Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

czesc dziewczyny:)podziele sie z wami moim doswiadczeniem ze stepperkiem.cwicze na nim juz od stycznia tego roku.mialam okolo 3 tyg przerwe ze wzgledu na to ze zepsulam swoj sprzet,zreszta juz 2 steppery poprostu zajezdzilam.mam obecnie trzeciego i mam nadzieje ze ten mi dluzej posluzy. jesli chodzi o efekty to.........suuuuuppppeeeerrr!!!!!naprawde polecam.widze ogromna roznice,posladki i uda szczuplejsze,celulit znacznie ustapil(a mialam zaawansowany) no i jakby brzuszek zmalal. ja mam stepper skretny z linkami ktorych nie uzywam bo z gornej czesci mojego ciala jestem wzglednie zadowolona.na poczatku cwiczylam 15 min gora.nie dawalam wiecej rady.ale z tygodnia na tydzien kondycje mialam lepsza i czas cwiczen stopniowo zwiekszalam az dobilam do 1h co drugi dzien.tak tak.ja nie cwicze codziennie ale wlasnie co drugi dzien.do tego pol godziny przed cwiczeniam lykam l-karnityne i dodatkowo owijam sie folia od pasa do kolan.jestem ogromnie zadowolona.po cwiczonkach i prysznicu dodatkowo smaruje skore balsamem wyszczuplajacym.nie wierze w jego jakies tam efekty,chodzi tylko aby skore nawilzyc i ujedrnic.dodatkowo masaz pomaga usprawnic krazenie krwi i w pewnym stopniu rozluznia miesnie po cwiczeniach.wlasnie aby nie rozbudowac sobie miesni ja cwicze co drugi dzien,bo wtedy nastepnego dnia masz czs na regeneracje.ale to moja metoda a kazdy cwiczy jak uwaza za sluszne. do Anula Zip.........jesli cwiczysz okolo 1h to powiem ci ze wykonujesz jakiec 4500-5000 steppow.super co.zalezy jakie tempo osiagasz.ale jakos tak wychodzi bo ja liczylam na swoim stepperze. jesli chodzi o obciazenie i glebokos stepa to wszystko zalezy co chcecie osiagnac. jezeli uksztaltowac i ladnie wyzezbic miesnie to proponuje wieksze obciazenie i glebokie kroki czyli pedaly steppera ustawione wyzej.jesli zalezy na schudnieciu to mniejsze obciazenie i plytsze skoki.ja tak robie i nie mam rozbudowanych ud ani lydek.mam ustawione takie obciazenie abym czula ze miesnie pracuja ale jednoczesnie aby mi sie lekko chodzilo na stepperze przy plytkich krokach.nie wiem ja inaczej wyjasnic.pewnie niezbyt czytelnie:o:) no dziewczyny hop hop zycze wytrwalosci i sukcesow.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przeczytałam te wasze zachwyty nad stepperem i też zamierzam go sobie nabyć :) Planuję wydać max 150 zł. Czy możecie mi jakiś konkretny model polecić ? I powiedzcie czy każdy od początku bardzo skrzypi ?:D Albo po jakim czasie zaczyna skrzypieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest jakis model polecic.najlepszy jest skretny bo modeluje tez boczki i brzuch.poszukaj w sklepach sportowych i popytaj tam fachowo doradza. co do skrzypienia to kazdy bez wyjatku zaczyna skrzypiec po pewnym czasie.w takim wypadku najlepiej smarowac ruchome czesci steppera tzn.silowniki.wiekszy wybor bedziesz miala jak zakupisz przez internet.ja kupowalam i tani i b.drogi.oba mi sie zepsuly.teraz mam taki sredniej klasy i mam nadzieje ze bedzie dluzej mi sluzyl.wiec nie cena jest miara jakosci sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo centka :* Może już za tydzień uda mi się kupić i będę się mogła podzielić wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tą folią... :) dzisiaj próbowałam i cała spocona byłam:P oby dało efekty... dziekuję centka za podzielenie sie doswiadczeniem :) jak co to piszcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, niedawno znalazłam w domu tą ławkę abswing do ćwiczeń mięsni brzucha...czy jest sens zacząć na niej ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszola
