Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Czesc Nietoperz--👄 nawet nie patrz na ta stronke!! piszą,ze nie wskazane jeść wieprzowinke i truskawki!!!!!:((( i tak bede:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro a co lubisz najbardziej? HABANERKOgdzie jestes????dlaczego sie nieujawniasz?czyzby nauka pochlonela ciebie totalnie ,czy moze odsypiasz to poranne wstawanie?:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzyku noo właśnie najbardziej lubie mięsko:)) wieprzowe--tzn nie potrafię się obejśc nawet tygodnia bez:( i mandarynki:)) i truskaweczki i..serki co tam też napisali ,że niewskazane!:( a Ty??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na miesko to mam bardzo dlugie zabki wole drob.owoce i warzywa w kazdej mozliwej postaci (oprocz jagod i czarnej porzeczki) sery rozne ,pani rozniste a ryby tylko niektore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro🌼---->wiesz mysle ze z dietami to juz tak jest ze zabraniaja czlowiekowi tego co najbardziej lubi.jak sie na taka diete popatrzy to czlowiek robi sie bardzo glodny,no nie? pozatem udowodniono naukowo ze ludzie z lekka nadwaga sa pogodniejsi niz tacy wiecznie sie odchudzajacy.cos w tym chyba jest bo taki ktos na diecie to jest ciagle glodny ,a jak wiadomo czlowiek glodny to czlowiek zly! musze spadac,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie dlaczego mam się ukrywać pod tymczasowym nickiem? Chociaż czasami chce się ukryć coś, co nie pasuje do naszego wizerunku więc stąd ten \"początkujący\". Faktycznie jestem początkującym w nowej roli i nietoperku - już mnie tak to nie boli jak w czasie podejmowania decyzji. Z tym zbawianiem świata masz jednak rację. Wodniki jak koty, zawsze chodzą własnymi ścieżkami i dla nas wszystko jest proste, ale.... trudno nam się pogodzić z tym jak niektórzy na siłę utrudniają sobie życie. Może dlatego nasz optymizm czasem jest zaraźliwy? Wielokrotnie słyszałem o sobie od osób, które znały moją sytuację \"jak ci się udaje zachować taką pogodę ducha?\". No cóż, nie jest naszym zwyczajem obarczać innych swoimi problemami, a może warto by było czasami? To dla dzisiejszych solenizantek i solenizantów 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzuśku trocha clowieka ni bylo a co tu sie dzije ;););):D:D:D:D:D:D:D:D Dzisioj jo sklodom zyconka Inkamince i Wodzie sto lat i jeszcze więcej 🌻🌻🌻niech chociaż dla was dzisiaj świeci slonko(a u mnie tak zimno wlośnie jo wrócila z mym czterolapym z dworu brrrrrr) i fanatastycznej zabawy tym bardziej, że dziś ostatni dziń karnawalu, więc bawta sie do upadlego ❤️❤️❤️👄👄👄 Bardzo jo bym chciolo sie wpisać na te listę (ni Wildsteina :D:D:D:D) z grupo krwi, ale jo ni wim, poradźta mi wodniki jo moge jom sprawdzić w pzychodni tzn jom zbadoć??, bo jo ni wim, a mojo mamo ni wi , ni paminto (to bylo 23 lata tymu)Napiszcie mi prrrrrroszę Nietoperko muso ci jo powidzić, ze truskawki z makaronem to jo moge jeść o kazdej poze roku i to codzinnie mniam mniam pychota moja ulubiona potrawa, za minskiem jo ni pzepadam, ale serki pod kazdom postacią pychota Kolorki to jo lubie wsytkie, lubię ubierać się kolorowo, a turkus też lubię ón bardzo twarzowy Początkujący----->jo sie cieszo żeś sie wryszcie ujawnil (chlolernik jedyn :D:D:D:D:D:D) tu ni mos sie cygo wstydzić, bo tetej nikt nos ni pześladuje, bo to co jo widze co sie dzije teroz na forum to az stroch, ale my tu jestyśmy sami swoi, więc witoj jesce roz Hej , ale ty mos racje wodniki lubio chodzić swemi ścieżkami, ale tez casem uzależniajom sie od pzyjaciól (też tak