Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

tak się zasranawiam czy wasze dzieciaczki to twż takie małe kleszcze bo Bartuś strasznie się czepia mojej nogi jak coś robię w kuchni i skomli tak błagalnie że od razu robota mi nie idzie, taki z niego maminsynek bo Julcia taka nie była wogóle była grzeczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dla Tobka na miesięcznicę całusy slemy 🌻 gumijagodo ja bez Michałka kichnąć nie moge,wszczędzie chce ze mną być,dopiero na drzemce kawkę robie wstawiam pranie a naczynia myję i podłogę szoruję piorunem! jak on siedzi w łózeczku i je biszkopty, bądź też asystuje mi siedząc w huśtawce. Tak to u nas wygląda. Też mam mamisynka ❤️ kawa popoludniowa zaparzona zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🌻 ki dla jubilata .. Tobiaszku :classic_cool: :D :D :D :D :D Hallo Mamulki ❤️ my dzisiaj idziemy na urodzinki ... troszke mamy biegania ... Dalka gratulacje !!!! Julcia a Ty jak z pakowaniem :) Gumijagodo ..ja mam malego rzepa ..jak sie przyczepi to oderwac nie mozna chyba ze z moimi wlosami hihi ;) wpadam na kawke :) 🖐️ do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Tobiaszku, niniejszym składam Ci najserdeczniejsze życzenia - ciotka Neśka z synkiem Matim i mężem Locco :):):) Rośnij zdrowo!!! No ja nie wiem, to chyba wszystkie chłopaki takie \"czepliwe\" są!!! Mati jak się uprze, żeby ze mną być, to nie popuści....Ale tak się dzieje tylko jak jesteśmy sami w domu albo jak strasznie czegoś chce.Zupełnie inaczej jest na spacerach - nie daje się w zasadzie dotykać - zasuwa już bardzo szybko, trzeba za nim ganiać, chylac się po wszystkie kamyczki, patyczki, papierki i nie dotykać!!! Odsuwa zdecydowanym ruchem rękę dorosłego,za nic nie chce chodzić za rączkę - na żadnym dystansie, tylko sam, sam, sam. Czasem trochę mi przykro, że w zasadzie nie zwraca na mnie uwagi na spacerach....hihihihihi, tylko ganiam tak za nim.....Najbardziej interesują go wszystkie kółkowe rzeczy - cudze wózki - żeby jej popchać, rowerki i pojazdy innych dzieci - swój jeździk raczej ignoruje wtedy, lubi ganiać za gołębiami, zresztą mają podobne tempo - więc idzie taki gołąb, swoim dość przyspieszonym krokiem, za nim akurat tym samym tempem Mateusz a na końcu tej defilady ja....i tak chodzimy, tam, dokąd akurat gołąb chce iść, do czasu aż Mateusz uzna, że już nie idziemy za gołębiem.......W ogóle to Mati wszystkich zaczepia, jest bardzo rezolutny, bajeruje dużo od siebie starsze dziewczyny - tak od 18 do 27 lat, robi wtedy takie czarujące miny i nawet.......trzepoce rzęsami!!!!! albo zalotnie wkłada sobie palec do buzi i protestuje, kiedy odchodzą...... Nie wiem po kim on taki podrywacz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Po pierwsze :) bylimy u notariusza i mieszkanie już nasze :) powiedzmy. Po drugie, babcia je oglądała i jak zwykle jakieś anse, a to toaleta obok kuchni, a to łazienka mała ( nie wspominając, że my mamy łazienke z toaletą wielkość 2,5m kw ;) ) Po trzecie Kuliś też rzep :), jak już się doczłapie do mnie to chwyci nogi i nie puszcza :D Po czwarte Kuliś dziś znowu uciekła z pokoju przy ścianie i poszła do pokoju babci :) Po piąte duuuuuszno :D . A po szóste moje bebjbe zajęło się zrzucaniem z Dawida półki samochodów i zabawek :). Po co to wszystko ma w porządku na półce być skoro może leżeć na podłodze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja przy herbatce donoszę że mały Michaś też przy ścianie chodzi i dojdzie gdzie tylko chce! dziś opanowal tą umiejętność Nesiu mój