Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Gosiu 27 może powinnaś zrobić test, ja chyba mogłabym byc już w ciąży :-) nie martw się będzie dobrze pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło :-) właśnie dowiedziałam się że koleżanka która od dwóch lat namawiała mnie na zajście w ciążę równocześnie (żeby nie musiała byc jedyna w towarzystwie) właśnie jest w piątym tygodniu... Powiem szczerze - bardzo jej zazdroszczę bo ja muszę jeszcze czekać dwa miesiące (a raczej dwa cykle). Chciałam was zapytać przy okazji, czy znacie jakieś przesądy na temat ciężarnych bo ja usłyszałam ostatnio, że jeżeli gratulując przyszłej mamusi nie pocałuje się jej, to nie będzie się miało dzieci ;-) oraz że pani przy nadziei nie należy niczego odmawiać. Jeżeli byłaby to prawda to będąc w ciąży poproszę męża o psa :-) Coco26: pytałaś o badanie na obecność \"jakiejś bakterii\". Chyba chodzi o badania na toksoplazmozę, cytomegalię i ew. listeriozę to znaczy na obecność we krwi przeciwciał. Co do zębów mądrości to nic Ci nie napiszę bo nie wiem :-) Pozdrawiam z zimnego Dolnego Śląska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gu gu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco26
Barimbowa- dzięki za odpowiedź...jedyną co prawda.Myślałam że jest jeszcze jakieś inne badanie. O tych co wymieniłaś wiedziałam. Pozdrawiam ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gu gu
Gorące buziaki dla: - Gosi - Dowy - Iwali - Lulu - Barimbowy - Kosony - Coco -Voolcano - Judyty - Emiki - DB 1997 i wszystkich, którzy dotarli na tą stronę Dzisiaj zatwierdzono moją pracę do druku :) Ufffff Dowa mam prośbę- czy możesz przysłać mi przybliżony kosztorys badań, jakie przeprowadziłaś? Zamierzam dać się pokłuć :) Z góry dziękuję Iwala - nie jesteśmy bez szans- znam z autopsji 2 preparaty na zespół napięcia przedmiesiączkowego 1) MASTODYNON- preperat homeopatyczny dostępny w aptece bez recepty w dwóch postaciach( krople i tabletki) 2) AGUFEM- preparat ziołowy, tańszy, również w aptece bez recepty Jeden i drugi poleciła mi moja "pani futrolog" pierwszy - brałam blisko rok pod opieką lekarza -zalety: reguluje cykl(moja miesiączka skróciła się z 7 dni do 4 i zmniejszyła się jej obfitość), niweluje bolesność piersi przed miesiączką, reguluje gospodarkę wodną organizmu, (ważne dla tych kobiet, które jak ja zatrzymują wodę przed miesiączką- puchną na potęgę), znosi "burzę nastrojów", polecam drugi - poznałam 2 tygodnie temu mam go brać "osłonowo na stresy" związane z obroną, z ulotki wynika, że jego działanie jest podobne różnica jaką zauważyłam - cena (Agufem jest tańszy) i producent (agufem to preparat polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gu gu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę przyjemnego wieczoru. Do A gu gu 🖐️. Jeżeli chodzi o te badania to nie wiem dokładnie ile każde z nich kosztowało. Wizyta kosztuje 80 zł, usg 70 zł. Podam Wam adres ( polecam - jestem bardzo zadowolona) więc A GU GU możesz zadzwonić i zapytać się jaki jest koszt. ANDRZEJ WINCEWICZ UL.HOŻA 34/17 0-22 621-50-84. Podał mi stronę www - nie wiem co na niej jest, może zaraz wejdę www.endo-gin.pl Muszę teraz kończyć. Zajrzę później. Pa Pa. Gosiu jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena -
Siemuszka! Od dłuższego czasu wczytuję w Wasze wypowiedzi na rózne tematy i zawsze cykałam się wtrącić, bo jesteście świetną ekipą i w sumie nie wiadomo jak sie wkręcić. Jednak ten temacik mnie totalnie powalił, więc postanowiłam się wreszcie odezwać. Podziwiam Wasz optymizm i z całego serca Wam życzę, żeby Wasze plany się spełniły. Ja jeszcze parę miesięcy temu zachowywałam się identycznie jak Wy. Ta podjarka na maxa, pewność, że pójdzie jak z płatka..... Tymczase minęło prawie pół roku i wielkie g....... Za każdym razem, gdy pojawia się okres dostaję świra. Nie wiem, jak długo to wytrzymam. