Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Cześć! W pierwszej kolejności zaległe życzenia dla Eli i wyrazy troski o Misiowe Trolęta - jak tam Misu?Już lepiej? Zdrówka i końca roku dla TPM i Natalki - lata 70 hmmm, a może strój harleyówki? czyli dziewczyny harleyowca? bo hippie to będzie cała masa!!! Carluś! Drugi chłopiec - REWELACJA!!! A z tym trzecim dzieckiem - ja jestem za, może byłaby dziewczynka? Także na moją pomoc w powoływaniu się na wadę oświadczenia woli, jak to się fachowo nazywa, nie licz kochana!!! A imię musicie wybrać Dustinkowe, czyli takie, żeby do Dustinka pasowało i istotnie będzie to wyzwanie, ale napewno coś wymyślicie równie fajnego!!! U mnie, tak jak Carla zgadła, moc roboty...jakby wszyscy chcieli załatwić swoje sprawy przed wakacjami. Ale będzie trochę luzu w wakacje, więc zaciskam zęby i pracuję. Skye, mam dietkę, chudnie się ładnie, ale nie jest łatwa, Iwka przeszła pierwsze 2 tygodnie, chyba z powodzeniem. Iwka, pamiętam o Tobie, wyślę dietkę jak tylko uda mi się odpalić mojego kompa, bo niespodziewanie zgasł....nie wiedzieć czemu...za gorąco, czy co?Nowy komputer, dostałam niedawno od męża, jeszcze na gwarancji, więc będą musieli naprawić. U mnie z dietką mały przestój, organizm się trochę przystosował no i ja też trochę osiadłam na laurach, bo to już 12 kg, ale już jutro będę znowu bardzo dokładna :) Rezultat naprawdę dobry, już mi ludzie mówią jak ładnie wyglądam...tylko nikt nie zauważa, że schudłam...dziwne, chyba nieźle się maskowałam dotychczas ubraniowo i teraz wszyscy myślą, że to zmiana garderoby a nie stracone kg. Śmieszne, prawda? Całuję Was wszystkie razem i każdą z osobna bardzo mocno i znikam w swojej górze papierzysk P.S. Mój syn potrafi wyrazić juz naprawdę wszystko. Założyłam mu w upały sandałki na gołe stopy, czego bardzo nie lubi i przeciwko czemu protestował głośnym płaczem. Po zabawie w piaskownicy zdejmuję mu buty i tłumaczę, że trzeba nóżki otrząsnąć z pisaku a mój Mateusz mówi - ja nie chciałem na gołe nuny, ja mówiłem, ja płakałem....I tak to dziecko uświadomiło mi, bardzo spokojnym głosem, dlaczego nie lubi chodzić na plac zabaw bez skarpetek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwilke i w bardzo wielkim skrócie bo zmeczenie po piaskownicowych zabawach bierze góre!! Carla gratuluje drugiego synka,mąż pewnie sie cieszy tak jak mój :) Skye śliczna duża masz córunię-prosimy o wiecej zdjec od dzis odliczamy ostatni miesiac do terminu porodu i już nie dam sie zaskoczyc torba czeka spakowana ;) :) ;) w poniediałek wizyta u gina a jutro badania pozdrawiam (upały odeszły jest troche deszczyku) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki .... 😘 ja tylko na chwilunie ;) Nesiu Dominisiu Niuninko 😘 i dla pozostalych mamulek 😘 napisze wiecej pozniej a teraz chciałabym ;) ..... 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘 MAMO NATALKI ..... :D :D :D :D :D :D wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) usmiechu i odpoczynku o natłoku pracy ;) 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘🌻 ❤️ 😘 buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka;) Tak dawno nie zagladalam.... jak to ja. Carlunia gartuluje syneczka. Jest mala roznica wieku, wiec chlopcy beda sie dogadywac. U mnie czuc roznice czasami, np. chociazby w innosci ogladania bajek. Marlena Domisie, a Maciej juz jakies dziwolagi:p no, ale ogolnie bawia sie super, i leja tez:p Marlena nasladuje Macieja i autami sie bawi, a gdy go nie ma to chwyta zaraz za wozek i jazda z lalka;) Co u mnie, moze tyle, ze juz mam dosyc tej walnietej pracy!!! Marlena juz od przeszlo miesiaca ladnie wola siusiu i kupke i nie chodzi