Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Zdjecia Jasminki cudneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! Julia, dzis Nina zazyczla sobie ze sklepu lizaka :-) Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek dziękowac za wszystkie życzenia❤️🌻❤️ Jaśminka super zdjęcia z wakacji🌻❤️🌻 Krzyś oglądał z zachwytem. Carla dajjutro zna co z ruchami,u mnie jak są to już bardzo bolesne bo troche brak miejsca w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe jesteście dziewczyny.... Pszczoła, wystarczy że bzykniesz i nicki się zmieniają na zawołanie...Ty to masz posłuch!!!Ale co się dziwić, Ty nie jesteś już zwykła pszczoła...niebawem, jak pojawią się królewny to będziesz królowa matka! U nas nie było postrzyżyn, mały biega zarośnięty i niebawem zaczną go brać za dziewczynkę. A włosy ma tak gęste i grube, że chętnie bym się z nim zamieniła (moje wypadają, niedługo będę łysa, to chyba efekt odchudzania a przecież biorę witaminy!). Ustaliliśmy w końcu urlop między 8 a 22 sierpnia, jedziemy do Rewy niedaleko Gdyni.Ł będzie mógł posurfować ale najważniejsze, że jadą z nami dwie pary z dziećmi, moi przyjaciele z Krakowa, jeszcze ze studiów.Strasznie się cieszę!!! Carla, pamiętam z ciąży z Matim, że jak zjadłam czekoladę to natychmiast zaczynał się ruszać - może zadziała? Misiu! Żądamy ostrzyżonych zdjęć!!! Mamo Natalki - Twoje milczenie jest bolesne!!!!Natychmiast coś napisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na poranną małą czarną z mleczkiem. Poaklejałam pare zdjęc z urodzim krzysiaczka i zapraszam do obejrzenia www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brycen
Dzisiaj pierwszy raz od niepamiętnych czasów jestem w domu sama - chłopaki pojechali na działkę. Smutno jakoś, pusto, cicho....naprawdę dziwnie. Od urodzenia Mateusza nie rozstałam się z nim na całą noc. Trudno mi zasnąć ze świadomością, że nie ma go za ścianą.Weszłam, żeby się z Wami podzielić tą refleksją. Wracam do łóżka, może tym razem zasypianie pójdzie mi łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wczoraj odszedł mi czop ale jak narazie oznak jakichkolwiek porodu brak.Ale prosze was już teraz trzymajcie za mnie kciuki,bo nie znam dniaani godziny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda przepiekna dlatego pewnie nikogo nie ma.Dla mnie jednak za ciepło na spacerowanie,byłam w sklepie ijuz mam dosyc. Dzisiaj zabawiliśmy sie wmalowaniebrzuszków,Krzyś malował mi a ja jemu,zabawa była super. Miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia! Ja jestem i kciuki trzymam bardzo mocno!!! Niech maleństwo przyjdzie na świat szybciutko i bezboleśnie. Mam nadzieję, że poród uda się tak jak ten z Krzysiaczkiem, bo pamiętam, że dobrze wspominałaś!Ale Ci zazdroszczę, niedługo będziesz już tulić w ramionach swój drugi Skarb!!!!!! P.S. Swoją drogą Krzysia urodziłaś tak z zaskoczenia, że wszystkie martwiłyśmy się, dlaczego nagle zniknęłaś z forum! Tym razem budujesz suspens niczym Hitchcok w swoich filmach :):):) I teraz nie możemy się doczekać!!! Informuj na bieżąco!!!! Buziaki dla całej Rodzinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ...... My siedzielismy w ogrodzie ...heheheh ale zrbilo sie dla mnie troszke za.......... heheheheh :) Domninisiu ... trzymaj sie kochanan idaj znac pomietaj ... :) Bo Misiu nas tez ostatnio zaskoczyl hehehehehhehe Nesiu ... zazstosowalam sie do Twojej rady heheheh i byly efekty kopniaczki...choc sa ona naprawda mniej ..czuciowe... niz przez ostatnie 5 tygodni ... ale wiem ze wszystko jest dobrze jest bo nie moze byc inaczej ......niby ja tez z tych co nie narzekaja heheheh ale czasem jest to ALE....... Julcia .... 