Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

hello Jak tam szybko słowo do Elki😘 Elu przykro mi, ze Michaś musi tyle cierpieć❤️ chyba najlepiej jak wybierzesz się do lekarza i wszystkiego się dowiesz. Czasami tak jest, że spotyka nas jakaś przypadłość całkiem nam obca, a okazuje się wcale niestraszna. Oby Michaś szybko wyzdrowiał i zasuwał jak kiedyś:) Napisz szybko co lekarz powiedział. Widzę, że odezwały się baby:p lecę, bo dzieciaki mi zaraz dom rozniosą:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
MOJ MALUSZEK TEZ CHORY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdrowie sprawa dla nas najwazniejsza po usg już bylismy-lekarz powiedizał że jest lekki stan zapalny,nioc nie mógł zbadać bo maly darł isę ci wierzgał nogami mama podawać ibufen i nosić dizecko by nie obciążało nogi dzięki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu,zdrówka dla Michasia🌻 Misiu,czy Ty sierpień na straty spisalas czy jak? Wiem że leżysz, bo macica Ci odmawia współpracy, no ale na leżąco słówko bys mogła nam skrobnąć:P Skye,Asiawroc,Puza miło Was czytać:) Kilogram frytek też nie pomaga na mdłości...ani na wagę:PJutro kolejne poszukiwania:P Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rano napiszę coś więcej, bo teraz,to sie czuję kiepsko :o ale czytam, jestem i myślę o Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo wazne pytanie do mam usłyszałam od mojej babci ze najlepszy rosół dla dziecka jest jesli doda sie do wszystkich składników ze 2 łapki kurze bo mają najwięcej w sobie tego kleiku potrzebnego do budowy kości? mam pytanie czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
pimpek-oj,ja niestety nie pomoge Ci,bo nie słyszalam nigdy nic na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimpek-cos slyszałam o tych lapkach,choć nigdy tego nie kupowalam,strawy z tego nie robię 🌻 Misiu-na zimowych stasraniach to piszesz a o nas..bidulkach..zapomnialaś? 🌻 pszczolko-na zgagę polecam siemie lniane-parzone pomaga musze odreagować kolejny cieżki dizeń a jutro jestesmy sami bo maż ma 24 g pracę,aha znalazlam pracę ale niestety w aktualnych okloicznosciach przyrody (musze nosic synka i dogladać) po tym co przeszlam,pracy nie biorę.Czas pokaze kiedy będę mogła isć bez obawy o malucha. 🌻www.michalko.synek.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... :) Elus dla Michasia 😘 jak milo widziec Puzus Ciebie i Gosiu 😘 Misiu 😘 Julcia 😘 Irenko pracusiu ... kopsnij choc slowko ... primo przebieglam wzrokiem po literkach .. :( nie wczytalam sie :( sekundo co do tego wywaru ... hmm mamy chyba wiatminke D wiec po co kombinowac z kurzymi lapkami niech ta chatka tylko na nich stoi hehehe heheh .... a co do mojego pytania pozostalo otwarte bo odpowiedzi nie widze !!!!! Moj braciszek od 6 dni w Anglii trosze sie o niego boje bo sam ale szczerze napisze ze jeszzce takie jego szczesliwego glosu nie slyszalam .. pisze i mowi ze teskni za nami hmm dziwic sie czy sie nie dziwic ... :) hehhe Mlody mial dzisiaj jakiegos w tylku rzepa lub cos co ma nazwe brecze bo musze mam ochote chce mi sie .. ja biegalam dzisiaj za prezentem na rocznice dla P. juto mam zamiar piec paczki ;) ok spadam bo P. ma dzisiaj wolne wiec wieczor kocham kanapke z M. i pilotem hehehe zdrowka buziaki wytrwalosci i mniej mdlosci 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tylko na chwilunie ..... z apelem .... jak juz tyle nas heheh przybylo to MARTA ODEZWIJ SIE !!!!!! 