Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

A gu gu najlepiej na pierwszy ogień, ty juz będziesz po a inni sie będą jeszcze stresować,ja wiem ze nam sie tak mówi ze nie ma po co sie bac mi tez tak mówili a sie stresowałam tak juz musi być , pamiętaj tylko zeby postarac sie zapanować nad tym strachem bo można przez niepanowanie nad soba nagadać takich głupot komisji przeciez pytania bedą z twojej pracy a kto sie tak dobrze zna na tym co zrobiłas jak nie Ty. trzymam kciuki i zycze ci : żebys zrozumiała o co cie pytają (często komisja sama nie wie co powiedziała nie mówiąc ze pytajac sama sobie odpowiada na pytania) i zebyś swoimi trafnymi odpowiedziami rzuciła ich na kolana ale mnie głowa boli może ktoś mi poradzi jak sie pozbyć tego bulu ( tabletki nie działaja dzis żadne) i niewiadomo dlaczego wszystkie zęby (byłam u dentysty i mam niby wszystko zdrowe) cała szczena na polu zimno biało wietrznie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny kobiecy i mrozny ranek:):):) Zapraszam na kawkę:):):) A gu gu trzymam kciuki!!!! POWODZENIA!!!!! Kosonko jak sie dziś czujesz??? Idę dziś na rekolekcje z moimi dzieciakami.To dobra okazja żeby być w końcu w kościele, bo rzadko tam bywam.Jakoś księża jeżdzący super furami nie działają na mnie przekonująco w swych wywodach.Jeśli tyle kasy można mieć z tacowego to chyba zmienię zawód;););) APELUJĘ DO TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN, KTÓRE RZADKO OSTATNIO TU BYWAJĄ: WRACAĆ MI TU ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam już samochodzik i z samego ranka pojechałam sobie zrobić zakupy, tak mnie cała noc bolała głowa ze spac nie mogłam, dalej mnie boli, ale po tym przewietrzeniu jakby troche mniej, teraz sobie posprzatam troszke a potem zabieram sie za tą moją prace, a popołudniu mam ucznia na korepetycjach to sie troche oderwe od siedzenia przed komputerem. Ja do kościoła tez często nie zaglądam (znaczy sie wejde sie nieraz pomodlić, ale jak jest pusto), moją opinie o księżach zepsuł mój wójek ( jest księdzem a kobiet na prawo i lewo w każdej parafii nie mówiąc o samochodach),przed ostatnimi wyborami prezydenckimi ksiądz u nas w kościele na kazaniu mówił ze wszyscy musza iśc do głosowania a swój głos oddać na Pana Wałęse bo jak sie odda na kogo innego to go kara boska spotka i od tej pory nie chodze do tego kościoła na msze, a najbardziej mnie dziwi ze jak sie stawia kościół to najpierw wielką plebanie z garażami a potem mniejszy kościół , pewnie dlatego ze wierni daja na budowe aż kościół nie postawią a na plebanie by oddzielnie nie dali. Och przepraszam, ale księża to drażliwy temat dla mnie. A GU GU trzymam mocno kciuki, powodzenia zycze napewno będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku, ale się namarzłam w tym kościele.Ale było nawet śmiesznie, bo jedna zakonnica strasznie zawodziła, ogólnia msza jak msza. Kosona nic tak nie pomaga kobiecie jak zakupy, zobaczysz, że poczujesz sie lepiej:)::) A gu gu pisz prędko jak ci poszło!!! Oczywiście wiemy, że poszło ci świetnie, tylko potwierdz nasze przypuszczenia:):):) Dostałyście dziś już jakiegoś kwiatka? Ja dostałam ślicznego tulipanika w doniczce.Naprawdę słodki, od razu mi się wiosennie zrobiło;););) Pozdrawiam reszte dziewczyn, czemu was nie ma???? Czyżbyście zmieniły decyzję o dzidzi i topik jest juz nieaktualny???