Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Mamo natalki- nieśmiały mailik jest na Twojej poczcie... Julko- babcia chyba umiera... dobranoc... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou My na posterunku z kubłem kawy :) i humorzastą Ulcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Carla🌻 ❤️ lubię otwierać skrzynkę, wiedząc ze coś tam na pewno zabawnego czeka:) Mój mężuś to PAWEŁ ❤️ Pozdrawiam i do póżniej,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :D :D :D 😘 🌻 😘 ❤️ :D :) ❤️ :classic_cool: Dla Tobiego ... wszystkiego dobtego ... :D :D :D :D z okazji .. 8 miesiecy :D :D :D 😘 🌻 😘 ❤️ :D :) ❤️ :classic_cool: na Kawusie do Pszczolki wpadamy :D dzis :D hihih Hallo Mamulki ja mam bolaca glowe dzisiaj :D wiec kawka z checia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, mnie też globus nawala... Ale to z problemów osobistych i kawa nie pomoże... Buziaki, Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nietomna... mala wstawala dzis w nocy 8 razy!!! a od sporego czasu przesypia noce... jestem troche przerazona... bo teraz kiedy jeszcze tyle pracy, ja sie musze wysypiac... a boje sie o ta jej nerwowosc...... czyzby to wina zlobka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu ja jestem z toba bo mam synka Krzysztofa,ale wydaje mi sie ze ktoras tez miała meza Jacka:) nocka dzis koszmarna była bo synus sobie z niej zrobił dzionek ale taki przez 1.5h płaczliwy-koszmar Krzysiaczek nadal bezzebny :( pododa u nas piekna choc niebo troszke zachmurzone jestesmy juz po pierwszym spacerku i po obiadku no i zaraz mykniemy sobie na drugi 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na szybką kawę, moje chore stworki właśnie zasnęły. Mamo Natalki, obydwie musicie przywyknąć. Z czasem będzie łatwiej. Mam nadzieję, że ten cholerny wirus żołądkowy który szaleje w Wawie i okolicach ominie Wasz żłobek. Isiu, bądź dzielna. Trzymajcie się dziewczynki i dzieciaczki zdrowo i z dala od zawirusowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mamonatalki, madagaskar super sexi babeczki, a rzeźby...kurcze oczywiscie najwieksze zainteresowanie kobietą w ciąży (ludzie, miałyscie taki brzuch???) i ta z noworodkiem....szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNatalki niezle 🌻 ...niesamowite te rzezby ... Pszczola ale skad takiego nie mialam a to z dzieckiem naprawde .. przypomina o wlasnym porodzie Mamo Natalki wszystko mozliwe ze nerwowosc Twojej malej spowodowana jest innym otoczeniem .. ale powoli mala sie przyzwyczai ❤️ Dominisiu a meza Jacka ma jeszce chyba Ania69 Ewcia 🌻 Isia trzymaj sie ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja już po pracy dziś padam troszkę..... A mo mąż to Robert:D Tobiaszku wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesiączków🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Moje dzziecko zaczęło raczkować:D rany wszędzie wejdzie pod biurko ławę za mną do kuchni:):):) śmiesznie mamy:) na dziś jest juz zmęczony i właśnie usypia:)idę mu w tym pomóc pozdrawiamy i buzkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... takie zapracowane na wiosen jestescie hmmm ????? cos ostatnio malutko piszecie ... zycze slodkich snow ...i slicznie pokolorowanych ..nasz bobasek ..tez juz spi .. Mamo Natalki a jak u ciebie >>> jak mala .. ??? TPM co u malej nic nie piszesz Dominisiu ... :D ..jak Krzysiu co nowego robi :D NESIUUUUUUUUUU ...skrobnij cos jak czas pozwoli jak nasz maly superMati ... 😘 Julka juz wiem dlaczego tak malo piszesz ...czytalam na innym top...ale mam cicha nadzieje ze to nie przez brak tabelek :P Dalka obiecalas wiecej pisac.... i co ????? Isiu .. 🌻 Ela wracja juz ... :D :D :D :D: D Iwka ...chociaz Ty jestes 😘 Pszczola .. :D juz niedlugo Torun wita 🌻 Skye .. 😘 NIUNINKO....co u malej Ewcia czy Ty juz po egzaminach ...pisz co tam u malej Gruby Misiu ... a Ty co sie opuszczasz hmmmm ??????? Ania 69 dawno sie nie pisalas jak tam przygotowania ...:D :D :D :D :D pozdrawiam Wszystki jeszcze raz i uciekam nie truje ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastrzele.... mala wstawala w nocy co pol godziny.....co kilka razy z krzykiem............ a pobudka o 5 Qwa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Zapraszam na poranną kawkę:) Mój skarb jak usnoł wczoraj przed 20 tak obudził się o 5 rano:) teraz idzie spać juz oczka się powoli zamykaą:) Mamo Natalki trzymaj się kobietko mała pewnie odczuła że nie było Cię przy niej🌻❤️🌻 Carla jestem jestem :DJulianka nam się poprostu obija :P A co się dzieje z Elą??? T.P.M też cos malutko sie odzywa....a i Dominisia tez wracajcie dziewczyny..... Mały usnoł idę się kąpać;)a pozniej do pracki a Adi zostaje z tata:) pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Witamy w ten jak narazie słoneczny dzień :) Kawuś się przyda, bo jakaś niedospana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja co dzien przystalo ...nocniki i wazoniki czekaja ... 