nowa prace na pelny etat i ucze sie tylu nowych rzeczy, ze az mi mozg paruje ... no i nie mam czasu nawet na internet, nie wspominajac, ze nie powinno sie tutaj za bardzo uzywac internetu, ew. na przerwie ... Margot - gratuluje ocen 🌻 Jay - tez Ciebie podziwiam, ale nie wyczerp wszystkiego paliwa niechcacy ;) Powodzenia! Naneczka - joga oa swicie .... mniam, fajnie tam macie :) Ja nie moge sie zapisac na joge, bo mi godziny pracy nie pasuja ... Kurcz ... Squirley - jak bym miala kablowke, to tez bym pewnie non stop sleczala na foodTV :D Mam ten nalog za sobe ... teraz ograniczam wizualne pozeranie jedzenia do ksiazek :D Piwonia - gratuluje przepieknej Emilki 🌻 Niech Wam sie zdrowo chowa i przynosi jak najwiecej pociechy :) A zdjecie w okularach slonecznych z mina hiphopowca nadaje sie na konkurs swietnych min dzieciecych :D Zolta, Przczelarz, C/Kryspina, Lola78 - 🖐️ pozdrowionka :) Reign of Light - super pytania zadajesz Margot ;) chetnie przy okazji skorzystam, bo uwielbiam kisze :) Nie wiem, o co chodzilo z tymi nickami, ale ja Cie pamietam z tego ... No i wszystkich sciskam :) Kuskus to makaron, a i jakze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam tylko 2 programy w TV no 3, HGTV, Food Network i PBS, J. mnei keidys z domu wywali za HGTV hehe Naneczka. nie ma co podziwiac;-)) bagatelka> no niechcacy paliwo to sie juz chyba wyczerpalo, robie sobie przerwe w fonetyce, bo mi sie juz wszystko pieknie miesza i robi sie zupa dzisiaj mi odwolali obserwacje kliniczne bo... tornado walnelo w szpital. Strat jako takich nie ma, kilka wozow policyjnych ucierpialo, ale jak pada deszcz, to zalewa polowe downtown. Wczoraj zastanawialam sie czy powinnam sciagnac z nog buty, bo caly kampus pod woda, tzn do kostek. Dobra, koniec przerwy, anatomie musze obejrzec;-)) tzn wykuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: no ja zapomnialam dodac, ze ja tez nie mam juz kablowki. Mialam ja od swiat do okolo miesiac temu, ale musielismy odciac z powodow finansowych. A wczesniej nie podlaczalismy bo ja sie nie chcialam rozpraszac od nauki w szkole... ANyways... teraz mam jedynie basic cable, czyli standardowo ABC, CBS, NBC, WB, Fox, publiczne i News-owe. Doksztalcam sie ogladajac PBS. Aha jedyny kablowy kanal jaki mi dziwnym trafem zostal to Travel Channel. Bardzo mi sie podoba. Maja tez duzo programow o kulinariach. Jay: odpisze niedlugo. sorki... mam ukrop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> nie spiesz sie, nawet nei pamietam co ja pisalam do Ciebie;-)) Margolcia> licze na jakies newsy sportowe z Twojej strony, bo nie mam czasu ogladac futbolu niestety i tak sledze co Ty tutaj piszesz, nawet nie wiem kto gra dzisiaj hihihi Nie wiem czy fakt ze dano nam laptopy to byl dobry pomysl, obserwuje innych ludzi, wiekszosc z nich klika i pisze maile, nikt tak naprawde nei wchodzi na strony podane pzrez profesorow.. no ja tez;-)) ale tylko chwilke, nie umiem robic notatek piszac na komputerze, musze na papierze z oloweczkeim w reku... niestety. Komputer jakos mnei nei pociaga jako narzedzie naukowe, zdecydowanie wole go dla przyjemnosci.. zaraz mam test z fonetyki i do domu, no do pracy znaczy sie.. pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie troche oswoilam z nowa praca, to i czas na internet da sie tu i owdzie wcisnac ;) :D Reign of Light - aha, to ja topiku o odchudzaniu nie znam, ale pamietam Twoj (moze