Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość iza_z1
Witam.Przeczytałam paręnaście wpisów, i wiecie co? Łezka mi się zakręciła. Pamiętam jak by to było dziś. A minęło 18lat. Powodzenia wszystkim. Cały ten okres... , dla takich chwil warto żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza :) miło czytać, że nie tylko dla nas to forum jest takie emocjonalne. Wspomnienia pozostają na zawsze :):):) Pozdrawiam wszystkich już noworocznie!!! Do siego roku... Kolejnego roku na forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ale nowiny. Kochane naprawdę brak słów z wrażenia. Juleczko - ja mam termin tak mniej więcej na 20-25 marca. Może urodzimy podobnie. Mam nadzieję, że mimo wszystko malutka nie uprze się na wcześniejsze opuszczanie brzuszka i nie urodzisz za szybko - odpoczywaj :) Misiu, Elu, Iwka jak się czujecie??? Wszystkiego dobrego w Nowym 2010 roku. Dużo zdrowia życzę sobie i Wam Wszystkim. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) elu- cieszę się,że u WAS ;) wszystko w porządku no i dziękuję bardzo za słowa otuchy. ginekolog już wyznaczył termin porodu ?? nesiu- serdeczne gratulacje!!!!!!!!!! mój najlepszy przyjaciel też właśnie zakończył egzaminy i został adwokatem :D (w p-niu oczywiście), więc wiem co to są za nerwy i jak wiele kosztowało cię to pracy- jeszcze raz gratuluję :):):) a jak mati?? gosiaczku kochana- tak właśnie się dopatrzyłam,że praktycznie równo będziemy rodzić :) wiecie już jakiej płci jest maluszek?? jak się czujesz, pracujesz jeszcze?? carluś 😘 my wczoraj byłyśmy na kontroli (czwartej w grudniu ;) ) no i co następuje- mały krzaczek ;) waży już 92 dkg i mam bardzo dużo wód płodowych, więc brzuszek, jak na koniec 6 miesiąca mam już spory :P poza tym prowadzimy z generalicją nieustającą dyskusję nt imienia :D ja chcę zośkę, a generał kasię :D tak więc- chyba stanie na martynce :classic_cool: składam nam wszystkim ;) serdeczne życzenia noworoczne :) niech 2010 będzie jeszcze lepszy od 2009 i spełnią się wszystkie marzenia :) całuję i ściskam bardzo mocno. j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamulki -----> dołączę się do życzeń noworocznych oby nam marzeń nie zabrakło !!!!!! I niech nasza forumkowa rodzina się powiększa !!!!!! Julcia , Misiu , Iwka , Gosiu, Elka Was ściskam po 2 nie :D Mamo Natalki a Tymek to już niedługo roczniak będzie :D Nesiu GRATULACJE !!!!!! Julcia -----> General phiiiiiii >;) a mała niech siedzi w ciepłym Nuninko , Pszczółko, Dalka ,Fiona ,Puza :* całuje ściskam mocno !!!!! Oby zdrowie było i marzeń nie zabrakło ----> to DAMY RADE !!!!!!!!!! ----> odkleić się nie mogę od klawiatury ----> nie żeby była oblana sokiem heheheh ----> takie mile wiadomości na koniec tego roku aaaaaaa 😘 ściskam Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku! Dziewczynki miłej i przyjemnej zabawy dzisiejszej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
Do Siego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w Nowym ROku taka cisza? Dalej Dziewczyny, piszcie co u Was? Jak brzuszki nowych Mam, jak dzieciaczki się miewają? Mój Mati jest przedszkolakiem uwielbiającym przedszkole - codziennie przynosi do domu nowe rysunki, nalepki-nagrody, śpiewa, tańczy - jeszcze nie haftuje ;) Niestety trochę choruje - ale to pewnie wszystkie dzieci. W Sylwestra byliśmy w Leśniczówce niedaleko Orzysza - pięknie, śniegu masa, zwierzęta dookoła. Jedliśmy różne smakołyki - kiełbasy z dzika i gulasze z jelenia, etc. Było super, Mati szczęśliwy, bo miał dwójkę dzieci, nieco młodzszych, do zabawy - wiódł więc prym, opiekował się nimi i zawzięcie tłumaczył różne rzeczy :) A teraz myślimy o feriach - chcemy na narty, ale koszmarnie drogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Mamulki !!!!! Jak tam nasze