Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Też przyszła mama
Hej! Meldujemy się niedzielnie i koniec-mała się obudziła....Później napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie mam chwilę dla siebie;) Bartusiowi wyszły kolejne zęby i jest okropnie marudny,nawet na rękach mu żle. byliśmy dzisiaj nad wodą i Julcia trochę się pochlupała- zawsze to jakiś sposób na spędzenie niedzieli. w piątek byłam z nią u pani pedagog i została podjęta decyzja o jej zerówce,otóż będzie miała wczesne wspomaganie tzn.że będzie normalnie uczestniczyć w zajęciach z rówieśnikami a dodatkowo będzie miała kilka godzin w tygodniu indywidualnych zajęc,wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem bo bedzie miała kontakt z dziećmi, ona dużo wynosi z obserwacji a pote m swoje godziny z panią na utrwalenie materiału. i tak to wszystko mnie przeraża:( dlatego teraz bacznie obserwuję Bartusia, nie popadam w jakąś paranoję ale boję się żeby u niego nie powtórzyła się taka historia,neurolog mówiła że musiałabym mieć strasznego pecha żeby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Pszczoła jestem chyba lepsza od ciebie w nieplanowanych zakupów, poszłam do sklepu po body dla synusia a strasznie spodobał mi się wózek,który nie był mi niezbędnie potrzebny bo ten którym jeżdził do tej pory też by hulał dalej, nakręciłam męża i popołudniu już go kupiłam -oczywiście dopadły mnie wyrzuty sumienia PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy za życzonka dla Michasia Tak tak to już 10 miesiecy temu Michaś zawojował nasz świat ❤️ Upalnie jest na dworze ale jakoś dajemy sobie radę,trochę spacerków w chłodzie, trochę siedzimy w parku-ważne by wyjść z domu,a dziś nawet udalo nam się pójść rodzinnie do kościołka. Bardzo lubię jak ksiądz mówi kazania-tak od serca,a nie czyta listy od biskupów (nawet na kolędzie mówiłam to naszemu kapelanowi). Carlaa jestem z Tobą duszą i pamiętam trzymaj sie jak to ty mówisz i piszesz :Damy radę!❤️ Gumijagogo mała Julka bedzie chodzłla na razie takim systemem do zerówki a może za roczek nauka pójdzie jej tak gładko, że wspomaganie nie będzie potrzebne-trzymam kciuki. zapraszamy na nasz blog: ❤️ ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl mój mąż codziennie stara sie coś nowego wpisać,dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUUUUUNKUUUU!!! Promo wstręciuch kazał mi na jutro napisac dwa rozdziały, wstęp, zakończenie, wypieścić teorię, nawet strone tytułową musze mieć-i MOżE łaskawie dopuści mnie do obrony w lipcu😭Siedzę więc dzis calutką noc i jutro od rana, zastęp opiekunek na jutro zamówiony, hektolitry kawy w pogotowiu, a wy dziołszki módlcie się, żeby siły i wena mnie nawiedziły, bo słabo, słabo mi to idzie:O Gumijagoda, nie będę się z Toba ścigać (choć słowa \"jestem od ciebie lepsza\" od razu skłaniają do rywalizacji;) ), bo nasz domowy budżet tego nie wytrzyma...I tak buty chciałam kupic kosztem paru obiadów, ale powstrzymalam sie. Tylko co do tej sukienki mam założyc???Będzie tak leżała w szafie aż ją mole zeżrą??? Julia, daj mi kopa w dupsko, bo jak otwieram plik \"rozdz. metodol.\" to mam mdłości:P Buziaki-jakby ktos dzis tez nie spal, całą noc tu jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła trzymam za ciebie kciuki i podziwiam. jak ty dajeszrade bo ja to chyba już bym nie umiala się uczyc. jak tak czytam to wiele z was coś broni ...... chyba tylko ja taka niedouczona ,ino średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczół do roboty! nie gadać!!! pisać!!! a jeśli Tobkiem trzeba się zająć... przyjadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam sobie jak to było przed naszymi porodami,jak poznawaliśmy sie na topiku ❤️Sama radość i łezka kręci się w oku. Pszczółko pisz pisz, trzymamy mocno kciuki 🌻 ja podyplomówkę bronię za tydzień dobranoc ❤️ ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Tak Elus masz racje ;) ❤️ Pscola do roboty .. w ulu goraco nie czytac pracowac bo kopac bedziemy w dupsko !!!! sciskam Was mamulki ciesze sie ze jestescie !!!!! ❤️ Niuninka sie nic nie oddzywa to dopiero tydzien pewnie dobrze sie bawi ... :D Gumijagodo .. no ladnie ...a zdjecia na bobasach dzieciaczkow slodkie sliczne masz te maluchy :) Julka pewnie swietuje ;) dzisiaj sie nie pakuje ;) Nesiu juz wrociliscie jak bylo ?? Dominisiu czy Ty mialas cos mi przeslac zapomnialas ja czekam .. !!! Dalka ... przygoda szybna nieciekawa ale hmm dobrze ze to tylko szyba .. :) mama nadzieje ze ubezpieczenie pokrywa ??? TPMamo jak milo choc kilka solw od Ciebie poczytac :) i jak Wam poszlo z wiankami .. ??? Iwka gratulacje !!!!! u mnie podobnie i leci .... :) sciskam zyczac slodkich snow 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, no to jutro o 9.49 na Głównym:P Zapominam Ci cały czas napisać, że nie poddałam sie z tym kapelusikiem, co go Tobiasz z głowy zdzierał, i zaczęłam mu go zawiązywać, a potem na rzep jeszcze zapinac. Dziala!!!!Ja mam śliczne dziecko,a dziecko ma sliczny kapelusik👄 Idzie mi jak krew z nosa:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczól, jutro to się nie uda... niestety... :o odwodniłam się na podzczas wycieczki do T. i z pęcherzem walczę... (dokucza :( ) pisaj. pisaj!!! szkoda, że to ten etap pracy... mogliśmy ankiety wypełnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwodniłaś się????!!!Czy ja Ci pić nie dawawszy??