w pieluszce!!! takze sukces. Jednak mowi bardzo kiespko,wlasciwie prawie nic, zwyjatkiem slow typu mama, tata,mniam,baba itp. Takze Elu nie martw sie, wazne ,ze dziecko rozumie! Bunt dwulatka tez przechodze, chociaz przyznam szczerze, ze nie znalam tego:o Maciej to aniol;) Dla wszystkich🌼 przelecialam co u Was, ale naprawde nie mam czasu, zeby do kazdej cos skrobnac. Gdy przychodze do domu chce spedzic czas z dziecmi, a potem obiad szykowac na drugi dzien i pranko i takie tam prace domowe, wiec marze o odpoczynku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem późnym wieczorem.. Puza-gdzieś ty sie podziewala,mam do ciebie pytanie kiedy????bedą fotki Marlenki i Maćka na bobasach???? ❤️ Gratuluję postępów nocnikowych..brakowalo tu Ciebie.. Nesiu ty tak ise nei zapracowuj kochana bo ta dieta i prtaca doprowadzą Cię do wycieńczenia..z tym chodzeniem na bose stópki w sandałkach to zgadam sie z Matim nie ma jak w skarpetkach 🌻 Przechodzę fascynacje własnym dzieckiem..codizennie cos nowego,cos innego,no super ten czas -intensywnego rozwoju psychicznego i emocjalnego..bardzo wiele przeszłam a teraz badzo bardzo jestem szczesliwa..ale sza sza sza.. Julka wracaj i sie melduj 🌻 Carlaa-ja wiedziałam ze tak będzie..syńcio ❤️ gratulacje Dominiczko-mysle ze mlody posiedzi jeszcze w wygodnym brzuszku mamy,no ale torba do szpitala musi być i czuwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) donoszę, że żyję;) zresztą nie tylko ja:D niedawno wróciliśmy do domu, muszę ogarnąć trochę ten chaos:D spóźnione, lecz serdeczne życzenia dla wszystkich solenizantów/ jubilatów/ chorych i carli;) wszystkiego naj, naj, naj i kosz 🌻🌻🌻- ków carlusiu❤️ macie już pomysł na imię dla drugiego chłopca??? idę prać:classic_cool: buziaki j. p.s. wbrew naszym obawom pogoda była znośna, jak się w poniedziałek spierdzieliła, to pojechaliśmy do kołobrzegu, bo w niedzielę wieczorem bardzo pracowity krzaczek rozwalił mamusi okularki:D pszczółko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki .... :) kawusia ;) i cos do kawusi ... bo my dzisiaj na wirtualnych imieninkach u Danusi ;) 😘 Nesiu heheh 😘 Dominisiu jak samopoczucie ??????? cieszy sie cieszy choc myslal ze ma patent ;) Puzus kochanan :D 🌻 Elus 🌻 Julcia 😘 wrocilas :) i dla wszystkich moc 😘 ja mam dzisiaj kanapowy dzien ... caly czas spie 💤 dobrze ze ma mnie kto obiegac heheh ;) sciskam buziaki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotkie pytanko do TPM, gdzie, Kochana, kupilas takie sliczne kalosze dla Malej i za ile, jezeli mozna spytac? Nie wiem czy kupic u nas czy poczekac i w Polsce? Calusy dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedziemy do Polski w przyszly weekend, chyba. Julia, masz jeszcze jakies plany wyjazdowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamulki,pora na kawę my wrócilismy od tesciów -objedzeniu truskawkami,mloidy zadowolony bo babcia ma małe kotki a ja też w dobrym nastroju bo ciocia przejęła opikę nad macem..a dizs nawet przespaliśmy noc od 22.30 do 7 rano bez pobudek-aż mąż sie zdziwił że spi bez młodego.. niuninko super że przybywasz i bedziesz bliżej nas. michaś przechodzi fascynaję butami-zaklada je,rozpina rzepy etc.zainteresowany nimi wielce..tylko patrzeć jak me szpilki założy Julio-na pewno opalona jesteś skoro pogoda dopisała.. Carlaa-pisz co u ciebie a nei tylko ans pozdrawiasz i całujesz ,a wiesci co u Was jak na lekarstwo.. Dalka ❤️ całusy na szcześliwy poniedziałek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu fotki twych cukiereczków słodkie jak miód,delektuję sie nimi przy kawie..fajny masz patent na wożenie dzieciaczków ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wakacyjnie :D Misiu super fotki :). Małe misiaczki rosną jak na drożdżach :D. Carlaa nie rozleniwiaj się, bo będziesz jak piesek kanapowy :D Przede mną dwa miesiące z dwójką dzieci i jedną starszą kobietą. To będą dłuuuuugie dwa miesiące. Kawka i śniadanko dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki borykam sie z takim pytaniem co to jest mianowicie na początku czerwca pojawiły sie u mlodego krwiste wybroczyny na spojówce-pisałam o tym na forum,nie przechodziły to poszliśmy do okulisty i dała krople od zapalenia spojówek-nie powiedizala co to jest tlyuko ze do tygodnia powinno przejść i nic w oczku nie siedzi (pisaek,prucha etc).Za kilka dni po kroplach oczko bylo ok tyle że na drugim pojawilo sie to samo-zeszlo po 3 dniach,a teraz widze że oba oczka ma lekko różowawe-chodzi mi o spojówki- białka oczka i teraz nigdize nei chodzę nic nie wkrapiam i mysle czy to nie alergia,bo dokładnie rok temu skarżylam sie mojej mamie że jak idę na spacerek z Michałkiem to mu oczka łzawią.No i w tym roku nie łzawią tylko się zarózawiają..Co to może być? do kogo z tym sie udać? czy takie małe dzieci . Podawałam krople maxitrol-przxeciwgrzybiczne i przeciw alergiczne chodzą do alergologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś jeszcze mniejsze dzieci chodzą do alergologa :D. Ja z młodym chodziłam od urodzenia. Musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, a lekarz może nie dać, bo stwierdzi że on alergii nie widzi. Dawid od małego oczy podkrążone, kicha prycha, smarka, zimą kaszle. No cóż. Po tatusiu alergik. Ulka może wda się we mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! gruby misiu gdzie kupiłaśtakie siedzonko dowózka,ja też bym musiała sobie costakiego sprawic ????proszędaj namiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w sobote wyprawiamy pierwsza ture urodzin krzysiaczka dla rodzinki meza a 8lipca druga dlamojej rodzinki chcemy zdazyc przed porodem i mam nadzieje ze nam sie uda mąz zrobi torcik i ciasta a ja zajme sie reszta i takto bedzie wielki wyczyn jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Kochane! Ja na chwilkę,bo Mała mi biurko demoluje. Na imrezie nie byłam,bo się rozchorowałam-ja to mam pecha.Natalka mi nadal pokasłuje,lecz humor ma dobry.Mam nadzieję,że to tylko takie "pochorobowe resztki".Jutro mam radę i mam nadziejęm,że wreszcie WAKACJE.A w piątek wyjazd do Krynicy. Puza-gratulacje z powodu pozbycia się pampersów.Nasza Natalka ma zakładane tylko na czas drzemek i ...spacer z tatą.Mam nadzieję,że wkrótce zupełnie się ich pozxbędziemy. Podobnie,jak Ela,ja również nie mogę się nadziwić,jak te dzieci nam się pięknie rozwijają i jakie z nich mądrulki.Czasem to aż się śmieję,że Natalka nas tak potrafi "ustawić".Niedawno paplałm na nią do Jarka i aż się " nakręciłam",a ona wbiegła do kuchni woła" Mamo,cicho!".No i mnie uciszyła,skutecznie rozładowując atmosferę.A czoraj poprosiłam,żemy mnie objęła,a ona na to " Mleko ćimam" (trzymam).No i jak tu miała jednocześnie matkę objąć,ha ha. Niuninko-kaloszki są z...Francji-prezent od przyjaciółki. Pozdrowionka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... :)))) 🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘 Julcia wszystkiego najlepszego ...spelnienia marzen ... cudownosci i radosci ... moc buziakow i wirtualne kawiatki 🌻 😘 dzisiaj Pytrlandia swietuje ;) 🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘 🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘 Nuninko ... jak dlugo zostajecie ... ??? przyjemnosci :) widzialam w Hemie sliczne kalosze tez sie zastanawialam czy kupic czy zaczekac ;) jednak to wszystko zależy od pogody :) MISIU ..jakie zajefajne foty !!!!!!! 