Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość Farciara85
a ja jak kupiłam ten steperek to sie do niego dorwałam i szalałam, a teraz?? masakra juz dawno nie cwiczyłam i przedwczoraj postanowiłam sie wziąć za siebie:) wczoraj derptałam na seperku 37min:) i dzis nawet nie mam zakwasów:) i ćwiczyłam jeszcze przez pół godz callanetics :) musze cos ze soba zrobic, bo juz żle ze mna :( obrosłam i to porzadnie. przez niecałe 3 miesiace przytyłam ponad 12kg!!!!!!!!! masakra. a w wakacje tak super juz wyglądałam, tylko nie pracowałam przez 3 miechy i sie paskudnie roztyłam:( zaraz zabieram sie do pracy, a tez podniosło mnie na duchu, że widzę, że ktos na bieżąco odpisuje:) zaraz musze sobie te cele wyznaczyc i może wstyd przed wami mnie bardziej zmotywuje:) oki zabieram sie za cwiczenia, bo ciagłe siedzenie mi szkodzi:) powodzenia Dziewuszki Stepowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kilka dni temu napisałam że musze sie wziąc za siebie:) i wziełam:) codziennie od tamtego dnia robie na steperku trase ok 40 do 60minutek:) i ok godz ćwicze callanetics:) normalnie nieuwierzycie jaka zaczyna mi sie robic pupcia :D szok normalnie :D ciekawe jak bede tak dale cwiczyc do sylwka to z pewnościa sie wcisne w kiecuszke z wakacji :D hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sengal
a czy ktos wie czym się różnią steppery te zwykłe w których nóżki są blisko siebie od takich nazwę to poprzecznych czyli takich w których pedały są ustawione po bokach czyli stoimy w pozycji rozkraczonej i nie chodzi mi tutaj o stepper skretny tylko taki normalny? czy ktoś go posiada albo wie czy jest lepszy czy gorszy od normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patijit
Jezuuuu !!!!! ależ ja leniwa jestem , mam stepre od 2 lat , ale ciagle zalega w szafie . Przed ciążą ważyłam 65 kg, po ciązy 80 kg. Teraz po 2 latach od porodu waże 71 kg. Oczywiscie ciągle za dużo, chciałabym aby waga zeszła do tych 65 a moze i mniej. Biore sie za steper , bo czytam ze efekty niesamowite . musze wytrwać , bo już patrzeć nie moge na siebie i na ciuchy sprzed ciązy leżce odłogiem w szafie.WYTRWAŁOŚCI !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordycka
musze sie przyznac ze tez mam ten sprzecik od roku i jeszcze nie zaczelam cwiczyc.... ale po przeczytaniu forum nabralam motywacji i zaczynam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuszka89
Hello !! Ja też ćwiczę na steperku i powiem ze to swietny sposób na pozbycie sie cellulitu i wyrzezbinie nog i pupy. Dodatkowo w rytm kroków podnoszac wysoko łapki mozna cwiczyc brzuszek. POLEcAm !!!! Najtańszy stepper kosztuje okolo 190 zl malutki poręczny i mega poprawia humor i samopoczucie :) super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadyc
danuszka 98 powiedz mi czy jak cwiczysz na podniesionych pedalach dociskasz do konca czy robisz krotkie kroki ja mam staper skretny od tygodnia i robie krotkie kroki na najwyzszym podwyzszeniu i najmniejszym oporze ok. 30-40 min. zalezy mi na zgubieniu tluszczyku glownie na pupie i biodrach oraz lydkach,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaa54
Zaczęłam od dziś... uda mnie palą, mam nadzieję że wytrwam... pokonam celulit i wyszczuplę uda i pośladki... a jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska80
cwicze na steperze od 2 tygodni po 30 min.super ,schudlam 2cm w obwodzie ud i bioder a pupa mi sie uniosla i tez zeszczuplala ,nieraz owijam sie folia spozywcza super efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaks
Witam:)jestem na etapie kupna stepera;)i mam dylemat jaki wybrac:) znalazlam na allegro cos takiego: http://www.allegro.pl/item565850076_steper_et_303_twister_ciezarki_12_mies_gw.htmlczy /moze któraś z was używa takiego?mozna go polecic czy raczej bardziej profesjonalne takie jak na siłowni sa lepsze? z góry dziekuje i czekam na szybka odpowiedz bo juz bym chciala zaczac cwiczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:0 ja tez cwicze na steperku godzine dziennie i tez owijam sie folią,szybciej sie poce, dla mnie steperek to extra sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem szczęśliwą posiadaczką steppera skrętnego od 2 tygodniu. Ćwiczę co dwa dni po 30 minut, czasem zdarza mi się co dziennie :] Najbardziej zależy mi na wzmocnieniu mięśni i pozbyciu się cellulitu. Efekty: pupa się podniosła, mięśnie jakby bardziej sprężyste, ale cellulit jeszcze jest :( Zauważałam po Waszych opiniach, że tak po miesiącu widać efekty, więc cierpliwie czekam i ćwiczę. Z dnia na dzień będę wydłużać czas ćwiczeń, dam znać za 2 tygodnie czy są poprawy :) Kupiłam stepper na allegro za 160pln i skrzypi jak cholera! Ale przy tv czy książce staje się to mało słyszalne i faktycznie czas szybciej leci. Cel: 48kg i zero cellulitu :) Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaB
cwicze na steperze od 4 tygodni po 30 minut codzien,efekty sa super mialam 62,5 kg (21.01) 59,8kg.(21.02) cel: 52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biglejdi
hej, ja cwicze od ponad miesiaca od 40 do 90 minut, w zaleznosci od dnia, ale raczej staram sie chociaz godzinke steppowac. Waga: 15 kg, z bioder spadlo mi okolo 5 cm, inne wymiary tez poleciały w dol, ce3llulit ZANIKA. Do tego dieta 1200-1500 kcal. Stepper to super sprawa, polecam. Moje codzienne zmagania opisuje na vitalii, pod nickiem biglejdi, jak komus to pomoze to zapraszam! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biglejdi
hej, ja cwicze od ponad miesiaca od 40 do 90 minut, w zaleznosci od dnia, ale raczej staram sie chociaz godzinke steppowac. Waga: 15 kg, z bioder spadlo mi okolo 5 cm, inne wymiary tez poleciały w dol, ce3llulit ZANIKA. Do tego dieta 1200-1500 kcal. Stepper to super sprawa, polecam. Moje codzienne zmagania opisuje na vitalii, pod nickiem biglejdi, jak komus to pomoze to zapraszam! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biglejdi
o byc - 5 kg :))), 15 to marzenie scietej glowy ofkors!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkag22
hej dziewczyny ja mam do zgubienia 5Kg ,od 3 dni biegam 30 min...i stepper 30min. jak myslicie w ile moze mi sie udac te kg.zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
tez mam zamiar kupic steperek i mam nadzieje ze schudne. waze 61 kg przy 161 cm wzrostu a chce zrzucic tak do 53-50 kg.Moze dam rady do wakacji. Jak coś to niedlugo napisze czy waga leci i centymetry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini2121
HEJ KTOS NAPISAł- wiczenia na stepperze należą do grupy ćwiczeń areobowych, w których to spalanie tłuszczu następuje po ok. 20 min od rozpoczęcia ćwiczenia. Staraj się ćwiczyć ok. 40 min do godziny dziennie. czyli jak ja ćwicze 3 razy dziennie po 15 min. seriami.. to nie ma sensu bo tłuszcz spala sie po 20 min od staru cwiczeń? prosze o odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topina