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku, ale się namarzłam w tym kościele.Ale było nawet śmiesznie, bo jedna zakonnica strasznie zawodziła, ogólnia msza jak msza. Kosona nic tak nie pomaga kobiecie jak zakupy, zobaczysz, że poczujesz sie lepiej:)::) A gu gu pisz prędko jak ci poszło!!! Oczywiście wiemy, że poszło ci świetnie, tylko potwierdz nasze przypuszczenia:):):) Dostałyście dziś już jakiegoś kwiatka? Ja dostałam ślicznego tulipanika w doniczce.Naprawdę słodki, od razu mi się wiosennie zrobiło;););) Pozdrawiam reszte dziewczyn, czemu was nie ma???? Czyżbyście zmieniły decyzję o dzidzi i topik jest juz nieaktualny???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku, ale się namarzłam w tym kościele.Ale było nawet śmiesznie, bo jedna zakonnica strasznie zawodziła, ogólnia msza jak msza. Kosona nic tak nie pomaga kobiecie jak zakupy, zobaczysz, że poczujesz sie lepiej:)::) A gu gu pisz prędko jak ci poszło!!! Oczywiście wiemy, że poszło ci świetnie, tylko potwierdz nasze przypuszczenia:):):) Dostałyście dziś już jakiegoś kwiatka? Ja dostałam ślicznego tulipanika w doniczce.Naprawdę słodki, od razu mi się wiosennie zrobiło;););) Pozdrawiam reszte dziewczyn, czemu was nie ma???? Czyżbyście zmieniły decyzję o dzidzi i topik jest juz nieaktualny???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cały czas, a na głowe nic nie pomogło, ani zakupy, ani gorąca kąpiel, nawet mycie podłogi ( kupiam tak zachwalane przez wszystkich PRONTO do paneli, z lekkim niedowierzaniem uzyłam go ze pewnie taka sama lipa jak inne środki do pielęgnacji paneli i pewnie smugi bedą jak po wszystkim a tu zdziwienie, podłoga wyschła ładnie i nie widac jak mopem jeździłam, w małym pokoju na prube bez wody wypastowałam i tez mi sie podoba, znikneły zarysowania Tak więc włascicielki paneli w mieszkankach polecam pronto super połysk do paneli i podług drewnianych) ja dziś wyciągne męża wieczorkiem na spacer może ja sie dotlenie to przestanie mnie boleć ta głowa wkońcu. A GU GU pewnie juz świętuje i cieszy sie wraz z wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek --> aktualny, aktualny - nie zmieniłam zdania :):):) Witajcie dziewczynki i w dniu naszego święta życzę nam spełnienia przede wszystkim tego JEDNEGO MARZENIA - wiecie którego, prawda? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam teraz urwanie głowy z maturzystami, więc sorki za moją absencję, wybaczycie? ;) Poza tym pogoda za oknem mnie dobija i nie chcę tu smęcić. Kiedy będzie wiosna?????? Dobrze, że mój wspaniałomyślny małżonek rano odśnieża i swoje i moje auto, więc te 15 minut porannego (jakże cennego) czasu mam uratowane, ale po mieście jeździ się okropnie! Mogłoby już przestać padać to białe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM! Poszłam jako pierwsza i wylosowałam pierwsze pytanie (moja obrona składała się z 2 części: pytanie z zakresu pracy ułożone przez komisję i pytanie teoretyczne niezwiązane z pracą) cyt: \"Przykłady praktycznego zastosowania telemedycyny\", \" Podaj uwarunkowania stanu zdrowia i definicję zdrowia\" iiiii poszłam na żywioł zrezygnowałam z czasu na zastanowienie się i od razu przystąpiłam do odpowiedzi. Efekt? Zrobiłam piorunujące wrażenie na komisji. Pracę oceniono na 5, obrona na 5 na dyplomie 4 (no cóż nie zawsze miałam piątki) Może powiedziane nie skromnie, ale tak było. To był dla mnie tak obromny stres, że nawet gdy już byłam po obronie nie docierało to do mnie. Do tego stopnia, że cały czas miałam wrażenie, ze zaraz wyczytają moje nazwisko i pójdę jeszcze raz. Gdy było już po wszystkim mój recenzent powiedział mi, że powinnam