Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ela 79
ela 79 NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05...............?..............................? KARIN2005...........04.08.05.............7kg............................? ANIA69x2............05.08.05..............?...............................? NESIA................05.08.05...............?...............................? ARKADIA.............05.08.05.............. 1 kg.............................? ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..............................? ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg............................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............2kg...........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? __________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dziewczynki a czy wy planowałyście płeć swojego dziecka-bo podobno można,ja jakbym wiedziala to bym zaplanowała a z moich obliczń wynika ze bedę miała córeczkę-z ktorej się ciesze a mąż jak to samiec mysli o synku,ale jak wszystko bedzie ok to za jakiś czas po urodzeniu pierwszego dziecka będę starała się o drugie aby róznica nie była duza,dzis spędziłam dzionek w domku teraz na chwilkę wyskoczyłam do sklepu po owoce i jest fajna pogoda bna spacerki ale sama nie bede spacerpowała a maż jest na kursie,pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!!Miło że w końcu się obudziłyście i zaczęłyście pisac... Jak samopoczucie?bo u mnie super tylko ze mój kochany mąż wyjechał na 2 miesiące za granicę -popracować i ntroszkę mi smutno,ale na szczęście jest ze mną maleństwo które wieczorami mocno kopie!!! a czy wasze dzidziusie też kopią najczęściej wieczorem a w dzień jakby spały? mam też kolejne pytanko!!!I troszkę mi głupio zapytać ale nikt do tej pory nie poruszył tego tematu...Czy któraś z was pali papierosy?Bo ja muszę się przyznać ze popalam od czasu do czasu,ale ciągle z tym walczę. To chyba tyle na dzsiś ode mnie. Pozdrawiam gorąco i ściskam wszystkie Mamusie i brzuszki---pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!!Miło że w końcu się obudziłyście i zaczęłyście pisac... Jak samopoczucie?bo u mnie super tylko ze mój kochany mąż wyjechał na 2 miesiące za granicę -popracować i ntroszkę mi smutno,ale na szczęście jest ze mną maleństwo które wieczorami mocno kopie!!! a czy wasze dzidziusie też kopią najczęściej wieczorem a w dzień jakby spały? mam też kolejne pytanko!!!I troszkę mi głupio zapytać ale nikt do tej pory nie poruszył tego tematu...Czy któraś z was pali papierosy?Bo ja muszę się przyznać ze popalam od czasu do czasu,ale ciągle z tym walczę. To chyba tyle na dzsiś ode mnie. Pozdrawiam gorąco i ściskam wszystkie Mamusie i brzuszki---pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia
POMOOOCYYYY!! ZWARIUJE ZARAZ!! zab mnie boli jak diabli... juz nie moge!! brrrrrrrrrrrr!! tak to jest jak sie z wizyta u dentysty zwleka do ostatniej chwili... auuuuuaaaaaaa!! dziewczyny!! nie czekajcie!! idzcie!! sprawdzcie!! po co pozniej tak cierpiec!! ja jestem umowiona na dzis na 13!! trzymajcie kciuki!! aaaaa!! a jak to jest ze znieczuleniem?? orientujecie sie moze?? moje zrodla podaja roznie... a ja bez znieczulenia nie dam rady... piszcie szybciutko jezeli cos wiecie na ten temat!! z gory dziekuje :) ela79 !! ja zaszlam w ciaze dokladnie w polowie cyklu... wiec trudno na razie powiedziec jaka plec ma moje malenstwo :) z tego co wyczytalam to na kilka dni przed jajeczkowaniem wieksze jest prawdopodobienstwo poczecia corki... a zaraz po syna... hmmm!! wiec