Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

ps, z ktoras z Was wie jak sie zmienia stopke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka juz kiedys byla moderowana. Mysle ze ktos z was kto jest tu najdluzej powinien zrobic w niej porzadek. Na pewno wiekszosc osob juz dawno sie tu nie pojawia wiec chyba mozna je usunac i wstawic nowe ,prawda? Moze cos takiego,chociaz nie wiem czy wasze dane sa jeszcze aktualne. BAGATELKA, Duluth MN, 1972 BLINGBLING, 1979 RYBY,Norwegia-Oslo,od listopada 2002 DARK ELF, Springfield IL, 1977 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od 15 września 2004 (niedługo North Bay, Ontario, Kanada) GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA, Austria od 1989, 1966, Koziorozec, rozwodka/Freund JAY, Charleston SC, 1975 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, BLIZNIETA K-11, Kanada, 1969 MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
czesc Daria ja mieszkam we Francji od 15 lat wiec cos niecos wiem o tym kraju a tak w ogole pozdrawiam cala ferajne obiecuje ze przylacze sie do dyskusji na razie pozna ludzi acha ! wszystkie zonyPolki Francuzow powinny teraz siedzic na forum- w tv jest teraz mecz rugby Francja -Walia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
przepraszam za bledy ale poszla mi zarowka w lampce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
Atak w ogole to nawet nie pytalam czy moge sie dolaczyc a tutaj tak swojsko no i mozna so bie popsioczyc a nieraz jak w kraju sobie westchne to patrza jak na wariatke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGATELKA, Duluth MN, 1972 BLINGBLING, 1979 RYBY,Norwegia-Oslo,od listopada 2002 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, niedlugo w San Diego, Kalifornia, USA GAPA, Mary Esther FL, 1975, od 15 września 2004 (niedługo North Bay, Ontario, Kanada) GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA JADE, Winnipeg, MB, Kanada, 1983 JAY, Charleston SC, 1975 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, Bliznieta K-11, Kanada, 1969 MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata BlingBling - przywrocilem kilka osob, ktore czasem jednak sie pojawiaja, a napewno nas czytaja.. Zastanawiam sie jeszcze na Funkia - moze to przeczyta i kliknie? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
mieszkam niedaleko Wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
nie ma nikogo z NZ ani z Australii a szkoda moze to przez roznice czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
HEJ KTO SIE PODE MNIE PODSZYWa ? ja nie mieszkam kolo Wroclawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
a zapomniałam mieszkam w okolicach Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie zmienie pseudo bo niektorzy maja kretynskie poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zaczerniajcie nicki :) trolle nie śpią :( pozdrawiam bywalców tego topiku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to zrobilam i teraz naprawde ja to ja -mieszkam we Francji pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia i Alusia 1960 - witajcie na topiku.... Nie badzcie zdziwione,ze nikogo nie ma, bo zwykle sobota i niedziela to taki ciut martwy czas... Alusia - zaczernianie nickow to dobra rzecz, ale ujawnianie swojego maila to troche gorszy... bedziesz miala mnostwo spamu niedlugo... Jak sama mowisz- trolle nie spia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bezpieczne programy zainstalowane :):) i trolle mnie nie straszne :):) Arnusia -witam z Olsztyna ( Polska niestety) . Piekne słoneczko świeci , chociaż wiaterek nie zachęca do spacerku :) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu - dziekuje bardzo. mam nadzieje ze zadziala , bo wlasnie przed chwilka sie bawilam hehe wiecie co? mam dosyc sniegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra zadzialalo :) dzieki Gnu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MAYENKA