teraz kontynuować edukację na studiach uzupełniających magisterskich i ponieważ bardzo podobała mu się moja praca chciałby poprowadzić moją pracę magisterką rozszeżającą mój temat. Przypomnę, że pisałam na temat: \"Rozwój Telemedycyny w Polsce\" Tylko, że ja mam inne plany, chciałam teraz urodzić dzidzusia i wysłać mężulka na studia, bo chociaż posiada ogromną wiedzę z zakresu informatyki, nie może tego formalnie udowodnić. Powinnam szybko podjąć decyzję bo od 12 marca zaczynają się zajęcia. \"Szkoda Kuma, żal pieroga\" jak mawiała moja Babcia. Ale nie mogę złamać danego mężulkowi słowa - bardzo się cieszy i namówił już kolegę od października mieliby zacząć. A na nas dwoje nie wystarczy funduszu na pokrycie czesnego. No i nie chcę dłużej odkładać decyzji dzidziusiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu ja tez gratuluje, co do dzidzi to zawsze można miec dziecko i studiować, ale jaka decyzje podejmiesz to będziemy z tobą buziaki dla wszystkich i słodkich snów życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu - gratulacje oczywiście!!! No widzisz - tak się bałaś a jak Ci dobrze poszło! Gosiek - bo ja jestem taka nieśmiała ;-) i zaglądam codziennie ale wstydzę się pisać a tak na serio to nie mam o czym - siedzę w domku, czekam na moją pierwszą @ bez tabletek i tak sobie czas płynie. Wczoraj uszkodziłam sobie delikatnie nóżkę na aerobiku i jutro chyba nie mogę iść :-( Znacie jakieś sposoby na pozbycie się opuchlizny z kostki? Smarowałam maścią rozgrzewającą i jak maść działa to nie boli a potem znowu zaczyna. A jutro chciałabym zawitać jednak na ćwiczenia bo juz mało czasu zostało do zrzucenia tego i owego :-) Ale pewnie Wy juz wszystkie śpicie więc miłego dnia! I żeby \"to białe\" w końcu zaczęło znikać... W prognozie pogody usłyszłam dzisiaj że u nas ( na zachodzie) wiosna zawita najwcześniej - jak się pojawi dam sygnał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA A gu gu !!!!!!!!!!🌻🌻🌻 Witam dziewczyneczki:):):) No od razu milej się u nas zrobiło jak was więcej przybyło!!! (rymowanie to u mnie chyba zwichnięcie zawodowe:)) Tak trzymać!! Barimbowa co ty mi tu wypisujesz że nie masz o czym wypisywać?????!!!! Kochana, kobiety zawsze mają dużo do powiedzenia i ty też masz!! No chociażby z tą nóżką:):):) A tak na serio to absolutnie nie idz jeszcze na żadne ćwiczenia bo jak noga cie boli to znaczy że nie jest jezcze całkiem dobrze.Zdążysz zrzucić , nie martw się. Jeśli chodzi o @ to też czekam, więc możemy poczekać razem;););) No i mam nadzieję , że dzisiaj też będzę miała przyjemność poczytać coś od ciebie, pozdrawiam serdecznie:):):) Paty25--->co u ciebie słychać?? Wieki się nie odzywałaś:( Napisz szybko jak tam Twoje plany dzidziusiowe, nic się nie zmieniło?? :):):) Judytko rozumiem twoje zapracowanie:):):), ale nie zapominaj o nas:):):) Kosonko wyobraż sobie że skończyła mi się kawa rozpuszczalna, stoję przed dylematem czy zrobić sobie naturalną. A ty pewnie sączysz herbatkę?? Pozdrawiam serdecznie:) Wczoraj zrobiliśmy sobie ze znajomymi wspólny wieczor gotowania.A ściślej robiliśmy pizę.Mniam, mniam;););) Sporo jej jeszcze zostało, więc zapraszam, jak macie ochotę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opuchlizne dobry jest żel ALTACET albo kwaśna woda o tej samej nazwie, tylko ze zel posmarujesz i masz zgłowy a wodą trzeba okładać, mi po spadnięciu ze schodów to 2 dni trzymała po tym zelu opuchlizna a teraz po potłuczeniu sie w piątek (wyrżnełam na lodzie) to do tej