😘 i pisz co tam u Was o Fionie to nie smiem myslec a nóż sie pojawi hehe :P sciskam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- michaś jest najważniejszy❤️ praca-poczeka.... carluś😘 nie odpisałam ci, bo nie mam pojęcia o czym kobieto mówisz;) hihi jaśmina ma pastę do zębów bobini, szczoteczkę - and that\'s all:D pojechałam do lekarza... musiałam czekać na L4, do 20-tej. krzysztof sam kąpał jaśminę.... w czasie, gdy nalewał wodę do wanny, niunia poszła do kuchni i wyjęła ze śmietnika co ciekawsze rzeczy... później skrupulatnie ułożyła je na naszym łóżku...:P no i nastała waśń rodowa... w związku z powyższym tatuś wyrzucił dziecku smoczek do śmietnika.... i moja córka śpi BEZ smoka... pszczółko❤️ a może spróbuj z kilogramem miodu:D:D:D spokojnej nocy dla wszystkich,a zwłaszcza dla chorych maluszków😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z apelem - JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie wrocilam z corcia do domu, wlasnie uruchomilam kompa no i prosze, ktos jeszcze o nas pamieta!!!! Carla, Ty cioto (to w zw. z niedoszlym spotkaniem ), kochana jestes ( pamietasz ). B. jestem ciekawa co u Was. Przyznajwe bez bicia, bedac w Polsce nie zajrzalam do Was ani razu... Ale myslami bylam z Wami. Odezwe sie jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Calusy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie! my u mamy... mała chora... zmiany osłuchowe w oskrzelach, wiec nie mozna nam wychodzic... poza tym leki- co tu duzo gadac- powinni umiejetnosc podawania lekow nagradzac orderami! Elu- bardzo wspolczuje... jak cos boli nasz malenstwa, to czlowiek by wszystko dal aby moc sie z nimi zamienic! Pimpek -co do kurzych łapek- nie wiem czy to prawda, ale z wiedzy ktora posiadam- jest to wielce prawdopodobne! Carlus niestety d3 to nie to samo co zelatyna czy maczka, ktore pomagaja naszym kosciom. :) Nie wiem jak z nozkami kurzymi, ale skoro tak jest z gicza cieleca to pewnie tu to samo. Mam w rodzinie osoby ktore maja problemy z koscmi i przy mnie dwoch lekarzy mowilo o tym, ze ludzie zapomnieli jakie to wazne. Kazali mi za mlodu jadac takie rzeczy jak nozki - (te w galarecie sie rozumie ;) ) i chrząstki np w kurczaku. Tak samo na kosci ma potworne znaczenie jedzenie tluszczu zwierzecego a nie roslinnego - czyli masla, nie margaryny, boczki itp :) :) :) choc pewnie nie brzmi to zbyt apetycznie, ale za to zdrowe! :) ponoc- tak mowi raport o zdrowiu dziecka, ktory wisi w centrum zdrowia dziecka, statystycznie jedna osoba na cala klase nie ma problemow zwyrodnieniowych- wad postawy, kregoslupa itd... i nie wynika to jedynie z trybu zycia dzisiejszych dzieci- komputer, malo ruchu, ale wlasnie z diety tak ubogiej dzisiaj w tluszcze zwierzece i wspomniana przez Ciebie maczka zwana rowniez kleikiem. :) To tyle mojego madrzenia sie :) Pszczolko- za szyfrem kryje sie efektywnosc działań podjetych w celu zmienienia swego bytu doczesnego ;) :) Carla na litosc boska- czy Ty choc raz napiszesz e-maila, ktory A: bedzie napisany po polsku na tyle by byl zrozumiały? B: nie trza sie bedzie domyslac co poeta miał na mysli? ;P ;P :P caluje Was mocno dziewczynki! dobrej nocki! K PS. natalka wazy 12kg PPS bodaj na polsacie jest zajebiaszczy film- jedna z lepszych komedi jakie widzialam- \"dziewczyny z kalendarza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo NAtalki 😘 ...i lov ju do bolu hehehe ... ❤️ obiecuje postaram sie ... a film zaje super fajny ... heheh ;) Niuninko ... heheh 😘 Julcia no dziekuje bardzo!!!! o to mi chodzi choc mlody juz nie chce myc zebow ... 