macie czy tylko mi się tak wydaję, może sobie to wmawiam-----proszę sie wypowiedzieć szanowni wodnicy), i to prawdo ze nigdy my sie ni skarzymy Nigdy!!!! ani na zdrowie ani na osobiste problemy, no chyba że bardzo zaufanej osobie, to wtedy nam się zdarza i prawdo tyz jest to ze cynsto my robimy tzw. \"dobrą minę do zlej gry\" i ta nasza często pogoda ducha jest tylko przykrywką, a w środku kotlują się emocje, a potem następuje wybuch wulkanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwareczku kochany makaron z truskaweczkami....mniam,mniam!toz to niebo w gebie moja pani! Mars---->poczucie humoru pomaga w wielu sytuacjach zachowadz rozsadek.tak trzymaj!!!!!!:D🖐️ Szuwarku jesli chcesz bardzo szybko poznac swoja grupe krwi to zostan honorowym dawca.sprawdza to na miejscu a przy tym dobry uczynek bedziesz miala na koncie,hihi:D a jeszcze ...moj ulubiony kolor to CZARNY i wszystkie jego pochodne. moze byc laczony zinnymi(tylko nie braz,bez ililowosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie BRh+ płynie sobie... a u kogoś tam ...płynie już 2700ml mojej przetoczonej krewki :) ...no więc pomału uzbieramy listę naszych grup krwi...a co dalej? nr buta, nr telefonu, pesel hihi ;) a ja dziś idę na bal lalala :) ...wiec trzymajcie się tu ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dzisiejszym jubilatkom, -tom🌻 mialam zagladac codziennie zeby dac sie poznac ale oczywiscie zlosliwosc przedmiotow martwych wygrala:( no nic, co sie odwlecze to nie uciecze:) wiec sprobuje nadgonic wszystko Najwiecej udzielam sie na topiku 30..to-parolatek, bo niestety albo stety w tym roku beda to moje 34 urodzinki tez uwielbiam kluski z truskawkami:D pychotka, niech sobie o tym pisza co chca, bede to jesc:D ja oprocz mnostwa energii, mam jeszcze permamentny dobry humor, ciagle sie smieje i probuje tym innych zarazic chociaz niezawsze dobrze mi to wychodzi meza mam skorpiona, troche wampir;) ale da sie z nim zyc pozdrawiam Was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Serdeczne życzenia dla Wody i Inkaminki :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Gosia ---> co do grupy krwi to chyba zgodności nigdy nie będzie;) ja mam 0 Rh+. My -self ---> ukłon dla Ciebie,że dzielisz się swoją krwią z innymi. Szczerze mówiąc też nad tym myślę od jakiegoś czasu. Zwłaszcza,że moją grupę może każdy dostać. Miłej zabawy :D Szuwarku ---> a może w książeczce zdrowia masz tą grupę zapisaną? Jeśli nie, to w każdym laboratorium możesz dać się skłuć i grupę Ci zbadają. Isa ---. wiedziałam,ze Cię gdzieś już spotkałam :) Co to są 34 lata:) Mars ---> super,że się ujawniłeś;) Pisz, pisz, przyda się w tym zalewie;) kobiecości męski punkt widzenia. Pewnie,że uśmiech dużo daje w trudnych sytuacjach. Kiedyś w jakiejś książce, jedna z bohaterek mieszkająca i pracująca w Stanach mówi coś takiego: Ja już od lat tak się uśmiecham, czasem mam wrażenie,że nawet przez sen. To oczywiście jest literacka fikcja, bo to żadna autobiografia była, ale może autorka gdzieś takie zdanie usłyszała i wykorzystała w powieści. Życzę miłego popołudnia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