Hej!ja niedawno kupilam stepper-tylko mam problem czy ktoras z was moglaby mi wyjasnic czy regulacja wysokosci pedalow w steperze(normalnym nie skretnym)to to samo co obciazenie?ja chcialam taki steperek z mozliwoscia zmiany obciazenia jak w rowerku ale nie moge znalezc w zdanym sklepie, jezeli sa to takie duze z raczka ja natomiast chcialam taki mini ale z ta funkcja pomozcie bo mam tydzien na oddanie steperka jezeli zmienie zdanie.A jeszcze jedno czy wesja mini z regulacja obciazenia wogole istnieje?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepi
hej:) ja od niedawna tez mam stopper wersje mini i u mnie też nie ma osobnej regulacji oporu, a obciążenie się zwiększa gdy podkręcam- im wyższy stopień tym ciężej chodzi:) na początku szukałam z regulacją oporu, nie znalazłam (wielkiego wyboru w sklepie nie miałam) ale muszę powiedzieć ze z tego którego kupiłam jestem bardzo zadowolona. Czasem w sklepach internetowych w opisach spotykałam się z wyszczególnionymi funkcjami: 1) regulacja oporu 2)regulacja wysokości stopnia itd. , ale u mnie akurat jest to połączone i nie narzekam. polecam A tak w ogóle to ćwiczę na moim stepi od 2 tygodni codziennie po 60 minut. nie zależy mi na schudnięciu bo ważę 48 kg, przy 164 cm, ale bardzo chce się pozbyć cellulitu z ud i pupy. Dziewczyny, kiedy będą efekty? bo jak dotąd nic, kompletne nic. wiem ze to pewnie za wcześnie, ale się niecierpliwie, bo w lipcu mam wyjazd na Mazury, i jak tu się pokazać przy znajomych w stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxa
ja chce wyżeźbic mięsnie łydek otóz jest starsznie chuda a uda mam duże, w jaki sposob mam wykonywać ćwiczenia na steperze ? do tej pory robiłam jakby najwyższe schody, nieraz na samych palcach bo wtedy najbardziej czułam jak pracuja mięśnie łydek. Co mi radzicie na chude łydki a grube uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepi
witam zdesperowaną :) Jeśli masz nogi podobne do tych na zdjęciu to nie jest tak źle :) głowa do góry:) Skoro chcesz rozbudować mięśnie łydek, to skupiaj ciężar raczej na palcach. Polecam też chodzenie na obcasach ;);) Ja mam taką sytuację, że mam grubsze uda, szerokie biodra, a łydki normalne..Jakkolwiek- mam ochotę zrzucić coś z ud..Ja ćwiczę na stepperze, przede wszystkim tak, żeby czuć ze to moje uda i pupa pracują..Nie wiem czy dobrze robię, ale jak ćwiczę, to na przykład pochylam się i ręce opieram o niższy stół I jadę na stepperze godzinę..Wtedy czuje (jakbym jechała na rowerze) że moja pupa i uda pracują. Jak ćwiczyłam normalnie, na stojąco, to mniej czułam te mięśnie, Ćwiczę ponad miesiąc i muszę powiedzieć, że ku mojemu zdziwieniu, zarysowują mi się mięśnie brzucha (niewielkie, ale widać, że są;) . A na udę i pupę kupiłam specyfiki do smarowania z serii Pharmaceris C- peeling do codziennego stosowania oraz krem- żel. Używam od 4 dni, spektakularnych rezultatów nie widać, ale skóra gładziutka w dotyku- nawet moja koleżanka zauważyła, która podchodzi do wszelkich mazideł sceptycznie. A Ty Zdesperowana, od ilu ćwiczysz na stepperze i jaki czas osiągasz;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxa
ja kupiłam steper jakieś 3 miesiace temu i... narazie stoi, nie mam weny i motywacji, probuję ostatnio ćwiczyć, codzienie nie d arady bo pracuje praktycznie co 2 dzień od rana do poxnego wieczora ale ja mogę chodzić góra 15 minut maksymalnie 20... i już wtedy kręci mi sie w głowie i robi slabo :/ może dlatego ze mam problem z niskim cisnieniem i szybkim biciem serca. jak chodze na tym steperze to nie czuje w ogóle pracy lydek dlatego się zastanawiam jak ćwiczyć zeby było dobrze. A łydki mam chudsze niż ta dziewczyna ze zdjęcia, jakbym w ogóle nie miała tego wewnętrzego mięśnia albo był z tyłu zamiast z boku. Wyglądają tragicznie :/ moje łydki -> (( )) taaaaaaaaka szpara miedzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepi
Wiesz, zdesperowana, wydaje mi się, że Twoje problemy z tym że kręci Ci się w głowie i robi słabo mogą świadczyć o tym, że zwyczajnie nie masz kondycji. Ja mam też bardzo niskie ciśnienie i podobne objawy miałam jak chodziłam po górach. Ale teraz mam nadzieje że to se zmieni, bo już dostrzegam polepszenie mojej kondycji;) Poszukaj na necie ćwiczeń na rozbudowanie mięśni łydek, ale sądzę, że jak będziesz ćwiczyć na stepperze to nie zaszkodzi, bo tam pracują całe nogi. Tyle co mogę doradzić, to naciskaj na palce. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxa
może ja powinnam kupić zwykły a nie skrętny steper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konskowa
Cześć dziewczyny! Ja mam stepper już od pół roku, troszkę próbowałam na nim ćwiczyć, ale oczywiście mój brak kondycji dawał mocno się we znaki i się szybko zniechęciłam... Jednak kiedy na siebie patrzę (170cm wzrostu, 75 kg, 108 cm w biodrach!), a zwłaszcza od pasa w dół to chce mi się płakać i wiem, że muszę coś ze sobą zrobic! Juz są wakacje,więc na plaży i tak pokażę swój cellulit i grube uda... ale trudno, dziś zaczęłam ćwiczyć! Narazie nie chcę za ostro, żeby się nie zniechęcić, bo trochę mi ciężko... Poćwiczylam sobie 15 minut na twisterze i 15 na stepperku :) Rano, jak wstałam. Dziewczyny, nie wiem na ile starczy mi sił i motywacji, ale chciałabym ważyć 60kg... czyli 15 muszę zrzucić... jak myślicie, jest to możliwe? Trzymajcie kciuki i piszcie czasami, bo fajnie jeśli się można nawzajem wspierać i dopingować ;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukers
Konskowa, musisz się przemóc na początek. Ja zasuwam miesiąc na steperze, pierwsza sesja 10 minut i jak zeszłam z niego myślałam, że się przewrócę, potem było już tylkko lepiej, teraz bez problemu śmigam godzinę :) Rozkręciłam się i do tego jakieś brzuszki i na roawer zaczęłam wychodzić (a nie jeździłam z 10lat). Każdy następny dzień będzie lepiej, kondycja wraca i masz chęć na więcej. Tylko się przełam !!! Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra24Krk
Cześć dziewczyny ja też już posiadam stepeer, co prawda dopiero tydzień ale używam tak do 20 minut bo kondycja słaba.Wole biegać ok 30 minut.Nie jestem obecnie na żadnej diecie zastąpiłam tylko ziemniaki ryżem i jasne pieczywo ciemnym a tak to nic sobie nie odmawiam(przynam że jestem łakomczuchem na słodkości).Podobno chrom organiczny pomaga ale nie wiem bo nie sprawdziłam.Ale trzeba się zabrać za siebie i za kondycję. Od 2 tygodni ćwiczę co 2 dzień, 1,5 rolki, 30 minut bieganie, 2 h basen lub 20 minut stepeer.nie wszystko na raz tylko co 2 dzien wobie coś z wymienionych ćwiczeń.Jestem zadowolona jak na razie dobrze się czuje. Mam 170 cm wzrostu dziś ważę 57 kg.Podawałyście swoje wymiary i z ciekawości aż się zmierzyłam: łydka 34,5 cm, biodra 91 cm, talia 70 cm, biust 93 cm. Jakoś tak dziwnie te wymiary wyglądają hmmm??? mam nadzieje że mi sie obwód w łydce i udzie już nie zwiększy lecz zmniejszy... pozdrawiam i zmykam na steeper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×