Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

ja oczywiście jeszcze pracuję.zajmuję się organizacją szkoleń dla pracujących,bezrobotnych.Bardzo fajna praca.Ale tak szczerze to jakoś mi się niechce.A z drugiej strony co mialabym robić w domu. Bądz bardziej optymistycznie nastawiona do świata!!!!Proszę!!!!Tak będzie lepiej dla Ciebie i dzidziusia!!!A w którym jesteś tygodniu?Głowa do góry!!!!Pozdrawiam Cię gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście jeszcze pracuję.zajmuję się organizacją szkoleń dla pracujących,bezrobotnych.Bardzo fajna praca.Ale tak szczerze to jakoś mi się niechce.A z drugiej strony co mialabym robić w domu. Bądz bardziej optymistycznie nastawiona do świata!!!!Proszę!!!!Tak będzie lepiej dla Ciebie i dzidziusia!!!A w którym jesteś tygodniu?Głowa do góry!!!!Pozdrawiam Cię gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście jeszcze pracuję.zajmuję się organizacją szkoleń dla pracujących,bezrobotnych.Bardzo fajna praca.Ale tak szczerze to jakoś mi się niechce.A z drugiej strony co mialabym robić w domu. Bądz bardziej optymistycznie nastawiona do świata!!!!Proszę!!!!Tak będzie lepiej dla Ciebie i dzidziusia!!!A w którym jesteś tygodniu?Głowa do góry!!!!Pozdrawiam Cię gorąco!!! mój mail to wroblak@op.pl-jak chcesz to pisz na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście jeszcze pracuję.zajmuję się organizacją szkoleń dla pracujących,bezrobotnych.Bardzo fajna praca.Ale tak szczerze to jakoś mi się niechce.A z drugiej strony co mialabym robić w domu. Bądz bardziej optymistycznie nastawiona do świata!!!!Proszę!!!!Tak będzie lepiej dla Ciebie i dzidziusia!!!A w którym jesteś tygodniu?Głowa do góry!!!!Pozdrawiam Cię gorąco!!! mój mail to wroblak@op.pl-jak chcesz to pisz na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpnióweczki, no zmartwiłam się jak przeczytałam o czym piszecie, jednak myślę, że nie należy się martwić na zapas, czasem wyniki są niedobre na początku a potem się okazuje, że wszystko jest ok, mnie na razie brzusio nie boli, jestem dopiero w 14 tyg, rodzę po 20 sierpnia, Wy już dalej jesteście, bo rodzicie na początku miesiąca, mój brzuch nie rośnie zbytnio ale za to w talii mam 10 cm więcej niż przed ciążą więc malec na pewno gdzieś tam sobie pływa. przyszła mamo, strasznie Cie długo nie było, gdzie się podziewałaś? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Was kochane brzuchate przyszłe mamusie, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, że byłam dziś u lekarza, bo się przeziębiłam i piję sobie syrop na kaszel homeopatyczny i biorę tabletki na gardło, dostałam antybiotyk ale nie chcę go za bardzo brać, nie mam temperatury, dziewczyny jak myślicie brać antybiotyk czy nie? lekarka przekonuje, że ten co mam Apo-Amoxi nie jest szkodliwy dla dziecka, sama nie wiem..... karin widzę, że ty też jakiś anybiotyk bierzesz, poradzcie!!! pozdrawiam, skye 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!!Ja znowu jestem w pracy-ale dziś świetnie się czuję. Skye myślę że powinnaś sobie darować ten antybiotyk-na pewno nie jest obojętny dla dziecka....Ja biorę rovamycynę którą leczy się toksoplazmozę więc nie mam wyjścia.A Ty zamiast tego antybiotyku to pij herbatkę z cytryną i miodem na pewno pomoże na przeziębienie.Mój rodzinny tylko na przeziębienie przepisal mi Bioparox w aerozolu który nie wchłania się do krwi więc jest bezpieczny.A poza tym zalecił mi tylko naturalne metody leczenia przeziębienia.Stwierdził że zaden lek stosowany w ciąży nie jest obojętny dla maleństwa. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