😘 w związku z prośba zdjęcia zamieszczone :) Niuninko superowo ze fajnie spedzacie czas !!!!!!! Nesiu ciesze sie ze urlop zaplanowany .........i fajnie ye w tym okresie bo .... ja bede w Wawie pod koniec sierpnia....mam nadzieje ze Ty , Mama Natalki i Misiu ...i jesli ktos bedyie jezcze w okolicy spotkamy sie :D :D wiem co czulas zasypiajac bez Matiego w zeszlym tgodniu u nas tez byl ten pierwszy raz ........ Dustiemu skasowalam grzywke ...teraz ma synalek nowe pseudo od taty ...sredniowiecze.... heheheh mozecie zobaczyc na bobasach moje dzielo hehehehehheeh ok mamulki spadam ... do pozniej kochane papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie moge przez tąpogode,wyjsc nie ,robic cokolwiek nie,spac nie,męcze sie tym nie.Oby nie było takiej pogody jak dzisiaj jak bede rodzic,może dzidziuś bedzie taki łaskawy i wyskoczy z brzuszka w nocy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu szybkiego i lekkiego nocnego porodu:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D pięknie dziękuję za wszystkie miłe słowa pod adresem naszych wakacyjnych zdjęć:) kochane jesteście😘 marta- bardzo przepraszam, jeżeli \"zepsułam\" ci dziecko;) ale chyba podobnie myślimy, że raz na jakiś czas można pozwolić na małe odstępstwo od reguły;) nesiu- pamiętam jak jaśminka pierwszy raz wybyła na noc- też nie mogłam się odnaleźć:( ale twój \"duży\" chłopczyk na dniach kończy 2 latka!!!! więc już pora, żeby zaznał smak wolności;) też ostatnio myślałam o tym, że kasi w ogóle już nie ma na forum:(:(:( ehhhh- mamo n- odezwij się domi- trzymamy kciuki- kolektywnie;) będzie dobrze!!! odezwij się jeszcze zanim \"wymiecie cię\" do szpitala- poza tym- jak krzysiu wyrósł!!!!!! szok!!!! i ta słodka fryzurka:) carluniu😘 dziękuję- bobasy już odwiedzone:P hihi- cudna ta koszulka dusti\'ego:D trzymajcie się dziewczyny:D p.s. krzak dziś obczaił: a). jak się wychodzi z kojca z zabawkami:o b). jak się otwiera drzwi od pokojów:o hehe 🖐️ j. p.s. iwonko😘 informuję cię, że jutro rano, tutaj- pijesz ze mną kawę!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landon
Witamw kolejny upalny dzień:) Dominisia się nie odezwała wieczorkiem ,wiec chyba zwinęła się na porodówkę:) POzdrawiam serdecznie[czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Julka jestem na zawołanie:):):) kawka czeka na Ciebie👄👄 mam mało czasu ostatnio ale obiecuję napisać coś wieczorkiem;) teraz uciekam do pracki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gorąco, upalnie, my chcemy nad wodę :). Wczoraj zrobiłam małosolne i kompoty z wiśni :). Kompoty pierwszy raz :D. Oczy chyba wyleczone, ale wczoraj rękę poparzyłam wrzątkiem jak kompoty robiłam :). Kawa, herbata, fanta, piwo? Dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już z kawą:D zapraszam na nocniczek:P a dla irenki- w wazonie;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki :) kawa kawa z przyjemnoscia .... :) milego dnia ... mamulki... :) Dominisiu jak to juz to trzymamy kciuki heh :) po 🌻 ku dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. melduje, ze wrocilam z tulaczki! Troche mnie ostatnie wydarzenie jak wiecie rozbily, wiec ucieklam... zaszylam sie na mazurach, we wsi zapomnianej chyba przez Boga i ludzi... pusto, cicho, pieknie.... boooosko.... bylo naprawde niesamowicie... naprawde odpoczelam... natalka sie pluskala w wodzie, robilysmy zamki z piasku, wilysmy wianki... a na plazy tylko my