Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Haloo MAMUSKI ... 😘 😘 😘 DZIENDOBEREK... 🖐️ oj Fionus ... Ty to sie zrobilas taki nocny ptaszek ze ta sowa to sie przyda tylko ona zawsze bedzie Ci przytakiwala :P uhhhhhhhuuuu wiec musisz sie zastanowic ;) Arkadio ... hihihihi widze ze ... poranny ptaszek z Ciebie uwazaj bo Dominisia tez tak wczesnie wstawala hihihihih a sugerujac sie terminem hihih to juz calkiem niedlugo Skye ... powiedz bratu ze tutaj sprawy wagi stanu ... :) :D :D :D wiem wiem tego sie nie da zrobic znam to z autopsji hihihihi IWKA ... to dzisiaj trzymamy kciuki co moze sie juz dzisiaj cos tam ... hmmmm schody schody pamietaj ... tylko nich Cie malzonek po nich nie goni hihihihi U mnie pomalu robi sie ciepelko ale wczoraj byla straszna burza z piorunami ... naszczescie moj kochany Patryczek byl w domku wiec luzzik mamy okna na skos i tak wszystko slychac jak pada deszcz... Hallo Dalka... masz nas nie bedziesz sama w domku tak wirtualnie hihihih hmmm :) pozdrawiam 🖐️ buziole 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Arkadio... hihih wlasnie nam wode wylaczyli niby na 15 minut ale biegalismy i wlewalismy w co sie da hihihih :D :D PUZA a TY gdzie jestes hmmmmm :D :D :D :D :D Tez przyszla mamo ... buziole .... niech Twoj malzonek nam cos napisze ❤️ ale domyslam sie ze gdyby cosik sie dzialo juz by napisal prawda.... Nesia i Dominisia... ja mam tylko takie male pytanko czy wasi chlopcy szybko rosna ... i ile maja juz cm ... ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle mamy i juz mamusie:D tez mam termin na sierpien 2005 ale slubu:D:D Zycze duzo zdrowka mamusiom i ich pociechom 🌻🌻🌻 Mam nadzieje, ze ja rowniez kiedys dolacze do waszego grona !!! P.S. Przyszle mamusie nie przesiadujcie za duzo przed komputerem... slyszalam,ze to baardzo zle wplywa na wszego dzidziusia.... praktycznie wogloe nie powinnyscie siedziec przed komp.... nawet przebywac w pomieszczeniach gdzie sie one znajduja... no ale to wy juz wiecie najlepiej:D:D:D:D przesylam gorace pozdrowienia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
RATUNKU........................MYSLALAM ZE TU CHLODNIEJ DZIS BEDZIE A TU ZNOWU ZACZYNA SIE DUCHOTA ROBIĆ:(:(:( ARKADIA MASZ RACJE MOZE JAK MALUSZEK NIE BEDZIE CAŁOWANY W SZPITALU PRZEZ TATUSIA I TAK ROZPIESZCZANY TO SZYBCIEJ ZDECYDUJE SIA NA WYJSCIE:):):) CARLA NAPEWNO JESZCZE DZIS SCHODY ZALICZE(JUZ W SUMIE ZALICZYLAM ALE TYLKO NA PARTER:):):) )ALE PÓŻNIEJ BEDZIE 3 PIETRO DO TEŚCIOWEJ.......... JUZ SZYKUJE POMAŁU OBIADEK ZEBY ZJESC O 13 I ZARAZ JECHAĆ:(:(NO I DZIS OCZYWISCIE BEDZIE MIZERIA I KURCZCZEK MNIAM:):):) ZARAZ SIE ROZTOPIE.............................. BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki!!! 🌻 Ja dziś spałam bardzo długo, i nic nie było w stanie mnie zbudzić!!! U mnie też straszny upał, i nawet w sobotę jestem sama, wszyscy w pracy, no nie zapomniałam jestem z moim psiuńkiem, który łazi za mną krok w krok… To mój mały ochroniarz jak tylko ktoś z rodziny kładzie rękę na moim brzuchu, to od razu warczy i się rzuca. Zobaczymy, co będzie później, martwię się, że będzie zazdrosny, bo moja miłość do niego zostanie po raz kolejny podzielona, męża już zaakceptował, choć początki były ciężkie. Gosia powiedz bratu że jesteś teraz na specjalnych prawach, i należy Ci się czego tylko dusza pragnie… w końcu to już końcówka tego dobrego;) Iwka 26 🌻 ja myślę, że w szpitalu od razu się za Ciebie wezmą, i już niebawem będziesz szczęśliwą mamusią!!! Powodzenia;) Dalka mi