Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

witam mausie :) jeszcze jestem i jak na razie nei zanosi sie na nic. w środe ide na wizytke i wtedy sie dowiem czy rozwarcie sie pogłębiło czy nie. a wczoraj miałam małąwycieczke z teściami łódką.byczyłam się cały dzień na słoneczku, a reszta łowiła rybki.nawet mój synek choć ma 5 lat złowił sam 3 ryby :). nogi dalej mi puchną, choć dużo piję, jak leżę to trzymam je wyżej, a one bolą i puchną.to wina pogody ?? czy tego że mój czas sie powoli zbliża? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem laski! Ewcia, Carlaa- dzięki za tajniaki na skrzynce, odwdzięczyłam się tym samym. Mam nadzieję, że zbieracie pokemony.. :D :D :D Ja przez weekend rozpłynęłam się chyba, dziwne, że coś jeszcze ze mnie zostało... Na rodzenie się nie zapowiada jak na razie. Śmieję się, że zastrajkowałam i w takie upały rodzić nie mam zamiaru. Ale ta Afryka chyba już mija... Szczerze mówiąc- z dnia na dzień, z godziny na godzinę mam coraz większego boja. Myślę- a może jeszcze dziś? A może jutro? Coś mnie pokłuwa w dole brzucha od czasu do czasu, ale to raczej jeszcze nic takiego. Skye- dzięki wielkie za porannego smska.. Buziak! Ni mam weny do pisania, ech... Puza- jak tam, siostro w terminie? Będziemy punktualne czy przeterminowane? Ciumaski... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
Witajcie! U mnie bez zmian od ostatniego wpisu...jeszcze nie na porodówie, i obiecałam sobie, że nie pójdę tam do momentu regularnych skurczy...Obym, tylko je właściwie odczytała. W końcu same mówicie, że tego nie da się nie zauważyć. Doczekałyśmy sierpnia i to najważniejsze. Dziwne, ale dopiero teraz zauważam, ze na moim biodrze pojawiły się rozstępy. Też sobie moment wybrały...Mężulek, właśnie wybył po wózek. Wbrew opinii rodziny, zdecydowalismy się na zakup juz teraz. W sumie moje życie ogranicza się teraz tylko do obserwacji swoich reakcji, popadam w senność jak na początku ciąży. Mogłabym spać całymi dniami, w sumie to dobrze, bo czas szybciej upływa. Obawiam się tylko, czy znajdę przy takim trybie zycie wystarczającoo dużo siły , by przeć :). Jak sobie czytam Wasze poczynania, spacerki, obowiązki rodzinne, wciąż aktywne życie zawodowe...to głęboko powątpiewam w swoją kondycję! No ale cóż, tak mi jakoś wygodniej ;) No i po jednym rzexkim dniu znowu zapowiada się duszny i parny wieczór. Chyba dni zacznę przeliczać na godziny! Miłego popołudnia. Pozdrawiam serdecznie. Rika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jestescie kobitki:) nierozdwojone;) Musiałam krzyczeć, zebyscie się odezwały..Wy niedobre..;););) Dalka, mi też stopy bardzooo puchną, ale głównie jak jest upał. Wtedy nawet mnie aż szczypią z tej opuchlizny. Isia jesteś🌼 ja już sama nie wiem kiedy dzidziuś zechce wyjsć. Ściemnia mamusię już teraz. Najpierw daje znaki, ze wychodzi, a potem nagła cisza;) Ja juz się pogłubiłam;) Chyba się zastanawia...wyjść czy nie...lepiej w brzuszku, a moze by tu swiat zobaczyć i rodziców...hmmm, ma dylemat i tyle:D Boja też mam;) Rika ja też mam takie godziny, ze usypiam...tylko krzyk mojego synka mnie podnosi i dalej dżemię...lenia też miewam;) wielkiego czasami:p acha i podobnie jak u Ciebie dostałam rozstępów na biodrach;) dobrze, ze w takim niewidocznym miejscu;) A skurcze na pewno zauważysz:) Cos mnie plecy pobolewają po bokach. Carla dalej załatwiasz sprawy;) Fiona wstawiaj sie tu już!!!! gdzie Ty się podziewasz???????????? do potem i pisać mi tu, żeby