nawet pierwszy) wpis, w ktorym pytalas o temperatury piekarnika. Oczywiscie jesli to nie bylas Ty, to z gory przepraszam, adaje sobie sprawe, ze moge miec braki w mozgu spowodowane zawilymi okolicznosciami zyciowymi :D A ja niedawno jadlam pyszny/a (?) quiche z serem kozim i szparagami! TO bylo wprost niebiansko pyszne, takie fajne pyszyste, a ciasto bylo francuskie, nie \"kiszowe\", wiec dla mnie jeszcze bardziej miodzio .... No, szefowa wrocila z lunchu, wiec trzeba zmykac ;) Pa i buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze szkoly i zaraz musze pedzic do pracy.. wroce do domu pewnie kolo 10tej... Jay - hehe tez sie ucze ( zakuwam).. na wtorek musze znac 203 kosci w ludzkim szklecie, gdzie sa, opisac itp. na sama mysla ciarki mnie przechodza... AAAAAAAAAA .... w szkole jest spoko , daje rade i narazie wychodzi mi calkiem niezle... Reign of Light - Gnu jest w Polsce :) na wakacjach .przedtem byla w Niemczech u siostry. . bedzie w USA za jakis miesiac czy cos w tym stylu :)) wszystko u niej dobrze :) podrawiam Was wszystkich.. i lece do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiutek
Hej, więc myślicie kochane, że wytrzymam bez problemu 2 lata w Anglii, konkretnie Cambridge...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
ciao!!! reign of light, margot, jay, zolta i squirley. i bagatelka, i wszystkie pozostale dziewczyny... Wiiecie, ze ja tez mam kota, ale jest raczej dachowo-smietnikowy, jak wchodzi do domu to zaraz kieruje sie do stolowki, czyli do kubla na smieci...po czym grzecznie i taktownie robi ich przeglad, ja mu w tym nie przeszkadzam , bo taka juz jego natura i instynkt. U nas tutaj jest bardzo modny taki ladny jasno czerwony kolor. bluzki, zakiety i td, a co was sie nosi tego lata???????????czy tez te przykrotkie spodnie? k o k u s- globtrotterze, gdzie te zdjecia z n.yorku z parady ???cos sie zrobiles leniwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiui, ale napisaliscie! Witajcie! piwonia - gratuluje! naneczka - dzieki za zaproszenie, ale juz nie zdazylam przeczytac, bo wyjechalam do Zurychu. Jak jestes fanka pieknych panoram gor to polecam jezioro Pfäffiker See w Pfäffikon: niesamowite! myslalam, ze Starnberg jest najpiekniejszy, ale jak to zobaczysz to az westchniesz :) no ale za to do Starnbergu nie musisz dojezdzac 170km ;). Naciesz sie teraz Panem M. a ja jeszcze zawitam w stare katy :) W sporcie to nie moge ci dorownac, ale przynajmniej jezdze na rowerku, bardzo mi sie to spodobalo! - teraz go wlasnie tuninguje ;) tzn. wygodniejsze siodelko, bo d... boli ;) Do Polski to najprawdopodobniej dopiero w polowie lipca pojade, ale juz sie ciesze. I niestety nie dostalam tej pracy w Monachium :( ehh, nie wiedza jaki high potential traca :P Powiedz mi prosze jaka jest atmosfera w twojej firmie, przyjemna? warto starac sie o prace, czy jest to typowy haifisch-becken? witam Nowych - 🌻 Margot, Jay - puhhh, wy to chyba macie juz kwadratowa glowe ;) ja chyba niedlugo tez, bo zabieram sie znowu pelna para za studia, ale na razie laba :D tak sobie czytam te smaczne przepisy i slinka mi leci, ale jak przyjdzie glod to robie dalej po swojemu, tzn. co mam w lodowce to na patelnie ;) tez dobre! a kuskus to nie jest ani makaron ani kasza tylko wyrob miesny,inne zrodla podaja ze kuleczki kuskus to rasna tak jak fasolka: aaaaaa.. ;) a jeszcze inne, ze to takie male meteoryty :P a mi to