Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

W zasadzie to nie wiem, czy pomogła mi ta maseczka... W ciągu 30 sekund moja twarz zrobiła się maxymalnie czerwona i czym prędzej ją zmyłam... Być może przy dłuższym stosowaniu pomoże... nie wiem... i nie zamierzam sprawdzać ;-) W każdym razie czarna rzepa ma właściwości przeciwłojotokowe i troszke wysusza cerę... A co do wągrów to nie wiem... Posiadm ich tylko śladowe ilości ;-) Wtajemniczeni wiedzą dlaczego ;-) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
K8i mam pytanko czy kiedy stoswłaś mocz to Ci wylaziły te syfy na wierzch mam na myśli wagry podskorne krostki w których jest cały brod w sumie wcześniej nie było ich widać wogole jakby ich nie było a teraz jak długo nacieram twarz moczem to je widać- takie zgrubienia... i nei wiem co z tym robić czy je wyciskac czy nie... kilka wycisnełam i wyszły takie okropne;( wyciskac .., iśc z tym do kosmetyczki... czy to sie samo zredukuje... zauwazyłam jakby te wszystkie syfy z pod skóry wychodziły bo i zaskórniakó takich zgrubień mi sie wiecej porbiło K8i co z tym robić... wyciskać może nie..... porosze o pomoc WSZYSTKI KTRÓRE UZYWAŁY I UŻYWAJA URYNOTERAPI CZYLI MOCZU!! (stosuje mocz ok 2 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
K8i mam pytanko czy kiedy stoswłaś mocz to Ci wylaziły te syfy na wierzch mam na myśli wagry podskorne krostki w których jest cały brod w sumie wcześniej nie było ich widać wogole jakby ich nie było a teraz jak długo nacieram twarz moczem to je widać- takie zgrubienia... i nei wiem co z tym robić czy je wyciskac czy nie... kilka wycisnełam i wyszły takie okropne;( wyciskac .., iśc z tym do kosmetyczki... czy to sie samo zredukuje... zauwazyłam jakby te wszystkie syfy z pod skóry wychodziły bo i zaskórniakó takich zgrubień mi sie wiecej porbiło K8i co z tym robić... wyciskać może nie..... porosze o pomoc WSZYSTKI KTRÓRE UZYWAŁY I UŻYWAJA URYNOTERAPI CZYLI MOCZU!! (stosuje mocz ok 2 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczyny - co sądzicie o serii Clearasil Complete? bo planuję jak pan Bóg przykazał kupić sobie żel, tonik i krem i stosować rano i wieczorem klasyczną metodę zwalczania syfoli... hm bo sama nie wiem.. mam trądzik grudkowo - krostkowy, chciałabym jednak czegoś oczyszczającego a nie wysuszającego... Isotrexin bowiem to świetna maść, ale doszłam do wniosku że smarowanie nim już wykształconych syfoli to leczenie syfu za pomocą pudru, lepiej zapobiegach niż leczyć a przesz nie będę zmarować maściach z alkoholem całej twarzy...nie chodzi mi o posiadanie cery jak tyłek niemowlaka bo to raczej mało prawdopodobne, chodzi mi tylko o zmniejszenie objawów pozdrawiam i dziekuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaróżowiona
cześć wszystkim!Mam 38 lat i straszny problem z cerą.Dermarolog stwierdził u mnie trądzik różowaty,czy mając to świństwo mogę stosować terapie moczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sssssssssssssssssssssssssssssss, u mnie pryszcze wyłaziły miesiąć :| krostkowy sam znikał, nawet bez moczu, ale ropny... starałam się nie wyciskać ich (w sumie i tak mało by to dało), ale częściej smarowac moczem... I muszę Ci powiedzieć, że od kiedy zaczęłam stosowac taką metodę, to od momentu wykrycia zgrubienia do całkowitego usunięcia pryszcza mijał dzień, czasem dwa. Jesli nie możesz się powstrzymać, to wyciskaj ;-) ale osobiście uważam, że lepiej chodzić z pryszczem niż z czerwoną twarzą pooraną śladami po paznokciach ;-) zaróżowiona, myślę, że śmiało możesz zastosować mocz. Pamiętaj tylko, żeby zdrowo odżywiać się, nie pić alkoholu i nie łykać zbyt dużej liczby tabletek. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy...
