Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość karomaro
Cześć dziewczyny. Ja tez zaczęłam ćwiczyć na stperku ( tał przez rok nieruszany ) w końcu się przełamałam i postanowiłam na zimę zgubić trochę ciałka szczególnie moje nogi wymagają treningu. Na razie ćwiczę pierwszy tydzień po 20 minut ( zaczęłam od 20 ) z każdym tygodniem będe dokładała 10 minut więcej. Mam ok 170 ważę 55 kg nie jestem ani szczupła ani otyła. Myślicie ż po ilu miesiącach takiego treningu doprowadze moej nogi do ładnego wyglądu ? chciałabym szczególnie aby uda zrobiły się smuklejsze szczególnie od wewnętrznej strony. Aaa i trzymam za was wszystkie kciuki wytrwałości w treningach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobi
Witam, dziewczyny pomóżcie- nie chce schudnąć- ważę i tak troche za mało do wzrostu- chodzi mi by wzmocnić mięśnie łydek, ud, pośladki ale głównie chodzi o łydki,które są za chude. czy w takim razie stepper to dobry pomysł? a może zainwestować w stepper z ruchomymi ramionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka123
Hej dziewczyny! Tydzień temu kupiłam sobie steper skrętny i jestem strasznie zmotywowana do regularnych ćwiczeń. Zależy mi na wyszczupleniu i ujędrnieniu ud i pośladków. I tu właśnie pojawia się problem... dopiero teraz przeczytałam ten wątek i się załamałam. Mój steper nie ma regulacji wysokości pedałów :( robie wysokie kroki, bo takie ma ustawione na stałe. Czyli zamiast chudnąć będę się jeszcze rozbudowywać??? Wydałam dwie stówy na zły steper :( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) tak czytałam Wasze posty i postanowiłam się wypowiedzieć:). Kiedyś kupiłam sobie stepper skrętny (uważam że jest lepszy bo nie tylko ćwiczymy nóżki ale też i troszkę brzuszek się wygina;P ). Szybko mi się znudziło, ale po roku czasu postanowiłam wziąć się ostro do pracy tym bardziej że na plaży w lato chcę wyglądać ładnie:). Nie jestem osobą otyłą na ogół ale mam problemy największe z łydkami i udami. Są ohydne:(. Koni8ecznie muszę je odchudzić. Ćwiczę 1,5 tygodnia około 30 min (+/-) 1 dzień- 2000 kroków 2 dzień już 3000 kroków 7 dzień 5000 kroków teraz różnie ale nie spadam poniżej 4500 co zauważyłam po tym czasie: bardziej ujędrniły mi się uda niż łydki. Jak ćwiczę to się tak ładnie już odznaczają (chociaż jeszcze długa droga by tłuszczyk się nie odznaczał hehe). Więc Kochani: WYTRWAŁOŚCI bo to urządzonko naprawdę może zdziałać cuda:). Nie zrażajcie się jeśli któraś robi po 1000 kroków itp. Ważne, że się w ogóle wzięłyście za to:). Musimy na plaży podczas urlopu wymiatać haha:). Będę pisać o moich osiągnięciach i oczywiście dziękuję za wszystkie rady tu na forum, na pewno się dostosuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIANA 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIANA 79
WITAM ĆWICZĘ NA STEPPERZE OD KILKU DNI. MAM TAKI ZWYKŁY SPRZĘT. MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE WAS PODZIWIAM. JA ROBIĘ 700 KROKÓW , A LICZNIK WSKAZUJĘ 100 SPALONYCH KALORII. ZAŁAMKA. MYŚLICIE, ŻE NA TAKIM ZWYKŁYM SPRZĘCIE TEŻ MOŻNA OSIĄGNĄĆ EFEKTY? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taż mam zwykły sprzęt a po 1,5 miesiącu ćwiczeń waze 2,5 kg mniej, ponadto -3 cm w udzie i -1 cm w łydce:) nogi stały się jędrniejsze, widać lekkie rysy mięśni:). Podobają mi się już teraz a nie mam zamiaru przestać ćwiczyć:). Tylko potrzeba systematyczności!!!!!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIANA 79