moze jednak bedzie syn :) juz sama nie wiem :)) chociaz z drugiej strony wszystkie ciotki wroza mi corke :) zobaczymy!! w poniedzialek wszystko powinno sie wyjasnic!! Karin2005!! ja przed ciaza sobie popalalam... nawet jak zrobilam test i okazal sie pozytywny wcale nie przestalam... dopiero po wizycie u lekarza powiedzialam basta!! zdrowie mojej dzidzi najwazniejsze!! mojemu partnerowi tez to wychodzi na zdrowie :)) bo odkad nie pali w moim towarzystwie ( czyli w domu wogole ) to pali praktycznie tylko w pracy ( a to juz duze ograniczenie!! wierzcie mi!! ) hmmm...chociaz ostatnio cos duzo pracuje... moze wiec powinnam zaczac sie martwic?? :)) generalnie rzecz biorac rzucenie palenia nie sprawilo mi zadnego problemu ...ale wiem ze niektorym mamusiom sprawia .... co ci moge powiedziec?? staraj sie!! i tobie dobrze to zrobi... a malenstwu napewno :)) a jezeli juz koniecznie musisz , to przynajmniej postaraj sie zeby bylo to cos slabego :)) no to BUZIAKI dla wszystkich paczuszkow :)) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
czesc to ja dzieki Arkadio za informacje ja tez zaszłam w polowie cyklu i czuję że to córka,czuje się dobrze ale dalewj mam ta drożdżycę-paskudne to i tantum rosa-zalecone przez lekarzxa nie pomaga moze dziś wypróbuje czosnek-macie jakieś sposoby,dziś poczułam piekna wiosnę jest super jutro nie ide do pracy to będę sprżątała,zjadłam paczka i babeczke jak tak dalej pójdzie to dojde do 100 kg zywej wagi,ale nie moge solic lekarz zabronił, Karin lepiej na ten czas odstaw wwogóle fajki a co robicie z alkoholem-np winkiem mozna pić np.pol lampki na imprezce czy nie mozna jak to jest? pozdrowionka ode mnie i coraz większego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ela ja to Ci zazdroszczę, że masz taki apetyt, ja nie potrafię jeść, nic mi nie smakuje, na widok owoców i słodyczy mnie podnosi. Jem trzy posiłki dziennie i są one przyznam skąpe. Staram się dla dziecka jeść więcej i bardziej zdrowo, ale jakoś nie potrafię. Co zrobić, żeby apetyt wrócił? Pomocy!!! Jestem dopiero na samym początku 18 tygodnia i wogóle nie widać, że jestem w ciąży. Ale przynajmniej dzś dopisuje mi humor bo pogoda taka ładna się robi :)) Może z pogodą wróci apetyt. Karin, na litość boską rzucaj to palenie szybko, bo jak nie to przyjadę tam do Ciebie i złoję Ci tyłek :) Ale tak poważnie, NIE PAL!! Co do wina to słyszałam, że lampka raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale podobno dziecku po winie bardzo się w brzuszku odbija :) Tak słyszałam. Ok, idę się położyć, bo oczywiście znowu złapałam przeziębienie, jakby jedno było za mało :) Całuję wszystkie wasze brzuszki, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ela ja to Ci zazdroszczę, że masz taki apetyt, ja nie potrafię jeść, nic mi nie smakuje, na widok owoców i słodyczy mnie podnosi. Jem trzy posiłki dziennie i są one przyznam skąpe. Staram się dla dziecka jeść więcej i bardziej zdrowo, ale jakoś nie potrafię. Co zrobić, żeby apetyt wrócił? Pomocy!!! Jestem dopiero na samym początku 18 tygodnia i wogóle nie widać, że jestem w ciąży. Ale przynajmniej dzś dopisuje mi humor bo pogoda taka ładna się robi :)) Może z pogodą wróci apetyt. Karin, na litość boską rzucaj to palenie szybko, bo jak nie to przyjadę tam do Ciebie i złoję Ci tyłek :) Ale tak poważnie, NIE PAL!! Co do wina to słyszałam, że lampka raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale podobno dziecku po winie bardzo się w brzuszku odbija :) Tak słyszałam. Ok, idę się położyć, bo oczywiście znowu złapałam przeziębienie, jakby jedno było za mało :) Całuję wszystkie wasze brzuszki, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