🌻 ok poswietuje troszke z P. bo jutro znow pracowity dzien hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zdrówka dla chorowitych brzdąców🌻 Michaś❤️ Elu trzymaj sie bądzmy dobrej myśli:)wszystko będzie dobrze... NIuninka 🖐️ pisz i nadrabiaj zaaległości:) Mamo Natalki spora Natalcia już:)jak na swój wiek;) Babeczki których dawno nie było🖐️🖐️🌻 no i zaglądajcie częśćiej:) My dziś kupiliśmy nowy kubek niekapek i kolejna próba picia chodz dziś szło całkiem ładnie:) Jutro Walentynki dla naszych kochanych mężusiów❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dobrze że są;) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla o do mycia ząbków ADI nie przepuści żeby nie umyć;)sam juz potrafi ale i tak ja poprawiam:) tylko widzi żeja myje zęby odrazu onn też musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry walentynkowo:P halo marta🖐️ super, że wreszcie jesteś:D:D:D carla nam meldowała, że byłyście w polsce:) powiedz jak ninka?;) za nami pierwsza noc bez smoka... do 6 rano było o.k., ale później się obudziła, pisnęła \"am\", później zaczęły się poszukiwania... żal mi tego biedaczka, teraz chodzi po naszej sypialni i szuka, włazi pod łóżko, ryje po szufladach...😭 chyba zaraz nie wytrzymam i jej dam zapasowego:( misiu❤️- co się dzieje? dlaczego źle się czujesz? jak się zbierzesz trochę do kupy, wpadnij do nas i napisz co jest grane:( elu- jak michałkowi minęła noc? iwonko👄 mam nadzieję, że wpadniesz tu na kawkę:D skye, pszczółko😘❤️ do później j. trzymajcie się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________0000000 _____________00000 00 _______0000000000 0000_______0000000 00000 0 _____000000000000 000000__0000000000 00000 000 ___00000000000000 0000000000000000__ _____ 00000 __000000000000000 0000000000000000__ _____ __0000 _0000000000000000 000000000000000000 _____ ___0000 _0000000000000000 000000000000000000 000__ ___0000 00000000000000000 000000000000000000 00000 ___00000 00000000000000000 000000000000000000 00000 0_000000 00000000000000000 000000000000000000 00000 00000000 00000000000000000 000000000000000000 00000 00000000 _0000000000000000 000000000000000000 00000 0000000 __000000000000000 000000000000000000 00000 000000 ____0000000000000 000000000000000000 00000 0000 ______00000000000 000000000000000000 00000 00 _________00000000 000000000000000000 0000 ____________00000 000000000000000000 0 ______________000 00000000000000000 _________________ 000000000000000 _________________ __0000000000 _________________ ____000000 _________________ ______00 Serducho Dla Was na Walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak serduszka to i motylki ... ;) komercjalizujemy sie ... w Walentynki heheh 😘 dla wszystkich mamus i szkrabikow ... 😘 ;,,,_____________`._________.´____________,,,; \'Y888888bo.._______:______:______..od888888Y\' __8888888888b..____:_____:____.d8888888888 __88888Y\'__`Y8b.____`___´___.d8Y\'__`Y88888 _Y88888__.db.__.Yb.__\'.__.\'__.dY.__.db.__8888Y ___`888__Y88Y____¨b_()_d¨___Y88Y__888´ ____888b___\"\' _______(.)_______\"\'__.d888 ___Y888888bd8g.\"\'__.....\':\'.....__\'\".g8bd88Y _______\'Y\'___.8.___....d()b....___.8.___\'Y\' ________.!__.8\'_.db_.d..\':\'..b._db._\'8.__!. __________d88__\'__.8_(.)_8.__\'__88b ________d888b__.g8._.()._.8g.__d888b _______:888888888Y\'______\'Y888888888: _______\'!_8888888´________`8888888_!\' _________\'8Y__`\"Y__________Y\"´__Y8\' ________\'Y_______________________Y\' ________!________________________! + kawusia dla spragnionych ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 🌻 🌻 wczoraj poczułam wiosnę w powietrzu witam Martę...cieszę ise ze się wyleniuchowałaś w Polsce-to ważne by mieć siły na opiekę🌻 Michas nocą maił 3 pobudki-maż do niego wstawał,teraz siedzie w2 fotelu i ogląda Teletubisie,a jak schodiz to ja go noszę do celu-zakaz chodzenia,a ja noszę kluchę wagi 14,5 kg-kochana kluska ❤️. Fajnie że trochę zapomnianych sierpniówek ise odezwało. Julia jestem dumna z malej że przespała noc bez smoka-u nas póki co u nas spanie tylko ze smokiem..ale w dizeń smoka nie szuka,nie domaga sie go..