nasz topik był na pierwszym miejscu ciągle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniowe MAMUSKI hihihih... jakfajnie ze mozemy to teraz bez obbaw napisac hihihih :D :D :D :D :D :D :D ...mam nadziejeze nasza Pani komendant ktora poszla ostatnia spac zaraz cosik napisze :P... bo zaczynam sie martwic 🌻FIONA!!!!! SKYE nalesniczki powaidasz hihihih ciasteczka mam takie jedne w polewie czekoladowej i lody moze byc hmmm ..???? moj malzonek dzisiaj byl szefem kuchni ... jedzonko palce lizac .... mniam mniam makaronik z krewetkami w sosiku ... salatak na deserek kawka mrozona i lodyyyy... wiecie co tak sobie ucztujemy bo pozniej nie wiem co bede mogla jesc hihih :P EWCIA no co TY piszesz ... odpoczywaj mamusko nie daj sie ... nozki do gory na opuchlizne.... i odpoczywaj kochaniutka odpoczywaj ... !!! ❤️ ❤️ ❤️ jeszcze troszke dzidzia daje sygnaly hihih dobrze ze nie dymne :P prawda ze juz niedlugo ... PUZUS a Ty znow kusisz mizeria jeju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
No co Carlaa, ja mam taką chandre że nawet "Madagaskar " na płytce mi nie pomógł.No i jak się spytałaś w smsie czy śpie czy rodze to mi przyszło cos takiego do głowy ........................tylko zapomniałam dodac na koncu że to było 7 lat temu ale to taki drobny szczególik prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Acha , dla niewtajemniczonych dadam że napisałam że urodziłam o tej i o tej , chłopca , długość i że było ciężko....................tyle że to było 7 lat temu. Ja sie trzymam terminów !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
wiem juz...Fiona milczy, bo pewnie schowala kompa wraz z resztą drogocennych przedmiotów, w końcu wspominała nam kiedyś, że urzędasy z MOPS'u się do Niej wybierają z wizytą... :) i wszystko u Niej jest o.k. Niebawem Fiona Magdalena nas zaszczyci swoją obecnością, podepnie neta i będzie z nami...Wygoń ich Madziu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Pozdrowienia Paszteciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
no i jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Rika- Przylezą jutro więc pomilcze też jutro.Nie cieszcie się bo tylko do wieczora. Któras wie jak mozna upchnąć plazmówke pod dywan zeby tv nie odstawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....DALKA... informuj nas o wizycie informuj... ja jeszcze nigdy nie lowilam ryb ... choc bylam przy lowieniu hihihihihi gratulacje dla synalka.. 🌻 ISIU... dzieki za zdjatka... no no ... slicznie wygladasz ... 🌻 wysle jeszcze raz ... moze za duzo cos zaladowalam ... dzisiaj to jeszcze zrobie oki !!!! RIKA...podobno nie da sie i ch pomylic ... boli oczywiscie... choc moja mama jak mnie rodzila ... mowili jej ze bedzie chodzila po scianach i moja mamuska czekala na takie bole a tu nic nie bylo tak zel jak opowiadala hihihih ❤️ wiesz my wozek tez juz mamy jak polowa dziewczyn wiec ... TEZ PRZYSZLA MAMO .... niech Twoj malzonek cos napisze bo jemu tez lanie za brak informacji .... !!!! Ciekawe jak tam IWKA... pprawda.... ???? no wlasnie dziewczynki ....FIONA zapomniala dodac ze 7 lat temu a ja tu do niej dzwonie i pytam zaraz Ci dam chandre na dupsko dostaniesz a nie chandra ..... !!!!!!! 😘 dla Was Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa ... jeszcze garsc informacji od PSZCZOLY.... samopoczucie hmmm jak u kazdej z nas.... martwi sie bo bedzie CC.. \"...Remont już skończony, sypialnia pachnie dzieckiem, to ten proszek. Nachylam się nad łóżeczkiem i wdycham, wdycham... Ciuszki w szafce równiutko leżą- no to co tu robić, jak nie czekać???...