Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość Asiss_xD
Hej dziewczyny..;) Od wczoraj mam steper i zaczęłam od 30 minutek..;) Mam takie pytanko,bo ja w moim steperku skrętnym nie mam jakby obciążenia..chyba,że to chodzi o wysokośc pedałów,bo już się pogubiłam..jak to jest z tymi pedałami..? Na wyższysz tzn jak się robi dłuższe kroki bardziej się męczy a na krótszych mniej..więc nie wiem jak mam cwiczyc..? a zależy mi na utracie paru kg oraz ujędrnic pupe,stracic cellulit,zrzucic troche z ud,brzuszka i boczków..;) na jakiej wysokości pedałach powinnam cwiczyc..jak sądzicie..?;) widzę,że niektóre z was mają na prawdę spore doświadczenie odnośnie stepera dlatego się pytam..;) Proszę radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Znowu do mojego zestawu ćwiczeń włączyłam stepper :) Na efekty trzeba będzie czekać, ale grunt to wytrwałość i systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Hej Dziewczyny, podobnie jak niektóre z Was przerwałam ćwiczenia na stepperze i teraz chcę znowu wrócić do niego. Kiedyś ćwiczyłam co dziennie po 30-40 minut zależnie od samopoczucia. Teraz też bym chciała objąć ten sam system bo się sprawdzał. Ewentualnie biorę też pod uwagę możliwość ćwiczeń co 2 dzień, żeby mięśnie się zregenerowały. Z doświadczenia wiem że nic bardziej nie motywuje jak druga ćwicząca osoba, więc może ktoś ma ochotę się przyłączyć?? Chciałabym zawsze po miesiącu podawać jakie udało mi się osiągnąć rezultaty. A co 2 tygodnie sprawdzać co i jak na forum. Mój szalony plan to zrzucić do lata co najmniej 7kg:). Więc jak ma ktoś ochotę pozbyć się tłuszczyku na pupie i nóżkach?? Zaczynam od 1 lutego, od nowego miesiąca nowa ja :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja chodzę na stepperku po jeździe na rowerze :) Wymiarów nie znam, ale będę czuła po ciuchach czy coś się zmienia. Bardziej chodzi mi o ujędrnienie nóg niż o schudnięcie z nich :) Trzymam kciuki za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja chodzę na stepperku po jeździe na rowerze :) Wymiarów nie znam, ale będę czuła po ciuchach czy coś się zmienia. Bardziej chodzi mi o ujędrnienie nóg niż o schudnięcie z nich :) Trzymam kciuki za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxElkaa
Hej Wszystkim:) Ćwiczę na swoim stepperku już od prawie 4miesięcy i powiem Wam, że rezultaty narazie nie są takie spektakularne. Mam takie okresy, że ćwiczę codziennie po 60minut, a bywają też dni, że potrafię tydzień na niego nie wejść. Ogólnie od Sierpnia straciłam 7kg, 5cm w udach, 6cm w dupsku i tylko niecałe 2cm w łydkach. Problemem jest fakt, że ciągle nie podobają mi się moje nogi- są zbyt masywne. Czy któraś ma może jakieś pomysły na podkręcenie efektów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxElkaa
Aha, i dodam, że od grudnia nóżki nie ruszyły ani trochę z wymiarami w dół:( czy możliwe jest przyzwyczajenie się organizmu do określonych ćwiczeń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
xxElkaa istnieje duże prawdopodobieństwo, że ciało mogło się przyzwyczaić do ćwiczeń, ale nie radzę Ci z nich rezygnować. Lepiej wprowadzić coś jeszcze jako "dodatek" :). Poleciłabym Ci na pewno basen, bo n działa cuda. Mam podobny problem z nogami więc jak znajdę coś co mi pomoże to dam znać. A co do steppera to wiem, że czasami nie można już na niego patrzeć ale jak już poćwiczysz ile musisz to ta satysfakcja jest bezcenna :) Życzę przyjemnego ćwiczenia i gratuluję tych cm zgubionych. Może ja też będę mogła się pochwalić takim wynikiem za kilka miesięcy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
hej. ja ćwiczę od środy, chciałabym ważyc 55 kg i to jest mój cel. Teraz waże 66, przy wzroście 165. Po porodzie został mi brzuszek, więc chyba jeszcze jakies brzuszki zacznę robić. Stepper mam skrętny ale bez regulacji oporu.Podobno jak ma się co spalić to tak szybko mięśnie sie nie rozbudowują. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Trzymam w takim razie kciuki. Mam podobną wagę bo 65kg i wzrost 167. Cel 55kg to dla mnie marzenie:) ale narazie będę zadowolona jak zejdę poniżej 60kg. Dzisiaj mój pierwszy dzień postanowienia, cały dzień w pracy myślałam o dzisiejszym stepperze. Ale ćwiczę dopiero o 20 bo leci coś ciekawego w TV:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ej... Złamał mi się stepper :) Koniec ćwiczeń. hehehehehe... I żeby nie było, że ciężka jestem, chyba za mocno dreptałam na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