pory nie zeszło bo nie smaruje zelem bo nie ma mi kto do aprteki iśc;) ja jestem taka łamaga ze wiecznie mam siniaki i wiecznie potłuczona jestem. Ale uważaj z tą noga bo to może zwichnięcie być albo stan zapalny spowodowany nadwyrężeniem. Gosia ja mam kawke rospuszczalą a jak nie lubisz pażonej to może z ekspresu sobie zrób, zdrowsza od rozpuszczalnej będzie, ja herbatke standardowo ale przestała mnie boleć głowa ;);), wieczorem spacerek, potem aspiryna i herbatka Lipowa i do łóżka teraz jak nowo narodzona. A ktos tu pisze ze nie ma co pisać ja ostatnio peplam jak najęta buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla A gu gu!!! ja tez trzymałam kciuki pamietam jak ja sie bałam swoich obron (było ich troche więcej niz jedna :) ) i zawsze po wszystkim zastanawiałam się, po co mi był ten stres co do dalszego studiowania: z doswiadczenia wiem, że odkładanie studiów powoduje jedynie, że coraz mniej sie chce... niestety. człowiek się przyzwyczaja do wolnych weekendów, do laby bez egzaminów i podjecię decyzji o kontynuacji nie jest łatwe ale jednocześnie rozumiem, ze finanse grają tu bardzo dużą rolę i wiesz co, powiem ci jeszcze coś: wiedza nie ucieknie. wierz mi, ze ja sie uczyłam duzo i dlugo, bo uwielbiałam studiowac i tak sobie myslę, że zamiast na dyplomy wolałabym teraz patrzec na małego szkraba. myslę, ze nie warto odkładać tej decyzji. a skoro obiecałaś mężowi, ze będzie studiował - niech tak zostanie. kiedy ty bedziesz zajmowała sie maluszkiem twój mąż będzie jedynym żywicielem i dyplom na pewno mu sie przyda, zeby chociazby podwyzszyć \"papierkowe\" kwalifikacje. to oczywisie jedynie moje zdanie na ten temat, decyzja nalezy do was barimbowa - nie przeciążaj nózki, nalezy jej sie odpoczynek i zgadzam sie z dziewczynami, altacet jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE a gu gu! Koniecznie uczcij to jakoś! Popijam herbatę i patrzę w monitor. Jest tu jeszcze ktoś? Mam dobrą nowinę. Na Wybrzeżu śnieg topnieje chyba idzie wiosna....Daj boże! Już mam dosyć tych czapek, szalików i wielkich butów!!!! Potrzebuję słońca żey odgonić szare myśli. Dziś całą noc sniły mi się jakieś głupoty i nie mogę ich wywalić z głowy. Pozdrawiam Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu --> \"Ja wiedziałam, że tak będzie, aha, ja wiedziałam...\" :):):) Oczywiście gratulacje!!!!!!!! Gosiek --> jakże mogłabym zapomnieć o takich fajnych kobitkach :):) Mam dziś pierwszy dzień @ i gdybym wcześniej wiedziała, że mi się te 2 dni opóźni, to już byłabym po wizycie u gina! Trudno, mam nadzieję, że w poniedziałek już nic nie stanie mi na przeszkodzie!!! Wiem, że nie będzie to najlepszy dzień do cytologii (najlepiej między 10 a 20 dc), no ale nie można mieć przecież wszystkiego ;) Ważne, żeby wreszcie porobić te badania!!! barimbowa --> Altacet ok, też używam w takich przypadkach (niedrogi ok. 8 zł), a z tego co słyszałam opuchlizn nie powinno smarować się maściami wygrzewającymi. Aerobik lepiej odpuść, bo możesz sobie więcej szkody zrobić niż pożytku. I koniecznie daj znać, jak tylko zobaczysz gdzieś choć maleńki zwiastun wiosny!!!!! Póki co, zanim nadejdzie wiosna, przesyłam Wam dziewczynki tulipanki, dużo ich wczoraj dostałam od uczniów, więc mogę się podzielić 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Całuski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu --> \"Ja wiedziałam, że tak będzie, aha, ja wiedziałam...