Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
Dziewczyny chciałam zrobić jeszcze jakąś jedną sałatke :)może macie jakiś przepis bo nie mam pomysłu zrobię jedną jarzynową a drugą myslałam moze jakąś z ryżu ananasa...???? Czekam na przepisy:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo Mamusie pracusie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Iwka ... jesli chodzi o slatke to ja z pekinskiej i piersi kurczaka robie plus ananas i kukurydza oraz duzo pieprzu :D :D My niedawno wroclismy ... maly zaraz pewnie si obudzi bo glodny jak wilk bedzie ...dalismy mu troszke soczku ,,,, marchewkowego mniam mniam :D :D :D :D :D :D :D :D :D oblizywala sie ze ho ho h oh ho ho Elus ja tez przypuszczam ze marudzenie naszych maluszkow to bolace dziasla .. bo raczki w buzi i tarcie dziaselek grmaszenie to chyba oznaki zabkowania prawda mamulki te doswiadczone juz zabkami :D :D :D :D :D :D Dalka milego pieczeni aja jutro krowke tobie :D :D :D :D i salateczki do pozniej juz kombinuje z zyczeniami :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam się z przepisem :D u mnie i u rodziców na każde święta gości sałatka owocowa.tak więc w zależności od ilości, potrzeba jedną lub dwie paczki ryżu ugotowanego, puszka ananasa, brzoskwini, ze trzy kiwi, winogrona, mandarynki, mogą być też banany, morele suszone, rodzynki namoczone coby napęczniały, mój tata daje jeszcze figi, ale ja nie lubie. wszystko pokroić w3ymieszać i sałatka gotowa. schłodzona jest pyszna i można się nią zajadać do woli. tylko problem u tych które karmią i mają alergików, bo cytrusy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-tragedia- poparzyłam sobie lewą stopę wrzątkiem, podczas wyparzania jaśminkowych butelek:(:(:( boli jak jasna cholera:( ale muszę mężusia pochwalić- od godziny pięknie kroi sałateczkę:) buziaki wieczorne j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dziękuję za przepisy na sałateczkę:)🌻🌻🌻 My nie odczuliśmy bólu dziąsełek Adrianek pierwszego ząbka wychodzenie zniósł dzielnie:):):)a muszę się pochwalić że zaczyna się drugi przebijać:D Może w wigilię będziemy mieli prezent i ujrzy światło dzienne hihi:D:D:D Już niedługo stronka 150:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Julianko tak Ci współczuję rany poparzenie buuu:(trzymaj się kobietko trzebaa powalczyć o stronę 150 do dzieła babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
to dla przypomnienia :)Tabelka III DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09.....................5350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki NAtalka............06.10..30.11..............6080 TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
oczywiściew walka o 150 trwa i miom że zaliczylam 149 to nie poddam sie i dziś ta 150 bedzie moja! przynajmniej z tego radoioche będę miała rybka juz zrobiona sałatka tez mały wykąpany spi a więc ja sprzątam miexszkanie polewam winka i sie odpręzam no niestety odpezenie przy pakowaniu rzeczy do domu na swięta wigilia u tesciow pierwszy dzień u mych rodziców cmok bedę walczyła do upadlego!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