byłyśmy... lezalam i patrzylam jak mala kamyki lowi i wrzuca do wody, jak sie chlapie przy brzegu... taki stan rozleniwienia, spokoju i ospalosci.... wrocilam z podladowanymi akumulatorkami, ale sporym obrzydzeniem do Warszawy... ;) a mam jeszcze dwa tygodnie wolnego :) postaram sie Was podczytac, zeby nadrobic zaleglosci i pozniej napisze... sprobuje tez wrzucic troche zdjec na bobasy Pozdrawiam Was mocno! Strasznie za Wami tesknilam! K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic sie nie rusza,upał bardzo mi przeszkadza,gin nie przyjoł mnie na wizyte,głowa mnie tak boli ze musze sie połozyc,pózniej postaram sie napisaccos jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Jak tam Dominisiu??? Nic dziwnego,że upały Ci dają w kość-dziś u nas też strasznie gorąco.Zabawa z "brzuszkami"-świetna! Oglądałam Krzysia na bobasach-ale z niego już kawaler! Mamo Natalki-świetnie Cię czytać.Opis wakcji-bajeczny.Rozbudziłaś moją wyobraźnię i tęsknotę za takim właśnie odpoczynkiem. Nesiu-ale się uśmiałam z pomysłu zamiany na fryzury z Matim.No,jak bym się raczej z moją Nati nie zmieniła(przynajmniej na razie). A tak w ogóle,dziewczyny-to chyba się zaczęło...Natalka zaczyna rządzić się w sprwach ubioru-wychodzi z niej kobietka.Rano,zanim ją ubiorę na spacer,wysłuchuję przy wyciąganiu kolejnych"kreacji"-ta nie,ta nie,ta nie i wreszcie po paru minutach okrzyk-TA!( z tym charakterystycznym dla każdej z nas błyskiem w oku).Idąc za przykładem poradników opsujących"bunt dwulatków"daję jej do wyboru dwie,ale Nati jest za sprytna i te dwie lądują na podłodze,a ona wyciąga z szafy kolejne.Czasem mnie to złości,ale częściej rozśmiesza. Marto,Julio,jeśli chodzi o jedzenie lizaków,udało nam się swego czasu opacnować ten szał( mała jadła je codziennie).lecz gdy Natalka była chora dostawała je po wizycie od pani doktor i się zaczęło.Staramy się to stopować.Mała jest taka cwana,że gdy ją pytam,czego nie wolno wołać w sklepie,sama mówi" ulaka nie,kokoladkę nie".Ale czasem nie udaje się jej przekonać.Ostatnio mnie rozbroiła,bo skojarzyła fakty-jestem chora=dostaję lizaka i mówi do nas pod sklepem-" Naka chora-ulaka kupić". Tak bardzo chciałam,żeby moje dziecko do trzeciego roku życia nie jadło słodyczy,lecz nie udało się. Ok,za bardzo się rozgadałam.Kończę i idę Jara na spacerze "wymienić".Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaughn
hehe, ja tez przylaczam sie do paziowych grzywek :) co chwile podcinamy, bo jej wchodza do oczek i powoli dochodzimy do perfekcji ;) Julia, Nesiu - wzruszylam sie, ze tesknilyscie.... ogromny wirtualny uscisk! Dominisia i jak sie czujesz? Zona mojego brata rodzonego miala termin na sobote i nic... meczy sie biedna w te upaly... mowi, ze strasznie ja wszystko swedzi, bo juz jej skory do naciagania nie starcza... Misiu - a jak Ty sobie dajesz rade? Z Twoja cudowna czworeczka? Mozna Cie jakos odwiedzic w Twojej metropolii jak to mawia Zosia? Misia coreczka mawia, ze Warszawa, to ta miejscowosc kolo Pruszkowa :) :) :) Pscola a Ty jak znosisz upaly? Isia- moze cos nie doczytalam - jak na nowym mieszkaniu? Gumi szukalam Twoich wpisow, ale niewiele ich tu... :( to samo Iwka - mialas napisac wieczorem... a co u Eli? hehe, teraz ja bede reszte popedzac ;) Carlunia - pewnie ze chce sie spotkac!!!!! Moze trzeba Was przenocowac w warszawie? TPM - :) naprawde bylo cudnie. za chwile moj maz jedzie sluzbowo do olsztyna, wiec chcemy sie z nim zabrac, zeby nas wyrzucil w tamtej miejscowosci... szkoda tylko, ze dzis musimy wracac :( Caluje Was mocno