wsio rawno: jak smakuje to do gara ;) jako ze nie mam i nie tesknie do telewizora, to wynik meczu wczorajszego odgadlam po halasie ok. godz 23, juz sie dziwilam ze miedzy 21 a 23 tak cicho bylo, i juz mialam nadzieje, ze nasi Niemcom dokopali.... W pierwszy dzien mundialu bylam na zakupach, niesamowite, chyba tylko z 15 osob bylo w domu meblowym! super sie chodzilo, nikt sie nie paletal pod nogami! sprzedawcy siedzieli przed telewizorem, tylko jeden nie. cudowna pogoda dzisiaj byla, po paru dniach upalow, lekko sie zachmurzylo tak jak na burze, ale nic nie bylo, i o dziwo tez nie bylo parno, tylko super przyjemnie! kokus- a zdjecia z parady tez wstawisz? PaPaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, kryspina - u mnie w oczy rzucily mi sie ciuszki koloru rdzy, tak poza tym to nie umiem ci powiedziec nic na temat mody, bo ja sie ubieram po swojemu ( i na szczescie kolor rdzy bardzo mi pasuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny..............ząbkowanie, choroba straszny kaszel......to wszystko u naszego synalka :( pochorował się biedaczek i jeszcze te wstrętne (tak naprawdę bardzo ładne :D ) zębiska mu idą ........jako tako to znosi, ale teraz przy chorobie ..........dziś już się obudził 2 razy z wielkiem wrzaskiem i nie mogłam go wybudzić tak płakał, nie mógł się uspokoić, ale dałam mu w końcu czopek i jest ok :) moda.........też jej nie uważam :D mam swoją........lubię kolorowo :) rude, czerwienie, zielenie .........wszystkie :) no i też jak maremarie ubieram się po swojemu :P a to nasz wspaniały synek :) http://img162.imageshack.us/img162/9210/img60002tf.jpg http://img161.imageshack.us/img161/4262/jablko7tw.jpg http://img301.imageshack.us/img301/6780/00001wv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wcześniej jedno foto się niedobrze wlepiło http://img301.imageshack.us/img301/6780/00001wv.jpg aaaa jedszcze mam pytanko do krispiny.....chyba że ktoś się jeszcze orientuje :) ..............nie orietujesz się kochana jak to jest z wynajmem mieszkań ? we włoszech............chodzi mi o to na ile trzeba mieć podpisany kontrakt na pracę ? aby móc wynająć mieszkanie ????? ..........jeśli możesz proszę o odp :) a no i ktoś wcześniej pytał o reklamy na forum.......mnie trafiają......w nerwa ;) idę lulać miłych snów..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! echhh, siedze robie Excel tabele i licze jakies procenty... a tak generalnie, to dzabnelo mnie pare komarow i zrobila sie z tego wielka BUBA! Mam niesamowity stan zapalny na obu lydkach, prawa noga jest do tego zsiniala i stopa spuchnieta. Wczoraj zamiast cieszyc sie pieknym dniem (boze cialo - dzien wolny - Bawaria jest do bolu katolicka i co chwile maja tu jakies swieto...) siezialam na pogotowiu... bleee, nici z pluskania sie w jeziorze, opalania (surowo zabronione) i jazdy na roweze - musze siedziec z noga do gory i ...ograniczac spozywanie alkoholu, bo biore antybiotyki! PECH to malo powiedziane... ale mimo wszystko panuje wakacyjny nastroj !mamy bajecznie wakacyjna pogode i nastroje! Jezioro ma juz 19°C, plaze sa pelne, na ogrodach wszyscy griluja (fajny klimacik, czas wolny spedzamy u znajomych na grillach albo brunchach - albo znajomi odwiedzaja nas... tak bardzo wakacyjnie...) Luby wrocil ze stanow - hip hip hurra! Wlasnie zauwazylam ze mi jeden wpis wcielo - a mianowicie - Mundialowy! W koncu jestem (jak to okreslila nasza