czesc!!! Wszystkim dziekuje za zyczenia! Widze, ze macie nowa zabawe odnosnie grupy krwi, ja mam B Rh-, ale niestety jak chcialam oddac krew to okazalo sie , ze niestety nie moge, chyba jest niezbyt dobra. Pozdrawiam wszystkich wodnikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najleprzego drogim solenizantom: Alan_pol---->gdziekolwiek jestes mam nadzieje ze dotra do ciebie moje zyczenia szczescia,pomyslnosci i powodzenia w realizowaniu planow🌼 emkakafe----->tobie moja droga rowniez zycze wszystkiego co najlepsze ,spelnienia wszystkich marzen.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik tu się mówi o grupie krwi? Kto jeszcze ma taką samą jak ja 0 Rh- ? Bardzo rzadka i dlatego oddałem jej 55 litrów.... tak!!! słownie - pięćdziesiąt pięć litrów, a od 13 lat nie oddaję już wogóle i jestem całkiem normalny ;P :D Jestem po super wieczorze \"ostatkach\" tegorocznych i warto było... nieskromnie dodam... bez kropelki alkoholu... tak też można :):):) Kigana... naliczyłem nas dwóch facetów, czyżby aż tak kiepsko było z wodnikami facetami? :D:D:D:D:D:D:D A tak gwoli ścisłości, czasem wydaje mi się, że dziewczyny wodniczki bardziej twardo stąpają po ziemi niż faceci wodniki, może to natura tak nas ukształtowała, mimo wielu podobieństw? Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę... a ja? do pracy!!!!! ot proza życia. Wszystkim solenizantkom i solenizantom z 6 lutego życzę... a tego czego byście sobie same i sami życzyli!!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniki! Sporo się tu działo... :D oczywiście ciekawego :D Gorące pozdrowienia dla 🌻 Ikaminki i 🌻 Wody - wszystkiego, co szczęściem się zwie, Wam życzę ❤️! Gofra --------> pozdrowienia dla Luki - napewno jest śliczna i inteligentna :D, w końcu to wodniczka! Niestety do organizowania wszelkiego typu imprez nie mam talentu... i nie raz miałam w związku z tym problemy... Na szczęście ochoczo pomaga mi mama :P my-self -------> witaj Wodniczko! Oczywiście, że mam sklerozę - dziś jak wróciłam ze spacerku z psem, to zapomniałam na korytarzu, że z nią jestem i sama weszłam do domu, a ona została pod drzwiami :D po chwili szukałam jej po mieszkaniu, aż usłyszałam drapanie... ale się na mnie obraziła.. :D maxi77 --------> bardzo lubię byki - świetnie się dogadujemy, gratuluję wyboru męża. I Jandę też lubię - szczególnie jak śpiewa piosenkę aktorską. Gosia8 -------->witaj i muszę Ci powiedzieć, że Twoja sunia ma piękne imię - takie samo, jak moja :P A moja grupa krwi: A Rh+ Wodnik Szuwarek ------> bardzo Cię lubię, boś Ty Wodnicko rasowo, Hej! Wiesz... chyba jestem uzależniona od przyjaciół , ale to dobre uzależnienie :P i od Was też się powoli uzależniam... ❤️ ... socha ---------> ja też nie jestem zazdrosna, a mój mąż mówi, że ta moja duma mnie tak powstrzymuje.. :D może i ma rację... jakaja ------> Witam Cię serdecznie!! :D Jesteśmy właśnie tacy, jak się opisujemy. Myślę, że wstręt do kłamstw, to też nasza wodnicza cecha. Błękity są super, ale czerwień uwielbiam... agatka -----------> skorpiony są zwyczajnie za mało inteligentne dla Nas :P nietoperko --------> mam taki sam sposób na mojego raka - zazdrośnika. I też nie lubię koloru brąz. Mars ------->długo wytrzymałeś poniżany przez swoją skorpionkę, a przecież My mamy tak wielkie poczucie godności... Podobnie, jak Ty nie narzekam nawet, gdy mam poważne problemy - zawsze wierzę, że będzie lepiej i cieszę się tym, co mam... i wyobraź sobie moich znajomych też to dziwi... Alanisssss ------> poprostu sercem patrzymy :D Kigana--------> piękne to zdanie. Ale się rozpisałam! Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za uwagę i dobranoccccc......