hello jak patrze na inne topiki to wydaje mi się że słabo się rozkrecamy-bo ilosc naszych wypoqwiedzi jest niwewielka ale myślę sobie ze to nie ilość a jakość się liczy-hihi,dzis nie jestem w pracy więc moge polenuichować, bede dalej sprzatała i czekała na powrót na weekend męza z kursu a w sobotę idziemy na tort6 i urodzinki kolezanki -dlatego tez zaraz pobiegne ogladać jakies podarki,moje maleństwo jakies spokojne tylko raz słyszałam bąbelki imilczy ,ja mam wizytę dopiero za 2,5 tyg no i ózniej usg i cytologię,moja dzidzi w 17 tc miała 10.,1 cm myslę ze wzrost jest ok choc czytam że u innych jest dzidzi większe nawet o kilka cm,może to zależy od wzrostu rodziców.ja mam 168 maz 175 Martwię się zeby powodzi w Polsce nie było bo to niebyło by dobrze --pozdrawiam(y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enra
cześć Dzewczyny ela79 ja też na początku ciąży miałam grzybicę, nie pomogła mi nystatyna i zaczęłam stosować czosnek na zmianę z lactovaginalem (wieczorem czosnek rano lactovaginal) i pomogło. jeżeli nic Ci nie pomaga to spróbuj ten czosnek nie należy to do przyjemności ale czego się nie robi dla dzidzi! ja jak na razie mam spokój jestem w 20 tyg i na razie wszystko ok. czuję już nawet dość wyraźnie ruchy dzidziusia i nie mogę się doczekać następnego usg pa pa pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
enra a czy czosnek stoosuje się dopochwowo?bo ja tez o tym sposobie słyszałam ,ale nie iwiem jak i przez ile dni go stosować-dzis na swojej pizamce zobaczyłam piewrwsze ślady"siary"czy wy też tak macie? czy to juz tak zostanie czy może ta siara tylko pojawia sie w 18 tyg i dalej ustepuje?lece na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
witam Was cieplutko! goscillam juz u Was- pisalam o sobie troszke 3 marca.chialabym prosic, abyscie umiescily mnie w swojej tabelce. z gory dziekuje! termin porodu mam na 5 sierpnia, ilosc nabytych kilogramow +3kg. plci nie znam i chyba nie bede chciala znac-chociaz ciekawosc jest ogromna! jak ostatnio pisalam nie czulam jeszcze mojego Malenstwa, ale teraz juz fika sobie troszke w brzuszku (pierwsze wyrazne ruchy poczulam 7 marca).wlasnie zaczelam 21 tydzien i czuje sie bardzo dobrze, wyniki badan ok, toksoplazmozy nie mialam i nie mam, tylko po ostatniej wizycie mam nakaz lezenia przynajmnie 3h dziennie na lewym boku, gdyz obnizyla mi sie ciaza. no i najlepszym lekarstwem na zatrzymanie tego obnizania jest lezenie. troszke sie przestraszylam diagnozy lekarza, no bo nie chcialabym urodzic wczesniaczka, naprawde po wizycie mialam dola. ale juz jest ok, czytam sobie Wasze losy i jest mi przyjemniej. nie tylko ja bede miala w to lato spora pileczke do dzwigania:) naprawde to mile,ze sa takie topiki.razem razniej! pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
witam Was cieplutko! goscillam juz u Was- pisalam o sobie troszke 3 marca.chialabym prosic, abyscie umiescily mnie w swojej tabelce. z gory dziekuje! termin porodu mam na 5 sierpnia, ilosc nabytych kilogramow +3kg. plci nie znam i chyba nie bede chciala znac-chociaz ciekawosc jest ogromna! jak ostatnio pisalam nie czulam jeszcze mojego Malenstwa, ale teraz juz fika sobie troszke w brzuszku (pierwsze wyrazne ruchy poczulam 7 marca).wlasnie zaczelam 21 tydzien i czuje sie bardzo dobrze, wyniki badan ok, toksoplazmozy nie mialam i nie mam, tylko po ostatniej wizycie mam nakaz lezenia przynajmnie 3h dziennie na lewym boku, gdyz obnizyla mi sie ciaza. no i najlepszym lekarstwem na zatrzymanie tego obnizania jest lezenie. troszke sie przestraszylam diagnozy lekarza, no bo nie chcialabym urodzic wczesniaczka, naprawde po wizycie mialam dola. ale juz jest ok, czytam sobie Wasze losy i jest mi przyjemniej. nie tylko ja bede miala w to lato spora pileczke do dzwigania:) naprawde to mile,ze sa takie topiki.razem razniej! a widzialyscie moje Maleństwo? juz niedlugo dolacze tam kolejne usg. www.toya.net.pl/~jacool/malenstwo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