😘 Elus ;) heheheh no no cos dziwny opis masz na gg ???? Dalka ;) chyba mi to nie grozi ... tylko niedziela byla taka od święta hehehe przy takim temperamentnym dziecku i wymagającym mężulku heheh kanapka tylko wieczorkiem ;) heheh ;) a to tez czasem pod znakiem zapytania :) Dominisiu to pogody zycze !!! i oby wszystko poszlo zgodnie z planem ;) oby te prace przygotowania do urodzin nie spowodowaly wczesniejszego porodu ;) po 🌻 ku dla Wszystkich :) iiiiiiiiiiiiiiiii Wszytkim zyczymy udanych wakacji pogody :D U nas pogoda nie dopisuje ... maly caly czas albo w aucie albo w domu albo w sklepie ;) heheh dzisiaj czekamy na salami i San Migela heheh dzisiaj wracaja z vojazy P. rodzice ;) czekamy jak na szpilkach heheh a zrobilismy malemu normalne lozeczko hehe czyli wyjelismy szczebelki ;) mlody szczesliwy ze juz nie musi sie przeciskac ... teraz trenuje z nim samodzielne zasypianie .. ok zmykam ... 🖐️ do pzoniej !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, dzieciaczki cudne. A czy ta lasencja za wozkiem to Gruby Mis? Sadzac po pieknym biuscie kobiety karmiacej (choc moge sie mylic, moja kolezanka ma taki nie bedac matka karmiaca) to pewnie tak. Kochana,Ty juz czworke dzieci urodzilas? I to czwarte zupelnie niedawno!!! Buzka!!!!!!! Dominisiu, udanej imprezki urodzinowej! Tylko sie oszczedzaj!!! Julia, czy moge poprosic Carle o Twoj nr tel? Albo Ty przeslij mi na maila. Mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac. Carla, oby Dusti szybko nauczyl sie sam zasypiac. B. jestem ciekawa jakie imie bedzie mial braciszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja brunetnocną pora Michaś dziś skończył 22 mies...❤️ tak swoją dorgą pytranko czy wasze dzieci już skaczą na obie nózki??? moje próbuje ale cięzko mu to idzie i co z tymi napletakami-schodzą?? u nas nie schodzi (to pyt.do mam chlopców) jutro mija 3 lata od dnia mego ślubu..mój mąż miłość ma jedyna..fajnie byc mężatką ❤️ TPM-twoja córa ma loki!!!!!!!!!!!!!! 🌻 www.michalko.synek.pl ❤️ \"teoria jest inna od praktyki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do zachwytów nad Misiem i Misiowymi Trollętami! Zdjęcia rewelacyjne a Gruby Miś wygląda kwitnąco!!!Mój mąż aż mruknął testosteronowo na widok Mamy Czwórki Dzidziusiów!!!Gdybym nie wiedziała, że naprawdę je urodziłaś Misiu, to bym nie uwierzyła! Wyglądasz świetnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu towszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 na 3rocznicę ślubu oraz doczekania nastepnych wspaniałych rocznic(a na złote gody może sie spotkamy hi hi) ❤️❤️❤️ dziśjazapraszamna kawke,herbatke lub to co tam kazda z was rankiemsobie popija ;) unaspada deszczyk,wiec dlamnie ulga i juz wiemze dokoncze prasowanko tych miniaturkowych ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dominisiu serdeczne dzięki za pamięć ❤️ Carlaaa-a 3 rocznica to jaka gliniana,papierowa?/ bo chyba kiedyś mialaś wykaz tych rocznic i ich nazewnictwa..🌻 Uściski dla was na wtoreczek ❤️ ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 \"teoria jest inna od praktyki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Spóznione życzenia dla jubilatów solenizantów kolejnych miesięcznaików i kolejnych rocznic wszystkiego naj naj....