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Przepraszam,że tak nie było mnie jakis czas i dlatego na początek najlepsze życzenia zaległe oczywiscie dla--------->Justin28----------->Inkaminki---------->wody.Radosci na codzień scześcia,optymizmu ,zadowolenia z siebie i bliskich,zdrowia i kasy a reszta sama sie ułoży. Dzisiejszym juz solenizantom :Alanowi i Emkafe tez zdrowia szcześcia ,milości i samych serdecznosci. Wybaczcie ale dzis nie mam weny,mam strasznego doła od dwóch dni stąd ta moja nieobecnośc na topiku)(i jak sie to ma mieć do niejakiego wodniczego optymizmu..?)Drugiej takiej malkontenti jak ja to daleko by szukać. Socha wiesz co...? uświadomiłaś mi ,ze tak naprawde to jestem taka sama jak Lawatory.... nic a nic sie od niej nie różnie może tylko tym ,że jest młodsza i nie musi jeszcze używać kremów przeciwzmarszczkowych. Lavatory Girl---------->najmocniej przepraszam za ten atak,ale tak to już chyba jest ,że jesli dwie za bardzo podone osoby sie spotkają to musi być ostro.Dwóch takich indywidualistów !!!I zaden nie ustąpi drugiemu myśle ,ze to właśnie z tąd sie wzieło. na razie dobranoc nie będę wprowadzac wiecej podłego nastroju, przed nami niedziela wiec miłej niedzieli wszystkim życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!! witam wodne bractwo z zaspanego(nie mylic z zasypanym)Gdanska. Mars---->gratuluje udanej imprezki!wiesz ja tez potrafie sie doskonale bawic bez odrobiny alkoholu.na jednej z takich imprez tak szalalam ze znajomi z podejrzeniem wachali zawartosc mojej szklanki i ku swojemu zdziwieniu odkryli ze to tylko napoj.alez mialam radoche!!!!hihi:D uwazam ze dobry nastroj zalezy w duzej mierze od towarzystwa ale nadewszystko trzeba go poprostu miec w sobie!i wtedy promile wcale nie sa potrzebne,no nie? ilosc oddanej przez ciebie krwi budzi duzy respekt!!!!!piekne to niewatpliwie.ja jednak naleze do grona tych ludzi ktorzy nawet przy pobieraniu krwi na badanie(sladowa ilosc:))umieraja ze strachu. honor rodziny ratuja moje dzieci bo sa dawcami.:D🖐️ Beniu---->glowa do gory!!!!!wszystko co zle kiedys mija!a potem to moze byc juz tylko lepiej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi77--->wielkie sorki. dla ciebie w dniu twojego swieta tez gorace zyczenia ibuziaki👄 troche sie zaczelam gubic kto i kiedy swietuje .....ale w koncu starosc ma swoje prawa!!!haha:D a skleroza nie boli:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia tabelka:) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 ....................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek.......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Gosia8 .......................... 8 lutego, 31 lat, Płock Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Początkujący ..................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Nie ucięło mi tabelki, to dobrze:) Mam nadzieję,że wszystkie dane się zgadzają, bo też mam czasem lekkie takie typowo wodnicze zaćmienie;) Dla naszych solenizantów: 😘Emkakafe,😘 Maxi77 i 😘Alana_Pola : zdrówka, radości, wytrwałości w realizacji swoich planów no i dużo miłości 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Co prawda, psa wpuścić do domu nei zapominam, bo nie posiadam takiego stwora:)Ale kiedyś kupowałam jogurty, włożyłam je do koszyka, zapłaciłam, tylko że w domu nie mogłam ich znależć:) I dopiero po ciężkiej pracy umysłowej, przypomniałam sobie,że ich z koszyka nie wzięłam:D Mars ---> w sumie na topiku pojawiło się pięciu panów, ale tzrech już się od jakiegoś czasu nie odzywa, a nasz dziesiejszy solenizant Alan_Pol tydzień temu wyjechał zawodowo i nie ma dostępu do netu. Tak więc zostałeś sam na placu boju;) A co do bezalkoholowych imprez - mam to samo, co Wy, zero alkoholu, a mogę się świetnie bawić:D Zresztą od jakiegoś czasu jest to naprawdę zero alkoholu, po moim \"występie\" u przyjaciółki. Pierwszy raz w