\" :):):) Oczywiście gratulacje!!!!!!!! Gosiek --> jakże mogłabym zapomnieć o takich fajnych kobitkach :):) Mam dziś pierwszy dzień @ i gdybym wcześniej wiedziała, że mi się te 2 dni opóźni, to już byłabym po wizycie u gina! Trudno, mam nadzieję, że w poniedziałek już nic nie stanie mi na przeszkodzie!!! Wiem, że nie będzie to najlepszy dzień do cytologii (najlepiej między 10 a 20 dc), no ale nie można mieć przecież wszystkiego ;) Ważne, żeby wreszcie porobić te badania!!! barimbowa --> Altacet ok, też używam w takich przypadkach (niedrogi ok. 8 zł), a z tego co słyszałam opuchlizn nie powinno smarować się maściami wygrzewającymi. Aerobik lepiej odpuść, bo możesz sobie więcej szkody zrobić niż pożytku. I koniecznie daj znać, jak tylko zobaczysz gdzieś choć maleńki zwiastun wiosny!!!!! Póki co, zanim nadejdzie wiosna, przesyłam Wam dziewczynki tulipanki, dużo ich wczoraj dostałam od uczniów, więc mogę się podzielić 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Całuski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek27 - plany się nie zmieniły, bardzo chcemy mieć bobaska, ale na razie musi być ślub. Jeszcze tylko 2 tyg i 3 dni. :) Tylko mam duże obawy czy poradzimy sobie finansowo. Kupujemy mieszkanie i musimy wziąść kredyt. Dopóki ja pracuję, to jakoś to będzie, ale jak pójdę na wychowawczy, to nie wiem jak my bedziemy żyli z dzieckiem z jednej pensji spłacając kredyt. Niestety obie nasze mamy pracują i nie będzie babci do bawienia dziecka. Także Gosiaczku plany się nie zmieniły, tylko obaw przybywa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam ,że moja koleżanka jest w 3 miesiącu ciąży.Super, będę na bardzo bieżąco w tych sprawach:):):) Paty nie martw się na zapas, takie mamy czasy, że nikt nie ma kaski za dużo.Trzeba myśleć pozytywnie moja droga:):):) Będzie dobrze. Dziewczyny jak fajnie że znów jeteście !!!!! Buziaki dla całej paki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam ,że moja koleżanka jest w 3 miesiącu ciąży.Super, będę na bardzo bieżąco w tych sprawach:):):) Paty nie martw się na zapas, takie mamy czasy, że nikt nie ma kaski za dużo.Trzeba myśleć pozytywnie moja droga:):):) Będzie dobrze. Dziewczyny jak fajnie że znów jeteście !!!!! Buziaki dla całej paki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volcanko zrobiłam sobie paseczek z moim cyklem, ta różowa rybka wskazuje dzień cyklu, dziś jest pierwszy dzień, więc rybka na 1 i będzie płynąć sobie dalej ;) Jeśli chcesz sobie taki zrobić, to wejdź na stronę: www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php Oczywiście paseczek i suwaczek wybierzesz sobie taki, jaki Ci pasuje. Poustawiaj też: 1 dzień cyklu, średnią długość cyklu i dzień owu. Na koniec przekopiuj adres. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy takie suwaczki ustawiać na nasze ciąże :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, ja mam nadzieję, ze mój obecny cykl nigdy nie zakonczy sie @ tylko porodem :) a pasek ciążowy zrobie sobie na pewno :) oby juz wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, że zdecydowałaś się już teraz siać fasolkę?? Jeśli tak, to życzę Ci, abyś wkrótce robiła pasek ciążowy!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowalam się zastanawiałam się kilka dni i doszłam do wniosku, że po prostu nie mam juz siły dłużej czekać bo u mnie to czekanie było wymuszone, zalecone przez lekarza wiecej, miałam kategoryczny zakaz zachodzenia w ciążę i powinnam jeszce poczekać miesiąc lub dwa ale mam serdecznie dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×