Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość Daga 1978
Witam Wszystkie stepperowiczki.Ja mam 34 lata,178 cm wzrostu i po dwoch tygodniach ćwiczeń waże 66,5 kg,musze zrzucić jeszcze 6,5 kg bo chce ważyć 60 kg ,a także musze się zmieścić w letnie ciuchy,gdyż za miesiąc wyjeżdżam nad morze.Miałam ok 1,5 roku przerwy w ćwiczeniach ponieważ stracilam prace i wpadłam w małą depresje,nic się kompletnie nie ruszałam,całe dnie siedziałam przy komputerze i jadlam tylko slodycze(ciastka,cókierki.żelki,batony,czekolady) i serki chomogenizowane,bo wiadomo po te produkty wystarczy tylko siegnąć do szafki.W ten sposób przytyłam ok 10 kg.Najgorsze jest to że jestem niewymiarowa,od ramion do pasa nosze rozm. s,natomiast grube mam nogi,uda,( w biodrach mam 104 cm.)Oprzytomniałam gdy spostrzeglam że nie mieszcze się w żadne letnie spodnie i spódniczki.Są zamałe o około 2 rozmiary.Obecnie ćwicze już 3 tydzień na steperze KETTLERA bocznym codziennie oprócz sobót po 60 minut,diametralnie zmieniłam diete,nie jem wogóle slodyczy,a nabiał w małych ilościach(jem dużo warzyw i owocow)Spożywam 5 posiłków dziennie w małych porcjach.A takrze chodze na 2 godzinne spacery.Po dwóch tygodniach schudłam ok. 5 kg,w biodrach mam mniej 3 cm,a w pasie 5 cm.Napiszcie prosze czy ktoś ma steper ketlera boczny i jak wam się spisuje,bo ja narazie jestem zadowolona,nic nie skrzypi,ani się smar nie wylewa.Kiedyś wykończyłam 2 stepery:skrętny i zwykły.Obydwa skrzypiały już po ok 4 dniach, wylewał się smar brudząc dywan,a także pękały uszczelki,wytrzymały ok. 4 miesięcy.KETTLER jak narazie jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Też mam tego Kettlera. Dla mnie jest przeciętny. I tak jak Ty miałam też skrętny i zwykły i je wykończyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 1978
Mam pytanie do Lilii.Jak dłógo ćwiczysz już na tym steperze i pod jakim względem jest przeciętny czy pod tym względem że np skrzypi ,wylewa się smar ,czy że np. nie ujędrnia ,niewyszczupla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja mam go od zeszłego roku od października. I nawet jak ćwiczyłam dzień w dzień 1h to nie widzę żadnych efektów, bo pod względem jakości jest dobry. Ale więcej korzyści miałam ze skrętnego. Jakoś szybciej efekty było widać. Tylko, że u mnie to ogólnie teraz bardzo trudno o jakiekolwiek efekty, więc przestałam się tym przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 1978
Ja też tak uważam że na skrętnym widziałam najlepsze efekty.Chociaż teraz też zauważam że skura na udach robi mi się jędrniejsza,ale to może dlatego że przez ponad rok wogóle nie ćwiczyłam i troche się zapuściłam.Ale to chociaż dobrze że się nie psuje tak szybko jak te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessmi
Witam wszytskich! tak zaczęłam czytać Wasze wypowiedzi i podziwiam Was za wytrwałość, kupiłam sobie rok temu steper, ale brak mi motywacji. Ćwiczylam troche kilka miesiecy temu i chyba od dziś zaczne znów. Polecam Wam również 6 weidera, jestem dopiero na 4 dniu, ale mam zakwasy na nogach (łydkach i udach). Te ćwiczenia bardzo ładnie kształtują nogi :) W zeszłym roku zauważyłam znaczną poprawę mojego brzuszka :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ nessmi a6w to głównie na rzeźbę jest i wzmocnienie :) Jak masz szczupły brzuch to na pewno efekty będą. Ja to robiłam 3 razy i efekty były prawie żadne, bo zawsze miałam problem z brzuchem (gruby). Jedyny plus tych ćwiczeń, że miałam mocne mięśnie brzucha i byłam zahartowana, żeby robić bardziej wymagające rzeczy. @ Daga 1978 Jak rok nie ćwiczyłaś nic to efekty na pewno będą :) Gorzej jak ktoś (np. ja) non stop kombinuje z ćwiczeniami to efekty są żadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessmi
Liliann ja w sumie jestem na początku i jest mi strasznie ciężko, ale mam nadzieje że dam rade... A jakie ćwiczenia na brzuch polecasz poza a6w ? Odzwyczaiłam się od jakichkolwiek ćwiczeń. W sumie nie jestem gruba, nie uważam się.. Mam 166 i ważę 55 kg. I wszystko jest ok, tylko mam brzuch.. Mam taki masaż z pasem, wcześniej trochę biegałam ale wszędzie schudłam a na brzuchu została mi zimowa oponka... Podziwiam Cię, że zrobiłaś to 3 razy.. :) |Ja się muszę pochwalić, chodziłam dziś na steperze 30 minut i zrobiłam 1600 kroków. Myślałam, że nie dam rady, ale fajny film leci na Polsacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
przyszłam się tylko pochwalić :) ważę 58,3 kg :) jeszcze 3,3 do pełnego sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
57,3 kg :) nikt nie walczy ze zbędnymi kilogramami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
hej dziewczyny :P) Widzę że wytrwale dążycie do swoich celów:) brawOOOo:) Mi też idzie nie najgorzej w sumie od października z żuciłam już 17 kilogramów:) Steper jest jednak niezastąpiony w tym wszystkim :) Ćwiczę na nim codziennie po około 20 minut:) Super wyżeźbia pośladki i pupe;p Straciłam 13 cm w biodrach i to mój największy sukces chociaż 5 cm w udzie to też coś:) Miałam chwilkę przerwy w ćwiczeniach, no może nie były one tak intensywne ale były, rower, rolki:) Co do skakanki to super sprawa też skakałam ale bardzo poźniej bolą stawy, a po za tym używajcie dobrego stanika do tego, bo koleżanka skakała i strasznie jej biust się zmienił :( Życzę wytrwałości w ćwiczenich:) Ja od dzisiaj zaczynam nowe ćwiczenia na brzuch , bo niestety tu po ciąży najgorzej schodzi:) POOOOowodzenia dla Was wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
hej, ważę 55,5 obecnie :) jeszcze troszkę, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vippera
Witam, ćwiczę na stepperze skrętnym, przy tym wykonuję ćwiczenia ramion z 2kg ciężarkami - 2 minuty chodzenia z pierwszą partią wymachów, 3 minuty chodzenia z ciężarkami bez wymachów ramionami itd. Robię 4 serie wymachów i przez resztę czasu, który mi zostanie (chodzę ogółem 30 min) wykonuję ruchy ramionami i ogólnie ciałem, jak przy jeździe na nartach. Oczywiście ciężarków nie wypuszczam z rąk przez całe 30 min. W ten sposób mam efekty, które samą mnie zaskoczyły - już po miesiącu, a ćwiczę co drugi dzień. Polepszenie "wyglądu" ramion, klatki piersiowej, brzucha, tyłek i oczywiście nogi, bo przy chodzeniu z ciężarkami pracuje całe ciało, nie tylko dolne partie. Nawet nie muszę robić brzuszków :o) polecam tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
a jakich firm macie steppery?? Bo ja sobie kupiłam tydzień temu firmy active za 149zł i mi się przed chwilą zepsłuł muszę go areklamować!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
a jakiej firmy macie steppery?? Bo ja sobie kupiłam tydzień temu firmy active i się rozwalił. Chciałabym coś wytrzymałego i chcichego...muszę go zareklamować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
nikt mi nie odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę musiała zacząć chodzić na stepperze, przez pracę siedzącą i brak ruchu moje poślady i uda są w opłakanym stanie. A takie kiedyś były fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina - ja juz osiagnełam swoją wymarzoną wagę a Ty? Ćwiczysz cos? Ja dalej na stepperze, ale tak juz dla samej przyjemnosci i żeby utrzymać wagę, mniej ćwiczę razy w tygodniu bo dodatkowo zaczęłam chodzić na Zumbę, która daje mi taki zastrzyk energii i radości, że nawet nie przypuszczałam :) pozdrawiam Was i życzę powodzenia w walce z dodatkowymi kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stepperko ! ja nie ćwiczę,,i jeszcze tak jak teraz to gruba nie byłam.. i już nic więcej na ten temat..nie odpowiadałam Tobie bo takich wpisów jak mój to nie powinno tutaj być. . Tobie chylę czoła ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio zapisalam sie na vacum jet - podobno dziala, i to tylko pol godziny.... spóbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Daga 1978