życiu takie coś mi się zdarzyło i chyba ostatni:P Ale mi tego nie brakuje - alkoholu oczywiście. Czasem sobie troszkę piwka wypiję i to wszystko. Znałam dwóch panów Wodników, studiowałam z nimi i kumplowałam. To jeden był i jest dość poukładany, jak na Wodnika, ale ten drugi ... sam nie wiedział, czego chce. No może teraz już wie, dawno go nie widziałam. Benia ---> ja też wczoraj nie bardzo miałam wenę do pisania, ale dziś jest taki ładny dzień,że szkoda go spędzić na jałowym zamartwianiu się, bo to przecież nic nie daje, prawda?? Przegoń te złe myśli, zastąp je czymś miłym, wiem,ze to trudne,ale do zrealizowania. A na jednym z topików przeczytałam kiedyś takie zdanie \" Z kwaśnych cytryn zrobić słodką lemoniadę\" , czy jakoś tak. Mnie się to zdanie bardzo podoba. Miłej niedzieli Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano--->czy zauwazylas ze ciagle nie mamy nikogo z 9 lutego? co my w tym dniu zrobimy?hihi:D jakos tak glupio bez jubilata no nie?moze jakis apel wystosujemy do wodnikow z 9-tego zeby sie ujawnili co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_szuwarkowa
Ja, zreszta podobnie jak inne panie, to tez perfekcjonistka jestem. Od rzeczy najmniejszych do najwiekszych wszystko ma byc dopiete na ostatni guzik. Ostatnie wydarzenia z mojego zycia zmusily mnie do refleksji, ze to jest postrzegane jako natrectwo - nie znosze jak ktos sie spoznia, jak nie dotrzymuje obietnic, klamie z premedytacja, nie wywiazuje sie z obowiazkow....... etc. No coz... skoro wymaganie od kogos odpowiedzialnosci za swoje slowa i czyny to natrectwo to niech i tak bedzie..;) Nie moja brocha. Ja - Wodnik z 10 lutego najbardziej na swiecie cenie sobie wolnosc i prywatnosc, ktora jest dla mnie swieta!! Chamstwa tez nie znosze, no a co do ambicji - to czasami wydaje mi sie, ze nie znaja granic. Jest jeszcze cos /przynajmniej we mnie/ - wiara w to, ze marzenia sie spelniaja. To jest 100% prawda przynajmniej w moim przypadku. Wczesniej albo pozniej ale wszysto sie spelnia. Kto nie ma marzen temu nigdy sie nie spelniaja. Takze miejcie marzenia kochane WODNIKI. Jestesmy serio lubiani przez inne znaki. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku, no może lepiej ... przed południem! Zaczynam od życzeń dla Inkaminki i Wody, a także dla dzisiejszych jubilatów Alana, Emkakafe i Maxi77.... Kochani wszystkiego co sobie w życiu wymarzycie i jeszcze więcej!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Alanissss- soooory za życzenia przed czsem, ale coś mi się popierdykało, ale z drugiej strony, miłych życzeń nigdy dość!... Chyba się nie pogniewasz, że Cię postarzyłam o te kilka dni?... A co do dobrego nastroju, to chyba dzisiaj ja nie bardzo jestem w formie, w domu od prawie dwóch tygodni panuje pomur, tzn. choróbsko się panoszy... Najpierw starszy syn, potem młodszy, a przedwczoraj mnie dopadło! Tak mnie boli gardło, jak chyba jeszcze nigdy w życiu... Całe szczęście, że na naszym topie piszemy, a nie gadamy :D... Tak się zastanawiam, kiedy mojego męża rozłoży, aż się boję pomyśleć, bo nie ma nic gorszego jak chory chłop w chałupie?!... A tymczasem pozdrawiam wszystkie psy tego topu i ich właścicieli, sama nie mam teras psa ( chociaż kiedyś miałam owczarki niemieckie - Apisa i Amę...), ale nie wiem, czy któregoś pięknego dnia nie ulegnę namowom moich mężczyzn... Nie myślcie, że zapomniałam o tych którzy w domu zwierzyńca nie mają, dla Was także serdeczne życzenia w ten cudowny dzionek! A tymczasem kończę, bo chyba zejdę.... a jak nie, to się niebawem odezwę.... PS. mam krew 0 