Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Niuninka
Ach, i niech nasze Pociechy pozwola nam w spokoju spalaszowac Wigilijne pysznosci! Najlepszego!!!!!!!!!! Marta, Karol i corcia Nina P.s. Na "bobasach" zamiescilam zdjecie naszego malego Gwiazdorka Dzieki za zyczenia od Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny!!! Na tej szczególnej stronie, której nie mogłyśmy się doczekać, chcę Wam złożyć życzenia...tak się cieszę, że udało mi się załapać na tę stronkę przed wyjazdem!!! Wigilia, która przed nami, nadchodzące Boże Narodzenie niech będą dla Was tak promienne, radosne i ciepłe, jak uśmiechy naszych malutkim bejbisiów, niech wokół panuje atmosfera spełnienia, miłości i pojednania. W tym roku będziemy czekać na narodziny Chrystusa inaczej niż dotychczas, bo same jesteśmy już mamusiami. To pierwsze święta, kiedy otaczamy miłością i troską nasze maleństwa, to dla nich będziemy przez kolejne lata starać się tworzyć niepowtarzalną atmosferę, wyczarowywać potrawy, których zapach i smak zostanie z nimi już na zawsze, nawet po naszym odejściu...Jeszcze rok temu, przy wigilijnym stole, każda z nas miała w brzuszku nadzieję, ziarenko miłości, kilka milimetrów ogromnego szczęścia. Teraz są z nami po drugiej stronie brzuszka i dla nich będziemy już zawsze starać się o lepszy świat. Pragnę życzyć Wam, moje Kochane, by poczynając od najbliższych, każde święta były wyjątkowe. I by życzenia składane przy dzieleniu się opłatkiem spełniały się tak, jak te, które słyszałyśmy w zeszłym roku.Niech nasze dzieci będą zawsze szczęśliwe, zdrowe i dumne ze swoich Rodziców. Dziękuję Wam, że jesteście!!! Wszystkiego najlepszego!!!! Życzą Mati, Łukasz i Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
my już na nozkach-pozdrawiamy dziękuję wam wszystkim za życzonka a zwracam sie do cCiebie Julianko-dziekuje za to że skierowałaś słowa do każdej z nas z osobna to oznacza że dokladnie czytasz nasze wypowiedzi i martwisz sie z nami naszymi problemami-bardzo bardzo wielkie dzięki. Już dziś pakujemy siue i wyjezdzamy-oby Bóg dał nam szczesliwie dojechac to bedzie ok. teraz zapraszam na poranna kawkę i paczka zakupionego przez mego kochanego mezulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze załapałam się na 150 stronkę, dzieki Ci :) Wszystkim mamciom i ich urwiskom Zdrowych i Pogodnych Świąt :) Ja wierszyka nie mam i nie napiszę, a poza tym muszę lecieć po Paulina wymyśliła własnie nową arię i drze się w niebogłosy (będzie śpiewaczką operową pewnie oooo dżizes, nie da sie słuchać :() Trzymajcie się, acha na dziąsełka bardzo dobry jest żel Dentinox, ale drogi, ponad 21zł Całuję mocno wszystkie grzeczne dzieci, które zasłużyły na prezenty, Gosiaczek, która zaraz wyjdzie z siebie od tego hałasu spowodowanego krzykiem jej dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIWKA26
Witam! Dziękujemy bardzo za życzonka aż mi się łezka w oczku zakręciła:) Tak sobie myślę że ten rok tak szybko minoł w tamtym roku była wielka radość że mała fasolka jest w nas a dziś mamy malutkie skarby przy sobie:D:D:D Tak bardzoo kocham naszego aniołeczka:) dziś trochę pracki mnie czeka i przygotowań :)więc życzę miłego dzionka 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Milego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz wielkie dzieki za zyczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Idziemy na sniadanko.PA!!!! mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm TO pisze do Was NIna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witamy i dziękujemy za życzonka. Od razu czuć nadchodzące święta :). 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dzisiaj zaczynam się pakować do jutrzejszego wyjazdu :), może jeszcze się załapiemy na klejenie pierożków :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki:) serdeczne podziękowania za życzenia:) a propos moich życzeń- po prostu pomyślałam, że miło jest przeczytać coś skierowanego tylko do siebie:) sałatka wyszła jak ta lala (kochany mężuś❤️). moja noga miewa się wyraźnie lepiej (godzina z zimnym kompresem+ parę razy psiknięcie panthenolem) a dzidzia, huncwot jeden- szaleje od 6.15. ponieważ nie chciała zasnąć odłożyłam ją do łóżeczka (koncentrowała się głównie na kopaniu mnie i waleniu lewą rączką po twarzy). jednak, gdy trafiła do siebie, zaczęła lament nieziemski i wróciła do nas:D jak ja kocham tego łobuza:):):) trzymajcie sie kobietki, obiecuję