też nogi spuchły, w żadne buty nie wchodzę, zanik kostek od tej opuchlizny, a i dłonie też mam pulchne, już nawet obrączki nie noszę,,, co się dzieję??? Carluś—dzięki za info ;) mam nadzieję że Majcia poczeka aż mamusia się wyleczy . Arkadia, ale z Ciebie ranny ptaszek, ja odsypiam ostatnie nie przespane nocki… Na razie zmykam bo muszę mieszkanie na błysk posprzątać, i ciasto zrobić---sernik na zimno, na te upały jak znalazł. Buziaczki, Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo🌼 na momencik;) dzis jestem trochę zalatana, zamotana i w ogóle zakrecona;) Stopy mam niewiarygodnie napuchnięte, recę mniej, a moję wargi...och, to dopiero tragedia....Nie mogę wytrzymać w ten upał. Jutro mam ktg u innego lekarza...boję się jak cholera, bo to sam ordynator:p Iwka ja się spytałam mojego męza to jednak mozesz mieć składkę ubezpieczenia wyzszą i wtedy dostaniesz więcej:):):) Ja mam najniższą i dostane te 800 zł. Trzymam kciuki za synusia❤️ Ewcia Ty masz świetnie z piesolkiem:p Arkadia ja też chcę deszcze, a tu żar za oknem...buu Fiona kobieto ja o tej porze kolorowe sny mam, ta sowa to by Ci się przydała, moze z nietoperzem:p będzie raźniej... Ok trzymajcie się lecę, nogi do góry położyć, bo mnie az szczypią z tej opuchlizny...W ogóle jakieś cisnienie dzis nie za bardzo Całuję...Carlunia nie martw się:) jeszcze nie rodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiniomira
Halo Mamy! A ja bede miala bliznieta. Cudowne to, ale od kilku tygodni mam potworne napady depresji. Czy ktoras z Was miala depreche ciazowa i moze brala L72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski .... pewnie wszystkie odpoczywacie bo ten upal ... to co ja wysylam wam wiaterek od siebie.... niedlugo bedzie zimniej trzymajcie sie i nie dajcie sie oki... !!!! Dziewczyno Smitha czyli Pani Smith hmmm :)... gratulacje ... napewno dolaczysz ... dzieki za rady ... tylko z USG musimy korzystac wiesz hihihihi ;) pamietaj w kosciele niech malzonek bedzie mial na butach Twoja sukienke :D :D :D Fionus .... spisz hmmm :P To Iwka juz pojechala... trzymamy kciuki i czekawmy na wiesci hihihih czwarty chlopak sie szykuje czy moze Tez przyszla mama zrobi nam niespodzinake hmmmm Ewcia no z pieskiem pewnie bedzie mala zagrycha ale dasz rade ❤️ Puzus to odpoczywaj odpoczywaj ... nie przemeczaj sie i niestesuj weekend to czas dla naszych mezusiow.. ostatnie chwile dla nas we dwoje hihihihi Skiniomira..... ja nie uzywam tego ale to co poczytalam i jezeli przepisal Ci to lekarz ... to oki http://www.homeomed.com.pl/main/publikacje/artykuly/art/macierzynstwo.html http://www.homeomed.com.pl/main/produkty/lehning/leki_lehning/l72.html NO to co Panienki ... pozdrawiam milej sobotki i spadam na spacerek i przyjemnosci spacerkowe ... z mezulkiem ... 😘 😘 😘 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa-- ja nie śpie tylko bumeluje :-P na całego bo taki upał i duchota że nic tylko lezeć do góry brzuchem. Dobrze że obiada mam gotowego i nic robic nie musze. Chłopaki są w domku i jest wesoło więc na nude nie narzekam. Pozdro laski Iwka , szybkie info co i jak tam w szpitalu !!!! Panie Dębski - no co jest? czujemy niedosyt wiadomości o naszej koleżance !!!! Ewcia - piesa mam fajowego, przejął się chyba rola stróża , zobaczysz jak dzidka będzie strzegł w wózku. Skye,Arkadia,Puza, Carlaa - buziale dziołchy Dominisia,Tez Przyszła Mamo,Aniu --1001 całusów dla chłopaczków , czekamy na wszelkie wieści z życia wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_D.
