Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

na onecie, pokoj \"szuwary\". machnij sobie staly login, bo Benia bedzie zla, aona to potrafi czleka z blotem zmieszac :D cicho Benia! Ja tylko chcialem ta pania nastraszyc :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropek...szuwarki są na tlenie:) na szuwary niestety teraz nie mogę wejść bo nie mogę otworzyć czatu...nie mam javy i nie chce jej sciągać. będę tam wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie troszkę pokropiło i to wszystko :( i dalej susza, że coś strasznego. Dziś znowu załapałam się na obiad u Postrzeleńca :) Socha ---> widocznie rozpuściłas towarzystwo i Twojego slubnego i dlatego do kuchni się nie rwie. Może dasz mu się kiedyś wykazać ?? :) Koliberku ---> opis latorosli robi wrażenie :) A to, że jeździ po oazach itp. imprezach to nic .... Ja też jeździłam w tym wieku i jakoś zycie zakonne mnie nie pociągnęło. A bywało, ze w ciągu wakacji zaliczałam oazę - jakies 2 tygodnie, a potem pielgrzymkę pieszą do Częstochowy - jakieś 10 dni. Spotkan na Lednicy jeszcze nie było, jedynie czuwania nocne w Poznaniu u dominikanów zresztą, które też zaliczałam i ja , i wielu moich znajomych. I z całej takiej grupy klikunastoosobowej tylko jeden kolega jest księdzem. Szuwarku ---> na onet musisz wejść ze stałym nickiem, z tyldą jest to niemożliwe. Ever ---> od razu wiedziałam, ze ten gościu to jakiś burak :P Mam nadzieję, że długo z nim nie dyskutowałas ??? Alan ---> fajnie, ze zaczyna Wam się układać :) Oby tak dalej i jeszcze lepiej :D To narazie, trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizes, to ile wyscie tych bagienek naprodukowaly? :D na tlenie czaty? tyle czasu sie znamy, a wy nadal macie przede mna tajemnice. wodnik szuwarek, nie ma maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie bulwersowac, ale istnieje mozliwosc, ze pomylilas adresy mailowe i maile wprawdzie dochodza, ale do pana joeee (bez kropki na koncu), a nie do mnie. nic nie ma. piszesz na joeee_kropek@tlen.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Ale ściemniacie z tymi szuwarami!:P nie ma nikogo ani na szuwarach ani na szuwarkach! co osobiście sprawdziłam będąc tu i tu:D:D:D:P,z szuwarek na tlenie już się ulotniłam...natomiast na onecie tkwię nadal:D--dołączajcie kto żyw!:D:D:D bo tak trochę dziwnie samej dyżur mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku! nie macie pojecia normalnie co sie stalo! wreszcie dotarlam na szuwary!!! no i oczywiscie musialam to do publicznej wiadomosci podac bo takie to dla mnie osiagniecie!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joeee kropku...skoro taki jestes uczciwy i kulturalny za jakiego sie podajesz, skoro przyznajesz ze sie podemnie podszywales na poczatku, to tymbardziej powinienes zmienic nicka...jak widze zreszta Twoj mail myli sie ludziom z moim...i cale szczescie ze nie na odwrot...narobiles mi dzisiaj troche niepotrzebnych nerwowych sytuacji. Wiec jeszcze raz...na spokojnie Cie prosze - zmien nicka....a potem wrocimy do dyskusji....zartownisiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evergeen