Mam chłopaka w Toronto i chciałabym się tam przeprowadzić w tym roku... czy mogę w jakiś sposób z Tobą porozmawiać? GG.. Mail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, od dwoch dni leje ! cos cicho dzisiaj pewnie wszyscy w pracy ja tez zaraz lece, zycze bezstresowego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek w poniedzialkowe popoludnie! Ehhh, jak mi sie dzisiaj nie chcialo wstawac! Ale jak trza to trza! Jak minal wam weekendzik? Ja bylam sama bo Ulubiony pojechal na jakies tam militarne mistrzostwa zimowe do Bad Reichenhall...(nota bene opiekuje sie polska druzyna, trzymam kciuki za naszych chlopakow, moze wygraja?) Ja za to w sobote udalam sie na zakupki z kolezanka natalia. Wiele nie zakupilam, ale moze pojde dzisiaj jeszcze raz, bo cos sobie upatrzylam i teraz zaluje, ze nie wzielam. Bylysmy tez pobiegac z kolegami i dowiedzialam sie, ze moja Natalia byla kilkakrotnie mistrzynia Polski w akrobatyce sportowej! Ze ja o tym nie wiedzialam... POza tym jestem szczesliwa, ze moj ulubiony film roku dostal Oscara w kategorii najlepszy fil zagraniczny. Widzieliscie moze \"Das Leben der Anderen\", po polsku \" Zycie na podsluchu\"? Przepiekny, smutny, madry film! http://www.napodsluchu.monolithplus.pl/ POzdrawiamwszystkich! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten film po ang to The Life of Others. Nie widzialam, ze planuje. Rowniez planuje zobaczyc The Departed. Slyszalam ze swietny aczkolwiek drastyczny... Naneczka: wyslalam ci mailika na 2 adresy - na pracowy (stary) i na gmx. Nie wiem czy dotarl, jak bedziesz chciala odpowiedziec to pewnie lepiej na moj adres tlenowy (wyslalm to z konta w pracy, ale my mamy strasznie rygorystyczna firewall co nie przepuszcza polowy maili z niznanych adresow....) Nie uwierzysz co ci napisalam... Mowie ci jaka porabana sytuacja... jay: zapisalam sobie twoj numer i te maile i postaram sie cos skrobnac. Aha, koniecznie planuj przyjazd!!! A mowilam ci, ze bede w Charleston w maju sluzbowo przez tydzien lub dwa? Konieczine sie musimy spotkac na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po grypowej przerwie! Bagatelka, 102 - dzieki :)❤️. Jak dotad mielismy jedynaka Frania (dwa lata) a teraz wyglada mi na to, ze mala skonczy jako Maryska lub Tosia, ale to sie jeszcze moze zmienic ;) Cieszymy sie z parki, ale, jak powiada moja przyjaciolka, przyrost naturalny zaczyna sie od trojki! ;) Samozwanczo dopisuje sie do tabelki;): BAGATELKA, Duluth MN, 1972 BLINGBLING, 1979 RYBY,Norwegia-Oslo,od listopada 2002 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, niedlugo w San Diego, Kalifornia, USA GAPA, Mary Esther FL, 1975, od 15 września 2004 (niedługo North Bay, Ontario, Kanada) GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA JADE, Winnipeg, MB, Kanada, 1983 JAY, Charleston SC, 1975 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, Bliznieta KUK, Turyn, Wlochy, 1970, PANNA K-11, Kanada, 1969 MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata GNU Generation - kondolencje z powodu straconego lotu. Ten bol znaja tylko Ci, ktorzy to przeszli! 102 - ta szesnastolatka biegnaca na skarge do mamusi, a juz zwlaszcza ta mamusia przybiegajaca z owa skarga do czysta kpina! I co odpowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaa0aa
czesc wam ja mieszkam w niemczech:D Czy jest tez ktos wsrod was tez tam mieszkajacy???? Jezeli tak to mam pytanie dotyczace wohnegelt????? Jakie kryteria trzeba spelniac zeby godostac Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaa0aa
ale tego tematu juz nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikli
prosze pomozcie mi gdzie mam szukac pomocy w niemczech dla syna 15 lat poniewaz nie chce chodzic do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANGO11
Nie bylo mnie przez 2 dni ,bylam na nartach w Sierra,dokladnie w Heavenly.Przepiekny resort z widokiem na Lake Tahoe.Zjezdzalam po stronie kalifornijskiej (tak mi sie przynajmniej wydawalo)przechodzi tam granica z Nevada i tak naprawde to nie wiesz gdzie jestes. Wazne ze czuje sie wspaniale choc troche zmeczona. Kokus... ten most ktory buduja nazywa sie tak samo jak stary, Bay Bride Skoncza go pewnie za 2 lata (jak dobrze pojdzie)Stary istnieje ale nie jest safe w razie duzego trzesienia...a trzesie tu trzesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×