Rh+, a co do kolorów, to też przez długi czas granat i niebieski był mi BARDZO wrogi, ewidentnie kojażył mi się tylko ze szkołą... ale dziś jest już znacznie lepiej, choć preferuję brązy i zielenie, ale to pewnie wynika z rodzaju mojej karnacji. Jestem po prostu ciemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani moi mili Skladam wielkie życzenia Alanowi (którego, co prawado tymczasowo ni mo ale byndzie) oby spelnili się twe wsytkie zamiezenia i mazenio, byś caly i zdrowy wrócil do swych ukochanych hihihihi:D:D:D:D no zec jasno ze do Nadji i Nikki ale do nos tyz, zebys im duuuuuzo piniązków pzywiózl, byśta mieli mnij zmartwień a solńce świcilo dlo wos zawse i tok piknie jak u mni tero🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️ (u mni jest mroźno ale tako piknie slonko pzygzywa, ale niech juz bedzie ta mojo kochano wiosna!!!!!!!!!!!!!) Dalij jo sklodom zyconka Emkakafe i Maxi77 wsytkigo noj noj milusie me, zdrówko psede wsytkim (bo to najwoznijse dziś, bo jok tu slychoć, to naso kolezanko je chorutko i jyj dzieciaszki tyz, zdrowiej kochano, tyko pzez neta ni zarozoj :D:D:D:D:D:D) duuuuzo prezencioków, i samiutkich cieplutkich slówek (czulych tyz :D:D:D:D;););)) na co dziń od najblizsych (bo tyz wazne, a u mni koso z matko 😭, ale matko mo cinski charakter-byk, a jo ni cujo sie winno HEJ) i kochejta sie z rodzinko swoiom 👄👄👄❤️❤️❤️🌻🌻🌻 Witoj wród nos Asiu _szuwarkowa Sarkano jo tyz cie lubio bardzo HEJ buziok dlo ciebio wieeellki 👄 Jo bardzo dzinkujo za wsytkie pomoce z wasyj strony odnośni mem grupy krwi, jak to sprawdzić i gdzie wielki fenx To jo na razi ucikom, ale jesce tu wróce :D:D:D:D:D:D:D a na razi rąsia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szuwarki, jak dziś pięknie za oknem - od rana mnie radość rozpiera 🌻 🌻Alan_Pol ----------> gdziekolwiek jesteś, mam nadzieję, że poczujesz siłę Naszych wodniczych - szczerych życzeń. Oby Ci się wiodło szczęśliwie, byś zawsze był kochany, zdrowy i nie musiał rezygnować z Siebie... ❤️ 🌻Emkakafe -----> najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i miłości przyjmij z okazji Twego święta. 🌻 🌻Maxi77 --------> wszystkiego, czego zapragniesz, aby się spełniło, by słońce optymizmu codziennie Ci świeciło, życzę Ci. 🌻 Benia --------> wiem, co przeżywasz - też mi się tak zdarza... i samo mija niespodziewanie... Spróbuj przed snem, w łóżeczku mówić sobie w myślach, ale stanowczo, że jutro będzie wspaniały dzień i przyniesie Ci szczęście! Mi to pomaga - wystarczy szczerze wierzyć... nietoperz ---------> i ja obywam się bez alkoholu na imprezach - choć nie jestem przeciwniczką picia z kulturą :P Kigana ---------> jeżeli mowa o zakupach, to ja już się nawet przyzwyczaiłam do ich \"gubienia\" :D najgorsze jest to, że zapominam wziąć reszty w kasie ... na szczęście zawsze trafiam na uczciwych sprzedawców... :D lub płaci mąż... :D Asiu_szuwarkowa -------> witaj i muszę Ci powiedzieć, też mam \"napady\' perfekcjonizmu.. co wprawia w panikę moją rodzinkę (no niech mi który tu jakiś okruch zostawi! :P - nawet pies przestaje gubić sierść :D :D A wolność, to cel mojego życia ... przecież... I podobnie jak Ty mam w sobie WIARĘ, w siebie, w spełnienie marzeń... socha ---------> jestem z Tobą w tej wstrętnej chorobie.... dużo pij - tylko ciepłego i ząbki myj kilka razy dziennie - pozbywasz się wtedy tych złych bakterii, co Ci gardło zaatakowały... i szyję opatul szaliczkiem nawet w domu - moją rodzinkę tak leczę, skutecznie. A ja nie choruję jakoś... Pozdrowienia dla Twojej rodzinki i Ciebie