Hej hej !!! :D Oooo... widzę, że moja siostrunia sobie zaszalała... Wybaczamy - bo to z czystej radości :) Ehhh pamiętakm jak ja sie cieszyłam... gdy miałam swój pierwszy raz.. na szuwarach... A ja dzisiaj ciągle w biegu... Na zakupach byłam, ale nic sobie nie kupiłam niestety :P Mimo to, gdy wpakowałyśmy z mamą cały towar do samochodu, to zrobił sie taki ścisk, że rodzicielka ledwie się zmieściła ;) Już jej miałam zaproponować żeby PKSem wróciła, ale jakoś wlazła... ;) Koliberku! Ale ten Twój "gamoń" przystojny :) Aż miło popatrzeć. I do tego taki zdolny... Udał Ci sie - tylko pogratulować takiego syna! I kiciek na zdjęciu też śliczny :) zielonooki... Alan - super że tak Wam się wszystko układa :) Czekam na fotki chrzcin... A u mnie całkiem ciepło, ale pochmurno... i grzmi! :( Ale bez obaw - mam kocyk w pogotowiu ;) j akby co, to będzie gdzie się schować :D Hej Gosiu! Miło, że wpadłaś! :) Kiganko - Ten facio na czacie jakiś dziwny był... ciągle po angielsku mi nadawał... ale w takim tempie że usypiałam nad klawiaturą.. (pewnie w słowniku słówek szukał) ... przycisnęłam go mocniej i okazało się że to koziorożec!... ma 35 lat i zaburzenia emocjonalne... Bulwersował się strasznie, że wszystkie się zmyłyście tak szybko.. a jak mu napisałam, że też zaraz mykam - to uciekł bez pozegnania 😠 Faceci... Szuwarku - siostruniu moja kochana! :) Po co żeś wysłała Kropkowi swoje fotki??? Teraz jak nic sie we mnie odkocha :O i całość swoich uczuć przeleje na Ciebie! ;) Nie wiem... naprawde nie wiem jak ja sie z tego pozbieram... joeee - ja tam nie mam problemu żeby Was odróżnić z Kropkiem.. Uszy do góry - dobrze jest - wszystko gra - zabawa trwa :D Isa , Habcia, Gofra - pozdrawiam! :) Kropek... czy Ci dam? To zależy ;) ale na koniec świata możesz mnie zabrać już teraz... Będę baaardzo wdzięczna :) Planowałam wysłać fotkę, może dwie..... ....ale teraz jak już Szuwarka widziałeś.. ... to po ptokach :P przy niej nie mam szans :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej!...przepraszam bardzo! Nieprawdę Wam napisałam :( Kupiłam sobie dzisiaj coś! wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego lizaczka o smaku truskawkowym :) i właśnie z wielką gracją go konsumuję w sposób powszechnie znany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszy sa w gorze:) tylko strasznie zmarzly juz :/ Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joeee :) no i prawidłowo! Byłam na szuwarach właśnie... i ... buuuu... spóźniłam się dosłownie o pare sekund! :( Jeszcze zdążyłam zobaczyć jak Habcia, Benia i Szuwarek mówią sobie \"pa pa\" :D ale mnie nie zauważyły... ja Wam mówie dziewczyny... i radzę to zapamiętać na przyszłość: inwestując w okularki dobrej marki - nic nie tracimy a ever widzimy! :D No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka, ja zadnej fotki do tej pory nie dostalem. Ladujecie mnie dziewuchy. A newet gdybym dostal, to spojrz co joeee na temat fotki napisal: \"jak widze zreszta Twoj mail myli sie ludziom z moim.(...) narobiles mi dzisiaj troche niepotrzebnych nerwowych sytuacji.\" Dzizes, co ta Efffka (wodnik szuwarek) za fotke mu wyslala, ze on az tak sie zdenerwowal! Prosilem, zeby bez aktow bylo! :D :D :D :D :D :D :D Joeee, nie badz monotonny. Gdybys tak nie nalegal, to dawno bym zmienil login, a ze lubie gdy ktos na mnie presje wywiera- stanowczo odmawiam. Przynajmniej narazie. Przybliz prosze co Cie az tak irytujacego spotkalo z powodu mojej tu obecnosci? Na forum udzielam sie w zaledwie paru watkach. No chyba ze przyjaznisz sie z panna Iwosia. W takim razie wybacz, ale po lekturze mojej z nia