\" FIONA nadal mnie trzymaja emocje TORBACZU ... 😠..... jaktak mozna chcesz zebym urodzila az moj malzonek zadawal pytania jak to nasza STRAZNIK TERMIN :P ... urodzila ???? oj oj :D :D :D :D .... TY to jestes ... chandra hihihi kure gdzie ????? FIONUS Ty sobie z nimi rade dasz co .... ???? taka jajcara jak Ty hmmmmm 🌻 😘 z tona sliny leci do Ciebie moze chandre zamoczy hihihi :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu!! ale mam nerwa!! wlasnie wrocilam od lekarza dziewczyny... i co sie okazalo?? mimo mojego przeczucia , ze chyba sie pomalu zaczyna , wszystko wskazuje na to ze bede przeterminowana... szyjka mi sie dopiero zaczela powoli skracac... brrrrrrrrr!! goopia szyjka!!!!!!!! no i pewnie bedzie tak jak mowilam... nie zadne wyliczenia lekarzy sie sprawdza... nie zadne wyliczenia wg USG!! tylko moje kurde!! moje sa najbardziej prawdopodobne... a wiec a wiec jeszcze jakies dwa tygodnie przede mna... i to by nie bylo nawet takie zle!! nie!! wrecz przeciwnie!! mi sie wcale nie spieszy zeby sie z moim brzuszkiem rozstawac :) tylko , ze jak nic sie nie ruszy do przyszlego weekendu to wyladuje w szpitalu... i to mnie przeraza!! ja nie chce!! RATUUUNKUUUU!! no nic!! na razie czekam!! teraz mam sie zglosic do lekarza 8-go (czyli trzy dni po terminie) ... a potem tylko 4 dni i wpakuja mnie na oddzial ... mamuuuuusiuuuuu!! trzymajcie kciuki za moja szyjke dobrze?? ;) ;) ;) niech sie ruszy do roboty!!!!!! no!! to skonczylam swe zale :) teraz ide was poczytac , bo nawet nie zdazylam nadrobic zaleglosci :) BUZIOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
hehehhe, no w koncu cos piszecie sensownego. Ja tam jestem za a nie żadne przeciw co by poniektóre sie wstrzymały jeszcze z rodzeniem. No bo ten teges ja na razie nic szczególnego nie czuje co by mnie przybliżało do tej cudnej akcji(pomijam standardowe kłucie, lekki niedowład nóg nie wspominajac o umysłowym, kilka skurczów)więc może ktos mi potowarzyszy do września?Arkadia -może ty? Strasznie wam zazdroszcze tych wizyt na KTG i u lekarza :-( Ja musze czekać do 22 sierpnia żeby sie dowiedziec co i jak z niunią. Carlaa- ale mnie ośliniłaś fuj fuj ble A ten Strażnik Termin to niby co?Ja tylko przypominam co by sie trzymac w kupie jak sie da.No i nie powiem , mam w tym swój interes.SAMA NIE BĘDĘ TU SIEDZIEĆ PRZECIE> Pszczoła ma już lekkie schizo widze.Ale chyba jak każda z nas .Ja naprzykład co chwile zaglądam do komody i wyjmuje , oglądam, przeglądam, przekładam.Nawet pościel ubrałam co by fajniutko łózeczko wyglądało.To co że i tak zdejme zeby jeszcze raz wyprac .Ach no i jeszcze lista.Ciągle cos dopisuje i skreslam do listy zakupów które musze jeszcze zrobic przed porodem. Albo buszuje po necie za wózkiem.Deltim juz dawno poszedł w odstawke hehehehe, teraz na topie jest : http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27516257-27510001.html http://www.baby-wise.com/product_info.php?products_id=403 http://www.evenflo.com/pr/ts/prts_ellipsalx.phtml jeden z nich kupie w stanach bo tam są o wiele tańsze a brat mi wyśle do domu, do Polski Ewcia- no jak tam nasze namiary na siebie, w koncu z jednej wiochy jesteśmy Na te nózki to ja wieczorny masaż polecam , w wykonaniu męża oczywiście, nie zapomnijcie nóg umyc !!!)najlepiej limfatyczny czyli od konca (od palców) w kierunku kolan z uciskiem.naprawde pomaga na opuchlizne i chłonka lepiej przepływa w kierunku serca.Tylko uważać na żylaki jak macie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