K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Dalka - zazdroszcze bliskosci do wody... moj maz chce sie przeprowadzic do Trojmiasta... on z jego praca moze mieszkac gdziekolwiek... tylko ja mam tu :( ale jeszcze to przemyslimy... ;) bedziemy w tym tygodniu jechac jeszcze do gdanska, wiec tez troche morza uzyje... ;) Niuninko - a Ty jak jestes w kraju, to tylko Poznan odwiedzasz?? A co z Warszawa??????????? buuuu dobra zmykam, bo maz dzwoni, ze mam byc gotowa za 15 minut, a ja w pizamie. Caluje! PS - wrzucilam foto na bobasy :) tylko nie wiem czy dobrze uchwycilam tej raj na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś czuje sie troche lepiej,ale to sie pewnie zmieni jaksłonce bedzie najwyżej i najmocniej nam dopiekało.Teraz troche ogarniam mieszkanko bo jutro spodziewamy sie nawału gości. Mojaskóra też na brzuchu naciągnieta na maksa i tez bym ja chetnie drapneła,ale te rozstepy??!! Ide okna myc-mówiąze wtedy możnaurodzic raz dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, przyjeżdzajcie :D tylko wcześniej dajcie znak kiedy, bym powiązała trollki w pęczki i odgruzowała troszkę ;) krzyś dziś jedzie kupować samochód całorodzinny :p trzymajcie kciuki, by dobry kupił, bo będzie nas tym woził... nie chciałabym, żeby coś odpadało po drodze, trzęsło i stukało... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!! PRZEPRASZAM że się nie odzywałam ale ostatnimi czasy nie mam chwili nawet dla siebie:( Spóznione życzonka jna 2 latka dla Krzysia🌻🌻🌻 mnóstwa całusków👄👄👄 Dominisiu współczuję upałow pamiętam jak to było 2 lata temu;) obejerzałam ostatnio nasze dzieciaki na bobasach wszystkie są świetne a jak rosną:)najbardziej zmany dojrzałam u Krzysia i Dustina;) Nesiu lubię Rewę:):):)a szczególnie plaże dlatego że nie ma tam tak dużo ludzi:):):)fakt że ostatnio jak byliśmy [jak były te pierwsze ciepłe dni ] to było trochę dużo kamieni na plaży ale są też miejsca na plaży gdzie jest czysto:p Mam nadzieję że odwiedzisz Gdynię;) to w końcu jest tylko parę kilometrów:):) Mamo Natalki zazdroszczę odpoczynku :):)i spokoju ja też chcę się gdzieś zaszyć gdzie będzie pusto spokojnie..... T.P.M fajnie już Natalka mówi:):):)buziaki dla niej Julia 👄 Carla 👄 jak się czujesz?????? Pszczoła 🌻 jak tam dziewczynki w brzusiu???daja czadu:)??? U nas jakoś leci Adi jest taki kochany :):)ostatnio próbuje więcej gadać no i wyraznie mówi tata [gdzie tata to usłyszy to jest w siódmym niebie] bo teraz to nie jest ciągłe mama mama tylko tata ;) no i ciągle pokazuje że \'\'chce iść tu i tu i tu:):)\'\' Co do nauki sikania w nocnik to bardzo dobrze rozumie co z czym i do czego ale jest LENIUCH:(:(:( No to dalej mamy szkołę czas skończyć z pieluchami ....dzisiaj kupiłam nakładkę na kibelek.... pozdrawiam w bardzo upalny dzień buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka! Jedziemy tam: http://www.rewalevilla.com/ Mam nadzieję, że będzie fajnie :) Za zaproszenie bardzo dziękuję, napewno skorzystamy, albo zaprosimy do nas :):):) Carlunia!!! Tak, wracamy 22 sierpnia i mogę czekać na Ciebie, skoro obiecujesz, że dojedziesz :) Byliśmy u fryzjera już 3 razy - dwa poprzednie razy Mati był super grzeczny, a tym razem ryk!!! No ale udało się, nasze dziecko jest ostrzyżone na modnego irokeza :):) Dam zdjęcia, to ocenicie (wiem, wiem, obiecywałam przy temacie wagi, że wstawię i nie wstawiłam....ale to nie dlatego, że w międzyczasie odchudzam dziecko, tylko czasu brak!) Całuję mocno, a najmocniej Dominisię! Musisz być dzielna w te upały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×