dziewczyno, włącz sobie autokorektę albo używaj słownika, bo robisz tak rażące błędy ortograficzne, że mimo nawet ciekawej treści nie da się tego czytać :(((( ja mam inną metodę na odchudzanie i po ciąży ją wykorzystam ( choć nie przytyłam dużo, bo 9 kg a jestem już w końcówce 8 mca) na pewno żadne durne diety z kolorowych pisemek Wam nie pomogą, najlepsza jest dieta Montignaca, oparta na niskim indeksie glikemicznym (zgodnie z najnowszymi badaniami, które wykazały, że to zaburzenia gospodarki hormonalnej odpowiadają za trudności w odchudzaniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała, a spowodowane są jedzeniem fast foodów, słodyczy i innych spożywczych- gotowych śmieci, które przede wszystkim zaburzają wydzielanie insuliny poprzez gwałtowne skoki cukru we krwi, przez co tłuszcz jest łatwo magazynowany a trudno sięgnąć po jego zapasy); dla wielu Was może to być niezrozumiałe i skomplikowane, ale niestety, to leży u podstaw problemu; zdrowe jedzenie, eliminacja nadmiaru cukrów prostych ( również soków z kartonu, coli, pepsi, wód mineralnych smakowych), jedzenie syto, ale nie przejadanie się przed ciążą byłam dzięki temu szczupła i po ciąży mam zamiar wrócić do formy; a zerknęłam tutaj, bo zastanawiam się nad zakupem steppera ( jeden oddałam siostrze, bo jednak wolałam biegać na orbitreku, ale obecnie dobry orbitrek to wydatek ok. 2,5 tys. zł., do tego mamy niewielką kawalerkę, więc chciałam kupić coś małego i tańszego, myślałam, że może tutaj ktoś poleci porządny sprzęt, a nie taki, który rozpadnie się po 2-3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Stepperko!! Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz ale piszę do Ciebie.. Mianowicie małymi kroczkami coś się zaczynam ruszać.na tyle ile moje życie mi pozwoli.. Myślę czy da się coś z tym ciałem moim jeszcze zrobić?? no ale próbuję.Na razie mam zakwaski co jest dla mnie miłym uczuciem .. Bo od tego się zaczyna ..Ciężka robota prze de mną .. waga prawie 61 kg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina no jasne, że się da coś zrobic. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Schudłam równe 10 kg od maja! Obecnie ważę 53,9 - dziesiejsza waga. Najwazniejsze to systematycznie ćwiczyć i jeść mniejsze porcje co 3 godziny + duzo wody. Trzymam kciuki i pisz jak rezultaty :)) Pamiętam, że miałyśmy wtedy taką samą wagę, więc jednak coś u Ciebie tez poszło w dół :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem LENIEM !!!!!!! po remoncie który mnie zabrał ostatnio znowu się PRZYMUSZAM...no Przymuszam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Was czytam już dłuższy czas i postanawiam po nowym roku kupuje stepper, koniec z lenistwem musze pozbyć się pozostałości pociążowych niestety..... za bardzo pofolgowałam sobie paśnik w ciąży i teraz bym chciała z 5-6 kg porzucić w niepamięć tak że proszę Was kochane o wsparcie a ja już przeszukuje allegro w poszukiwaniu steppera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Dziewczyny !!! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2013!!!! Dużo zdrówka miłośći i namiętnego seksu bo to daje największego kopa do ćwiczeń i do Życia !!!! Tego Sobie i Wam ŻYCZĘ !!!!!! -Bettina-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
cześć dziewczyny, zamierzam kupić stepper, chcę poprawić kondycję i zrzucić 3-4 kg głównie z brzucha i boczków (i trochę pupa) czy lepszy będzie skrętny, czy normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×