oki, ja zmykam , moze jak znów bede sie pałętać po mieszkaniu w nocy to cos skrobne . Zaraz wróci M więc musze sie przygotowac na awanturke. Napisałabym dlaczego awanturke ale nie chce wam smęcic. Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Mamuśki i Prawie Mamuśki Narara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak myśłałam, dziś odstawienie leków przeciwskurczowych i hehe jakoś mniej skurczów. wczoraj było ich więcej, ale zobaczymy w środe. pogoda się poprawia, czyli chłodniej a moje nogi spuchnięte, że ledwo zakładam buty które były za lużne, ale humorek sobie poprawiłam gruntownie.................. goferkami z dżemem i cukrem pudrem. mniam sama je robiłam i wyszedł cały tależ więc która chętna niech się zgłasza :). pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Witam Was serdecznie! Ja tylko na chwilkę, chcialam sie przywitac i powiadomic,ze pomalu dochodze do siebie. Maluszek zdrowy i ma sie dobrze. obiecuje,ze wszystko Wam opisze w ciagu najblizszych dni.a tymczasem milych snow,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26A❤️drianek.......30.07..godz.............3760g.......57 cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 GRATULACJE DLA MAMUSI I TATUSIA !!!!! ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻wszystkiego dobrego ...... i czekamy na relacje szczesliwej mamusi !!!!!!!!IWKA hmmm mizeria pomogla hihihihi kolezanki czwarty chlopak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dobranoc Dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzieńdoberek:) Iweczko ❤️🌻👄 ❤️🌻👄 ❤️🌻👄 ❤️🌻👄 ❤️🌻👄 ❤️🌻👄 Gratuluję serdecznie!!!!!! A jednak zmieściłaś się w lipcówkach :)) Wracaj szybko i zdawaj relację :)) Ale fajnie, teraz chyba też przyszła mama będzie następna co??? A może Carlunia, albo Dalka, albo Arkadia??? Która się decyduje??? No całuję wszystkie mocno, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Jak się czujecie w ten upał ?? Remoncik po powodziowy zakonczony.Klima zainstalowana od razu lepiej sie czuje.Choć mój lekarz powiedział żeby uważać z klimą. USG też wykazało, ze wszystko w porząsiu mam więc powodu żeby się nie martwić.Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:p I następnego siusiaczka mamy:):):) Iwka❤️❤️❤️ Fiona jak narazie Ty się nie stresuj kobito, bo My jesteśmy;) Dziś nocka przespana:) U mnie ani śladu objawów zbliżajacego się porodu. Nawet te skurczyki minęły. Arkadia mnie to samo czeka szpital 3 dni po terminie albo nawet w ten sam dzień:( Ania pisz pisz jak tam malutki i Ty🌼 Carla Fiona co to za śliniaczki, obślninianie sliną co??? :p Fiona schize to mi chyba wszystkie juz mamy...ja też już czuję, ze głupieje miejscami...za moim nastrojem juz nie nadążam:p brzydki nastrój...feeee Carlunia mizerię wcinam i wcinam:p juz mi uszami się wylewa od nadmiaru;) chyba czas zmienić jadłospis...dzis jabuszka w cieście..mniam:p potem zajrzę słoneczka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Czesc dziewczyny znow mam wielkie zaleglosci w czytaniu i pisaniu postow ojejku az mi ciezko.Wlasnie kozystam z okazji ze moj malenki spi wiec te 10minut moge poswiecic.Aha no wnet bym zapomniala,dziewczyny brzuchatki pragne wam serdecznie pogratulowac ze jestescie takie wytrwale i jest sierpien i urodzicie wszystkie w terminie.Musze przyznac ze nawet wam zazdroszcze.Zobaczycie wszystko bedzie dobrze,zycze wam szybkich i malo bolesnych porodow ❤️ ARKADIO-pozdrowionka masz od Krzysia,a FIONA caluskihihihihih Ciociu CARLO Krzysiu rosnie jak na drozdzach,jak sie urodzil mial 52 cm teraz powoli wyrasta ze spioszkow tych najmniejszych a jeszcze chlopak nie ma miesiaca.Dobra spadam jeszcze cos porobic dopoki on spi,bo pozniej bedzie to niemozliwe.Pozdrawiam 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOO .... SIERPNIOWE MAMUSKI !!!! 