WITAM MAŁYMI KROKAMI DOCHODZĘ DO WPRAWY. TERAZ ROBIĘ 2000 KROKÓW. ASIA PISAŁAŚ ŻE SCHUDŁAŚ 2,5 KG CZY OPRÓCZ ĆWICZEŃ NA STEPPERZE STOSOWAŁAŚ DODATKOWO JAKĄŚ DIETE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosowałam i to może potwierdzić każda znajoma mi osoba. Pracę kończę o 15, wracam do domu, jem obiad, potem piję kawę i zaczynam trening około 18. Zepsuł mi się licznik więc ćwiczę na czas 30-40 minut ale po tej 18 nic już nie jem bo jedynie czego jestem spragniona to tylko i wyłącznie wody:). Piję więc na pewno ponad te 0,5 l. Waga też nie leciała mi od razu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hogzi
Cwicze na stepperze skretnym od 2 tyg i w sumie na wadze nic nie widze zeby cosik sie ruszylo ;) ale za to naprawde czuję sie lżejsza (moze to jakies zludzenie ;) w kazdym badz razie przestaly mnie nekac jakies dziwne niewiadomo skad wzdecia, a poza tym zauwazylam ze skora na udach staje się jedrniejsza no i faktycznie tak jakby celluit malal. szczerze to po 2 tyg spodziewalam sie jakis efektow, ale widze poprzedniczki wypowiadaja sie ze po miesiacu zobaczyly lub nawet po 1,5 mies wiec dalej bede wytrwala w swych poczynaniach ;D mam nadzieje ze cos sie ruszy. Cwicze dziennie 30-35 mni na srednim obciazeniu. Powodzenia i wytrwałosci wszytskim!!! i dajcie znac jak poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hogzi
A poza tym do mojego stepperu dołaczone sa linki azeby można bylo pocwiczyc jednoczesnie gorne partie cialka, chociaz mi wlasciwie chodzi bardziej o dól to i tak czasem zlapie i popodnosze soebie pare razy zeby poczuc ze mam miesnie w ramionach ;D aaa i tak zeby bylo bardziej hardcorowo ubieram t-shirt a na to gruba bluze polarowa i poce sie jak szalona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szylkretka
Hej dziewczyny, jestem załamana. Cwiczę na stepperze już ponad miesiąc, dzień w dzień, min. 30 min, a zdarza się nawet półtorej godziny- łydki co prawda się wysmukliły, tyłek poszedl ciut w górę, celulit ciut mniejszy, ale.... waga mi skoczyła przez ten czas o 2 kg w góre!!! ledwo sie mieszcze w spodnie :((( mam wilczy apetyt, ale nie jem więcej niż przed rozpoczęciem treningu na stepperze, więc teoretycznie powinna mi waga spadać, to dlaczego wciąż rośnie??!! co 2-3 dni robię 15 min trening na brzuch. Może ktoś mi powie co się dzieje, że nadal tyję i to w takim tempie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeee
kurcze laski ja jestem jakimś mutantem z tego co tu czytam , otuż mam stepper skrętny i zwyky, potrafię na nim ćwiczyć 2 godziny dziennie i wcale się nie męczę.... tzw w ogóle sie nie pocę jak ćwiczę.nie wykonuję kroków do oporu, czyli tak jakby do końca, tylko biegam na nim że tak szybko po prostu nogami przebieram... to dużo bardziej męczy , ii co z tego ?! jem 1200 czsami 1300 kalorii dziennie, jak myślicie schudnę? i kurcze ile to potrwa...:P ja chcę już...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepper
Ja kupiłam dziś steper na placu za 15zł!!! w pełni sprawny z licznikiem ( pokazuje ile kroków, kcl spalonych itp) Uważam, że to świetny sprzęt, zamiast siedzieć i oglądać telewizje na kanapie to można sobie pomalutku na nim chodzić, nawet książkę czytać czy inne czynności. Jedyny problem to taki, że chyba ma za duże obciążenie ustawione, choć mi to nie przeszkadza(bo mam dosyć dobra kondycje) tylko boję sie, że będę miała za duże mięśnie co nie wygląda ładnie, muszę go jakoś podregulować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smagda