witam oto najnowsze fotki Adrianka :D Ania juz w domu :D ale jest zbyt zmeczona zeby siedziec przy kompie, jak tylko troche wypocznie to sie do Was odezwie Pozdrawiam ;) http://www.toya.net.pl/~jacool/ad01.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad02.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad03.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad04.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad05.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad06.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad07.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad08.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad09.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/ad10.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
A miało być dzisiaj chłodniej..miało...Witam po nocy spędzonej w Szpitalu...Wspominałam Wam o czopie, który mi częsciowo odszedł w ubiegłym tygodniu /środa/ wczoraj nie wiem czy z tego upału, czy tak jakoś fizjologicznie zaczęły mi się sączyć wody...dosłownie strużką, nie powiem aby tego było niewiadomo ile , ale sam fakt zmusił mnie do tego by się udac do lekarza/Szpitala...Pani dr, gdy usłyszała o wspomnianym sączeniu i moim, bądź co bądź, bliskim terminie porodu, skierowała mnie od razu do Izby przyjęć i siłą rzeczy stało się, iż zostałam przyjęta na oddział. Podczas badania stwierdziła, że to nie mogły być wody, bo pęcherz nienaruszony, że rozwarcie jak było na 1 palec i szyjka miękka i werdykt, że muszę zostać botermin tuz, tuż. A tymczasem u mnie ani pół skurczu, jak na złość i ani kropelki wyceiku. Pani sugerowała, że to pewnie upławy bądź mocz i tłumacz tu kobiecie, że upławów nie mam , sikam na żółto a nie przeźroczysto i zapachu amoniaku też to coś nie było. No i przyszło mi zostać na noc. Makabra. Gorąco, łóżka jak to szpitalne wysokie , małe i materac ceratowy do którego wciąż, pomimo prześcieradła się przyklejałam. Dodam jeszcze, że każda zmiana mojego ułożenia ciała, wiązała się z odjazdem wraz z tym wehikułem jakim jest łóżko. Zasnęłam ze zmęczenia może o 3:00, o 6:00 pobudka na KTG, które minimalne skurcze przepowiadające wykazywało. Ja czułam się bezobjawowo. Kolejna zmiana kadry lekarskiej, ponowne badania, tym razem również usg, coby móc ocenić ilośc wód. Okazuje się, że rzeczywiście część wód mogła odejść, ale teraz dzidzia zatyka zapewne odpływ główka i tworzy tamę. Wszystko otwarte, rozwarcie na 1 palec z luzem. Przynajmniej Ci potrafili mi to jakoś wyjaśnić. Zdecydowałam się na wypisanie na właśne zyczenie do domu. Niestety kobieta w ciąży zaawansowanej przyjęta do Szpitala tylko w ten sposób może go opuścić. Zbyt duże ryzyko, którego służba zdrowia nie chce podejmować. Ale sam komfort. Jestem w domku z mężulkiem, śpię na swoim łóżku, korzystam z prysznica kiedy mam ochotę. NA przedporodówce musiałabym leżeć sama, zywej duszy. Teraz wiem, że muszę czekać na prawidłowe skurcze, bądź porządne odejście wód.Połozna z nocki przepowiedziała mi poród na 1.08 - ciekawe czy się sprawdzi. Kochane, nie zróbcie tego samego błędu co ja , każda Wasza nieplanowana wizyta w Szpitalu niech zaczyna się od badania, broń Boże Izby Przyjęć - ja, cóż zbyut szybko wszczełam alarm i teraz czeka mnie kolejna przeprawa przez papierzyska przy kolejnym przyjęciu - o ile w ogóle mnie przyjmą. W końcu wyszło trochę infantylnie z mojej strony. Ważne, że psychicznie czuję się teraz dobrze. Trzymajcie kciki, aby dzisiaj ta akcja u mnie nie nastąpiła, bo chyba na długo pozostanę w pamięci aktualnej nocnej zmiany w Sosnowcu! Pozdrawiam, Rika Aaaaacha ...Jest taka książka Dieta Przyszłej mamy - tam zamieszczono propozycję zestawów posiłków nie tylko na czas ciąży..miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megii