stara znajoma JoAska) w centrum swiata! Tutaj na razie wszystko kreci sie wokol Mistrzostw, ale co sie dziwic! Na ulicach miedzynarodowo, kolorowo, wiele ulic jest wieczorami pozamykane dla samochodow i wszyscy razem swietuja... brazylijskie i karaibskie rytmy dominuja, auta sa poprzystrajane flagami, policjanci sa mili :-) wszyscy sie usmiechaja... naprawde fajny klimacik! Mila rzecz mi sie zdazyla w slawetna srode - Polska- Niemcy, a mianowicie mecz ogladalismy w grupie przyjaciol na grillu. Ja zagrali polski hymn, wstalam dzielnie na bacznosc i... razem ze mna wstali wszysy! Kto by pomyslal - mile to nie? Jak w 90-tej minucie niemcom sie jednak udalo strzelic gola, wszyscy zaczeli mnie klepac po ramieniu, przytulac, pocieszac... :-) Szkoda, ze chlopaki dali ciala! Starali sie, ale co z tego! Jestem fanka Artura Boruca, naszego bramkarze. on jest szczery: \"Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji, z której mógł paść gol. Niemcy mieli ich osiem....Przegraliśmy. I to nie przez pecha....Mieliśmy szansę zaistnieć w świecie i kompletnie to spieprzyliśmy. Do rozpaczy doprowadza mnie ta nienormalna polska mentalność, że 0:1 z Niemcami nas cieszy. Tu trzeba płakać....- Był Pan jednak bohaterem tego meczu- Boruc: Że co? Że Niemcy kilka razy we mnie trafili piłką? Nie jest się bohaterem przegranych meczów. Trzeba było wygrać\" Zlote slowa, choc gorzkie... echhh, nie chce mi sie nic robic, noga boli, upal daje sie we znaki, nic mi sie nie chce! poodpowiadam wam w poniedzialek... dzisiaj leniwa jestem i obolala...(ale wszystko czytalam:-) ) buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolta - zdjecia niestety nie daja sie otworzyc :( naneczka - oj oj oj.... :( rychlego powrotu konczyn do normalnej objetosci! ufff ale gara! moze dzisiaj cos bedzie z ta burza, jak na razie to pot sie ze mnie leje, kot sie polozyl miedzy wiatraczkiem a otwartym oknem, bidulek z tym futerkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien wolny od szkoly - :) superek :) Naneczka - tez zawsze wstaje jak ogladam mecz czy cokolwiek w TV jak graja hymn Polski :) tak trzymac :-) tutaj tez zauwazylam ze co po niektorzy maja napis na rejestracji aut :np. krakow , polska , zamosc , itp. juz kilka razy to widzialam i mi sie podoba.. ze niektorzy nie zapomniaja skad sa :) jakbym miala auto pewnie wstawila bym sobie rejstracje z napisem Wroclaw :P hehe wczoraj mielismy niezapowiedziany Quiz z nazwami lekarstw ( lista #1 i lista #2 - tej drugiej ani razu nie przejrzalam... bo nie mialam czasu...).. mielismy 15 min na zapamietanie w sumie list z 65 lekarstwami ( generic name, brand name, classification) i az sie zdzwilam ze dostalam 92% .hurra !!! az taki osiolek to nie jestem... ;) wiecie co? czuje sie z siebie dumna, ze daje sobie rade w szkole... z moim angielskim mam na mysli.. bo balam sie cholernie ze bede najwieksza zakala klasy... i ze nic nie skumam..a tu mila niespodzianka - jest okay :) polskie przyslowie ze strach ma wielkie oczy naprawde sie sprawdzilo... pozdrawiam Was wszystkich :) 🌻 ps. Margot & Jay - zycze Wam takze samych A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ U nas dzisiaj znowu goraco i duszno :o Zbieralo sie na burze! Nawet pogrzmialo... A deszczu nadal zero! Niedoczekanie moje... grrr... Poza tym, waga w koncu zaczela spadac! :D Zgubilam juz 2 kg od powrotu z Irlandii (jak ktos je znajdzie, to niech