oj, wyslalo mi dwa razy. ale za drugim razem na koncu jest adres stronki z moim Malenstwem. a poza tym to jestem okropnie roztargniona, dopiero teraz zobaczylam,ze jestem juz od dawna w tabelce! dziekuje i wybaczcie mi to rozkojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermama
czesc dziewczyny, ja dzisiaj zaczełam 20 tydzień, termin mam na 11 sierpnia. Nurtuje mnie aktualnie jedna sprawa: czy Was tak jak mnie też tak dzidziuś kopie? Ja od 1,5 tygodnia mam regularne kopanie (żadne muśnięcia motyla!), szczerze mówiąc troche to męczące, z drugiej strony cieszę się, że to jakiś ruchliwy gagatek. Jak jest u Was? Aha, nie jestem pierworódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia
czesc dziewczyny :)) ela79!! wiesz, ja odnosze podobne wrazenia... jakos spokojnie tu u nas... i cicho... ale... moze sie jeszcze rozkrecimy... jezeli oczywiscie po drodze towarzystwo nam sie nie rozpierzchnie :)) licze na to!! bo cholernie mi sie podoba ta nasza mala oaza :)) ja moje malenstwo tez czuje coraz wyrazniej... nie jest to juz delikatne bulgotanie w dolnej czesci brzucha ale wyrazny dotyk raczki czy nozki... cudnie poprostu... kocham to uczucie... glaszcze wtedy moje malenstwo przez brzuszek i czuje z nim taka jednosc... ehhh!! cos niesamowitego!! chcialabym umiec to dokladniej opisac... za to moj kicius biedny ( tj. partner - dla nie wtajemniczonych :)) ) nie mial jeszcze szczescia poczuc ruchow dzidzi... szkoda mi go bardzo!! tak by chcial, a dzidzia jeszcze za slabiutka zeby przyfandzolic w brzusio na tyle mocno by mogl sie przekonac co to znaczy :)) czekamy wiec z niecierpliwoscia na ten moment :)) a poki co mam niezly ubaw patrzac na swojego kiciusia usilnie starajacego sie wywolac jakis ruch naszego malenstwa :)) siada wieczorami z glowa przy moim brzuchu , gladzi go , czasem troche potrzasa i mowi blagalnym glosem " no robaczku!! tu tatus!! odezwij sie!! koniec spania!! no co tam u ciebie?? " heh!! mowie wam!! to niesamowite tak patrzec w tym momencie na moje oba cudenka :)) odliczam dni do poniedzialku!! oooo oooo!! znowu kopniak :)) jeszcze tylko weekend i bede wiedziala co moje malenstwo chowa miedzy nozkami :)) strasznie jestem ciekawa!! juz sie nie moge doczekac... a co do siary to nic u siebie jeszcze nie zauwazylam... piersi mam nabrzmiale i obolale bardzo ale po za tym to nic sie nie dzieje... swoja droga pierwszo slysze o tym zeby wydzielina pojawiala sie tak wczesnie... ale moze poprostu niedoinformowana jestem :)) a swoja droga... smarujecie sie juz jakimis preparatami?? ja zaopatrzylam sie w pol apteki i choc na razie z regularnoscia stosowania roznych mazidel mam problem , to mam nadzieje ze rezultaty ich stosowania beda warte poswiecen!! macie juz jakies doswiadczenia w tej kwestii?? co byscie polecaly?? ja poki co stosuje Mustele... ale ostatnio naczytalam sie ze wcale nie jest tak rewelacyjna jak pisza w ulotkach... hmmm... zobaczymy :) ajajaj!! to sie rozpisalas arkadia :)) wybaczcie!! tak juz mam!! jak dopadnie mnie wena to trudno ja powstrzymac :)) OGROMNIASTY BUZIOL DLA WSZYSTKICH :)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermama
arkadia - moje malenstwo raz tak kopnelo, ze az pod swoja dlonią poczułam, swojej pierworodnej tak nie czułam i nie tak wcześnie - więc albo to chłopak albo mocne dziewczynisko - jednak czekam do dnia rozwiązania... niech to będzie niespodzianka. Planuję 5 lipca (czyli w 8 mies.) odwiedzić stadion śląski... wiecie po co? ;) Ja się smaruję aventem, bo przy I ciąży zaniedbałam to i miałam wstrętne rozstępy - widzę róznicę, skóra jest w dotyku dużo przyjemniejsza, nie za bardzo lubię to smarowanie, ale staram się jednak codziennie smarować brzuch, posladki i uda. Nie zażywam jednak regularnie witamin i kwasu foliowego - liczę na szczęście szczerze mówiąc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
jeśli chodzi o kremiki to ja smaruję się kolastyna na rozstepy i oliwa z oliwek, a biore takze falvit i do 14 tyg prałam codziennie kwas foliowy mimo że lekarz o nim mi nic nie wspominał, a teraz kwas biore od czasu do czasu właśnie zjadłam trochę zupki jarzynowej pyszna była i zaraz biegnę robic pranko-dziś jakos dobrze się czuję póki co i zamierzam to wykorzystać,jutro biegnę do pracy na 9.40 i mam szesć lekcji-mimo ze sobota to liceum dla dorosłych, miło się czyta waszych opowiesci pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enra
hej ela 79 czosnek stosuje się dopochwowo zresztą o czosnku przeczytałam też na tym forum ale pod tematem grzybica pochwy. może też coś tam jeszcze znajdziesz. a kurację stosowałam 7 dni. Co do siary to u mnie też pojawila się w 18 tyg i jak do tej pory a kończy się właśnie 20 jest dalej pozdrawiam i buziaki dla wszystkich sierpniowych mam i ich dzdziusiów pa pa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
dziewczyny ja nie wiem czy to siara czy to krew rano widziałam na pomaranczowej pizamce plamkę i myslalam że to siara a teraz na białej podkoszulce czerwona plamka krwi-help mi pomocy,mój lekarz poszedł na urlop i nie wiem co robić macie podobne dolegliwosci? enra pomóż czekam na odpisaniee mi na mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
dziewczyny ja nie wiem czy to siara czy to krew rano widziałam na pomaranczowej pizamce plamkę i myslalam że to siara a teraz na białej podkoszulce czerwona plamka krwi-help mi pomocy,mój lekarz poszedł na urlop i nie wiem co robić macie podobne dolegliwosci? enra pomóż czekam na odpisaniee mi na mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama - hmmm, moje baby też mocno kopie, tatuś już został skopany i babcia też. Najchętniej bryka wieczorem i po każdym posiłku, ale w zasadzie daje o sobie znać przez cały dzień. A po co ten stadion śląski? Bardzo jestem ciekawa..... ela 79 dość niepokojące te Twoje objawy, zupełnie nie wiem, co myśleć. Może zapytaj innego lekarza, skoro Twojego nie ma? Wiem, że to żadna rada ani pocieszenie, ale naprawdę nie słyszałam o takim kłopocie. Szukałam nawet w książkach i też nic nie znalazłam :( Może to tylko jednorazowe i nie ma się czym martwić? Trzymam kciuki, że wszystko będzie ok. Całuję Was drogie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwie
Zrbiłam badania prenatalne.Inwazyjne i amniopunkcję. Bałam się okropnie. Ale wszystko przebiega pomyślnie. ..Za 2 tygodnie wyniki. Samo badanie to ukłucie komara. Po skontaktowaniu się opowiem w szczegółach. Mam 37 lat, to jest moje drugie dziecko. Byłam na 102% przekonana do badań. Pozdrawiam. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
już skonsultowałam to z moim lekarzem i to tylko chwilowe nie ma podsstaw do niepokoju ulzyło mi ,dzięki za porady,wrócił moj maż i jest mi dużo rażniej papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
