Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Spotkanie z Julka i Jasmina doszlo do skutku!!!!!!!!!!!! Bylo super! Jasminka jest cudna, b. kontaktowa, smiala ( w przeciwienstwie do Niny). Nina najbardziej byla zafascynowana lizakiem, ktory dala jej Julia ( pierwszy raz jadla). Mam nadzieje, ze to nie ostatnie nasze spotkanie. Julka, buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super z Ciebie babka :-) Uciekam bo dzis byla krotka noc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam wczoraj ze szpitala ,lekarz wymyślił mi jakąś opuchlizne ,której nie było widac,przetrzymalimnie 3 dni i wypuścili.Normalnie az mi sie odechciało rodzic w tym szpitalu. Idziemy lulac z krzysiem do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja nie jestem w ciazy a porzynajmniej mam nadzieje, dwa miesiace temu odstawilam tabsy i pierwszy okres dostalam normalnie drugi tez a na trzeci czekam dzis mam 37 dzien cyklu ja dalej go nie mam, Styczność z chlopakiem mialam owszem ale nie byl to stosunek tylko powiedzmy ze powiem zadowolilsmy sie w inny sposob, mimo ze bardzo uwazalismy boje sie ze moge byc w ciazy ze nie wiem jak ale jakos moze sie ta sperma przedostała do mnie i jestem .... powiedzcie po jakim czasie są jakiekolwiek objamy ciąży?????? prosze pomożcie ja nie moge byc teraz w ciazy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta😘 nawet nie masz pojęcia, jak się cieszę, że wreszcie się poznałyśmy!!!! jaśmina była przeciętnie nieznośna, a ninka, to naprawdę słodka i kochana dziewczynka:D:D:D w ogóle chcę podnieść kwestię niezwykłego uroku obu pań;) serdeczne dzięki za spotkanie dziewczyny:):):) liczę, że wejdą one do \"repertuaru\" podczas waszych wizyt w polsce;) jaśmina już zaznajamia się z tym szałowym kubkiem, który od was dostała:D domi🌻 będzie dobrze, trzymaj się dzielnie i donoś nam co u ciebie:) tpm- przykro mi, że wakacje się wam nie udały:( carluniu😘 jak się czujesz? dziękuję, na razie się jeszcze nie pakuję, bo w nowym mieszkaniu jest jeszcze multum prac, więc myślę, że najwcześniej się będzemy przeprowadzać jesienią:D pszczółki❤️ co u was? jak plecy? zaraz obrobię fotki i wrzucę coś z wakacji na bobasy, niestety z wczorajszego spotkania zdjęć nie będzie, bo dałam ciała i aparat miał rozładowane baterie:o:o:o na szczęście marta ma głowę we właściwym miejscu i ona trochę popstrykała;) irenko❤️ zła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyś bardzo dziękuje,postaram sie wrzucic dziszdjecia z imprezek urodzinowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooo Julcia ... Martus ... super ze sie spotkałyście ...!!!!!!!!!! ciesze sie razem z Wami !!!!!! My bedziemy dopiero w polowie sierpnia ;) Dominisiu ... trzymaj sie kochana !!!! i informuj ....... 😘 kiedy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sie pojawi ❤️ Dalka jak oko ?????? Julcia tzn ze zobaczymy sie jeszcze na starym hehehehhe :) superowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pscolko dziekuje za linka :))))) Dustin dostal dzisiaj zaproszenia na urdziny do 2 panienek ;) heh a ja mam dylemat ... co kupic takim heh moze pomożecie ????? A ja mam male dylematy samopoczuciowe maly cos malo kopie od wczoraj .......... :( Elus milego odpoczynku ... !!!!!!! Mamo NAtalki .. Nesiu ... moj braciszek gosci dzisiaj w Wawie eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze o tym pozniej napisze to nasz rodzinny multitalent...... eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhh ok musze spadac do pozniej kochane !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj! ale faux pas:o już się poprawiam KRZYSIU- z okazji drugich urodzinek życzenia wszystkiego najlepszego (oraz pojawienia się braciszka w możliwie najbliższym terminie:D ) życzą Ci Jaśminka i julia carlusiu🌻 może małemu pogoda dziś nie podeszła;) poza tym skoro dorośli chodzą senni, to co dopiero taki maluszek! trzymaj się kochanie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiowi z okazji drugich urodzin🌻🌻🌻 Julia, merci, plecy bolą, ale co tam:) Wiesz, ze ja nie z tych narzekających, prawda?:P:P Carlaa, luzik, ja pamiętam z Tobiaszem, ze -jak pisze Julia-w zależności od pogody, nastroju i nie wiadomo czego jeszcze ruszał sie to mniej to więcej. Jakby cos cię dłużej