dziewczyny a pamiętacie tą tabeleczkę rany jak to szybko mineło hihi :D:D:D ABELA I *************************************************************************************** Dominisia Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm NesiaMateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec................... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Elu widzę że naraazie my tu na forum:) ja narazie uciekam bo czas dać Adriankowi antybiotyk ale zjawię się za momencik:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ... same nie same .... a zyzcenia na 150 przygotowane :D :D :D :D :D :D :D :D maly sie obudzil ... pzrewiniety zaraz go nakarmie :D gada sobie :D :D :D :D :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wam się na wspominki wzieło :). Ale nie ma co, ostatnio przeszukiwałam wszystkie strony, żeby sprawdzić w którym momencie pojawiłam się na sierpniówkach. Wyszło, że jakoś pod koniec lipca chyba i prawie 50 stronka. Ulcia kima w najlepsze, czasami tylko przyszpieguje, czy nie jest sama w pokoju, a Dawid buszuje w najlepsze po pokoju. Co chwila lata sprawdzić jak idzie gra tacie :) i chyba nie zamierza spać. No i chyba dziś będzie ta chwila :). Tylko na kogo padnie zaszczyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Widzę że więcej nas się odezwało i na kogo padnie...:D Dalka ja tez przeszukiwałam ostatnio kiedy znalazłam się na sierpniówkach a było miło:) najpierw byłam na lipcówkach no ale jak tam wszystkie rozdwojone a ja nadal chodziłam z brzusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
jateraz walcze z adim bo on na kolankach i pisz\e jedna ręką on tez planuje cosik do was napisac:) hfftybvdfghnbvv to własnie byl moj zdolny synek az piszczy z zachwytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko bardzo ci wstplczuje tego poarzenia ,bardzo dobrze wiem jak to boli,pare lat temu pracowalam w mc donalda tam kolezanka niechcacy postawila mi na dlon koszyk z frytkami ktory wlasnie wyjela z patelni z olejem :-( ja tez bym chciala wam zlozyc zyczenia jako pierwsza na tej 150 stronce (moze sie uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Julianka, Biedactwo to Ci sie przytrafilo. Smaczna jest salatka z pieczarek. wrzucamy pieczarki do wrzatku, chwilke gotujemy ale na prawde chwilke, jak wystygna kroimy w kostke, dodajemy groszek, jajka i majonez. Ach, wrzatek osolic. Pycha!!! Co do zabkow Niny to nie wiem na pewno czy to o to chodzi ale czemu jest taka marudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Ewangelia wg św. Jana 1, 1-2 W Noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo, dzieląc z nami ziemskie życie. Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II Wesołych Swiat ... w rodzinnym kole , radosci co nie mara przy rodzinnym stole bez zmartwien bez trosk z grzybkiem i z karpiem.Wesolych Swiat z gosciem na ktorego czeka puste miejsce bo przeciez on wniesiedo domu szczescie.Wesolych Swiat z pocalunkiem pod galazka jemioly a galazka swierkowa niech pachnie Wam na zdrowie. A kiedy zablysnie pierwsza gwiazdka ... zlozymy sobie zyczenia i usiadziemy do stolu pomysl o nas polaczmy sie przez chwile myslami Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia Życzą Tobie i Twoim bliskim Carla Patryk i Dustinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie mogę się doczekać na kluski z makiem mniam. Co roku, cała micha moja, bo wszyscy biorą sobie po troszeczku. No i nie ma co mówić, jeszcze nie byłam u spowiedzi. Nawet nie wiem jakie grzechy mam wymieniać, bo co ja tam nagrzeszyłam. jutro jak się nie zmobilizuje to będzie kicha :). Dziecka mi nie ochrzczą. Ech lenistwo przez ciebie przemawia Kaśka :D, do spowiedzi jazda hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi Wesołych Świąt życzą Iwona mężuś Robert i synek Adrianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia. Poczekaj na pierwsz gwiazdke, podziel się opłatkiem ze swą rodzinką, krewnymi, babcią i dziadkiem. Niech Ci 12 świątecznych potraw zasmakuje, jeśli nie 12 to 11 lub 10 do krzesła przykłuje. Napełnij swój brzuszek byś nie była dalej taki \"maluszek\". Spędź ten wieczór ze swymi bliskimi żeby stali się dla Ciebie jeszcze bliższymi. Przeżyj te święta jakby były ostatnimi, spraw żeby były od ostatnich jeszcze lepszymi. Przypomnij sobie cały miniony rok bo za niedługo zrobisz wielki skok. W sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały nastepny rok. Więc 3-maj się ciepło. Niech kłopoty przed Tobą uklękną, bo w 4-rech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Spokojnych i radosnych Świąt w gronie najbliższych, bogatego mikołaja dla maleństw. No dziewczynki gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