Karin, a wię c byłam wczoraj u lekarza, wszystko sprawdziłi powiedział, że póki co nic złego w brzuszku się nie dzieje, ale gdyby bóle nie ustępowały mam się do niego natychmiast zg łosić, a wrazie sporadycznych pobolewań kazał mi brać no-spę. Martwię się bo dzisiaj nadal odczuwam lekki ból i gdy mi to nie przejdzie napewno się z gin. skontaktuję. Skye, Tobie natomiast radziłabym brać ten antybiotyk bo skoro lekarz powiedział ze dziecku nie zaszkodzi to napewno tak jest no iszybciej wyzdrowiejesz, a przeziębienie dla maluszka też nie jest dobre. Dbajcie o siebie!!! Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutter32
Cześć dziewczyny czy któraś zna już płeć swojego dzieciatka. Ja miałam robione USG w poniedziałek ale płci nie było widać. Ja podejrzewam,że to bedzie córcia. A propo antybiotyku to radziłabym go nie brać, polecam leczenie homeopatyczne, bo to na pewno nie szkodzi dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutter32
Chyba jesteście wszystkie bardzo zajęte, bo nikt nie chce ze mną pogadać. Odewzwijcie się, co u was słychać, jak wasze maleństwa, bo moje już kopie, a jestem w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie!!!! Przyszla Mamo bardzo Ci dziękuję za informacje.U mnie nie pojawiły sie już te bóle w przyszłym tygodniu w czwartek będę u swojej pani doktor.gratuluję poczucia pierwszych euchow-bardzo energiczne maleństwo!!! Tak w ogóle to od poniedziałku będę już w 18 tygodniu i być może już poznam płeć swojego maleństwa...ja przeczuwam że to będzie chlopczyk...Na ostatniej wizycie dowiedzialam się że już mogę poczuć ruchy ale na razie nikt mnie nie kopie.Czuję się świetnie.Jeszcze nie byłam na zwolnieniu i może lepiej niech tak będzie.Pracuję i czuję się świetnie. Pozdrawiam Mamusie i maleństwa.Odezwijcie się. Acha w przyszłym tygodniu mogę nic nie pisać bo zmieniam biuro i na razie nie będę miała łącza internetowego.Ale obiecuję nadrobić zaleglości. Pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawrocek
Witam Sierpnióeczki Ja mam termin na 13.08 więc to już 16 tydzien siedzę w domku wiec strasznie sie nudze na ogół czuje sie dobrze choc małm problemy z żoładkiem ale na razie jest ok tylko teraz tak dziwnie sie czuje za spokojnie zadnych objawów na wizyte ide 2.03 pozdrawiam a własnie jesli chodzi o płec to na 90% dziewczynka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawrocek
widze ze nikogo nei ma to kiedy jestescie??? tak mi sie nudzi napiszcie kiedy zagladacie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! jesteście okropne :) już sama nie wiem co mam robić z tym atybiotykiem, jedna mówi tak, druga inaczej, na razie go nie biorę, jem leki homeopatyczne ale nic się nie polepsza, a na dodatek jak kaszlę to brzuch mnie boli , okropność. Ale jestem silna, siedzę w domku a głównie leżę w łóżeczku, pech z tym przeziębieniem, a tak na siebie uważałam kurcze, no trudno, jestem dopiero w 14 tyg. :( więc nie mam jeszcze szans na ruchy ani na rozpoznanie płci, szczęściary z Was, że jesteście tak daleko, Witam nową ciężarówkę, nic się nie przejmuj, na pewno będziemy dużo pisać, CZEKAM NA WAIDOMOŚCI NA TEMAT WASZYCH PŁCI I RUCHÓW!!!!, pozdrawiam skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutter32
Cześć dziewczyny Co u was, nie dajcie sie przeziębieniu, wszystko będzie dobrze tylko trochę cierpliwości. Ja też sobie siedzę w domu i się nudzę, wchodzę na forum a tu nigdy nikogo nie ma, a tak bym sobie z kimś pogadała. W sobotę będę miała badane serduszko mojego dzidziusia, opowiem wam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Cześć dziewczyny.Ciesze się że w końcu się tu coś zaczęło dziać.Mam jedno małe pytanko ,,czy warto się ubezpieczyć prywatnie,,Jestem ubezpieczona w pracy ale słyszałam że można otrzymać z tego ubezpieczenia dodatkowe pieniążki.Jeśli wiecie coś na ten temat to odpiszcie proszę pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Czesć, bardzo długo się nie odzywałam, więc pewnie większośc mnie nie kojarzy.Przypominam, że mam juz 31 lat i to moja pierwsza ciąża po kilkuletnich staraniach. Jestem w 17 tyg i jak do tej pory wszystko