Witajcie Forumowiczki! Mam do Was wielka prośbę, jeśli znajdziecie sekundkę - zagłosujcie na śmieszne zdjęcie Ali :D )) Wystarczy raz kliknąć! http://www.danviva.pl/galeria/show.php?idf=337 bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Hallo Mamuski ... 😘 😘 😘 wpadlam tylko na chwilke aby sie przywitac a tu pusssssssssssssstkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :( Mamuski rodzinne niedziele czy odpoczywacie po upale... hmmmm a mowilam ze przesylam wam wiaterek i deszczyk prawda !!!! przesylam moc dobrych fluidkow i i i i wiecie co jutro juz sierpien :P hihihihih My dzisiaj mamy niedziele we dwoje ale juz niedlugo bo Dustinek pcha sie na swiat ... mowie Wam .... ❤️ milej niedzieli zycze 🌻 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Cześć dziewczyny,jestem dzisiaj strasznie wykonczona.Dzisiejsza noc byla pierwsza nieprzespana oczywiscie jest to zwiazane z naszym Krzysiem.W nocy odpadl mi pepuszek i musialo go to strasznie bolec i prawie cala noc plakal,teraz za to nadrabia zaleglosci,szkoda tylko ze ja nie mam czasu na odespanie tej nocki.Chodze po domu jak pijana ale to nic wszystko trzeba przezyc.Ciociu Carlo jak bede miala jakies zdjatka Krzysia to napewno wam je tu wkleje.Pozdrawiamy Dominika 🌻 Krzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Co jest dziewczyny? Wszystkie pojechały rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hallooo 😘 😘 ... nie bo sierpien za pare godzin hihihi :P ja jeszcze czekam ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam dziewczyny :) termin to termin kurde :) chociaz powiem wam szczerze , ze coraz bardziej odczuwam , ze final sie zbliza wielkimi krokami ... ehhh!! jutro wizyta... ciekawe cvzego sie dowiem... Rika ❤️ biedactwo ... mnie tez przesladuje wizja nocy w szpitalu!! brrrrrrrr!! okropienstwo!! ... tym bardziej ze bezowocna ... trzymaj sie cieplo i opowiadaj na bierzaco co tam u ciebie ❤️ a moze juz?? ........ Carlaa?? a dlaczego nie moge odpisac ci bezposrednio na bramke?? orientujesz sie?? ... a w ogole , to obcyakana jestes w tych sprawach , wiec pewnie mi powiesz , z jakiej bramki moge wysylac do ciebie smski?? rzuc jakims linkiem (w tym jestes niezastapiona :) ) BUZIAKI MAMUSKI :) KOLOROWYCH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedł śierpień :) .................. to co dziewczyny trzymamy sie terminów czy zaczynamy? ................no bo............ teraz sierpniówki juz na 100 proc. jestesmy 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam i zycze slicznie pokolorowanych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa- wracaj do szeregu i nie podpuszczaj dziewczyn .Mamy terminy prosze pięknych pań i one obowiazują nadal!!!!!!! masz jakiś namiar na ewcie 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Oki ide "spróbować" zasnąć. Pozdrowienia z Wrocławia Leniwce Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniówki :P Dzień dobry :))) Ja już w domku, mężuś ma wolne i nocki będzie już ze mną :)) No Carlaa, co fakt to fakt, mamy sierpnień, az się nie chce wierzyć, że my już gramy w finale, a dopiero co pisałyśmy, że nie możemy spodni dopiąć, :) strasznie szybko ten czas leci :) Czyli która teraz w kolejce???? :) Fionko Ja mam telefonik do Ewci, jak ktoś coś chce to ja do niej bezpośrednio napiszę :) Piszcie jak tam wasze wizyty u doktorków, ja idę jutro :) Całuję mocno, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🌼 ja juz sobie o 22 smacznie spałam;) Poprzednią noc miałam straszną. Denerwowałam się tą wizytą z ordynatorem, że dostałam regularnych skurczy co 10 minut. Na ktg to samo. Na szczęście wypuscili mnie do domu:):):):) a teraz czuję spokój, harmonię i skurczy ani śladu...Ja już z męzem myślałam wczoraj, ze rodzę, a tu wszystko jak nie wiem co zniknęło...i czekam nadal w ciszy. Ale Wam mówię jak mój maż się wytraszył..hihi, martwił się o mnie, zaczął całować brzuch i mnie całą, jak przy pierwszym dziecku, a dotąd w tej ciaży az tak sie nie zachowywał...doszła do Niego panika chyba i wizja poprzedniego porodu:):):):) Carlunia a Ty co piszesz, ze synek Twój na świat się spieszy??? też masz skurcze czy inne objawy...Rany, a moze Ty juz rodzisz:) Fiona Ty rzeczywiscie kup sobie tego nietoperza:p A u mnie wszystko stanęło kurcze...coś maleństwo się nie spieszy Także u mnie nadal cisza jak makiem zasiał... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzuniu, to już tak niedługo, zobaczysz lada dzień, będzie dzidzia z Tobą :) Ciekawe co z Riką i Iwką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAMUSKI.....SIERPNIOWKI.....!!!!!!!! :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D FIONUS.... Ty nocny marku .... spij spij ... SKYE.... to teraz mozesz byc spokojniejsza... i nocki we wlasnym domku przy swoim mezulku hihihihi 🌻 no leci ten czas leci ... niedawno bylo .... ach juz nie wspominam bo lezki az woczkach staja ze to bylo niedawno a zarza tak naprawde zobaczymy te nasze malenstwa ❤️ ❤️ ❤️ PUZUS jeszcze nie ale wczoraj myslalam ze tez hihihih jeju moze uda nam sie wycyrklowac w jeden terminnnnn hihihihih ja naprawde moge urodzic na dniach co prawda to na tych dniach juz jest od prawie 3 tygodni :P ale .... wszystko moze sie ..... hihihih prawda MAMUSKI no wlasnie ciekawe co u Tez przyszlej mamy Iwki i Riki TATO Jacku... zdjecia sliczne ... hihihi ja synek ... pozdrowienia dla wszystkich juz mamus i dzieci oraz obecnych i nie obecnych 😘 😘 😘 😘 😘 dla Was do pozniej 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec................... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Tabelka Bo dawno nie bylo napisala Pszczola ze troszke przytyla i prosi o poprawienie danych ... a dzisiaj moze uzupelnimy nasza tabeleczke moze jakies wiadomosci .... hmmmm ??????? prawda Pszczola ..... Buziaczki i gratulacje dla świeżo upieczonych mam, ich pociech i tatusiów. Fajnie, ze nie usuwacie z tabelki tych, które już są po, bo nie zawsze pamiętam, kto miał na kiedy termin, a tak to wszystko jest na miejscu. ❤️ 🌻 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, To znowu ja, troszkę dziś mi się nudzi :) Co gotujecie na obiadek????????????? U mnie zero pomysłow :( Myślałam może o naleśnikach z serem :) Może być??? Nie ma któraś jakiegoś ciasteczka albo drożdzóweczki??? mam smaka na słodkie :) dziewczyny ciekawe kiedy przyjdzie wiadomość o nowej dzidzi, już się nie mogę doczekać ❤️ Carlaa, Puza tylko wy na horyzoncie???? Acha dziś jednak śpię u mamy, mój Łukasz idzie jeszcze raz na nockę :(( buuuuuuuuuuu jutro już będę spać w swoim łózeczku :) Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sierpnióweczki, i już mamusie. 🌻U mnie nie za dobrze, strasznie cała spuchłam, nogi o zgrozo, brak kostek, paluchy jak serdelki. W dodatku dostałam zaburzeń wzroku, od tak nagle, widze wszystko gorzej, nie dość, że mam wadę to jeszcze teraz momentami zanika mi wzrok na dobre. Wczoraj byłam u teściów, dostałam takiego ciśnienia, że szok .Myślę, że coś jest nie tak, na szczęście to już koniec… Kupiliśmy dla naszej malutkiej piękną oczywiście różowiutką pościel w śpiące Misie, dziś ją wypiore, niech już też czeka na czyściutka na ten wielki dzień. Chciałabym Wam jeszcze trochę poopisywać, ale przez ten osłabiony wzrok, nie sprawia mi przyjemności stukanie w klawiaturę, a obiecałam sobie przeczytać książkę, może się jakoś uda. Buziaczki…i trzymajcie się terminów dziewczynki. Pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze raz, zaglądam a tu pustki. Gdzie FIONA???? wstawaj z wyrka...napisz coś kobieto, bo tu smuty bez Ciebie...chyba nic się nie dzieje..hmmm Arkadia to samo nic nie pisze...chyba, że...hmmm Dalka?? Rika??? Czy Wy juz na porodówce wszystkie?????? Ewcia przykro mi, ze Twój wzrok się pogarsza:( ale już niedługo i córeczkę bedziesz sciskać:):):) Skye ja na obiad schabiki z mizerią:p mizeria to moja nowa obsesyjka:p a naleśniczki z serkiem:p tez pychota, mozesz mi rzucić trzema;) tylko nie w głowę, bo mi się włosy potłuszczą;) Mężu Też przyszłem mamy moze jakieś info, też się martwimy...czy to już??? och Wy dziewczyny gdzie Was wszystkie wywiało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ewciu, to naprawdę okropne co piszesz o wzroku i ouchliźnie i wogóle, odpocznij sobie kochana z nóżkami do góry i nic nie rób. Puza, ja jestem :) i nigdzie się nie wybieram, ale faktycznie wiele babek poznikało coś ostatnio no np. Karin, jej wogóle nie ma :( Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×