pod zadnym pozorem nie oddaje ;):P ) i to bez dietowania! :) :) Bagatelka - jak Ci sie podoba w nowej pracy? Napisz w ogole cos wiecej o niej :) :) Reign - nie ma sprawy! Wkrotce podam nowe przepisy! :D Kotka masz cudnego - jest taki niebesciutki! Co to za rasa?? :) :) Jay - chlopcy ladnie grali, ale przegrali! Jedziemy do domu! Szkoda! :( :) Jade - widze, ze kosci zostaly rzucone ;) Powodzenia! :) kryspina - u mnie na osiedlu przezywamy inwazje kotow! Sa wszedzie! Pochodza z pobliskiej farmy i mnoza sie z zastraszajacym tempie! Merostwo zabralo sie za kastrajce po licznych skargach mieszkancow, ale efekty sa - powiedzialabym - dosyc znikome! :o :) maremarie - ja na razie mam swiety spokoj (do pazdziernika) i dobrze mi z tym :D Na jakie studia sie wybierasz?? :) zolta - zdjecia sie niestety nie otwieraja :( :) naneczka - biedactwo ❤️ Duzo zdrowka 🌻 Bardzo podobala mi sie wypowiedz Boruca! Bardzo szczera i dokladnie oddajaca sytuacje! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jade - gratulacje! 🌻 Swietnie sobie radzisz! Brawo :D Ja tez sie bardzo balam powrotu na studia, wlasnie z powodow jezykowych! Wlasciwie nikt we mnie nie wierzyl (nawet moj maz pozniej sie przyznal, ze czarno to wszystko widzial). Znajomi czesto mowili mu (za moimi plecami), ze porywam sie z motyka na slonce (uczylam sie francuskiego tylko dwa lata) i co? Dalam sobie swietnie rade! Mialam bardzo dobra srednia i profersorowie byli ogolnie ze mnie bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> wiem,z e jedziemy do domu, ludzie mi tu mowili jak to swietnie gralismy, a mi pozostalo tylko kiwanie glowa, bo meczu neistety nie ogladalam. Jade> z tymi samymi A to niestety nie wyjdzie.. aby dostac u mnei A potrzebuje 95% najmniej, wiec czarno widze swoja srednia.. pesymista ze mnie wielki. Niestety trudno mi jest polaczyc prace z siedzeniem w szkole od 8 do 4.30 codziennie do tego zadania domowe, testy na dzien dobry, o quizach nie wspomne, bo to taka normalna rzecz, ze juz nawet nie zwracam uwagi;-) Anatomia fajna jest, masz tez lab? czy tylko wyklad? cielas juz cos?;-)) wczoraj przysluchiwalam sie grupce mlodych przyszlych chirurgow jak opowiadali sobie o wszystkich cieciach jakichstam;-)) Ja mam teraz anatomie tylko glowy, szyi i klatki piersiowej, reszta ma sie nijak do mojego przyszlego zawodu, weic nas nie mecza, ale choc mialam juz rok anatomi + laboratoria ciezko mi jest pozbierac sie ze wszystkimi nowymi informacjami o jakichs rowkach na jezyku np hihihih Mysle, ze radze sobie lepiej z organizacja czasu niz 3 tyg temu, ale wszystkie weekendy diabli wzieli.. Wracam do pracy, dzisiaj dzien wolny od szkoly, musze ulozyc plan zajec na caly rok dla mam i dla dzieci bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - ty to masz rozklad dnia! Pelen podziw 🌻 I powodzenia z anatomia! :) Nic, lece poczytac, co o nas pisza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> no co Ty zle nie jest, najgorsze jest wstawanie o 4 rano, aby \"dokuc\" hihih. Im mam wiecej na talerzu tym jestem bardziej zorganizowana.. chyba;-)) Od tego porannego wstawania nawet w dni w miare wolne wstaje o 6 rano, co ja mam zrobic?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - a ja zawsze narzekalam jak mialam wstawac o 5:45 :o Ale co to jest przy twoim dokuwaniu o 4-tej! Jak ic, chyle glowe przed Toba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×