bo ja mam takie wielkie wagry na nosie i na czole!!! Zadne peelingi nie pomogly. Jak maseczka naturalna by byla super- czy jest jakas??? Pomoc, juz nie moge z wagrami walczyc. nic nie pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
Do "pomocy" Ja tez mam wągry i nie wiem juz jak sopbie z nimi poradzic. przeraża mnie moj widok w lusterku, patrze na swoja twarz i oprocz blizn po pryszczach (po mocnym wygniataniu ich) mam miliony wągrow. te czarne kropki doprowadzają mnie do szału. PROSZĘ O SPRAWDZONE I SKUTECZNE SPOSOBY NA TO ŚWIŃSTWO. Z gory dziękuje za każdą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
na wagry to chyba dobre sa parowki i peelingi. Poza tym mozesz smarowac twarz linomagiem bo on jest tlusty i dzieki niemu one latwiej wychodza. No i jeszcze podobno olejek pichtowy jest swietny. Tzw nafta pichtowa, czyli olejek pichtowy z nafta kosmetyczna. Gdzies na forum byl ten temat wiec wpisz w wyszukiwarke i popatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
A ja dzis kupilam krem Schellera marchewkowy i zrobilam sobie sama blyszczyk do ust. Odsylam do strony o Narnijki o nat. kosmetykach, tam jest kilka fajnych linkow do nat. kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciunia jak zrobilas ten błyszczyk?? Miałam probke marchewkowego ale konsystencja była taka twarozkowata, wiec wybralam pigwowy. W skadzie tego z algami nie podobal mi sie pentylen glycol. a jak marchewkowy w uzyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *124578
co pomaga na mloda cere z wagrami???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
lyzka miode, lyzka oliwa i staralam troche jablka, ale nastepnym razem wezme troche banana zmazdzonego, wszystko wymieszac i do mikrofali na 1,5 min, pozniej przez takie geste sito przetarlam i poczekalam az wystygnie. Nie jest rewelacyjny bo troszke sie lepi, jak to miod ale w sumie dobrze natluszcza i mam dzis sliczne usta. No i przede wszystkim bez chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
K8i dziekuje pieknie :):):) pozdrawiam wszystkie wr ja nawet czarnej rzepy nie próbuje (chociaż kto wie) mam maseczke z cynamonu własnie i piecze! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
Dzisiaj zrobiłam sobie maseczkę cynamonową i jestem zadowolona. Z obawy przed tym strasznym pieczeniem o którym się tyle naczytałam nałożyłam ją sobie punktowo patyczkiem kosm. na pryszcze. Ostatnio wyskoczyły mi takie 3 paskudztwa ropne na brodzie i potraktowałam je cynamonem. Faktycznie przez pierwsze 3 min piekło i szczypało, ale po Waszych wypowiedziach spodziewałam się jakiegoś ognia...Po tych 3 min przestało piec, a skoro przestało to trzymałam ją sobie przez cały Klan. Zmyłam przegotowaną wodą, te pryszczole są bardzo ładnie podsuszone, jeden prawie sam mi odpadł... Jutro jak zwykle potraktuję je korektorem i podkladem a po powrocie z pracy znowu maseczka. Nie ma co się jej obawiać, tylko należy stosować z rozsądkiem. Jeśli jednak ktoś ma wrażliwą skórę to polecam nałożenie punktowe. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co poradzicie na moj problem - mam cere mieszana, strefa T blyszczy sie, policzki raczej normalne niz suche. Ale ogolnie cera jest delikatna, skora bardzo cienka, do tego liczne pajaczki wokol skrzydelek nosa i na policzkach (dziedziczne, moja mama tez to ma). Wagry na nosie glownie, pryszcze sporadycznie, glownie przed okresem. Jak traktowac swoja cere? Jak mieszana, to wiem, ale te kosmetyki dla strefy T (skora tlusta) sa dla mnie chyba za agresywne, bo moja jest raczej delikatna. Dodam, ze nie jestem raczej alergikiem i nie mam uczulen na kosmetyki. co radzicie? pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDRY
Jaki puder jest waszym zdaniem najlepszy-podawajcie markę i odcień. Napiszcie jakich używacie. Ja mam cerę trądzikową i wrażliwą na uczulenia ale dość suchą. używałam podkładu rozświetlająco -antystresowego z avonu odcień Warm Beige. I był dla mnie idealny.Ale już teraz nigdzie nie mogę go kupić -bo teraz wyszły te nowe zmienione-niby o tej samej nazwie ale jednak różnią się składem i nawet kolorem bo nazwa koloru zmieniła się też z Warm Beige na warmest Beige.I to co innego. I teraz mam wielki problem .Bo muszę jakiegoś używać a przyzwyczaiłam się do tamtego. Na razie używam Maybellin Wonder Finish -kolor Sun Beige ale jednak jest za ciemny-mało kryjący i za suchy jak dla mojej cery. POZDRAWIAM WAS odpiszcie jak znajdziecie chwilkę. P.S Maseczka z cynamonu jest super!!!!!! Ale mnie po 6 dniach bo robiłam ją codziennie rano-delikatnie wysuszyła i podrażniła twarz-miałam czerwone plamy. tato powiedział że jakbym poszła z taką twarzą do dermatologa to tylko szpital:-) bo byłam czerwona jak burak. ale następnego dnia zaczerwienienie zeszło a tważ mimo że była delikatnie wysuszona-była gładziutka i było mniej(znacznie mniej wągrów)a nawet miałam wrazenie że wszyskie znikły:-) Nie wiem jak w waszym przypadku- ale ja najwięcej zaskurników widzę wieczorem -przed zmyciem makijażu. A jak rano wstaję to tak jakbym miała mniej(pory rano są zwęrzone a wieczorem robią się bardzo widoczneDlaczego????? Czy Wy też tak macie??? a jeszcze jedno: Znalazłam fajny przepis na szampon do pielęgnacji włosów suchych; a nawet już sobie zrobiłam i użyłam i byłam zadowolona. Podam przepis: 2 łyżki mąki ziemniaczanej 2 szklanki wody 1 łyżeczka octu jabłkowego mąkę z wodą zmieszać (miksować mikserem) i przez ok. 15 -20 minut goować na małym ogniu nie dopuszczając do zagotowania -mieszać lub miksować mikserem (aby nie powstawały grudki) póżniej na sam koniec dodać łyżeczkę octu JABŁKOWEGO!!!:-) I pozostawić do wystygnięcia i umyć włosy (dobrze spłukać na koniec wodą) Konsystencja jest jak szampon (przezroczysta) tyle że się nie pieni. Warto spróbować . POZDRAWIAM Aga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaaa
Jesli chodzi o podkłady, to ja używałam świetnego z margaret astor, nawilżający. One kiedyś były w takich czarnych tubkach z pionowym niebieskim paskiem, super puder do cery trądzikowej, nie wysusza, ale też i nie natłuszcza specjalnie i świetnie kryje, a cera jest po nim aksamitna. Teraz,z tego co się dowiedziałam jest sprzedawany w takich jasnych tubkach ze srebrną nakrętką, ma na opakowaniu namalowany kwiatuszek. Naprawdę polecam ten podkład, ja w tej chwili używam kompaktów, bo nie potrzebuje wielkiego krycia, ostatnio pozbyłam się resztek przebarwień i buzia jest czyściutka i matowa, ale jak odstawię hormonki, to zapewne będzie trzeba się ukłonić w stronę pudrów o większym kryciu:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
czy używając podkladów,pudrów postarza to cerę ? ja stosuje codziennie już od kilku lat - mam 23 lata podkladów a noc krem odżywczy czy to wystarczy ? prosze pomóżcie strasznie się martwię..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do golaaa
Cześć Dziękuję za odpowiedź.No właśnie ja też już kilka miesięcy temu odstawiłam hormony Diane 35 -i teraz mam problem z cerą. Dlatego szukam kryjącego podkładu. a hormonów już nigdy nie wezmę bo po nich miałam depresję. POZDRAWIAM Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