sierpniowki heheheh dziewczyny GRATULUJE WAM SERDECZNIE jeszcze raz !!!! Julcia, Gosiu ----> mam nadzieje ze dajecie rade !!!!! Skrobnijcie co u Was !!!! Mamo Natalki ----> mały niedługo będzie miał urodziny :D kolejny roczniak !!!! Nesiu ----> Dustin "UBIELBIA" wręcz przedszkole i swoich kumpli ostatnio jak go odbierałam był mega obrażony na mnie, bo nie byłam pierwsza i musiał czekach dosłownie chwile chwilunie (wiem ze nie lubi jak się spóźniam --->pilnuje aby być na czas... ale... zawsze jest ten pierwszy raz ) Powiedział Pani swoje cześć i mówi do mnie .... teraz się do mnie uśmiecha a przed chwila na mnie krzyczała (o Pani) . Z dnia na dzień widzę jak chętnie uczy się języka i ma większy kontakt językowy z dziećmi ---> bariera powoluteńku się zaciera. Nicolas za to dostarcza nam innych wrażeń ----> co jakiś czas odkrywam piękne malowidła na ścianach , nie dociera nic jak grochem o ścianę heheh Ściskam mocno jak się da tęskno mi za naszymi wpisami co dnia ----> dobrze jednak ze jesteście tutaj choć od czasu do czasu :* U nas śnieg ----> jak co roku zaskoczeni ze jest zima hehe dzieci za zgoda rodziców i po poinformowaniu szkoły mogą zostać w domach ---> buhahahahah Bucha Wasza C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa u nas śniegu kupa :D, z przewagą kupy :p, żart. Śniegu pełno, fajnie dla dzieciaków, gorzej dla mnie i wykonywanej przeze mnie pracy :D. Ulka na WOŚP miała swój występ baletowy. Tańczyły w Ośrodku Kultury, szczęśliwe. Za 20 dni lecę do Norwegii do siostry, w końcu trochę wolnego :D, no i w końcu zobaczę jak moja siostra zadomowiła się na obczyźnie :). Idę zmywać po babeczkach, bo babcia już pod nosem marudzi :D że jedna miska w zlewie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane, Carluniu, cieszę się, że Dustinkowi tak się podoba w przedszkolu i, że tak świetnie sobie smyk radzi:) a tym Młodszym rozrabiaką się nie przejmuj - w końcu mu się znudzi - mały Picasso hihihi Dalka - jak ja Ci zazdroszczę tej baletnicy, jak tylko pozbędę się brzuszyska zaraz Paulinkę na jakie tańce zapisuję. U nas też kupa śniegu, ciężko się po nim chodzi :( ale Paula się cieszy:) Napiszcie dziewczyny jak się czujecie na początku ciąży:) Julka a Ty gdzie jesteś? U mnie 30 tydzień się zaczął. W przyszłym tyg. idę na USG a potem na zwolnienie do końca ciąży. Już mam dość tego rannego wstawania do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dalka ----> kupa śmiechu z tym śniegiem :D Gratulacje dla Ulci !!! Skye :* ja zerknęłam z ciekawości i wskoczyła mi pierwsza strona i wiecie co NASZ TOPIK ŚWIĘTUJE DZISIAJ ----> swoje 5 lat to co tradycyjnie jak to u nas kieliszki kubki wazoniki i lejemy co kto ma lub to co kto może heheheheheheh Isiu wyciągaj szkło !!!!! Misiu pewnie piwka już nie ale "socek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
z okazji % tej rocznicy Topiku hiip hip hurra TPM-Asia gdize sie podziewasz Carlaa,Skye.Misiu,dALKA I iWKA,NIUNINKA.. MAMO nATALKIITD TRZYMAJMY ISE KOLEJNE 5 LAT jA W 9 TYG CIĄŻY CZUJĘ SIE OK NIC NIe WIDAĆ NIKOMU NIC W PRACY NIE POWIEDZiałam i mam nadizję tak jeszcze po cichu miesiąc poczekać z informacją o ciaży powiem moze przed feriami. Ja do pracy dojezdżam do 2 szkoł oddalonych od siebie 20 km mam też lekcje indywidualne tak wiec muszę być dys[pozytcyjna choc nie za wszelką cene,dzis np wzięlam dizeń opieki na dizecko bo zaspy i cieżko mi do przystanku się ciągnać a juz w szkole afera ze mam opiekę nad dizeckiem bo sekretnarce nie powiedzialam tylko dyrektorowi ktorego dzis nie ma..... :( Pytanie do mam po cesarce znacie prawo polożnicy pewnie niż ja jesli mialam pionowe cięcie cesarskie to czy mogę nie wyrazić zgody na drugi poród naturalny ,a może i tak mi sie należy cc bo miała pionowe cc a to teraz