😘 milego dnia ... Wam kochane zycze wczoraj kupilismy malemu pchacza .. i jezdzik ... narazie obchodzi i oglada tzn obkulowywuje sie i oglada .. czyli nie uzywaz zgodnie z przeznaczeniem ... ;) poczekamy zobaczymy Iwka 🖐️ Ela pisla ze wraca pod konic marca ..a to juz konic marca jest wiec ... niedlugo :D :D :D :D :D :D :D Dalka 😘 Mamo natalki ❤️ 🌻 sciskam porannie ...milego dnia zycze .. :D i dziewczynki piszcie piszcie ... co u Was .. ❤️ Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa wiadra kawy i chwilę wytchnienia proszę... Dzieci zdrowiejce i bardziej marudne... Niech się ten tydzień już skończy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla czuje sie pominieta w Twoih postach:( :P Ola juz padla wstalao 6 zatkalamja soczkiem i dopiro o 7 wstalam:) Taka ladna pogodaze po poludniu idziemy na dlugi spacerek !!! Wczoraj caly dzien spratalam a dzis znowu balagan zalamac sie idzie !!! kto ma ochote na fajne filmiki zarty z rana zglaszac sie kuzyn mi zasypuje skrzynke chetnie sie podziele ( niektore sa trosze pikantne ale coz moj kuzyn wszystko przesyla co znajdzie a wiadomo jak to facet:)) calus dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 specjalnie dla Ciebie abys nie czula sie pominieta :P ;) to poprosze o zdjecia tego wozka :D bucha dla Oli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj e-mail jest pod nikiem :D a wozek spacerowy o ktorym pisalas ...to jaki model ???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla albo jestem slepa albo go tm nie ma meila??? wozek to Euro baby zaraz ci przesle jak dostane meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh zmobilizowałam się :) Pokój posprzątany, podłoga umyta i wypastowana :). Teraz czekam aż wyschnie i będę się zbierać na dworek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! Dla Tobiaszka spóźnione całusy i życzenia zdrówka i radości z okazji skończenia 7 miesięcy. Carluś! Mnie spod papierów nie widać nadal....no może nos mi wystaje...hihihi, mam nadzieję, że do końca tygodnia się z tym uporam, bo mam już serdecznie dość siedzenia po nocach. Donoszę, że mojemu synkowi wyszły w końcu te górne ząbki, tzn, górna lewa jedynka i górna lewa dwójka - hihihi tak niesymetrycznie. No i jesteśmy już czterozębni :) Mamo Natalki, jak zaczęłaś pracować, to ja już nie wiem, kiedy my się spotkamy...zostają weekendy. Ale dla chcącego nic trudnego. Przykro mi, że malutka tak przeżywa Twój powrót do pracy, ale jestem przekonana, że to wkrótce minie. Tyle nowości, nowych bodźców, zmian, nie dziwne, że na to reaguje. A daje temu wyraz w jedyny sposób, jaki jest dla niej dostępny - domagając się Twojej obecności nawet w nocy. Oby doczekać do weekendu, będzie lepiej. W weekend będzie miała znajomy schemat, Ciebie blisko i wszystko powinno się trochę poprawić. Potem kolejny tydzień jak wytrzymacie, to już będzie z górki. Zresztą, niech się wypowiedzą Mamusie pracujące, jak u nich było. U mnie porównania nie ma, bo jak wychodzę, Mati zostaje z tatą albo z babcią, czyli z osobami, które zna od urodzenia i w miejscach mu znanych.Dopiero teraz, gdy Ciebie czytam, widzę jaki to komfort mieć babcię zawsze dostępna, na posterunku.Ale głowa do góry, wszystko się unormuje!!!Natalka potrzebuje czasu na adaptację do nowej sytuacji.To brzmi banalnie, ale jest prawdziwe. Rozumiem Twoją troskę, tęsknotę i rozdarcie, ale gdybym była na Twoim miejscu, zrobiłabym to samo. Nie potrafię żyć bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Mamo Natalki Marlena też daję do żłobka 3 razy w tygodniu i tak samo reagowała. Płakała w nocy. Wystarczyło żebym ja przytuliła i spała dalej. Jak wróciłam z pracy potrafiła raczkować cały czas za mną i szarpała za spodnie. Całą druga częsć dnia jesteśmy przytulone i z tęsknione siebie. Do tego Maciej uwiesi mi się i w ogóle kręgosłup do wymiany;) :o Nie martw się, dzieci bardzo dużo odczuwają i dużo wiecej wiedzą niż Nam się wydaje;) Mnie do dzis jest ciężko zostawiać dzieci i bardzo za Nimi tęsknie, ale pracować trzeba, takie są koleje życia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziekuję w imieniu Tobiaszka za zyczenia. U nas wporzo, choć w nocy ksiażę sie budzi często, cyca je długo i w nerwach-coś czuje zęby...Za to w dzień jakby lepiej, chyba przestawia sie na jedną dłuższą drzemke popołudniu zamiast jakichs dwóch krótkich, i super! Słuchajcie dziewczyny, które pampersy zbierały i wysłały kody kreskowe za zabawkę...któraś ja już dostała?Ile trza było czekać??Bo ja wysłałam juz 2,5 tygodnia temu, a tu guzik...i zaczynam sie niepokoić. Carlaa, no do nas wiosna powolutku zaglada, wiec przybywaj! TPM 🌻 Ewcia trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×