już skonsultowałam to z moim lekarzem i to tylko chwilowe nie ma podsstaw do niepokoju ulzyło mi ,dzięki za porady,wrócił moj maż i jest mi dużo rażniej papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześć wszystkim oczekującym mamom,dość ładny dziś dzionek mamy choć jest tylko kilka stopni na plusie,,lecę zaraz do praqcy a wieczorem idę na urodzinki-jakos mysze prowadzić życie towarzyskie przynajmniej tortu kawałek zjem ,no mam zamiar nie pić ale może jakąś lampkę winka wysączę dziś czuję się dobrze i nc mi sie z piersi nie saczy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki, No i ja znowu z gorączką leżę w łóżku, słuchajcie czy to normalne? :) przecież babki w ciąży powinny mieć zwiększoną odpornośc na choroby a tu sie okazuje, że to nieprawda. Prawie każda z nas z czymś walczy, kiedy to się skończy :) ? No ale dziś jestem już lepasz, jem antybiotyk, na szczęście bezpieczny w ciąży i chyba będzie dobrze już Uaktualnimy tabelkę NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05...............?..............................? KARIN2005...........04.08.05.............7kg............................? ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............?...............................? ARKADIA.............05.08.05.............. 1 kg...........................? ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..............................? ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............2,5kg........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? __________________________________________________________ Trzmajcie sie mamuśki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
wróciłam z pracy uff nie było lekko ale czuję się znosnie,dziewczynki czy wy też macie apetyt na czekoladę pozdrawiam odzywajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T8364ż przyszła mama
Dość dawno mni€ ni€ było i z wi€lką przyj€mnością prz€czytałam wszystki€ wypowi€dzi. Dzi€wczyny, zaczn€ od pol€c€nbia Wam naprawd€ fajn€go czasopisma, któr€ wychodzi dopi€ro od stycznia, a nosi tytuł "Twoj€ 9 mi€si€cy". Wi€l€ pism czytałam, al€ to wydaj€ mi si naprawd€ prof€sjonaln€, a jnformacj€ w nim podan€ są bardzo rz€t€lni€ i dokładni€. Ja np. dowi€działam si€ wszystki€go o konfliktci€ s€rologicznym i właśni€ o l€cz€niu z€bów, o co pytała Arkadia. Zup€łnia spokojni€ poszłam do d€ntysty. Można zni€czulać, a najl€pi€j l€czyć z€by prz€z 2 trym€str.Arkadio, dzi€ki za poci€sz€ni€, no i masz sup€r m€ża, skoro już t€raz tak prz€żywa rol€ ojca.Ja t€z czuj€ ruchy najbardzi€j wi€czor€m, al€ ogólni€ sa d€likatn€.Mariolu, rozumi€m Twoją d€cyzj€ o badaniach. Ja robiłam ni€inwazyjn€ t€st PAPP - A i t€st potrójny i wszystko ok. T€z si€ bałam , a u Ci€bi€ t€ż b€dzi€ ok.Na koni€c prz€praszam za trzcionk€.Szal€j€ mi € i ni€ robią si€ przy nim ogonki i wygląda, jakbym s€pl€niła, ha ha .Pozdrawiam wszystki€ przyszł€ mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
no i mamy juz nockę,my wlasnie wróciliśmy z urodzin aby dzidzi nie przemeczać wypiłam 2 pyszne owocowe herbatki podjadłam tortu i jestem w domku,już po kąpieli bieegniemy z dzidzią do łóżka jakoś nie słyszę mego maleństwa ale mam nadzieję że wszystko jest ok-pewnie jestem nieuważna,jutro mój mąż wyjeżdża weekend się kończy i smutno mi będzie ale dziś jest super meżulek ugotował obiadek pozdrawiamy piszcie dziewczyny aby nasz topik się rozwijał tak jak u lipcówek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×