ok, choć miałam małe problemy i musiałam brac zastrzyki o nazwie Kaprogest.Poczytałam, że niektóre z Was miały badanie nia toksoplazmozę. Ja dostałam dopiero teraz skierowanie na to bad.Czy to nie jest za póżno i czy jeśli wynik okaże się niekorzystny, da się jeszcze coś zrobić? Napiszcie, proszę.I czy któraś z Was robiła badania prenatalne, tzw. test potrójny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Czesć, bardzo długo się nie odzywałam, więc pewnie większośc mnie nie kojarzy.Przypominam, że mam juz 31 lat i to moja pierwsza ciąża po kilkuletnich staraniach. Jestem w 17 tyg i jak do tej pory wszystko ok, choć miałam małe problemy i musiałam brac zastrzyki o nazwie Kaprogest.Poczytałam, że niektóre z Was miały badanie nia toksoplazmozę. Ja dostałam dopiero teraz skierowanie na to bad.Czy to nie jest za póżno i czy jeśli wynik okaże się niekorzystny, da się jeszcze coś zrobić? Napiszcie, proszę.I czy któraś z Was robiła badania prenatalne, tzw. test potrójny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
____________________________________________________________ NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05...............?..............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? TEZ.P.MAMA........08.08.05...............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..............................? KARIN2002..........?..........................?.............................? NIN00...............20.08.05................?.............................? ELA79...............20.08.05.................?............................? SKYE.................25.08.05................?............................? ___________________________________________________________ miło mi ze znalazłam sie wśród was, ale ja mam termin porodu na 20 maja i nie zamierzam zostać do sierpnia w tym cudownym stanie :)) kasuje więc siebie z tabelki.....i pozdrawiam Was i wasze brzuszki... 🌼Nadia__25🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawrocek
Witam wszystkim apropo badania na toksoplazmoze to pierwsze robi sie na poczatku ciązy a drugie mniej wiecej w połowie mnie tez czeka nie długo pozdrawiem a moze macie gg wtedy byłoby łatwiej sie porozumiewac ja caly czas siedze i sie nudze pozdrawiam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam bo leżałam plackiem z gorączką cały piątek i weekend, dziś jest ok, ale mam okropny katar i zatkany nochal :) cieszę się, że już choróbsko minęło, antybiotyku nie brałam, samo poszło. jeśli chodzi o toksoplazmozę to miałam na początku ciąży i chyba już nie będę musiała robić, wynik miałam bardzo niski 1,2 a dodatni jest dopiero przy 9, więc badania już nie będę prawdopodobnie ponawiać. Piszcie jak się czujecie, Karin, Mutter, Przyszła mamo gdzie jesteście????????????? Niestety nie pamiętam swojego gg a i tak wogóle nie mam czasu na czatowanie :) Całuję Was wszystkie 🌻 skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawrocek
Witam:) ja takze miałam niski poziom 1.3 ale podobno powtarza sei nie wiem dlaczego wiem tylko ze znowu czeka mne kłucie bo czas sprawdzoc morfologie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutter32
Cześć dziewczyny Ja czekam na wynik toksoplazmozy, prawdopodobnie będzie w czwartek. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W sobotę byłam na pokazie masażu dla tatusiów.Było super.Mój mąż nauczył się, jak prawidłowo masować kobietę w ciąży, rewelacja, bardzo uspokaja i rozluźnia.Poza tym miałam badane serduszko dzidziusia, widziałam je na monitorze, a jednocześnie słyszałam jego bicie, wspaniałe uczucie. Ostatnio coś nękają mnie bóle głowy.Czy wy bierzecie coś na ból, bo ja cierpię ale boję się cokolwiek brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Sierpniówki 🌻 Co tam słychać?, znowu się tu cichutko zrobiło. Ja już po chorobie :), jestem bardzo szczęśliwa, mam tylko nadzieję, że nie odbije się to okropne przeziębienie na moim małym skarbie. Zresztą na razie się nie martwię, idę jutro do lekarza i zobaczymy co mi powie. Piszcie co tam u Was, Karin, przyszła mamo gdzie się podziałyście? Mutter napisz jak dostaniesz wyniki, ja też dziś robiłam badania krwi i moczu, jutro wynik.... Pozdrawiam Was mocno i czekam na nowinki, skye Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 27