🌻 dziś Walewntynki..no ale mąż ma slużbę..z małym urządzimy sobie imprezkę ❤️ .....bo zdrowie to jedyny,najcenniejszy dar......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- też jestem z niej dumna, ale ona cały czas chodzi i buczy😭 szukając tego smoka:( zjadła już opakowanie szynki wieprzowej z morlinek (przy wydatnej współpracy kota), wypiła soczek i nadal \"am\":(:(:( a propos kubka niekapka, to jasmina miała ich od zatrzęsienia, ale okazało się, że kubek aventu nakłonił moją córkę do picia z czegoś innego niż butelka:D ma dokładnie taki: http://www.mybaby.pl/product-pol-12567-Kubek-260ml-z-uchwytem-Nowosc.html tylko różowy;) kupiłam go, bo obserwowałam na spacerach, z czego piją dzieci- poznań jest w 100% opanowany przez kubeczki aventu;) zmykam machnąć jakieś śniadanie dla nas:D 🖐️ j. p.s. wyobraźcie sobie, że od wczoraj mam zaordynowaną dietę bezglutenową... lekarka stwierdziła, że być może dlatego nie można wyciszyć zaostrzenia mojej choroby, bo mam alergię na gluten... hmmm... ledwo moje dziecko zaczęło jeść pieczywo, ja przestaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dzisiaj dzień wolny od pracy.. Ale chętnie bym poszła, nie wytrzymuję nerwowo z teściem.. Poza tym- bojkotuję walentynki!! Komercji mówimy- nie! Julio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Rany dziewczyny ile napisałayście, nie daję rady po jednym dniu przeczytać. :) Eluniu, zdrówka dla Michałka, mam nowy system w komputerze więc nic nie działa, tlena ani gg nie mam jescze i nie wiem czy zainstaluję bo mała nie pozwala mi na komputerku siedzieć, zazdrośnik jeden :D Znowu nie wiem co ugotować dziś, :( siedzę i autentycznie myslę i co? i nic, nadal nie wiem :P Miłego dnia baby ja dziś wyjątkowo na 12 idę ale nie będzie mnie do 20 a potem szybko kolacyjka z mężuniem i nyny, PAPAPAPAPAPAPAPAAP miłych walentynek ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia kawka jak najbardziej:p Elu jak tam Michaś ???trochę się nadzwigasz co??? Kurczę jakas choroba mnie łapie czuje się taka połamana do tego gardło mnie boli i smarczę:( Uciekam bo nie mam siły pisac a musze dziś jeszcze iść do pracy:( pozdrawiam miłych walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kawa raz .... podana ;) Isiu ... bojkotuj bojkotuj ... a ja sobie tak mysle ze czasem to taki zapalnik dla niesmialych taki komercyjny buziak poczatkiem przelamania lodow ... oczywiscie ze z mezem caly rok hehe ale to czasem powod do odswieżenia czegos ... hehhe ;) np .. pojscia po bulki ... heheheheheh Julcia gratulacje nocki .. oby tak dalej !!!! wytrzymaj i nie dawaj !!! co do Aventu tak tak u nas tez sie sprawdzil ... a to dzieki Pszczolce ;) Misiu ❤️ Pscolko 😘 Dalka 🌻 Elus 😘 dla Michasia Iwcia hehe to tez na ta kawke 😘 Gosiu milej pracy ;) sciskam buziaki ;) 😘 do pozniej ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka-dziś lepszy dzień,mały radosny no i jakoś sam wie i wyczuwa że nie może biegać za dużo,noszę go na swych barach... Mąż zrobil nam walentynkową niewspodziankę,zostawił 2 kremowe serduszka z owocami-juz maly jedno pałaszuje...mniam mniam ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️[serce❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kubka to my dalej na butli jedizemy i dobrze nam z tym...czasem w dizeń pije ze zwykłego kupbka..bo niekapek Canpola okazał sie kapkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×