HEj :) Ja też ćwiczę po 20 jak dzieć śpi :) mój mąż też ćwiczy, więc jakoś jeszcze mnie to bardziej motywuje :) do maja chce zejść poniżej 60 kg i mam nadzieję, że mi się to uda :) Ogólnie diety nie stosuję, ale nie zaciskam się i nie jem słodyczy :P oby jak najdłużej. Pozdrawiam i życzę szybkiego steppowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Do *liliann: oczywiście że to nie wina Twojej wagi. Po prostu zajechałaś biedaka ;D. I co teraz zrobisz?? Lecisz po nowyy? Mój jak narazie działa i tylko pojękuję przy każdym ruchu:) ale taka już jego uroda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ misiakowy stepperek Szczerze mówiąc to myślę, że to ktoś z domowników mi popsuł go :) Bo w niedziele był cały, w poniedziałek go nie ruszałam w wczoraj jak chciałam ćwiczyć to okazało się, że złamany. Man jeszcze jeden, ale zwykły a nie skrętny i tamten nie ma regulacji i lekko chodzi się na nim, więc nie mam zamiaru na nim ćwiczyć. W ogóle nie wiem czy będę kupowała następny. Chyba postawię na jakieś zestawy ćwiczeń na uda i pośladki, bo one działają cuda, a stepper mnie nudził zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Do stepperka: ćwiczący mąż to skarb i trzymam kciuki za waszą dwójkę. Niestety z doświadczenia wiem, że mężczyźni chudną szybciej (mój narzeczony chudnie bardzo szybko :(, nie to co ja) więc to że on ćwiczy Cię dopinguję a ile chudnie - nie interesuje :). dzisiaj sprawdzałam swoje BMI i narazie mam 23 a do 18,5 jeszcze taka długa droga:). A swoją drogą przecież widać różnicę jak ktoś waży 69 albo 52. A niby ten sam przedział :) Pozdrawiam i życzę miłych ćwiczeń po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
*liliann widocznie, ktoś już miał dosyć tego małego wyciskacza potu:) Ja oprócz steppera jeszcze macham sobie nogami, np. czekając aż się woda zagotuję na herbatę robię serie 25 podniesień nogi w bok. Niby nic a jednak... No i te cholerne przysiady są dobre na uda. Tez je obie. Ja jeszcze się zastanawiam nad kupieniem sobie takiej ławeczki jakiej się używa na zajęciach Stepu. Nie wiem jak ona się nazywa. Można to połączyć z muzyką i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Misiakowy stepperku no własnie mój mąż też szybciej chudnie- niestety. Ile robisz kroków na jedną nogę i ile minut ćwiczysz? Ja robie 1500 kroków i ćwiczę 20 minut. Liliann szkoda stepperka :O mój też pewnie nie wytrzyma zbyt długo bo kupiłam jeden z tanszych bo nie wiedziałam czy w ogóle się przekonam do niego. Powodzenia w innych ćwiczeniach, ja po porodzie chodziłam na aerobik - brzuch pośladki uda. Schudłam ale teraz mam lenia, bo dość daleko mam od miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszak
mam pytanie do ćwiczących : czy ćwiczycie na stepperze codziennie? jak i ile ćwiczyć by były widoczne efekty? pytam, bo ja mam stepper od miesiaca, ćwiczę codziennie (opuściłam moze przez m-c 3-4 dni), przez 30min, do tego dodaję 15 min na twisterze i niestety efektów brak, ani w wyglądzie a tym bardziej na wadze. Stąd moje pytanie, może robię coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
stepperka ja mam w planie ćwiczyć 40 minut na stepperze, narazie jestem bez formy więc ćwiczę tylko 20 min ale codziennie mam zamiar troszkę wydłużać ten czas. Twoje 1500 kroków w 20min to imponujący wynik:) ja dzisiaj zrobiłam tylko 1000. Miłych ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
do myszszak: a na jakim obciążeniu ćwiczysz?? z tego co wiem to lepiej ćwiczyć na średnim bo na większym rozrosną Ci się mięśnie a mięsień zawsze więcej waży. Jak dla mnie Twój program ćwiczeń jest ok. Może spróbowała byś ćwiczyć na stepperze co 2 dzień - wtedy mięśnie będą miały czas na regeneracje. Pozdrawiam i życzę przyjemnych ćwiczeń. Na pewno niedługo efekty będą widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszak
w sumie to z tym obciążeniem to nie mam pojęcia, mój stepper jest tym jednym z tańszych i nawey nie bardzo wiem czy mogę tam coś ustawić, ale w miarę spokojnie sobie na nim "dreptam", moze rzeczywiscie powinnam ćwiczyc co drugi dzień ale za to wydłużyć czas choćby do 40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Misiakowy stepperku i tak fajny masz wynik jak na drugi dzień :) Ja pierwsze 3 dni to 700 kroków zrobiłam, teraz już coraz więcej. Wczoraj dałam rade pół godziny i miałam siłę na więcej ale wole nie przesadzać. Ja ćwiczę tak, że 3 dni treningu i jeden odpoczynku. Nie wiem czy to dobrze, ale czytałam gdzieś opinie instruktora i tak polecał. Dziś się ważyłam i kg mniej :) wymiary też się zmniejszyły, więc jestem mega zadowolona :) A Ty ćwiczysz co 2 dzień? stosujesz jakąś diete? ja staram się nie jeść słodyczy i jeść częściej małe porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