😡Ja hektolitry wody ze źródła przyciągłam for you, a Ty sie odwodnilaś:O Sił mi brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczół! pisz! głupotami się nie zajmuj! nie piłam, bo się bałam, że jak potrzeba się odezwie, będę musiała młodego samego zostawić... a gorąco było... w pociągu prędzej bym się zsikała niż zostawiła Wojtusia... a moja wycieczka, to głównie podróż :) skłonność do zapalenia pęcherza mam... latem częściej trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu😭ja wiem, że głupoty tu wypisuję, ale rzygam juz anal-oral, uwierz mi proszę:O I tak nie wierzę, że zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA!!! i jeszcze jedno! Prosiąt zaczął człapać na czworaka! poruszał się do przodu szubciutko, ale teraz... to śmiga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzi Wojtusiowi (przypomina mi to, że muszę iść uratować własne dziecko od samozagłady, jaka mu grozi w wyniku przewracania się we śnie po łózku i przybierania póz co najmniej dziwnych:O ), niech zasuwa, co ma Ci być lekko z takim spokojniutko leżącym dzieciaczkiem:D Buzi też Wam dziołszki, juz zmykam do pisania, choc nie wiem, po co żyły sobie nadaremnie wypruwam.... DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBR Y wszystkim , życze miłego dnia i całego tygodnia bo mówia że jaki poniedzielnik taki cały tydzień:D ubieram dzieciaki i zasywamy do przedszkola -pare godzin spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy!ja żłopię 3 kawę, a od kompa nie wstalam całą noc:Owyglądam jak to se mozecie wyobrazić-sam seks:P Ale wyścig z czasem trwa, a teraz pieprzone tabelki -nie umiem odwrócić jakos szybko i musze je ręcznie od nowa wklepywac. Zostały mi popraweczki plus wstęp i zakonczenie, i jak nie zdążę to sie wścieknę!!!! PS Praca juz dawno przestala byc fajna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego nallepszego dla Jaśminki i Adrianka z okazji kolejnych miesiączków🌻🌻🌻🌻🌻 wpadłam się tylko przywitac 🖐️ nie popisze bo mały ze mną przy kompie a tak się nie da;) Pszczółko kończ to pracę i odpoczywaj:p Zapraszam na kawunie:)uciekam bo bąk juz tu jest tu jest i wyrwał mi myszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko👄- za życzenia w imieniu młodej dziękuję🌻 za moje wszelkie wczorajsze życzenia także dziękuję, carla- rzeczywiście balowaliśmy:P pszczoło - spiesz się streszczaj, wal tabelki, oral, anal, pełen zakres- bo powiem ci tylko jedno: ja pszczoły z niższym wykształceniem znać nie chcę!!;):P [ mam nadzieję, że wystarczająco wrednego posta spłodziłam:D ] trzymam kciuki!!!!! buzi j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego dla Jaśminki i Adrianka 🌼❤️ U nas w planach był dziś basen, bo już jest 27, a ma być ponad 30 stopni. No ale młody od rana szaleje w ubikacji, a babcia szaleje za nim. Chyba po wczorajszym wypadzie z ciotką na jezioro słoneczko przygrzało i udarek pozostał. Ech jak nie urok to ....... . Eluś życzonka z okazji drugiej rocznicy ślubu ;), kolejnych 20 na dobry początek :D. Uciekam ratować młodego i wysłuchiwać babki jaka to ja zła jestem matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Adiego i Jasminki 😘 🌻 Elus wszystkiego naj naj ;) z okazji kolejnej rocznicy ..a ta 2 jak sie nazywa ;) Kawa ... kawa.... kawa .... sciskam Was .. u nas zimno pada wiatr ... wczoraj ulewa ze uuuuuuu burza z .... dodatkami ... sie dzialo ;) Maly spi to moge cosik porobic ... Pscolko uda sie trzymam kciuki ;) czysty sex saczy sie z Ciebe ja musze ta prace zobaczyc prosze .. ;) 😘 GrubyMIsiu ..zdrowka wadro wody ;) Dalka zdrowka dla mlodego ;) Gumijagodo jak do przedszkola ??? pozdrawim sciskam mocno buziaki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff
Wiem ze to nie na temat ale moze tu mi ktos odpowie na moje pytania, to dla mnie bardzo wazne! prosze powiedzcie mi w ktorym tygodniu mozna wykryc ciaze poprzez usg dopochwowe? bardzo prosze o dopowiedz! wiem ze to moze byc smieszne ale kochalam sie ostatni raz 2 czy 3 maja, po tym 24 maja dostalam okres, 12 czerwca bylam u ginekologa, Pani doktor robila mi usg dopochwowe (ciazy nie bylo), przepisala mi tab antykoncepcyjne i Lutenyl na torbiel! teraz mam 32 dzien cyklu a okresu nie ma, wiem ze po tym lutenylu moze sie spozniac, czy wiecie cos o tym lutenylu i co ogolnie myslicie o mojej sytuacji, mozecie mnie uspokoic? prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARLA moja Julka chodzi do przedszkola już 2lata a we wrześniu do zeerówki a teraz mam dylemat czy posyłać ją przez lipiec bo z jednej strony miałabym trochę luzu a z drugiej strony nie musiałabym rano jej prowadzać i dwie stówki by zostały w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×