szkrab na spacerach też zaczepia-ściąga wzrokiem wszystkich, dosłownie wszystkich ludzi,np.stojąc na światłach czy w kolejce w sklepie,na poczcie...a na widok małych dzieci to chce uciekać z wózka tak sie cieszy... U nas też duchota,ale spacerek między 17-19 zrobiliśmy,nawet w piaskownicy malucha posadziłam i o dziwo piasek badał rączką ale go nie jadł... pozdrawiam wszystkie mamy 🌻 ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobiety:D poniekąd się pakujemy:o :o :o jak żyjecie w te upały, bo ja chyba się już mam na zdech:P?? pzdrm j:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy! i nawet ćwiczyłam aerobik :) poczekałam, aż Zosię Krzysztof zabierze na zakupy, bo jej miażdżącej krytyki bym nie zniosła :o teraz myślę tylko o kąpieli, ale muszę czekać aż wrócą, bo Tonia mogłaby zbyt intensywnie poopiekować się bratem... a wiecie po co jest przedziałek między pośladkami? żeby pot miał którędy spływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co do mamisynków to mój także uczepi się do nogi i nie odchodzi:D Adrianek też chodzi koło ścian i tak mu się podobaa że ani myśli teraz na czworaka wszędzie zawędruje przy ścianie:) Już parę razy sam się puuścił i postał chwilkę:) ide spać bo oczka mi się kleją pozdrawiam miłej nocy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu ja raz ćwiczyłam przy Dawidzie i to był pierwszy i ostatni raz :). Właczyłam płytkę z ćwiczeniami i jako że nie ćiwiczyłam ponad rok to nie nadążałam, a moje młode wredne stało obok i nadawało.... co nie nadążasz ?? co nie umiesz?? ja tak bym zrobił. Kuuu.... miałam ochotę go walnąć :D. Teraz w łazience przy lustrze boczki ćwiczę :), ale może jutro jak młody wyruszy na podwórko to włączę płytkę i poćwiczę znowu :). A z tym potem to prawda :) chyba od tego jest przedziałek :D. Dzieciaki kimają , psiul narazie też, ale pewnie jak wróci z wieczornego spaceru to zacznie buszować i rozrabiać. Nesiu ty to się musisz mieć z Matim :). Hihi znam te oglądanie kamyczków papierków i jeszcze niedopałków :). Tylko że Kuliś nie zasówa sama, za rączki i jazda, ale schyla się przy wszystkim :). Mój po ostatnim spacerze stwierdził, że plecy mu wysiądą :) jak ona będzie się tak schylać przy wszystkim. A tak ogólnie to jak Uliś uprze się że chce iść w jakąś stronę to nie ma że boli. Będzie wyć prężyć się i trzeba ją prowadzić tam gdzie ona chce :). Dziś jak zasówała przy ścianie to zatrzymała się na chwilę tam gdzie tapeta odchodziła, a raczej tam gdzie pies poobdzierał tapetę :) i ona dokończyła pracę ;), co będzie taki kawałek wisiał jak go można oderwać :). I co z tego, że mama mówi nie wolno jak można się uśmiechnąć i z premedytacją oderwaćten kawałek :). W tym wypadku jest straszniejsza niż Dawid :). On nie malował po ścianach, nie obdzierał tapet :). Heh ale dzieci to dzieci ;) różnią się charakterami jak cholera :). Carla jak tam po urodzinach :). A tak wogóle to troszku mamulek chyba się przestało do nas odzywać. Co tam ja ide szturchnąć mojego coby nie chrapał i psa wyprowadził na noc :D Spokojnej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ❤️ Mamulki Dalus ... tak tak troszku mamulek gdzies wsiaklo .. ale to ich strata !!!! przesylam i m 🌻 ki ... Po urodzinkach ...znow ob...jedzona jestem bu bu .. Iwka jak dieta ???? Nesiu ...jak Ty to opisujesz to ja to normalnie widze kobieto ..juz wiem czego sie spodziewac ...