🌻 ❤️ 😘 Arkadio czyli nie pozostaje Ci nic jak jeszcze zaczac strzelac malinowki jak to mowi PUZA hihihihihi ... zobaczysz za chwilke jak nasze maluszki zaczna przychodzic to zaraz zmienisz zdanie hihihi i juz bedziesz chciala go miec przy sobie... ❤️ ale tak naprawde to kazda z nas by sie nie chciala rozstawac bo przynajmniej mamy dzidzie przy sobie i wiemy ze nic jej nie grozi ❤️ prawda !!!!! Trzymam kciuki na :P Twojej szyjce hihihihihi Fionus to dopiero bylo kilkanascie kilogramow a cala tona to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .... hihihi :) :) :) :) niedowlad nog hihih fakt a o umyslowym nie wspomne hihihihi ... przeciez swietnie ze przypominasz o tych terminach bo przynajmniej cos nas wiaze hihihihihihi :D :D :D :D :D .... no sama nie bedziesz przeciez ..... !!!!!! co do tych masazy FIONUS masz racje pomagaja !!!!! A wozki fajowskie ... dzisiaj niech Ci sie lepiej nie uwidacznia ten niedowlad ... :) wlasnie EWCIA.....Ty wlasciwie to juz u lekarza powinnas byc z tymi dolegliwosciami tak wczoraj o Tobie myslalam z tym wzrokiem to cosik chyba nie tak !!!!!!! :( Dalka trzymaj sie i nie daj sie 🌻... goferki powiadasz hihihih HALLO 🖐️ ANIU .... witaj witaj nabieraj sil i napisz cosik wiecej Twoj malzonek nas informowal .... szczegolowo.... dzieki mu wielkie 🌻 no tak tak mamuski PUZUS czwarty chlopak ale Iwka nam niespodzianke zrobila dzisiaj wraca do domku moze cosik nam napisze hihihihih SKYE.... moj tez jest synus teraz moze jakas dziewczynka hmmmm .... :D :D :D :D :D a nam telefony siadly maz z pracy wrocil co jest tesciowie przyjechali ... a ja siedze wdomku nic sie nie dzieje narazie hihihi... wlasnie przyszla paczka od mojej mamy wiec mam robotke hihih jest co prac... icos WAm powiem ... moja MAMCIA powiedziala ze moge zaczac rodzic jak przyjdzie paczka od niej hihih wiec ... nie wiem co mam robic hihihihih zoonk.... Pozdrawiam serdecznie obecne i nie obecne buziole dla chlopaczkow i ich mamus !!!! 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sirpnióweczki  Iwcia z całego ❤️ gratuluję Ci syneczka. Masz już go przy sobie, po wielkim czekaniu… Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i małego…{kwiat] Aniu 69x2 🌻Tobie też kochana życzę powrotu do sił, i jak już nabierzesz ich na tyle dużo….to napisz do nas jakieś szczegóły z porodu. Skye dziękuję za wczorajszą wiadomość!!! 🌻 ❤️ Carluś!!! Miałaś racje, jutro ide do lekarza, tej pani doktor, co ostatnio, za namową męża i teściowej. Bo ponoć to może być zatrucie ciążowe, aż się boję, co to będzie. Od piątku przybyło mi 1,5kg., czyli coś jest nie tak??? Może płyny mi się zatrzymały. Ciśnienie mi skacze, w ogóle makabra… Ale dość tych smętów, pozdrawiam Was mocno, Ewcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
CZESC DZIEWCZYNY! Od pewnego czasu przygladam sie waszym wypowiedziom. To co przezywacie ja mam juz za soba, ale bardzo wam zazdroszcze.trzymajcie sie. Ewcia22 smigaj jak najszybciej do lekarza.pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×