zdrowych rodzinnych pogodnycgh swiąt Bozego Narodzienia składają Ela Robert i Michałek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Koleżanki Forumowe:) Serdeczne podziękowania za kondolencje dla mojej wielce szanownej stopy:) Na 150 stronie chciałabym Wam złożyć specjalne życzenia... Niech każda z Was spełni swoje skryte marzenia i będzie szczęsliwa, niech dzieciątka pięknie rosną, a mężowie zawsze będą kochani:) A każdej z Was chciałabym życzyć: Dominisiu🌻 niech Krzysiu pięknie rośnie i powodzenia w interesach:) Nesiu🌻 życzę Ci by Mateuszek nadal się tak pięknie rozwijał i miłego pobytu w górach:) Aniu 🌻 dużo szczęścia i miłości dla Ciebie oraz Adrianka:) Iwko 🌻 Tobie i Twojemu Adriankowi duuuużo zdrówka życzę:) Puza 🌻 dla Ciebie, Marlenki i Maciusia- moc uścisków i pozdrowień:) Carla🌻 choć te Święta będą dla Ciebie inne od pozostałych- dużo miłości dla Ciebi, Patryka i Dustiego:) Skye🌻 miłości i radości z Paulinki:) Isiu 🌻 dużo zdrowia dla Weronisi,a Tobie tak pogodnego nastroju jak masz dziś:) TPMamo 🌻jesteś cudowną mamą, ale i tak życzę Ci wytrwałości i pociechy z Natalki:) Dalka 🌻 pociechy z pięknych dzieciaków i miłości małżeńskiej Niuninko 🌻 miłości, miłości, miłości i dużo radości z Ninki:) Elu 🌻 bądź dzielna, Michałek jest Twoją gwiazdką i na pewno humorki mu niedługo przejdą:) Fiono 🌻 radości z Tymianka, zdrówka starszemu synkowi i dddddużo miłości ze strony męża:) Mamo Natalki 🌻 życzę Ci by córcia nadal rosła tak pięknie to by chyba było na tyle👄 trzymajcie się kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ ❤️ ❤️ Z dala lecz w sercu z wami dzielimy sie opłatkiem z życzeniami miłości,zdrowia,pogody ducha wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze. Świąt wspaniałych,pomyślnych,pełnych serdeczności i rodzinnego ciepła,miło spędzonych chwil w świetle domowego ogniska,jak również wszelkiej pomyślności i sukcesów. A przede wszystkim radości z nowo narodzonych dzieciatek,których pojawienie sie odmieniło całe nasze życie. Tego życzą z całego serca: Dominika ❤️ ❤️ ❤️ Krzysiu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Dziewczynki, życzę Wam wszystkiego naj... zdrówka, szczęścia, pomyślności, wora prezentów żeby zawsze bylo Wam dobrze...lepiej z każdym dniem życzę Wam również spokoju, miłości i wiary w to, ze predzej czy później Wasze wszystkie marzenia się spełnią. zapalcie sobie świeczke w pokoju niech tam w górze usłyszą Was Anioły, Was i marzenia. i żeby zawsze było Wam cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku... Życzę wam, kochane moje przyjaciółki, Wesołych Świąt! Wiem, że będą wyjątkowe- pierwsze z naszymi ukochanymi Maleństwami.. Irenka, Tomasz, Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Kochane Dziewczyny!!! Niech magia tych wyjatkowych dla nas Swiat zagosci u kazdej z Was. Niech wszystkie troski opuszcza Was bezpowrotnie, niepowodzenia zamienia sie w sukcesy, smutki w radosc. Zycze Wam by przy swiatecznym stole nie zabraklo ciepla rodzinnej atmosfery, A przede wszystkim zycze Wam, Waszym Dzieciaczkom i bliskim duzo zdrowka. Kochane Dzieciaczki!!! Bogatego Gwiazdora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×