do "mam pytanie" mi sie wydaje ze fluid bardzo niszczy cere, ja mam w kazdym razie nauczke miłam śliczna cere nieczego sobie pryszcz mi czaasem wyskoczył no 2 lub 3 i na tym sie kończyło a teraz po roku stosowaniu fluidu wołam "pomocy" - pozapychane pory wagry rozszerzone pory, przesuszona cera i to wszystko w strefie T, teraz musze się uciekac do jakis niekonwencjonalnych mtod leczenia tego wszystkiego. Mam kol która stos fluid ale ona nakłada chyba z tone tego na buzie i jak wyglada -> okropnie jeszcze rok temu nie miała wogole pryszczy a teraz zaczynaja jej z pod tej warstwy fluidyu wystawac takie prychole a jak się jj cera zniszyła laska 18 lat a wyglada na 25 straszne zmarszczki:(:(:(:(:( jak się usmiecha i tona fluidu moze todlatego ze tak duzo ma tego na buzi........... no coz ja uwazam ze fluid postaza i wogole nie uzywam tego świnstwa tylko jak gdzis wycodze to nakładam minimalna warstwe. Naprawde nie nakładaj tego świnstwa niech ci bużka pooddycha:):):):) pozdrawiam i wcale się tym tak nie przejmuj poprostu ogranicz albo nie nakładaj:) wiem ze strasznie trodno jest przestać się malowac bo to jak nałog:) ja chyba z kilkanascie razy sobie mowiłam ze nie bde juz się malowała................ ehhhh ;p, po roku przestałam i jest mi gooood:) pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbyczek
dogola ja tez brałam Diane 35 i miałam wrażenie że trądzik mi przybywa a na dodatek strasznie puchłam i dostałam cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAGROM PRECZ
byc moze odkrylam tani, domowy sposob na pozbycie sie wagrow....zmielic drobno siemie lnu, do kupienia tez juz zmielone, wysypac odrobine na zaglebienie dloni, wymieszac z woda na papke i pocierac delikatnie twarz tak jak peelingiem, jestem w trakcie "wyprobowywania" :) :na brodzie wyskoczylo mi cos niezbyt estetycznego ;), moze to efekt oczyszczania? ale skora na nosie sie poprawia,jest przejasniona, wagrow jest tak jakby mniej, bede stosowac taki peeling (nawet 2 razy dziennie), jak nie pomoze, to nie zaszkodzi.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga010
Stosuję maseczkę cynamonową o tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Plamy po tradziku znikają. Cera jest coraz ładniejsza. POLECAM WSZYSTKIM BO NAPRAWDĘ WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka cynamonowa
Stosuję maseczkę cynamonową o tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Plamy po tradziku znikają. Cera jest coraz ładniejsza. POLECAM WSZYSTKIM BO NAPRAWDĘ WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...
ja tez moge stosowac? Ja nie mam pryszy- raz na kiedyz mi jeden wyskoczy- ja mam tylko wagry. Ale lekkie blizny po tradziku tez mam. Czy ta maseczka w czyms mi pomoze??? Dodaje: Mam cere tlusta ale nieraz mi sie tak strasznie wysusza-ale dlaczego??? Moze wy tego wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona1
pudry-> Ja też mam większe pory wieczorem niż rano. Myślę, że rano skóra jest bardziej wypoczęta i zrelaksowana, a po całym dniu stresów, itp. skóra wydziela więcej łoju a i wtedy pory są szersze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona1
pudry-> Ja też mam większe pory wieczorem niż rano. Myślę, że rano skóra jest bardziej wypoczęta i zrelaksowana, a po całym dniu stresów, itp. skóra wydziela więcej łoju a i wtedy pory są szersze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rei
dziewczyny czesto piszecie o problemie z wagrami - mi poogl tonik wlasnj roboty : woda +sok z cytyny naprawde rewelacja, dodatkowo prychole mi poznikaly chociaz nieraz tez mi cos wyskoczy ale jest to bbbbb malutkie i nastepnego dnia juz znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WE
do REI a jakie są proporcje tego magicznego środka? po maseczce cynamonowej byłam przerażona trzymałam ją 30 sekund i strasznie podrażniła mi twarz, byłam czerwona przez 5 godzin szkoda że na mnie nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×