Dzis kupiłam stepper na allegro i jak tylko go dostane do rąk zaczynam ćwiczyc!!! :) Jestem strasznie podekstytowana zwłaszcza widząc Wasze komentarze:) Po miesiącu się odezwe by zdac relację z mojego treningu:) Wszystkich mniej i bardziej wytrwałych życzę wylania hektolitrów potu i oszałamiajacych efektów :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepper strasznie
obciaza biodra!!!!! mozna sobie szkod narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie..:( ćwiczyłam codziennie przez 1 miesiąc godzinę dziennie na stepperku i stwierdziłam, że to za dużo bo wydawało mi się, że mięśnie mi się zrobiły wieksze... lepiej jeździć tak jak napisała centka gdzinę co 2 dzień... wolałam napisać, żebyście nie popełniły tego błędu co ja...:( Już całkiem załamałam się i nawet przestałam jeździć i trzymać dietę... Niewiem co robić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszola
w poniedziałek dostałam stepper do rak własnych:) Ćwicze na nim rano i wieczorem po 20 - 30 minut i muszę powiedzieć, że choć minęły dopiero trzy dni ja juz widzę ze moje nogi są nieco szczuplejsze, jedrniejszy tyłeczek no i brzuszek mi zmalał /choc to nie stepper skrętny/ :) Na początku przez dwa dni miałam potworne zakwasy ale szybko minęły:) Na dzień dzisiejszy jestem baaardzo zadowolona z efektów i naprawde polecam stepper bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaGrubeUdo
Witam wszystkei laski. Zaczęłam dietę 3 tygodnie temu, na razie ubyło 2,5 kilo, ćwiczenia na steperze zaczęłam tydzień temu. Na razie ćwiczę ok 40 min, robię płytkie stepy,bo nie mogę obciążać kręgosłupa za bardzo niestety. Ale czuję napięcie mięśni pupy i ud jak ćwiczę. Mam nadzieję że trochę mi ubędzie centymetrów bo już patrzeć na siebie nie mogę :/ kwiecień 08-75,5kilo 12.05.2008-73 kg cel: 60kg obwód bioder-112cm cel-ok.96cm (tak jak jeszcze 2 lata temu :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to jest żeby się nie załamywac, że nie widac efektów... z czasem sie pokażą:) Będzie dobrze ale trzeba być dobrej myśli. :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał baby
Witam wszystkie dziewczyny! Odchudzałam się jakiś czas temu z niezłym skutkiem - 10 kg mniej. Teraz znowu zabieram się za siebie, ponieważ zostało mi jeszcze dużo sadła do zrzucenia (przy wzroście 155 cm ważę obecnie prawie 60 kg). Dlatego kilka dni temu kupiłam stepper skrętny i ćwiczę z zapałem. Wiem, że należy ćwiczyć rano, przed śniadaniem, bo wtedy łatwo spala się tkankę tłuszczową. Warunek - ćwiczenia muszą trwać conajmniej 20 minut. W czasie poprzedniego odchudzania wiele ciekawych wskazówek znalazłam w książce \"Dieta szczęścia\". Nie przeprowadziłam zalecanej tam diety, ale wykorzystałam wiele informacji. I schudłam bez efektu jo-jo. Teraz znowy sięgnęłam po tę książkę, bo mam zamiar schudnąć jeszcze minimum 5 kg (docelowo chciałabym ważyć około 50 kg). Jestem pewna, że pójdzie tak samo łatwo, jak za pierwszym razem. W końcu teraz mam jeszcze stepper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGATA_GAGATA
Czesc dziewczyny. Ja rowniez mam zamiar zaczac cwiczyc na steperze tylko obawiam sie, ze "rozrosną" mi sie łydki. Ogolnie jestem szczupła tylko łydki mam duże..Myslicie, ze jeszcze bardziej mi sie powiększą? No i mój problem, to cellulit! Nogi wyglądają wstrętnie, więc pistanowiłam jak każda z Was, zaczą cos robić. Wtedy na pewno będę się lepiej czuła psychicznie. Prosze Was o radę jak mam zaczac cwiczyc na poczatek. Po ile serii, czy ile stepów? Z gory dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farciara85