cześć Dziewczyny!! ja te rodze w sierpniu 18-go, troszke sie juz boje czy sobie poradze z tą małą istotką, boje się i zarazem nie moge sie doczekac usg pomiedzy 18 a 22 tyg zeby zobaczyc czy wszystko jest w porządku. obecnie jestem w 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
cześć wszystkim dzis byłam na usg,wszystko na razie jest ok,dzidzi się rusza i juz wyczuwać powinnam wg lekarza ruchy plodu,jestem zadowolona ze zrobiłam to usg-to mnie uspokoilo,mój ginekolog przyjmuje w gabinecie bez usg, usg robi inny specjalista, ginekolog jest przeciwny czestym badaniom usg i zaleca w całej ciazy 2 razy badanie a ja sama dziś postanowiłam isc zobaczyś moje dzidzi i sprawdzić rozwój płodu bo bym była niespokojna,termin mam zmieniony ustalono go na 18 sierpnia,jutro pierwszy raz idę do pracy w ciazowych spodniach kupilam kilka ciuszkow xxl i bedę się w nie ubierac jestem nauczycielem i musze dbać o różnorodnosc ubrań,ta ciaza nie jest dla mnie tania prywatne wizyty,leki i td ale mam slodkie maleństwo jest to dla mnie dziwne uczucie pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin 2005
Cześć Kobietki!!!! Przepraszam że sie długo nie odzywałam ale na razie w pracy nie mam internetu. czuję sie nie najlepiej jakos mi słabo i nie mogę spac w nocy. Wczoraj byłam na konsultacji w poradni chorób odzwierzęcych no i niestety dalejmusze brac antybiotyk. WynikIgg mi się poprawił ze 102 na 40 ale to itak za dużo w kwietniu mam kolejną kontrol.Na szczęście u Dzidzi nie widać zadnych zmian dokonanych przez toksoplazmozę. A tak poza tym to jestem w 18 tygodniu,a już w niedzielę 27 lutego( na koniec 17 tego tygodnia) poczułam ruchy mojego maleństwa.Coś cudownego!!! mam tylko problem z zakupami ubrań dla siebie.nigdzie nie mogę dostać ogrodniczek ciążowych...To dopiero luksus!!! Trzymajcie się wszystkie Mamusie!!!!głowy do góry!!!pozdrawiamy-pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Karin no nareszcie jesteś, super, że już poczułaś ruchy malenstwa, ja jak zawsze na samym końcu, jutro idę do lekarza na kontrolę i na pewno nic nowego mi nie powie, ja już chcę iść na następne USG ale jeszcze muszę czekać kilka tygodni buuuuu :( Pozdrawiam Was mocno, piszcie dużo, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anra
cześć Dziewczyny! ja mam termin na sierpień dokładnie na 6. teraz trw 18 tydzień. czuję się dobrze chociaż przez pierwsze trzy miesiące miałam trochę problemów na początku wstrętna grzybica potem przeziębienie a do tego okropne wymioty. ale teraz na szczęście wszystko już w porządku i mogę się cieszyć moim maleństwem. dzisiaj jednak pojawił się problem!!??? wstaję rano a moja koszula na piersiach mokra! może wiecie czy to normalne już w tym okresie ciąży czy powinnam biec do lekarza????????????????????????? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enra
cześć Dziewczyny! ja mam termin na sierpień dokładnie na 5. teraz trw 18 tydzień. czuję się dobrze chociaż przez pierwsze trzy miesiące miałam trochę problemów na początku wstrętna grzybica potem przeziębienie a do tego okropne wymioty. ale teraz na szczęście wszystko już w porządku i mogę się cieszyć moim maleństwem. dzisiaj jednak pojawił się problem!!??? wstaję rano a moja koszula na piersiach mokra! może wiecie czy to normalne już w tym okresie ciąży czy powinnam biec do lekarza????????????????????????? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×