Cześć Dziewczyny, ja na steperze ćwiczę od tygodnia bo trochę się zaniedbałam a pozatym ograniczyłam palenie bo przymierzam się do rzucenia więc apetyt wzrosł i nie dość, że nie chcę dopuścić do wzrostu wagi to chciałabym zrzucić co nie co :-D Ćwiczę ok 35 min dziennie- myślicie, że to wystarczy? Głównie chodzi mi o pośladki, uda bo z tym mam największy problem i jeśli tyję to zawsze wszystko właśnie tam "wchodzi" :-/ Pozdrawiam gorąco i życzę wszystkim użytkowniczkom stepera wytrwałości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batusia1981
Cześć dziewczyny! Ja zamierzam kupić sobie stepper, żeby spalić trochę tłuszczu, wysmuklić uda, ujędrnić posladki. Bardzo zależy mi też na rozbudowaniu mięśni łydek, ponieważ są bardzo chude przez to nogi wyglądają jakby były krzywe. Wypatrzyłam sobie stepper na ALLEGRO firmy KETTLER za 400zł. Mam 30 lat, 168 cm wzrostu i ważę 63 kg. Apropos odchudzania-ważne jest aby utrzymywać odpowiednie tętno (powinno ono wynosić 65-75% max tętna). Max tętno oblicza się do wieku : 220-wiek=max tętno. Od tej wartości bierzemy przedział między 65-75%. Poza tym trzeba ćwiczyć minimum 20 min. bo dopiero po takim czasie trwania wysiłku spala się tłuszcz. Nie ważne czy ćwiczymy na stepperze, biegamy, skaczemy na skakance, jeździmy na rowerze. Ważne aby nasze tętno było odpowiednie. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące na stepperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie. Czy stepper znacznie zmienia cm w łydkach? Ja mam z tym okropny problem, niestety mam "dziedziczną" budowę łydek, w sumie nie wyglada to aż tak źle ale w łydkach mam 42cm! I o kozaczkach zapomnij.. Jeśli kupilabym stepper to cm w łydkach zmniejszyłyby się? Czy raczej mogę liczyć na powiększenie ze względu na wyrobienie masy mięśniowej? Proszę o odp! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam pół roku na stepperze codziennie po 1,5h. Efekty boskie. Piękne mięśnie ud, mniej cellulitu, mniej w biodrach, jędrne pośladki. Ale do tego robiłam inne ćwiczenia, więc to zasługa mieszana :) Teraz nie ćwiczę 3 miesiące i efekty braku ćwiczeń też widać, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
witam stepowiczki. od wczoraj zaczelam cwiczyc. moja waga-75kg udo-67cm talia-80 biodra-114 jest kiepsko celulit w stadium maksymalnym gdy chudlam a nie cwiczylam mialam rozlazla skore i falujace uda z reszta gorzej wygladaly jak teraz,bo w tym momencie skora jest naprezona bo jest wypelniona wszedznie tluszczem. zapuscilam sie ze cho cho... typ figury gruszka stad ten uporczywy celulit. ramiona mam wezsze od bioder choc w tym momencie sa dosc spore z reszta jak cale moje cialo. ne stepku chce wyszczuplic nogi i biodra i mam pomysl na ramiona:podnoszenie ciazarkow takich 2-2,5kg. u gory chcialabym rozbydowac miesnie zeby proporcje byly wyrownane,a z dolu zjechac ladnie. w udach planuje z 67 zjechac do 55 w biodrach z 114 do 95... nie zamierzam sie glodzic bo to bez sensu,pemietajcie ze jesli chcemy schudnac to tylko z tluszczu a nie tkanki miesniowej. jek chudniecie 1kg n tydzien i cwiczycie to superrr. zdrowiej juz nie mozna. kobieta w kazdym rozmiarze moze wygladac pieknie(wazne zeby glgladala zdrowo)! nie chceby byc chudymi grubasami! trzymam za was wszystkie kciuki. cwiczmy jedzny zdrowo i chudnijmy z tluszczyku:) na sniadanie jem 2 jajka czekam godzinke i na steper wskakuje. do cwiczen najlepiej jesc bogate w bialko produkty. jesli ktoras z was jest w podobnej sytuacji do mojej to moj mail mozecie pisac do mnie:bedziemy sie wspierac i wymieniac doswiadczeniami. im nas wiecej tym razniej. samej smutno cwiczyc i w koncu dochodzi do rezygnacji i steper idzie pod lozko luz szafe a my zremy i zremy a wtedy placz przed lustrem. pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