rzadkość dlla przyszlych powtórnych mam ❤️ dla pozostałych 🌼 Mój synek doi przedszkola rzadko chodiz bo męćzą go choroby a wczoraj poszedł do kolegi i wrócil ze sliwą pod okiem ... jaki cud że oko całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Byłam dzis na USG lekarz potwierdził 8 tydzień ciąży:):) termin 25.08.2010 :)czuję sie bardzo dobrze choć pierwsze tyg.miałam nieznośne ranne mdłości ale już jakoś to powoli mija:):) ale za to senność masakra spała bym cały czas:) Pozdrowiena dla wszystkich mamuś i dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie jakbym się cofnęła w czasie o jakieś 5 lat :D, znowu tematy mdłości, samopoczucia, USG, terminów :D. Fajnie :D. Mi okres się spóźnia już z miesiąc, ale to nie to :D, to znowu się zaczyna chaos w moim życiu :). Moja Glizda ma występ za występem :D. Teraz w sobotę mają konkurs i znowu baletnica będzie tańczyć :). Zaziębiona, ale trzymam ją, bo w sobotę z rana bal przebierańców, po południu występ więc musi się trzymać. za tydzień ferie i uciekamy na głębszy śnieg do Norwegii :). Zmykam, mąż mnie ciągnie na serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie co .... tak cofnąć się w czasie :D ------> dla mnie ciąża to był piękny czas , piękny okres w życiu (choć w pewnym momencie bolesny ) lecz nie planuje kolejnego szczęścia w domu mamy komplet :D ----> ale nigdy nie mów nigdy heheheh Dzisiaj Dzień Babci ----> dowiedziałam się chwile temu ze mama Patryka nie dobrze się czuje z latka babcia woli być Omi (babcia tak czy tak w niemieckim) i bądź tu mądry ściskam Was !!!!!!! Carla i chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) melduję, że nadal jestem w 2-paku :D martynka wie, że mama jeszcze wszystkiego nie poprała :P no i poza tym- taki detal- nie mamy jeszcze łóżeczka (po jaśminie został nam tylko kosz, ale on raczej zostanie u mojej mamy ) przepraszam za przerwę w nadawaniu, ale trochę nas nie było, a trochę miałam lenia :D jak się czują pozostałe mamy?? elu, iwonko i misiu??? no i gosiaczku- co u was???? carluś kochana jak chłopaki??? ireno- liczę na to,że przeżyjesz straszny bronchit ;):P:D ściskam i całuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!!! Komputer wrocil z naprawy, my z Polski :-( Zagladam do Was i co widze????????? Kolejne dzieciatka!!! Az mi sie mordka smieje!!! Gratulacje! Ogromny szacunek dla Misia!!! KObieto, jestes niesamowita!!!!!!!!!!! Calusy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ma szkarlatyne. Znowu siedzimy w domu. Czy Waaze dzieciaczki tez czesto choruja? Mloda ma w przedszkolu bal przebierancow (oby sie wychorowala). Wybrala dla siebie kostium supermena badz spidermana. A juz myslalam, ze zaczyna sie w niej odzywac dziewczeca natura ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiram ciaza ma obumarła w 7 tyg ciazy wczoraj mialam zabieg ból ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, przytulam................................................mocno.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Eluś - tak mi przykro kochana, musisz teraz nabrać sił, odpoczywaj i trzymaj się cieplutko, następnym razem się uda, zobaczysz Pozdrawiam całą resztę Sierpniówek - idę leżeć, bardzo mnie dziś zgaga męczy, jak przejdzie to więcej napiszę. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu- bardzo, bardzo mi przykro :( przytulam Cię mocno :( Marta- fajnie Cię wreszcie widzieć! Jak się udał pobyt w Polsce? Byliście w P-niu? Co do chorób, to Jaśmina jest nieustająco chora- nie chodziła do przedszkola przez ostatnie 3 m-ce, poszła w poniedziałek, a już dziś mi zakomunikowała,że boli ją język i gardło :( Skye- jak na razie ( i na szczęście) zgaga mi nie dokucza, ale za to zaczęły mi puchnąć nogi, no i wczoraj zaliczyłam 3 glebę w przeciągu 2 tygodni :( Jak sobie radzisz w tę pogodę? Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, w P-niiu nie bylam, moja siostra przeprowadzila sie do Stargardu (mamy do siebie teraz blizej :-). Przykro mi, ze Jasminka tak choruje. Czyli u nas wcale nie jest tak zle. Uwazaj nie siebie, zwlaszcza teraz przy tej pogodzie. U nas dzis tez szklanka na ulicach. Kostium Spidermana zakupiony, Nina wniebowzieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu....słów nie mam, jestem z Tobą.....niestety natura wie lepiej od nas....trzeba wierzyć, że tak musiało być... Boże, w takich chwilach dziękuję po stokroć, że Mati jest już na tym świecie i drżę, by zawsze był! Myślę też o tych dziewczynach, które bardzo pragną mieć dzieci i Bóg je doświadcza takim cierpieniem.... Przytulam Elu! Ściskam Cię mocno. Dbaj Kochana o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu przytulam :* Dziewczyny ściskam wszystkich mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zimowo :( U nas spokojnie, choć faktycznie chodzenie po szklance lodu non stop nie jest zbyt przyjemne. Ja się nie wywalam na szczęście, ale Ty Julka uważaj kobieto, nie możesz się wariatko przewracać, już chcesz urodzić?:) Elu - jak się trzymasz? Kupiłam se na allegro troszkę używanych rzeczy - nie mam kurde dla dziecka nic ciepłego do ubrania, w końcu Paula jest z sierpnia, mam już dwa malutkie wiosenne kombinezony :) każdy na 3 zł :P Piszcie, piszcie co tam u Was:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! wczoraj się okazało,że moja szyjka macicy praktycznie przestała istnieć, więc już do końca ciąży- leżenie plackiem :o zostało mi jeszcze 57 dni w trybie normalnym, ale w najlepszym wypadku, będzie to dni 35 :( powtarza się ta sama historia co z jaśminą :o Marta- jak się udał balik Ninki? niezły z niej oryginał :D u nas klasycznie- dziewczynki to były same księżniczki i aniołki (krzak się tylko z lekka wyłamał, bo był zielonym elfem :D ) Skye- nie mam takich planów :D zdradzisz nam jak będzie miał na imię najmłodszy członek Waszej rodzinki, bo chyba gdzieś to przeoczyłam... jak Paulinka na pojawienie się "konkurencji"? u nas również szał zakupów- aczkolwiek najbardziej szaleje tu moja mama :D:D:D:D wczoraj martynka dostała od babci prześliczny grubiutki kombinezonik :D ( ja chciałam ją wozić w jaśminkowym, co prawda TROCHĘ dużym ;) ale zawsze :P ) no i poza tym- jaki świat jest mały, to się zawsze okazuje w najmniej spodziewanych okolicznościach : okazało się,że mój kuzyn ma hurtownię artykułów niemowlęcych (od roku dopiero, a że to nie jest najbliższa rodzina, to nawet nie wiedziałam), a dowiedziałam się tego przez allegro (szukałam rzeczy z odbiorem osobistym w p-niu :D ), no i wczoraj po ginekologu byłam tam :D:D:D szał :classic_cool: ale mam już praktycznie wszystko- łóżeczko i pościele i tak muszą przyjechać z drewexu, z krakowa, ale rafał stwierdził,że jakby co, to sam wsiądzie w samochód i pojedzie mi odebrać. no i ponieważ rzygam różowym, po tym jak krzakostan miał wszystko w tym kolorze, to zorganizują mi żółtą wanienkę :D (mieli poza różowymi zielone i niebieskie, ale ja muszę mieć pasującą do ręczników i szlafroczka dla małej :classic_cool: ). tak więc naprawdę mogę już rodzić- wszystko jest :) tak swoją drogą, czy któraś z Was ma pogląd na firmę tommee tippee? przy jaśminie miałam wszystko nuka, ale żona rafała- sandra, namówiła mnie do tej firmy i butelki, smoczki i termoopakowanie, wzięłam właśnie takie- szkoda, że wcześniej nie zbadałam rynku :P jak widzicie, pokręcona jestem jak zwykle :P całuję i ściskam wszystkie razem i każdą z osobna ;) j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody ma się nazywać Michał :) info dla Julki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×