😘 Elus ...te piski i krzyki yehhhhhhhhhhhh sa rewelacyjne prawda ;) Gruby Misiu Dalko ... hmm takie male potworki ;) mnie to czeka ;) Julcia... powodzenia ... w pakowaniu ... ile rzeczy sie znajdzie przy okazji ..a ile do lamusa powedruje ;) Mlody chodzi za raczki, przemieszczas sie jak moze i z predkoscia swiatla wstaje ... Pytalam Was o foteliki samochodowe czy juz pozmienialayscie ??? jakie firmy ... my dzisiaj kupilismy z tej samej firmy co mielismy ten od 0 do 13 ... mam nadziejej ze bedzie ok poczytalam i podjelismy decyzje ... wklejam Wam stronke .. moze ktorejs sie przydadza informacje w podjeciu decyzji .. ;) http://www.poltradewaletko.pl/category.php?id=8 Dalka jeszcze raz gratuluje .. 🌻 Mamo NAtalki ???? i jak tam ???? juz zamontowane ???? a nasza Pscolka ... pewnie oral i anal .. 😘 hmmmmmmm :classic_cool: Isiu ... ile Ciebie jest jestes tam ???? sciskam buziaki slicznie pokolorowanych do jutra ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, my mamy model priori, dla Wojtusia po Toni... a dla Natalki (interesy robię ;) ) po Zosi. Mama Natalki reklamacji nie zgłaszała :) jak dotąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Wstaliśmy i czas na kawe :). Moje dwa wariaty już się wygłupiają, a pies roznosi wnętrze maskotki po pokoju :). Mój Marcin wczoraj stwierdził że my tu książkę piszemy ;), całkiem możliwe że wychodzi nam tu saga rodu sierpniówek :), u mnie w lipcu będzie rok jak tu się pojawiłam :) na podajże 45 stronce :D. Stawiamy kubełasa kawuchy, ewentualnie czerwoną herbate :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) 🌻-ki dla wszystkich tatusiów Carla dieta jakoś idzie;) spadłam już 2 kilo :)dalej walczę:D Co do fotelików my mamy Meggy i narazie się nie skarże:) Dalka ja też dołączyłam w lipcu muszę zobaczyć dokładnie kiedy;) idę się kąpać:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki .. to wpadam na kawusie i i i i i i i i WSZYSTKIM TATULKA z OKAZJI DNAI OJCA 😘 🌻 :D :D :D :D :D :D :D :D wszystkiego naj naj buziaki na kawusie wpadam :classic_cool: Dalka ... saga hihiih tak tak a po latach jakie to bedzie wspaniale i ciekawe dla naszych malenstw ;) Iwka gratulacje ;) spadajacej wagi :) Gruby Misiu Iwka dziekuje za fotelikowe odpowiedzi ;) buzaiki ;) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) czemu taki senny? 3 kawy wypite, a najchętniej położyłabym się koło Wojtulka, który właśnie zasypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho pachnie w kuchni :D. Taki sobie szybki pleśniak na imieniny dla tej co niemca nie chciała, czyli Wandy ;). Może będzie miała gości, więc ciacho się przyda :). Wysłałam korki od wody żywca, mam nadzieję, że choć jeden plecak dla mnie wylosują ;). Taky ładny niebieski :). Aaaa moje młode już zapisane w Policach do zerówki :). Siostra zaszalała i go zapisała i nawet wczoraj była za mnie na zebraniu :). Kurnia nibt zerówka 5 godzinna i powinna być niepłatna :). To stwierdzenie \'\'darmowa\'\' to tylko teoretyczne. Trza płacić za wsio :), w sumie niektóre rzeczy obowiążkowe, tj ubezpieczenie, komitet rytmika książki wyprawka. Ale reszta yyyyyyyyy kufa ;). No cóż chciałaś dzieci, płać ;). Spadamy dalej rządzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! My nadal w Polsce przez co czasu nie mam za grosz....więc na chwilkę wpadam życzonka złożyć spóźnione dla wszystkich jubilatów malutkich i buziaków dużo👄👄👄 i kwiatówk moc🌻🌻🌻 Pozdrawiam serdecznie papa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plecy :( Babci imieniny, pomogłam jej przygotować :), a teraz wyrzerka ;). Młoda padła po całym dniu, ale to jeszcze nie jest pewne, czy będzie spać, bo jakiśrzyczliwy ją może obudzić :). Mam zgryza :). Czy pozwolić kupić mojemu takie cudo http://allegro.pl/item111871139_ipaq_3870_gps_uchwyt_klawiatura_full_zestaw.html za kupe kasy i dla siebie mieć kase na ciuchy na wyjazd :), czy nie pozwalać. Z jednej strony iPAQ się przyda, bo mapka i wsio na wyjazd będzie , ale te 700 zł yyyyyyy kurnia. No i ja bym miała w zamian kase na jakieś koszulki itp na wyjazd w góry :). Jutro weekend :) Mafin będzie ze swoim piesem siedział, a ja w końcu troszku odpocznę :D. Może go namówie na jakiś wypad, a jak nie to choć na długi spacer pójdziemy :). Ide do imprezowiczów, bo się tam zapiją hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sierpniówki Pszczoła na gg na mnie nakrzyczała że czepiam sie dziecka i ma rację,ale maly znowu nie gaworzy!!!,nigdy nic paluszkiem lub raczką nie wskazał...a widzę, że wasze dzieci takie postępy robią. nie da się!!!!!!!!nie porównywać rówiesników do siebie a przynajmiej ja tak nie potrafię. Dziewczyny ja znowu mam doła a było ze mną nieco lepiej,jestem już na całe życie swoje i małego obciążona tą skalą Apgar,a to brak gaworzenia wraca do mnie jak bumerang.....bo on miewał takie przestoje kilka mies temu. Przepraszam za to że już nie da ise mnie czytac ale musialam sie wyżalić-na naszym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu! przestań się czepiać :D Twój młody jest super, a Pszczół ma rację!!! ło matko! Wojtuś miał 10, a za większością naszych dzieci... jak za Murzynami... Michaś jest zbyt zajęty teraz zdobywaniem nowych umiejętności, by musiał Ci o wszystkim opowiadać ;) gadane mu wróci!!! na sto % jeszcze będziesz (jak ja z Zośką) zastanawiać się czy stoperów w uszach nie zamontować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, nakrzyczec to ja dopiero moge:P Nie lubię być nieszczera, a poniewaz zaczyna mnie irytować Twoje wieczne marudzenie, to Ci powiedzialam-powiedzialam, nie krzyczalam. Tobiasz nie chodzi przy scianie i jakos mnie to nie wzrusza-powiesz, ze on nie mial tak malo punktów. No nie mial, ale czy do konca zycia bedziesz na Michasia patrzec przez pryzmat malo rzetelenej skali, skoro idzie mu tak dobrze??? Słuchaj Misia, ona jest specem od wplywu matek na rozwój psychoruchowy dzieci, nie Misiu??;) Misiu, a propos-mi przedzialek nie wystarcza, pot płynie , kędy chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczół! Tobiś nie chodzi przy ścianie... bo Wy ściany nie macie :p przy meblach kroczy nieźle :D Wojtuś ledwo wstaje i kiwa się jak pijak u płota... No! niechby mój mąż mówił, że pranie wiesza krzywo albo dzieckiem się zajmuje nieodpowiedzialnie, bo sam miał 2 punkty na wejście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELU! jaśmina nie raczkuje całymi dniami się do mnie nie odzywa nie stoi sama nie mówiąc o chodzeniu zapewne waży z kilo za dużo ma przebarwienie na bródce, taką brązową łatkę alergię pokarmową i od cholery innych rzeczy nie robi, które powinna- a i tarzać się brzuszek-plecki zaczęła DOSŁOWNIE kilka dni temu i wiesz co- z całym szacunkiem- nie przejmuję się, bo widocznie tak ma być. mam nadzieję, że w związku z tym postem nie obrazisz się na mnie śmiertelnie, ale ja już naprawdę nie wiem co może wpłynąć na twoją poprawę oceny michasia ( może nobel w przyszłości;) ) okej spieprzam stąd, bo zaraz zostanę zlinczowana :classic_cool: narazitsu j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Misiu, 2 punkty i zyje, ma dzieci i zonę całkiem fajną, i pracę dobrą...a to Ci!!! PS Sorry za ironię, wybaczta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×