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową forumowiczkę - oczywiści Marzenę 🖐️:) Ja też tak jakTy na początku nie mogłąm się zdecydować napisać, ale jak widać....... Marzenko chyba trzeba się wuluzować choć wiem że łatwo się mówi. Ja w prawdzie nie czekałam jeszcze nigdy aby ten okres się nie pojawił ale boję się tego zawiedzenia. W prawdzie po Wincewiczu poszliśmy na żywioł to był 11 dzień cyklu a on powiedział że dni płodne się zbliżają. Cały weekend to też był żywioł, więc boję się że ten moment wyczekiwania mam przed sobą. Zeby tylko nie pozamaciczna. Wiem że pozytywne myślenie dużo daje więc staram się sobie wmówić że jeżeli zajdę to będzie ok. Zobaczymy ok 22 lutego. Wiecie co? weszłam na tę stronę co podałam Wam wcześniej i w fotkach jest Jopkowa więc chyba ona też była u niego. Polecam Wam tę stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową forumowiczkę - oczywiści Marzenę 🖐️:) Ja też tak jakTy na początku nie mogłąm się zdecydować napisać, ale jak widać....... Marzenko chyba trzeba się wuluzować choć wiem że łatwo się mówi. Ja w prawdzie nie czekałam jeszcze nigdy aby ten okres się nie pojawił ale boję się tego zawiedzenia. W prawdzie po Wincewiczu poszliśmy na żywioł to był 11 dzień cyklu a on powiedział że dni płodne się zbliżają. Cały weekend to też był żywioł, więc boję się że ten moment wyczekiwania mam przed sobą. Zeby tylko nie pozamaciczna. Wiem że pozytywne myślenie dużo daje więc staram się sobie wmówić że jeżeli zajdę to będzie ok. Zobaczymy ok 22 lutego. Wiecie co? weszłam na tę stronę co podałam Wam wcześniej i w fotkach jest Jopkowa więc chyba ona też była u niego. Polecam Wam tę stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie nie było mnie chwilkę a tu tyle nowych dziewczyn!!! mam jedno pytanie, chciałabym ustalić żelazną liste badań przed ciążą. chyba za duzo sie naczytałam na ten temat i juz mi sie pomyliło :( tak więc badamy się na obecność przeciwciał: różyczki cytomegalii toxoplazmozy znalazłam jeszcze kilka innych ale te powtarzaja sie najczęściej czy uwierzycie, że ja na pozwolenie na ciążę musiałam czekać prawie rok, a teraz kiedy kwiecień się zbliża ja mam najzwyczajniej pietra?????? dobrej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki A gu gu---> byłam na stronie pana doktora, rzeczywiście imponujące doświadczenia, całkiem sympatyczny, więc jakby co to i ja będę jego pacjentką. Z tymi środkami na ZNP to bardzo chętnie wypróbuję któryś specyfik, bo naprawdę w TE dni jestem nieznośna. Marzena---> witaj w naszym gronie, nie martw się , nie podchodz do tego tak emocjonalnie, a wszystko pewnie samo się \"zrobi\":) U mnie narazie bez zmian, ale coraz bardziej bolą mnie piersi i wygląda na to że wszystko się po prostu przesunie o równy tydzień.Mam zawsze regularnie i czasem takie skoki więc znam już siebie.Spodziewam się więc jutro albo pojutrze niespodzianki.Zobaczymy. Pozdrawiam was wszystkie gorąco;);););) judyta29---> długo już uczysz? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta chyba mnie coś grypa bierze i chetnie bym sobie poleżała w domku ale niestety na uczelnie musze pędzić a dotego mąż mi na wieczór zaplanował wizyte i jego siostry a dotego mam dziś ucznia buziaki wszystkim przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_28
cześć wszystkim nowo przybyłym. bardzo sięcieszę że coraz nas tu więcej...i to chyba moja ostatnia radość w dniu dzisiejszym. Żyję na lękach. Gosiek ty mnie troszkę podtrzymujesz na duchu (dzięki ci za to bardzo) DALEJ NIE MAM OKRESU!!! a to jest chyba najstraszniejsza chwila na ciążę. Dopiero przestałam z tabletkami, byłam chora, i koniec karnawału i dentystka umówiona dopiero na przyszły tydzień i okrągłe 0 badań. Płakać mi się chce Jeszcze poczytałam na innych jakie są objawy ciąży. A brzuch mnie boli już 3 dzień. Ja nie pamiętam jak boli przed okresem- mnie w zasadzie przed tabletkami nie bolał, bardziej jajeczkowania miałam bolesne. A!A!A!A!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_28 nie martw się kobieto na zapas:) Mnie też się spóznia ale nie panikuję tylko czekam. Po tabletkach hormony ci troszke szaleją, ale podobno łatwo zajść wtedy gdy się odstawi, więc.....:) nie martw się, będzie dobrze:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_28