ja właśnie od wczoraj mam steperek w domciu:) odkupiłam używany za 15zł;) ruchy na nim są troszke skrętne i ma podkładki tak jakby pod górke bym szła, są też gumowe rączki:) zaczełam na nim dziś już chodzić i w sumie nie bardzo chce mi się wierzyć, że od takiego dreptania można schudnąć, ale po cos go kupiłam i bede cwiczyc. zainteresowało mnie też, że jedna z Was napisała coś o folii:) i naprawdę to ma jakiś dodatkowy efekt??? :) ja już zgubiłam sporą część cellulitu dzieki tabletkom:) dosyc drogie, ale zarąbiście działają:) po miesiącu już nosze bardzo krótkie spódniczki i spodenki, a pewnie nie uwierzycie, bo nigdy wczesniej w takich rzeczach nie chodziłam:) nawet łydek nie pokazywałam:) teraz już jem mniej tych tabletek i chciałam poćwiczyc, bo ostatnie miesiące mam bartdzo dużo czsu dla siebie i chce go jakoś wykorzystac:) o jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam callanetics:) niezłe:) ja kiedyś cwiczyłam, ale przerwałam i jakoś nie mam weny, ale jak któraś jest bardzo wytrwała to polecam, bo efekt tez widoczny:) ale dalej mnie zastanawia ta folia:) chyba sobie kupię takową;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajagirl
Po jak widzę bardzo długiej przerwie dołączam się do tematu. Mam od dzisiaj stepper, skrętny oczywiście. Nie wierzyłam, ale udało mi się zdzierżyć jakieś 17 minut, to znaczy prawie 5 piosenek w mp3 playerku. To taka moja metoda na nie myślenie. Czuję łydki jak diabli. Ale jednoczeście czuję się świetnie... mam wrażenie , że coś wreszcie ze sobą robię. Kondycję mam tragiczną, nadwagę jak diabli , ale TO MINIE :P. Przeczytałam wszystkie posty i jestem pod wrażeniem.Nie wiem ile wytrzymam i czy uda mi się, ale postaram się... po tym co tutaj przeczytałam mam nadzieję na COŚ :) Pozdrawiam gorąco... i pamiętajcie. nie robicie tego dla kogoś, ale TYLKO dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Milo*
Witam wszytskie Panie :)) Od dwóch m-cy jestem posiadaczką steppera skrętnego, który został zakupiony w celu, aby mi skutecznie pomógł wysmuklić sylwetkę i poprawić kondycję. Pracuję za biurkiem i szczerze powiedziawszy mam niewiele wspólnego z aktywnym trybem życia, nie wliczając sprintów na przystanek do uciekającego autobusu :)) No ale meritum - na steperze zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 m-ce temu, zaraz po jego zakupie. Ćwiczyłam przez tydzień prawie codziennie, ale niezbyt intensywnie (około 15 min, okło 500-700 stepów), do tego około 0,5 godz. ćwiczeń aerobowych. Przestałam ponieważ po tygodniu, pomimo ćwiczeń i stosowanej diety nic mi nie ubyło... Zawsze ważyłam 48 w porywach "zimowych" do 50 kg, mam 168 cm wzrostu. W biodrach zawsze miałam max. 89-90cm, uda 47-48cm. Po pierwszym zetknięciu ze stepperem, po wspomnianym tygodniu ćwiczeń, waga mi nie zrgnęła, ale za to obwód ud i bioder powiększył się (!!!!) o 2 cm. Byłam załamana, więc odstawiłam stepper w kąt. Jedynym plusem w tym wszystkim był ładny zarys mięśni nóg. Wczoraj przypadkiem natknęłam się na to forum i stwierdziłam, że dam sobie jeszcze jedną szansę. Zasugerowałam sie Waszymi opiniami i wczoraj świczyłam 25 min, dzisiaj również. Ale znów mam tym razem w udach +2cm !!! Zastanawiam się co robie nie tak, ze zamiast tracić niechciane cm to mi ich przybywa??? Nie takiego efektu oczekiwałam.. :(( Najgorsze jest to, że pare lat temu tez miałam stepper, i nie miałam takich 'fanaberii' ... Być może, po prostu moje mięśnie nabrały wody?? Proszę, KObitki napiszcie mi czy też miałyście podobne "przeboje" z tzw. "puchnięciem" i czy to szybko minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimnica
Czytałam że w poczatkowej fazie ćwiczeń intensywnych na steperze, nie dość, że celulit może stać się jeszcze bardziej obrzydliwy, to obwód ud może się powiększyć. Ja też to mam- przybyło mi 2 cm, a ćwiczę dopiero od tygodnia po ok 35min (plus roziąganie przed i po). Ale ponoć to przejściowy stan- ponoć trzeba przeczekać, zacisnąć zęby, nie przyglądać się kondycji skóry na udach, nie mierzyć, nie dołować się, tylko ćwiczyć dalej :) Bo potem ten stan mija, udka, pupka szczupleją, modelują się a celulit oglądamy złośliwie tylko na udach koleżanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqa
dziewczyny a powiedzcie, czy wasze steppery też tak piszczą? co pomaga w ich konserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimnica
Mi przy pierwszym użyciu zaczął piszczeć, ale potraktowałam go WD40 i przestał. Do tej pory, jakiś większych problemów z nim nie mam, na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqa
tak się zastanawiam czy ja dobrze ćwiczę... :) odrywacie stopy od "pedałów"? i czy ćwiczycie na gołe stopy...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna niedziela
ja własnie stoczyłam sie ze stepperka:) daliśmy dziś niezły kocert, on skrzyiał- ja śpiewałam żeby go zagłuszyć:) ćwiczę na boso, nie odrywam stóp od pedałów - na "fitnessie" czytaąłm, że komuś tak polecał instruktor na siłowni; czy 30 min wycisku co drugi dzień i jakas dieta mi pomoze? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqa
ja 30 min i mam dosyć, na więcej nogi odmawiają a szczególnie łydki ja nie chce schudnąć ale umięśnić bardziej nogi... ja odrywam stopy, o wiele lepiej się idzie, i chyba szybciej ;) pozdrawiam wszystkich chodzących inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimnica
Ja ćwiczę w halówkach. Na gole stopy nie dałabym rady, bo pedały w moim steperze mają te śmieszne wypustki, więc katowałabym stopy ćwicząc bez butów. Ale w sumie, co kto lubi. Kiedyś czytałam, że dziewczyna naginała w skarpetkach, bo w butach było jej niezbyt wygodnie. No i ćwiczę nie odrywając stóp od pedałów, większy naciks kładąc na pięty. Wolna niedziela- coś mi sie kiedys obiło o uszy, że ćwiczenia co drugi dzień bardziej modelują sylwetkę, rzeźbią mięśnie, a ćwiczenia codziennie odchudzają. Tylko wiecie co dziewczyny? Kursuję po kilku forach i czasem mozna zbaranieć: różne opienie na różny temat. Bo czytalam też, że dobrze by było robić dzień przerwy, żeby zregenrować mięśnie. Więc najlepiej wg mnie: wprowadzić rozsądną dietkę, nie jakieś "coś" co wyniszcza organizm; bardziej taką opartą na zdrowym trybie odżywiania. Ćwiczyć co drugi dzień, skoro wolisz. I obserwować organizm. Jesli nic się nie zmienia, zwiększyć intensywność ćwiczeń. I najważniejsze: to nie oczekiwać spektakularnych efektów w krótkim czasie. Ale oczywiście, to jest moja subiektywna opinia. Moze znajdzsie się ktoś, kto jest fachowcem od udzielania rad w tej dziedzinie. Ja w każdym razie życzę powodzenia :) I mykam na 40minutek na swój steperek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch tygodni pomykam na steperze każdego dnia po 40 minut. Prócz tego jadam prawie normalnie [nie mogę drastycznie ograniczać kalorii bo karmię piersią]jedyne ograniczenie jest takie że nie jem po 18.00 Steper to fantastyczna sprawa, stosunkowo lekki, nieduży, a efekty rewelacyjne. Szczegóły w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimnica
Mam pytanie do dziwczyny, która napisała ostatniego posta. Tylko przez steper tak schudłaś? Dwa miesiące to w sumie niedużo czasu. Myslałam, że trzeba więcej pobrykać na steperze, żeby pozbyć się kg. A w obwodzie też Ci spadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×