🌻🌻🌻 Misiu zdjęcia SUPER a ty też fajnie wyglądasz jako matka 4 dzieci;)dziewczynki takie podobne do siebbie jak blizniaczki:):) U nas ok poszła mowa do przodu :):)oczywiście w naszym ojczystym języku bo po chińsku to nadaje że się buzia nie zamyka:):)mianowicie wczoraj byli z tatą obok placu zabaw i tata mówi no choć idziemy do cioci w odwiedziny a on nie chciał więc tata mówi ja idę a Adi na to \'\'a ja idę tutaj\'\' i wskazał plac zabaw:):)więc nie odbyło się bez huśtawek:):)i tata musiał tam też iść:) moje dziecko upodobało sobie picie soczków ze słomką:)ale ma frajdę ;0a kupków niekapków nie chce...muszę mu kupić chyba taki bidon ze słomką ma któraś ????jak się sprawdza?? u nas pogoda deszczowa i senna wypiłam już 3 kawy i bym dalej pospała:):)położyłam się na chwilę ok 12 żeby sobie poleżeć i oczywiście usnęłam:):)budzę się o 13 a mój synek śpi sobie smacznie koło mamusi;)zaraz pewnie będzie pobudka i jakiś obiadek trzeba zjeść:):) buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieto, dla Ciebie: Rocznice ślubu Pierwsza - BAWEŁNIANA Druga - PAPIEROWA Trzecia - SKÓRZANA Czwarta - KWIATOWA (OWOCOWA) Piąta - DREWNIANA Szósta - CUKROWA Siódma - MIEDZIANA Ósma - SPIŻOWA Dziewiąta - GENERALSKA Dziesiąta - CYNOWA Jedenasta - STALOWA Dwunasta - PŁÓCIENNA (LNIANA) Trzynasta - KORONKOWA Czternasta - KOŚCI SŁONIOWEJ Piętnasta - KRYSZTAŁOWA Dwudziesta - PORCELANOWA Dwudziesta piąta - SREBRNA Trzydziesta - PERŁOWA Trzydziesta piąta - KORALOWA Czterdziesta - RUBINOWA Czterdziesta piąta - SZAFIROWA Pięćdziesiąta - ZŁOTA Pięćdziesiąta piąta - BRYLANTOWA Sześćdziesiąta - DIAMENTOWA i pięknych skórzanych prezentów Wam życzę i miłych doznań na nagiej skórze :p Dominisiu, siedzonko Wojtusia to emmaljunga toddler seat dostępne najczęściej na zamówienie w sklepach, które sprzedają wózki i akcesoria emmaljunga :) niestety pasują wyłącznie do wózków tej marki i drugie niestety: są raczej drogie :o czasem można kupić używane na allegro... albo poszukać w komisie, warto kupić używane, bo są niezawodne i mało się niszczą :) nasz kupiliśmy dwa lata temu nowy i choć bardzo intensywnie eksploatowany wciąż jest w świetnym stanie! :classic_cool: Niuninko, biust na zdjęciu jest mój :p i, jak już się tu nad sobą użalałam, nawet jak nie karmię, prezentuje się równie okazale... Wojtek zabrał się na dobre za powtarzanie nowych słówek, jest przy tym wesoło :D np. wlazł na stół i zapytał \"co się tu dzieje\" oczywiście troszkę trzeba się domyślać, co w danej chwili mówi... :p Tonia też ostatnio przyswoiła w przedszkolu nowy zwrot :o i radośnie oznajmiła, że umie mówić brzydko :p : kulwa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, najlepsze zyczonka rocznicowe!!!!!!!!!!! My \"skorzana\" obchodzilismy 19 czerwca. Nie wiedzialam tylko, ze to wlasnie jest skorzana bo bym stosowny gadzecik kupila :-) My mamy kupeczek ze slomka od niedawna firmy Nuby, jest ok. Nina poczatkowo nie mogla zalapac, ze nie nalezy go podnosic do gory aby picie lecialo tak jak w niekapku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - raaaaju jak dziewczynkom buzki spowaznialy!!! panienki juz... Wojtus strasznie wyladniał... w ogole sliczne te zdjecia! a Tobie figury zazdrosze ze wszystkich sil... Carlunia, dziekuje!!!! my mamy bidon z rurka- jest ok! dziewczyny, tyle chcialabym Wam napisac... tyle sie dzieje i tak mi ciezko.... strasznie za Wami tesknie, a nawet wyzalic sie nie moge bo mam pieprzonych podczytywaczy... bleeeah... jutro jest bardzo istotny dzien... moze sie bardzo duzo zmienic u mnie... trzymajcie kciuki - dam znac jutro, jak juz wszystko sie wyjasni... Natalka sporo juz mowi, stara sie robic do nocniczka, choc wychodzi jej to tylko wtedy, gdy ma goły tyłek. Jak jej tylko założe majteczki, to chyba odbiera je jak pieluszke, bo robi wtedy w majtki. A jak ma goła dupke, to zawsze robi do nocniczka... jje bardzo duzo i rossnie jak na drozdzach... postaram sie dzis wrzucic troche nowych zdjec na bobasy. pozdrawiam Was mocno Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×