Zawsze chciałam zadziwić rodzinę bliźniaki albo inne raczki ;) o mój boziu chyba mi niedobrze. a to wygląda jak południowe mdłości. Kłade to na karb strachów DZIĘKI GOSIU ŻE TAK SZYBKO MNIE POCIESZASZ ale bezsens to wszystko. czlowiek chce byc odpowiedzialny, boi się i wpadkowe ciąże wydają się łatwizną. a jak już wisi nad nim coś takiego to martwi się trzy razy bardziej. psychiatra by się przydał mi bardzo! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny. Ja mam dziś 2 dzień @ i wczoraj prawie umierałam z bólu, rzadko mam bolesne miesiaczki- nie wiem w ogóle dlaczego mam bolesne - jestem szczupła, dobrze sie odżywiam :-( w poprzednim cyklu, chcieliśmy z mężem spróbować postarać się o dzidzię i nie wyszło :-( nie brałam nigdy żadnych tabletek antykoncepcyjnych i zastanawiam się czy źle nie zrobiłam,bo większość osób które znam, które brały abletki antykoncepcyjne to nie mają teraz problemów z zajściem w ciążę, a ja chyba mam. :-( Bierzemy teraz z mężem witaminki na poprawę plemniczków i jajniczków więc poczekamy na ten nasz MAJ 2005 - upragniony :-) Pozdrawiam Was serdecznie Gosia27, coś mi się wydaje, że chyba u ciebie będzie test pozytywny jak zrobisz :-) - całuję gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena -
Cześć laseczki Dzięki za miłe przyjęcie i za słowa pociechy. Już tak jest - jedne płaczą, bo mają okres inne dlatego, że nie mają. Ja powinnam dostać wczoraj, dzisiaj dalej nic więc zaczynam się znowu niezdrowo podniecać, że może tym razem się udało. Ale brzuch mnie boli i wszyskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że lada moment wredna rzeczywiśtość mnie znowu dobije. DOWA i GOSIEK_27 -- wielkie dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - mi się tez ostatnio spóźniał parę dni ale juz dostałam. Ucieszyłam się bo taka zasmarkana i przemęczona (w pracy po 10 godzin dziennie) to nie chciała zajśc w ciąże. Daj znać co u ciebie? Marzena - witamy Temat jak widzisz popularny. Ja ostatnio nie nadążam z czytaniem:) A gu gu dzięki za namiary na tabletki na napięcie. Ale chyba lepiej skontaktować się z ginekologiem przed wzięciem? Czy sa na tyle bezpieczne że można brać na własną rękę? A kiedy obrona? Trzymamy kciuki! A ja jutro wyjeżdżam więc spotkamy się po weekendzie. Bawcie się wszyskie dobrze pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam co piszecie i wklejam a propos PMSów. Pisałam to na innym topiku, na topiku o diecie na której jestem: \"Po pierwsze to muszę Wam coś powiedzieć, tylko proszę się nie śmiać. Dostałam okres. dziwne? No bardzo. Bo zawsze czułam, że dostanę, nawet jak brałam tab.(już nie biorę) to lekkie objawy były a jak nie brałam to była tragedia. A teraz poprostu NIC. wiedziałam, że powinnam na dniach dostac i zaczynałam się dziwić, że coś nie tak, zastanawiałam się już nawet czy do gin. się nie wybiorę po powrocie z Poznania, żeby zobaczyć co się dzieje. A dzisiaj - jest. Nic zupełnie nie poczółam, żadnych PMSów, bólów, obrzmiałych piersi, chumorów, nic, no nic. Ta dieta jest rewelacja. Zorientowałam się jak poszłam do łazienki - dobre co? Mąż się śmieje, że przeżywam jak bym pierwszy raz w życiu miała. Wiwat DSB !!\" A wszystko przez zdrowe odżywianie A gu gu - gratulacje wielkie :) czemu nie zaczernisz nika? Gosiek_27🖐️, Madzia_28 - nie załamuj się na razie, nawet Ci zazdroszczę, choć sama też pewnie wpadłabym w panikę. Trzymaj się dziewczyno, wszystko będzie dobrze Marzena - :) Pozdrawiam wszystkie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dzisiaj opadły mi skrzydełka Dziadek męża trafił do szpitala, udar Czemu starość nie wyszła Panu Bogu? Dowa dziękuję za odpowiedź Iwala w pierwszej kolejności wizyta u lekarza. Specjalista doradzi jaki preparat jest w danym przypadku potrzebny. Może zleci wykonanie dodatkowych badań. Tylko pamiętaj nie daj się spławić, jak Ci powie że z tym nie da się nic zrobić. Taki lekarz to konował i trzeba go zmienić. moja obrona: 7-15 marca 2005 nie wiem czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena -
lulu81 - też chciałabym Ci przesłac taką fajną buźkę ale zupełnie nie znam skrótów, jakich używacie do tych różnych fajowych obrazków. W każdym razie pozdrawiam cieplutko. A gu gu --- nie martw się, nie tylko starość nie wyszła Panu Bogu ale ogólnie to chyba jednak niezły gość. Na pewno miał w tym jakiś cel, tylko, że my nie bardzo kumamy o co tak naprawde chodzi... a z obroną to się nie łam - na pewno dasz radę, trzymam kciuki pozdrawiam wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marzenko 🖐️. Jeszcze przed spaniem momyślałam ze wdepnę do was. Skróty Marzenko są tutaj: www.forum.o2.pl-emotikony.php Do usłyszenia. Do Gosi--> Cały czas czekasz? Ja nie mogę doczekać się aż będziesz pierwsza!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta dzwoni codziennie moja teściowa do mnie i mi mówi zeby za dużo o ciąży nie myślała ani nie czytała bo jak sie za bardzo myśli o tym to sie dzieje na odwrót i sie nie zachodzi. Nie wiem co ta kobieta chce odemnie, ja tylko powiedziałam jej ze myślimy z kubą (moim mężem) o dziecku a nie ze od dnia slubu sie staramy a ona chyba to jakoś dziwnie zrozumiała, ale nie chce mi sie tłumaczyć będę jej móiła ze nie myśle już za bardzo;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie i serdecznie pozdrawiam. Muszę przyznać, że ledwo na 2 dni spuściłam Was z oczu a tu tyle postów! -->Gosiek_27 uczę, mimo swoich lat, dopiero drugi rok, niestety załapałam się teraz na \'okresy przejsciowe\' między stażami :( , a jak u Ciebie? No i co z tym Twoim @ czekamy niecierpliwie :):) Wygląda, że test będzie pozytywny :):) -->Madzia_28 i Marzena w tych zimowych miesiącach lubi się cykl troche wydłużać, średnio o 3 dni, wiem po sobie i 3 swoich koleżankach, nieprawdopodobne, ale wszystkie dostałyśmy dopiero w 32dc., więc się jeszcze nie martwcie na zapas ;) -->Emika my też czekamy do maja! Ale coraz więcej słyszę opinii, by jak najmniej o tym myśleć, bo to przeszkadza :( Grunt to myśleć pozytywnie! Trochę nie mogę doczekać się tego maja ;) --> A gu gu dasz radę!! Będziemy trzymać kciuki, prawda dziewczyny? Podaj tylko dokładną datę, żebyśmy nie musiały trzymać tydzień 7-15.III ;) -->lulu81, dowa, iwala, kosona, voolcano, Coco26, barimbowa - pozdrówka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_28
dziś jest tak paskudnie za oknem że popadłam w całkowitąobojętność. będzie co będzie i chyba ne bardzo mam na cokolwiek wpływ. dziękuję wam szystkim bardzo serdecznie za słowa otuchy. Gosiek trzymam kciuki choć nie bardzo wiem za co ale ... a gu gu- ja chcę na studia i będę trzymać kciuki już sobie zapisałm w przypominaczu, a co do starości to i tak pieknie odżyć wieku w którym się jest dziadkiem a niedługo nawet pra Marzena jak tam?? tobie radzę żeby @ nieprzyszła Judyta i tak masz fajnie że się załapałaś i nie przesadzaj z ilością lat Lulu, dowa, iwala, kosona, voolcano, barimbowa, Emilka, coco, db jak się znowu pojawisz i wszystkie które czytają a nie piszą piszą a przez gapiowstwo ich nie wymieniłam- całusy buziaki cukiereczki... i słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki, jak tam wasze humorki???:) Ja mam już FEEEEEEEERIE!!!!! w KOŃCU POLENIUCHUJĘ ZA WSZYSTKIE CZASY:) Jeśli chodzi o @ to bez zmian:) Ale mój biust boli więc pewnie skończy sie to w normalny sposób.Was też tak boli przed? Ja nawet jak na niego spojrzę to mnie boli:) Narazie znikam, jak odpoczne trochę, to zjrzę. Dziewczyny, czy grypa żołądkowa objawia sie m.in mdłościami?? Ja miałam z 2 tyg temu, teraz ma moja koleżanka.To są popołudniowe a nie poranne mdłości zaznaczam. pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki, jak tam wasze humorki???:) Ja mam już FEEEEEEEERIE!!!!! w KOŃCU POLENIUCHUJĘ ZA WSZYSTKIE CZASY:) Jeśli chodzi o @ to bez zmian:) Ale mój biust boli więc pewnie skończy sie to w normalny sposób.Was też tak boli przed? Ja nawet jak na niego spojrzę to mnie boli:) Narazie znikam, jak odpoczne trochę, to zjrzę. Dziewczyny, czy grypa żołądkowa objawia sie m.in mdłościami?? Ja miałam z 2 tyg temu, teraz ma moja koleżanka.To są popołudniowe a nie poranne mdłości zaznaczam. pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×