do stepperka: ja będę się starać ćwiczyć co drugi dzień żeby mięśnie się regenerowały po stepperze ale nie wiem czy wytrzymam. Dzisiaj jest dzień bez steppera i się zastanawiam co tu z sobą począć :) chyba pójdę na basen. Gratuluje 1kg mniej, kurcze taka mała rzecz a cieszy prawda :). A Ty co ile się ważysz?? Mnie ważenie czeka we wtorek, zobaczymy co to będzie. A co do diety to w pracy jem 3 posiłki co 3 godz i jak już się robię głodna to wiem która godzina hehe. A po pracy obiad i w sumie to na tyle bo już mi się później jeść nie chce.A co do słodyczy to mam szlaban miesięczny :). Jedynym odstępstwem jest 1,5 łyżeczki cukru do kawy z rana ( takie małe szaleństwo)... I pije dużo herbat: zielona, czerwona, biała, detox, spalanie itp. Nie pijam już czarnej - jakoś mi się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
do myszszak: pisałaś że ćwiczysz na stepperze tylko 20 min prawda?? Z tego co wiem to przy takich ćwiczeniach aerobowych tłuszczyk zaczyna się spalać dopiero po 20minutach ćwiczeń, więc jak jak u Ciebie zaczynało się coś spalać Ty kończyłaś ćwiczenia. Stepper 40 min to dobry pomysł. Ja tez dążę do tego czasu. Narazie wytrzymuje ok 20 min. A wczoraj ćwiczyłam 21 hehe więc coś tam zdążyło się spalić ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Ja się waże co tydzień, wlaściwie to powinnam jutro dopiero ale nie wytrzymałam :) Basen super pomysł, sama bym się wybrała ale odkąd mam dziecko trudniej jest się wybrać. Ja jeszcze staram się robić brzuszki bo po ciąży został mi trochę brzuszek. Jem tak samo jak Ty, z tym, że jeszcze wieczorem jakiś owoc. I nie słodze, nigdy nie słodziłam ale różne batoniki to moja słabość i walcze z nią jak tylko mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
stepperka: ja mam ważenie we wtorek przed pójściem do pracy.Co do wczorajszego wypadu na basen to nic z tego nie wyszło. Po zjedzeniu obiadku i położeniu się na chwilę na sofie stwierdziłam, że nie jestem wstanie wyjść na to zimno :). Ale, żeby nie było... ćwiczyłam na stepperze 22 minuty :). Ja też chcę się pozbyć brzuszka, więc też coś robię w tym kierunku. Czytałam też że nasz kochany stepper skrętny jest dobry na talię, że ją niby wysmukla. Dzisiaj już muszę zrobić tą przerwę stepperową i na pewno pójdę na basen..ważne żeby ruch stał się częścią dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszak
nie ćwiczę 20min ale 30 min na stepperze a do tego 15 min na twisterze, od 2 dni wziększyłam czas na stepperze do 40 min i 25 min twister, pewnie coś ze mną jest nie tak, że nic nie chudnę. już miesiąc jak ćwiczę, do tego dieta, lineaa i to wszystko do niczego tyle, że tak się przyzwyczaiłam do tych ćwiczeń (dodam że ćwiczę codziennie) że na razie z nich nie rezygnuję, może posłużą się cjociażby do poprawy kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, widzę że tu klub steperków?:) ja korzystałam rok temu ok.3 miesiący potem odstawiłam i teraz na nowo się przeprosiliśmy... Ćwiczyłam co drugi dzień od 30 do 50 minut, zależnie na ile mi czas pozwalał, do tego wcześniej rozgrzewka jakieś 15 minut. nie schudłam (może dlatego że na niewielkim obciążeniu, nie chciałam żeby mi się mięśnie robiły tylko żeby wymodelować nogi) ale trochę nogi mi się wzmocniły ... pozdrawiam i życzę wytrwałości i sukcesów i pamiętajcie najgorsze 100 pierwszych kroków a potem już z górki:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
myszszak tak trzymaj :) grunt do dobre nastawienie. A waga na pewno Ci spadnie tylko musisz troszkę poczekać. U mnie właśnie mija pierwszy tydzień umiarkowanej diety i stepperka, jutro ważenie. Aż się boję co to będzie :). Ale podobnie jak Ty już się przyzwyczaiłam do ćwiczeń że z nich nie zrezygnuje jakby coś poszło nie tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Nieszczęsny grubasku zapraszam na wspólne ćwiczenia na stepperku :). Niestety u mnie jest ok po ok 300 krokach ale to i tak dobrze. Pozdrawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×