oczywiście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff!!! ...jakoś przeżyłam do wieczora.... ,a za parę minut wraca moje słonko z pracy więc będę miała się komu pożalić, a tak przez cały dzień byłam sama z dzieciakami, więc nie było mowy o jakim kolwiek biadoleniu! Musiałam się zebrać w sobie, bo by mi \"pijawki\" na głowę wlazły...:D :D :D Sarkano - serdeczne dzięki za słowa otuchy, jest szansa, że jednak nie zejdę , w każdym razie jeszcze nie dziś... A ten patent z częstym myciem zębisków wypróbuję! Dzięki! ... i pozdrowionka równiez dla Twojej \"Familji\" !!! Wiecie co?... Zaskakuje mnie za każdym razem nasze podobieństwo, niemalże wszystko się zgadza? ROZTARGNIENIE - ja bardzo często o czymś zapominam, czegoś szukam... Mój dom ( a dokładnie centralne miejsce w kuchni, czyli nasza tablica rozkładu jazdy...) obwieszony jest w przeróżnego rodzaju karteczkach - przypominajkach... Ale czasami i to nie pomaga! Jakieś gafy to moja specjalność! Przykład z przed 4 dni... Jak wół miałam napisane: \"Zebranie o godz. 18.00\", nic tródniejszego, tylko pójść na 18.00... Ale nie, ja poszłam na 17, bo coś mi się upierdziało i kwitłam tam całe 60 minut, a pani szprzątaczka wzięła mnie za mocno nadgorliwą... To jest tylko ostatni przykład! Zostawione zakupy, brak portwela w sklepie, czy np. brak listy z zakupami, która została w domu, to normalka.... :D :D :D Dziewczyny, nie macie czym sie chwalić!? ... PS. :D Kigano, Sarkano... musimy ćwiczyć, trening czyni mistrza! :D ... ale czy my mamy ćwiczyć pamięć, czy koncentrację, czy należy zwiększyć ilość karteczek?.... I tym razem Wszystkich pozdrawiam i może do jutra! PA PA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff!!! ...jakoś przeżyłam do wieczora.... ,a za parę minut wraca moje słonko z pracy więc będę miała się komu pożalić, a tak przez cały dzień byłam sama z dzieciakami, więc nie było mowy o jakim kolwiek biadoleniu! Musiałam się zebrać w sobie, bo by mi \"pijawki\" na głowę wlazły...:D :D :D Sarkano - serdeczne dzięki za słowa otuchy, jest szansa, że jednak nie zejdę , w każdym razie jeszcze nie dziś... A ten patent z częstym myciem zębisków wypróbuję! Dzięki! ... i pozdrowionka równiez dla Twojej \"Familji\" !!! Wiecie co?... Zaskakuje mnie za każdym razem nasze podobieństwo, niemalże wszystko się zgadza? ROZTARGNIENIE - ja bardzo często o czymś zapominam, czegoś szukam... Mój dom ( a dokładnie centralne miejsce w kuchni, czyli nasza tablica rozkładu jazdy...) obwieszony jest w przeróżnego rodzaju karteczkach - przypominajkach... Ale czasami i to nie pomaga! Jakieś gafy to moja specjalność! Przykład z przed 4 dni... Jak wół miałam napisane: \"Zebranie o godz. 18.00\", nic tródniejszego, tylko pójść na 18.00... Ale nie, ja poszłam na 17, bo coś mi się upierdziało i kwitłam tam całe 60 minut, a pani szprzątaczka wzięła mnie za mocno nadgorliwą... To jest tylko ostatni przykład! Zostawione zakupy, brak portwela w sklepie, czy np. brak listy z zakupami, która została w domu, to normalka.... :D :D :D Dziewczyny, nie macie czym sie chwalić!? ... PS. :D Kigano, Sarkano... musimy ćwiczyć, trening czyni mistrza! :D ... ale czy my mamy ćwiczyć pamięć, czy koncentrację, czy należy zwiększyć ilość karteczek?.... I tym razem Wszystkich pozdrawiam i może do jutra! PA PA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora, ale zdaze dzisiejszym jubilatom zlozyc zyczenia 🌻 wszystkiego najlepszego kigana ja wiedzialam ze Cie tam spotkalam:) ale nie chcialam tak wprost, bo w koncu dawno Cie tam nie bylo;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×