niepokoiło, masz jak pojechac na ktg? Choć zapis nie jest tak miarodajny jak liczenie ruchów, ale moze by Cię uspokoił-nie wiem, jakie macie zasady w tym kraju pedantów:P Czy wiecie, dlaczego mimo tej samej technologii przyrządzania małosolnych raz one sa pełne, a raz puste w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła- wiem, wiem :P p.s.za to ja zmienię sobie nick na: julia. zawsze nie w sosie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz na stale mam nadzieje? Bo jeden post to tutaj dobrze nie swiadczy o piszącym, musisz nabiajać sobie konto koffana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz, no ten, ze zawsze! Bo jak czasem, to nie zawsze. Zmien se na np. zazwyczaj, albo czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła hetera i maruda jest ok:) Oooo, Misiu, tak tęsknilam...ciągle pod ciebie sie podszywa jakis Gruby Mis, ale na szczescie juz jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła- ty świńtucho:P głodnemu chleb na myśli, co? misiu😘 pozwalam krzaczkowym kłaczkom rosnąć w dowolnych kierunkach, ale z przyjemnością popodziwiam trolle:) jak je obstrykasz, to dawaj zdjęcia na fotosik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę? ogoliłam macieńkiemu łebek z tyłu i po bokach :) bo pod berecikiem ma łyso sam z siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ....DZIEKUJE troszke WAS poczytalam i pekam ze smiechu hehehehehehheheheh .... ogolilam ....... ;) MISIU 😘 z tylu i po bokach nam hehehehe tez rosna w kazdym kierunku !!!!!! Pscolko .... Julcia ... 😘 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem Julia o czym Ty pomyślałas:P Ja po prostu nie mogłam sobie wyobrazić ogolenia tak malutkiego dziecka:D Misiu, a może to jakas telepatia? Ja \"strzygłam\" Tobisia wczoraj..Tak mu ciachnełam grzywkę, że czoło mu się zaczyna na środku głowy:P Truteń widząc moje poczynania wziął nozyczki w swoje ręce i wyrównal chociaz to moje artystyczne cięcie (on wie, na co mnie stac, bo raz poprosił mnie o przejechanie mu trymerem z tyłu głowy i nigdy więcej nie powtórzył prośby:P Tylko ja potrafię spieprzyć tak łatwe zadanie:D ). W każdym razie Tobis moim zdaniem wygląda ślicznie, jak zaczarowany ołówek, a pani w piaskownicy dzis sie z niego nabijała:P Menda spoleczna, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola, poprosze zdjecie \"olowka\" :-) Ale sie usmialam!!!!!!!!! Sto lat dla Krzysia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My dzis w domu siedzimy. Jedyna proba dotarcia na plac zabaw zakonczyla sie splukaniem nas przez deszcz. A i tak nie dotarlysmy. Dzis przegladalm w necie poradniki o wychowywaniu dwulatkow. Macie cos moze co mozecie polecic? A moze czytanie tego typu madrosci niczemu, nikomu nie sluzy, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej Dziewczyny! Ale Was fajnie poczytać.I nieźle się można posmiać. Marta,Julia-to super,że się spotkałyście.Z niecierpliwością będę czekać na zdjęcia. Pszczoła-ja też parę dni temu zrobiłam z Nati "zaczarowany ołówek"-wyobraź sobie,jak to musi wyglądać w wydaniu żeńskim.Ale mi się podoba,bo wyeksponowało jej oczy,a ona miała taką śmieszną grzywę i zakola,więc wyrównałam to wszystko,przy okazji ścinając zarodki loczków z tyłu głowy,dostrzeżonych swego czasu przez Elę.Wkrotce dam nowe fotki,to zobaczycie. Zdjęcia Jaśminki-rewelacja! Natalka jest taka kochana od powrotu z nad morza,że aż się serce raduje.Na mnie też działają jej czułe słówka,np." opaszam,mamo"( przepraszam),a najbardziej to to jej " kocham mamę!" plus przytulenie. No,a na koniec najważniejsze-do Natalki przyjechała dziś babcia,moja teściowa,którą Nati widziała ostatni raz na swoich chrzcinach,czyli ponad rok temu.Na początku Mała była trochę speszona,ale teraz tak się cieszy,popisuje,wszystko chce babci pokazać.Za każdy razem,jak zrobi na nocnik,to babcię woła," Obacz,babta" Każe jej brawo bić. Ja też się cieszę radością Małej. Pozdrawiam,życząc udanego weekendu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystuje dostep do interku. Jutro jedziemy do rodzicow a tam kompa niet. Zdjecia ze spotkania z Julka i Jasminka umieszce dopiero po powrocie, nie moge ich teraz sciagnac z aparatu :-( Milego weekendu Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×