moj mail anolinae@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz wzrostu? Ja mam 171cm i ważyłam 76kg, ale miałam mniejsze wymiary niż Ty. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam wzrostu około 165 a ważę bardzo dużo ok 75 kg, jestem po 12 ciąży i stąd ta nadwaga spora, przed ciążą ważyłam 58 kg i do tego bede chciała wrócić ale nie tak szybko.Zamówiłam wczoraj steper skrętny czekam az przyjdzie, wtedy się zważę dokładnie pomierzę i wszystko napiszę , mam nadzieje że razem damy rade ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anolinae mamy podobną sytuację wagową więc mozemy razem ćwiczyc i sie wspierać tylko że ja zaczne jak przyjdzie steperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west, mam nadzieje ze jednak to była 2. a 12 ciąza!!!:) co do stepperka, to cwicze co jakis czas. najlepiej sie czuje po aerobiku, godzinke po, wskakuje na stepper przed telewizorek. przewaznie trace 100 cal,i choc to niewiele to padam i czuje nogi na drugi dzien. mam skretny ale bez regulacji. na poczatku jest ciezko a po kilku minutach juz luzniej pracują nózki. polecam małą rozgrzewkę przed stepperkiem i fajny film, bo czas wtedy leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja3000 hehe to moja 1 ciaza, nigdy w zyciu 12 ale dowalilam :) zamowilam sobie skretny tez bez regulacji powiedz mi jak efekty ile cwiczysz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
174cm wzroslu. moje dolne wymiary sa takie wielkie,poniewaz mam typ figury gruszka:( waskie ramiona i szeroki mocny dół tylko ze ten dół to masa tluszczu na której pięknie wyhodowałam celulit,tak pięknie jak powiedzmy włoski lód w polewie obkulany posypką z orzeszków tyle ze te orzeszki wyglądaja apetycznie. haha jeśli będe ćwiczyc to zniknie mi celulit?? znam grube dziewczyny które nie maja celilitu i wogóle nie ćwiczą, dlaczego dostałam taki ch... pakiet genów :(to niesprawiedliwe,dlatego obawiam się ze cwiczenia nic nie poradza na te moje geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiss_xD
Hej dziewczyny :P Też od dłuższego czasu myślę o kupnie steppera,szczególnie,że pomaga na te części ciała z którymi mam największy problem..hehe..:P i dzięki tym waszym opiniom zdecydowałam się go kupić:D tylko nie wiem czy lepiej kupić skrętny z uchwytami a tańszy czy nie skrętny(normalny) z uchwytami a droższy..:P haha,który będzie lepszy..?:) nie ukrywam, że zrzucenie trochę tłuszczyku z brzuszka i bioder też by mnie jak najbardziej interesowało..hehe..:P a widzę,że bardzo dużo osób na tym forum zna się na tym i dzieli swoimi doświadczeniami..:D hehe...dlatego bardzo prosiła bym o radę, bo nie chciała bym kupić źle..:P na początku miałam upatrzony ten stepper http://www.sport-uniwersum.pl/produkt/21-steppery/696-spokey-stepper-z-kolumna-column-gray ale teraz po waszych wypowiedziach zastanawiam się nad jakimś skrętnym, ale one już są tańsze...czy to będzie znaczyło,że będzie gorszy, albo jakoś gorzej działał..?:) bardzo proszę o radę dziewczyny..:) z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrętny...
Stepper skrętny angażuje do pracy więcej mięśni od zwykłego. Pracuje się na nim podobnie jak na rolkach. Właśnie taki kupiłam i polecam :) nie polece konkretnego modelu bo mam używany i nawet nie wiem jaką firma. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×