Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Halooo Mamulki TPM ❤️ Gumi ... hehe nie nie nie jeszcze nie hehe ;) lub tekstem piosenki no no no no!!! moja rodzinka wczoraj zebrala sie w ilosci coby ... zaczac czcic ;) a tu maly robi psikusy ;) czekamy cierpliwie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla co Ty tu jeszcze robisz??????????????????????? Masz niecałe 2 godz.:):)nie ma tam schodów u Ciebie czy co????:):) T.P.M zdrówka dla Natalki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz co?? Następny termin andrzejki?? :D zimno, nie chce sie z łóżka wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Hallo Mamulki ... wyglada na to ze nie Andrzejki .... tylko Mikolajki ;) kawa > stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa no wiesz co :)Junior wie co robi,dobrze mu u mamusi:)widocznie. A jak to mówią jak wlazło to i wylezie;) Kawusia już wypita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, jestem myslami przy Was. TPM, zdrowka dla Nati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Calusy dla wszystkich!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak zgodnie z metodami naturalnymi jak po terminie nic nie wskazywało na porod to piłam sok malinowy,chiodzilam po schodach( tych w szpitalu też) uprawialam seksik..i nic nei ruszyło jak iwecie nawet oksytocyna maca nie chicala wypuścic i mimo prob porodu naturalnego bylo pionowe ciecie cesarskie gruboi po terminie. Wg tego co napisala Gumi-co wlazlo to i wyjdzie? u mnie nie sprawdza ise to powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo heheheh no wlasnie jak wlazlo .... ;))) Mamulki jade do kliniki mam w mare regularne skurcze ... popowieszałam firanki i byly schdy i wogole .... jak nie wroce to znaczy ze jestesm w trakcie .... sciskam mocno .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu u mnie tez wlazło;) i wyleźć nie chciało ale mnie cieli w poprzek.Dlaczego Ciebie pionowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, trzymam kciuki!!!!!!!! Oby szybko poszlo!!! I ucaluj \"Alexandra Dustina\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu!!!! Go go go!!!! Trzymamy kciuki i żądne wieści zaglądamy tutaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa na pewno już urodziłas mama nadzieję że poród był łatwiutki...❤️ jestesmy z Tobą ❤️. Gumi..pionowe cięcie bo życie dziecka i moje ratowano,nawet na transuzję krwi ise załapałam..,tak już bylo źle witam i na kawę zapraszam, a ja do pracki mykam. Nesiu ale z Ciebie nocny marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carli maz
Witam wszystkie mamy i wszystkie dzidzie, Carla urodziła nam dzisiaj w nocy zdrowego i pięknego syna o godzinie 02:44 . Waga 3530 g i wyrost 54 cm, rodziła nie cale 4 godzinny ale szczegóły na pewno z przyjemnością sama wam opisze. Nicolas i mama czuja sie dobrze i jak nadal będzie tak dobrze to dzisiaj wieczorem lub jutro popołudniu będą już w domu. Pozdrawiamy i życzymy miłego jesiennego dnia Najszczęśliwszy tata i najszczęśliwszy braciszek na świecie! Patryk i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki dla CARLI I NICOLASA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :D i nawet już ma imię :D wszystkiego dobrego dla nikolasa!!! i jego mamy, taty i brata :) a teraz kaaaaaaawa 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa misiu-zgadzam się:P wiaderko kronunga z mlekiem: może być? iwonko🌻 czekam z kawką jeszcze na ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaderko 0,5 litra :P obsypało mi jaśminę, więc muszę jechać do p-nia do pediatry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka kawka z przyjemnością;) własnie przez Adiego piję zimną i mi nie smakuje chyba zrobię sobie jeszcze jedna;) a wiaderko to jak najbardziej odpowiedni rozmiar jak dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko😘 moja kawa też już mi z lekka przestygła:o młoda obudziła mnie rano tekstem : \"mamo ble!\" i klepaniem się po dupce,nie rozumiem czemu nie może przyjść 2 minuty wcześniej,żebym zdążyła z nią pójść do łazienki😭 a propos rozmiaru wiaderka: nie znalazłam nic większego,a równocześnie wygodnie leżącego w ręce:P bo mogłoby być jeszcze większe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to brzmi: mamoo, kuka fuu! wyskakuj z kuki! a w trakcie wycierania jeszcze: mamo? kuka fu? wielka kuka? taki ten mój tutuś-chlewik ;) nie fajnie z wysypką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- chlewik rulez :D:D:D:D a z wysypką,to pewnie po którymś lekarstwie:o ale nie schodzi od wapna, więc pora na wizytę u lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest tak: jak Adrian zrobi kupę w gacie; to nie pozwala mi wejśc do pokoju :p ostatnio wchodzę a on z tekstem \'\'mama tam\'\' i pokazuję że mam iśc do łazienki więc ja poszłam a on mnie tam zamknoł i wychodzę i on znowu \'\'mama tam\'\' i się pytam co nabroiłeś i on nic a po chwili \'\'mama pupa be\'\' no i wszystko jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×