dużo pisać, bo będę sama jutro do wieczora, więc w sumie i tak nie mam co robić:/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Boże Narodzenie życzę Wam kochane uśmiechu na buzi:) Ciepła rodzinnego i słowa Bożego, głoszonego poprzez śpiew pieśni. Dzielenie się opłatkiem w miłości do najbliższych i osób Nam nieznanych. Życzę pokory, Życzę spokoju ducha w wigilijny wieczór. Oby te święta były cudem przeżycia Narodzin Pana w Waszych sercach.. Cieszcie się małymi Aniołkami, którymi Pan Was obdarował, aby mogły z Nami przeżywać te święta w spokoju, miłości i radości. Ania z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Julianko ja już też dzis zaliczyłam poparzenie obu rak wrzatkiem ,szybko pod zimną wodę i jakoś dzialam-cia.gle łudzwe sie ze wrzatek nie taki gorący My o 17-stej wyjeżdżamy U Michałka to jednak bóler brzuszka daja o sobie znać -nie spaqłam cała noc bo on wierxzgal nózkai-wg. mnie z bolu dałam leki zobaczymy Mam nadzieje ze te śweta beda spokojne i nikt pytał nie bedzie dlaczego michałek jest nieznośny. jak jest pogodny to taki fajniutki Papa Ciezko mi sie z wami żegnać na 5 dni ale ciesze śei ze zobacze rodzicow i siostry,choć czeak nas długa droga ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak wierszykiem... Pusty rynek. Nad dachami Gwiazda. Świeci każdy dom. W zamyśleniu, uliczkami, Idę, tuląc świętość świąt. Wielobarwne w oknach błyski I zabawek kusi czar. Radość dzieci, śpiew kołyski, Trwa kruchego szczęścia dar. Więc opuszczam mury miasta, Idę polom białym rad. Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta: Jak jest wielki cichy świat! Gwiazdy niby łyżwy krzeszą Śnieżne iskry, cudów blask. Kolęd dźwięki niech cię wskrzeszą ? Czasie pełen Bożych łask! Zaczarowany magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu życząc im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są ... Wiec dziewczynki, ze swoimi maluszkami i rodzinami- gdziekolwiek i jakkolwiek daleko jestescie - SPOKOJNYCH ŚWĄT!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I NIECH TE SWIETA BEDA JAK BAJKA :D :D :D :D :D :D :D :D :D Mamulki takch pieknych i milych zyczen nigdy nigdzie nie slyszlam i nie czytalam ciesze sie ze jestescie i sciskam Was mocno ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- biedactwo 🌻🌻-ki dla Ciebie. Dostałam dziś wspaniały prezent:) moja magda ukochana, ta którą regularnie znieważam, to zupą, to wyrkiem:P przysłała mi muzykę do \"broken flowers\" jarmusha... ciepło na sreduszku mi się zrbiło:) już jesteśmy same:( buziaki dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ale pustki tu dzisiaj:) już ostatecznie wiem, że jutro będę sama, cały czas miałam jakieś złudzenia, ale ostatecznie zostły rozwiane przed chwilą:) u moi rodzice na święta zaprosili moją siostrę i jej chłopaka, i nie ma tam już miejsca dla nas:) mama zapytała, czy kupiłam sobie coś na Gwiazdkę, to mi odda kasę, a ja gwiżdżę na to, bo nie chcę od nich nic:) trzymajcie się babeczki:):):) Wesołych, pełnych radości i miłości Świąt Bożego Narodzenia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka wpadaj do mnie na święta :). Co tam kilka osób, ojciec by się cieszył, że więcej osób do degustacji jego potraw :). Malutka tak się wymęczyła, że jak mój ją trzymał na kolanach, a ja ścieliłam łóżko, to główka jej poleciała do przodu i zasnęła. Hihi, tak to jest jak się w jednej wannie siedzi z bratem łobuzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Julianko trzymaj się kobietko❤️ Elu wracaj szybko:) Już zrobiłam smakołyki padam na pyszczek:) jeszcze trochę posprzątam i idę farbować włoski:)tatuś idzie kąpać malego jak fajnie:D Ja uciekam wypic herbatkę i dalej do robotki:) pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko ❤️ Elu- niech moc będzie z Tobą Carlaa- chyba zapomniałas już o tym małym nieporozumieniu na gg? A reszta to gdzie? PIeką, sprzątają, gotują, ubierają choinki, farbują się :P karmią dzidziusie................ (wpisać inne)* * właściwe podkreślić Idę spać, bom skonana. NIech moc będzie z wami i.... WESOŁYCH ŚWIĄT! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ..... to ja wpisuje ... kroja salatke ... pieka .... Isiu nie ma o czym 😘 ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Elus Nesiu wracajacie szybko ... i przyjemnosci :D :D :D :D :D: D ... TPM a Ty gdzie sie podzialas dawno Cie nie bylo :D haloooooooooo Julianka ... pisz ile sie da jak bedzie Ci razniej :D zreszta tez zapraszam do nas :D :D :D :D :D :D :D :D My dzisiaj zwiedzalismy Swiateczny Targ... swiatelka budy z grzancami i ho ho ho ho... czyli wszystko co ...chcecie :D :D :D :D :D maly oczywiscie przespal ... pakujemy prezenty i idziemy spac ... a rano ogladamy tradycyjnie.... Opowiesc wigilijna... jeszce mi sie nie znudzila ...a raz w roku to takie przyjemne ... a jak u WAs jakas porannna tradycja ... koleda ???? sciskam i ide kroic dalej :D 🖐️ mamulki ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Hej Kobietki!!! Ja robilam dzis ostatnie swiateczne zakupy ( nienawidze przeciskac sie w tych tlumach), sprzatanko, prasowanko Ninki ciuszkow by w swieta juz tylko labowac z mezem i mala. Nina na szczescie usnela ok.21.30 wiec moglam polezec w wannie i przeprowadzic pare zabiegow kosmetycznych. Jak fajnie!!! Jutrzejszy dzien spedzamy u tesciow. Julianko bedziesz sama jadla Wigilijna kolacje??? Szkoda, ze nie jestem na Swieta w Polsce, rodzice mieszkaja 100 km od Poznania, zabralibysmy Ciebie i Mala po drodze. TPM dlugo sie nie odzywasz. Wszystko ok u Was???????????? Milych snow Mamuski!!! Dzieciaczki, spijcie z aniolkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu nie moge zasnąć. Ula śpi już od 20.00, a ja leże i oglądam telewizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki:)❤️🌻❤️ tak zupełnie tragicznie ze mną nie będzie:) po pierwsze jestem z jaśminką ❤️, a po drugie mój mąż stanie na rzęsach i postara się zdążyć na ostatni autobus do poznania, więc zjemy kolację razem, tylko taką późną, koło 21 czy 22:) przykro mi nawet nie z tego powodu, że będę cały dzień sama, ale dlatego, że moi rodzice, choć będą w domu, nie mają w planch odwiedzić mnie i jaśminki ani dziś, ani w żaden z pozostałych dni Świąt, cały czas miałam nadzieję, że przyjadą dziś choć na chwilkę, ale niestety tak się nie stanie... zasadza się to wszystko w głębokiej niechęci do krzysztofa, nawet jak go nie ma, oni i tak nie przyjadą, that\'s all. najbardziej boli mnie to, że na całe Święta zaprosili moja siostrę z facetem, człowiekiem o nieciekawej moralności, niewdzięcznym i złym, od iluś miesięcy żyje z mojej siostry, choć to on pracuje, a ona studiuje. przychodzi do nas się wykąpać, zostawić brudne pranie, wyjeść coś z lodówki... żałosna kratura... ale i tak to jego towarzystwo wybrali moi rodzice, a nie swej starszej córki i jedynej wnuczki. w sumie, to oni chyba już stracili tę córkę.... przepraszam za kolejne marudzenie:) trzymajcie się babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie my tylko na chwilunie od parunastu godzin nie spalam-sklep ja wymeczyl mazre o kapieli-moze jej sie uda śniadanko-na pewno zaraz zje jeszcze ostatnie zakupy-to o 12stej do kosciolka -na 16sta i wieczerza wigilijna -to po kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat MAmulki ... buziaki i usciski dla Waszych malenst ... spokoju milosci .. i radosci co krok ... zyczenia z serca plynace :D :D :D :D :D :D :D :D :D ❤️ ❤️ 🌻 🌻 my ogladamy opowiesc wigilijna .. potem koscolek i kolacja wigilijna ... maly slodko z tata spi czekam na nich hihihi az sie oboje obudza przepiekny poranny widok ... ❤️ sciskam Was jeszcze raz bo swiat nastal czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolutku czas się szykować do wyjazdu. Tak więc jeszcze raz Wesolutkich Świąt, coby wasze smutki i rozterki były małe i mijały szybko, dzieciątka rosły zdrowo i uśmiechały się szeroko do swoich rodziców i blizkich. Przy opłatku pomyślę o każdej z Was, z osobna i o wszystkich razem :) i niech ta Gwiazdka Wigilijna doprowadzi Was szczęśliwie ku Nowemu Roku. pozdrowionka i buziaczki. Kaśka, Ulcia, Dawid i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Kochane!!!! Cieszmy sie i radujmy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Julianko, to przykre co piszesz o rodzicach. Ale...masz teraz swoja mala rodzinke, kochajcie sie tak b. by choc troche zrekompensowac brak uczuc od najblizszych Tobie. I postarajcie sie nie popelnic w przyszlosci bledow rodzicow. Calujemy z Ninka cieplutko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Kochane Kobietki z kochanymi maluszkami- niech światło Gwiazdy Betlejemskiej prowadzi Was przez życie- wiary, co silna, nadziei, co nie umiera , miłości we wszelkich odmianach, zdrowia i rodzinnej harmonii,życzą Asia z córeczką Natalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×