Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

omg - i mialam 7 osob na poczatku , teraz jest tylko 5 .... i numerki zjadac tez umiem... jaka ja zdolna jestem... GRRRR :) wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wlasnie ogladam mecz... Bylo wzruszajaco przy \"Mazurku\"... A potem... kurcze... moze gdyby bramka byla dwa razy wieksza mielibysmy jakies szanse... Czy tylko ja jestem taka pesymistka??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za bilet miesieczny place 1185 koron to jakies 600zl. Haha na pewno zadalas to pytanie do lasek ze Stanow. To sie wepchalam,no ale zadna nie odpowiedziala wiec nei zostawie twojego pytania pustego Rozpisalyscie sie kobietki , fajnie Witam nowe kolezanki podrozniczki Kurcze wczoraj ogladalam jeden z tasiemcow polskich no i zobaczylam swojego eksa w tv, przez sekunde ale to zawsze cos nie. Dzis robilam za magazyniera,wozilam kartony na wozku, raz przyyczepka mi sie przechylila i mialam serce w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze wasc z Japonii skonczyl i wiekszego wstydu oszczedzil! 😭 Nie wiem jak zasne po takim widowisku ;):P ale ide spac! Odzewe sie jutro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
no to koniec.... odpadamy z mistrzostw, z niemcami nie damy rady i wracamy do domu. Faktycznie to zadna gra ta nasza gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... Tez uwazam, ze Niemcy nas zmiazdza, niestety... :o I to pewnie Klose z Podolskim przyloza gwozdz do naszj trumny :o Life is brutal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
witam :) czy są tu moze osobki mieszkające we włoszech ????? pozdrawaim gorąco :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
z o l t a ja mieszkam we wloszech.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
o krispina :) jak miło a gdzie mniej więcej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
z o l t a ja jestem kolo rzymu.. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
aaaa a ja jeszcze w polsce ale już niedługo :) :( a będziemy mieszkac okolice pordenone bardziej góra :) jak ci się żyje we włoszech ? długo mieszkasz ? pracujesz ? masz rodzinkę ? (sorki za pytanka jeśli nie chcesznie odpowiadaj :) ) po prostu jestem nowa i .................sami wiecie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
z o l t a---ja mieszkam we wloszech od dluzszego czasu i zyje mi sie "normalnie" tzn, roznie zalezy od sezonu...i problemow... A ty wybierasz sie tutaj do pracy? ja pracuje w wolnym zawodzie... jesli masz jeszcze jakies pytania to prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
jedziemy tam.....................żyć, już mieszklaiśmy tam ponad rok temu ale zjechaliśmy tu :) tyle że mój mąż bardzo chciał tam pojechać (a dokładniej nie mógł tu się z moim tatem zgodzić ) więc wyjeżdżamy, jak mamy się mniej stresować i żyć bez nerwów to jedziemy (on od 7 tygodni już tam jest) ...........zobaczymy może kiedyś tu wrócimy............... a ty sama tam jesteś czy z rodzinką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
z o l t a....od problemow trudno uciec, ale mam nzdzieje, ze wam sie uda...tutaj we wloszech, tym bardziej , ze juz znacie teren. Ja jestem z mala rodzinka.....oczywiscie... at y w jakim skladzie ? tylko z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
wiesz problemy to były głównie mąż-teśc czyli takie tam.........przez to yły małe nerwy w domu ..............mieszkaliśmy sami był luzik, i teraz też tak będzie a nawet jeszcze wspaialej, bo jest z naminasz syneczek najkochańszy na świecie będę tam ze swoją mini rodzinką synek, mąż i ja ....................no i teściowa, siostra męża, szwagier i ich syn, ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
zoltA to bedziesz tam rzezczywiscie z "mala" rodzinka.... a ty co bedziesz robic? synek ile ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
z o l t a zycze ci powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
krispina wiesz ja uważam za rodzinke (taką moją, kochaną) tylko męża i synka a tamci są bo są :) fakt zawsze to jakaś rodzina tymon 6 czerwca skończył 10 miesięcy :) narazie będę wychowywać szkraba :) a ty masz dzieciaczki ? ile mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispina
JESLI CHCESZ ze mna pogadac to napisze do ciebie na e-mail, ale jutro, ok? coz za fajne imie ma twoje dziecko....a skad "nadajesz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
ja na dziś się żegnam...........................dobranoc i kolorowych snów życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
ok krispina czekam na maila :) i może nr gg jeśli posiadasz :) pozdrawaim paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Otrzasneliscie sie po meczu?? ;) Ja tak :P :) Bagatelka - takie mialam male przeczucie, ze jak bedzie o jedzonku, to zajrzysz na topik ;) Mam jeszcze kilka ciekawych przepisow z zanadrzu! :D Wkrotce sypne nimi... Przykro mi, ze w pracy polozyli krech e na internet :( :) Squirley - polecam Ci bardzo quiche lorraine! Jest rewelacyjny :D :) Jade - a jak dlugo beda trwaly Twoje studia? :) :) BlingBling 🖐️ :) Carolina77 🖐️ :) malutka_de - sliczna ta Twoja malutka!!! 🌻 Nic, lece! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
malutka ale masz śliczną dziewczynkę:) a jakie oczy mmmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z tropikow czyli z ...Northampton - Wielka Brytania dla jasnosci. Od tygodnia z kazdym dniem robi sie cieplej i obecnie mamy jakies 28 stopni codziennie i taka pogoda ma sie utrzymac caly nastepny tydzien. >> naneczka...w koncu jest cudownie cieplo...kocham lato! a do wakacji jeszcze 5 tygodni zostalo...a potem 6 tyg. wolnego :-) a poza tym...nic szczegolnego...lekka nuda... pozdrawiam upalnie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
kurcze pomóżcie jak zrobić aby być czarnym ?? :P bo nie wiem czy trzeba się zalogować jakosik czy co......................? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta
ahhhh dziewczyny wy jesteście tu od dawniej ;) może wiecie czy jest ktoś jeszcze mieszkający we włoszech ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cryspina
witram wszystkich. z o l t a, jesli chcesz zostac czarna , to musisz wejsc w "preferencje" na gorze i potem zobaczysz juz sama jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cryspina
m a r g o t, dzisiaj czytajac gazete natknelam sie na duzy artykul o wystawie cezanne'a w twoim miescie, to z okazji 100 rocznicy smierci, pisza o nie bardzo pozytywnie. Ja go ostatnio widzialam tutaj 2 lata temu , obrazy piekne , ale ekspozycja nie byla udana. W salach bylo ciemno i na czarnych scianach wisialy obrazy oswietlone reflektorkami.....kiepska aranzacja, nie omieszkalam zwrocic na to uwage organizatorom...szkoda, ze tak malo sie na tym znaja .....eksperci. Poza tym , to ja kolekcjonuje plakaty, jesli ci sie uda to kup mi jeden i przyslij, zwroce ci szmal poczta....albo wysle ci cos w zamian.....ha,ha, ha......ja to na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×