dyskusji powinienes zmienic frontny, o ile posiadasz kszte zdrowego rozsadlku. Powtarzam: na forum jest jeszcze login joeeee, z ktorym nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek - nie dogadamy sie. Koniec tematu. Jo miala racje....malo kameralnie maja wodniki na caffe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja :) mokro, zimno...czy to aby na pewno środek lata jest? JA CHCĘ SŁOŃCA!!!!!!!! Gofra słonko..... szuwarki są otwarte jak sklep spożywczy ;) dp 16 :D:D chociaz teraz własnie siedzę na szuwarkach i czekam jak diabeł na zbłąkaną duszyczkę ;) ever noszę okularki tej firmy co pan jest samolubny i drugą parę kupuje dla siebie :D:D i jak na razie efektów nie widać, zwłaszcza ostatniego...choinka...slepnę coraz bardziej [cool} ;);):D:D zaczynam sie zastanawiać czy jeszcze trochę a ja nie zacznę pisać w dwóch osobach ;) ponoć ostatnio to modne.... i nie mówię tylko o naszym kafeeee :classic_cool: isa będzie wiedziała o co chodzi :D:D idę poszuwarzyć trochę bo się odzwyczję od ludzi wogóle ;) może ktoś z Was zajrzy do mnie na szuwary lub szuwarki? rozdwoje sie dzisiaj a co!!:D:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie!:D :D :D... ...nareszcie nie ja nabroiłam!:P wodniczku-szuwarku -masz szczęście, że Cię tym razem dziewczyny oszczędziły:D... Pocieszę Cię, że mnie się to kiedyś nałogowo zdarzało ( ...no i nie obiecuję, że mi się to więcej nie przydarzy...:P), więc nos do góry! koliberku - wielkie dzięki za zdjecia! Dotarły dzisiaj w komplecie. ...tylko się zastanawiam, że te pytania o ładne potomstwo to chyba powinno trafić bardziej do Ciebie !? ...bo w Twoim przypadku, chociaż widać efekt końcowy!:D :D :D A u mnie?... Na prawdę wielkie gratulacje! Nie dość,że przystojny, to do tego inteligentny... Mam nadzieję, ze taka partia się nie zmarnuje?...:D :D :D Kiganko - może i masz trochę racji?... ale w zasadzie już na początku wspólnie stwierdziliśmy, że Paweł kuchnię omija z daleka! Były w prawdzie jakieś \"próby\", ale kończyło się to przeważnie generalnym sprzataniem... Co nie było warte świeczki! A ta moja zazdrość, to takie marzenia ściętej głowy... paula - a ja ciągle czekam na tą sławną różową sukienkę!...:D :D :D, a może to miało być w końcu od Isy?.... Już sama nie wiem?!... A HA! No i o co tu chodzi z tymi kropkami i bez?.... joeee, joeee. ...pogubiłam się !!! KTO JEST KTO?... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha!... Gofra - napisz jak tam córa po koncercie? Pewnie z wrażenia nie mogła spać?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka
evergreen=> nie będę się wcinać jednak w rozmowy bo nawet nie nadążam czytać :) szybko cos dopisujecie :) i nie spamiętam tylu informacji o Was ;) Ja jestem lutowa, dokładnie 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że wszyscy poszli spać ;) joeee - może nie kameralnie, ale za to jak wesoło tu mamy :) Jeśli świetnie się czujesz, nie przejmuj się. Przejdzie Ci (Murphy) -> Każda rzecz pogorszy się zanim się polepszy (I Prawo Ehrmana) -> Nie polepszy się (II Prawo Ehrmana) Kiedy w końcu zobaczysz światełko w tunelu, na pewno będzie to pociąg nadjeżdżający z przeciwka (II prawo Sodda) Jeśli masz wątpliwości, to tak już zostanie. (Zasada Merhina) Uśmiechnij się! :D 🖐️ jutro będzie gorzej (Znowu Murphy) Hej Habcia, Socha :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka
A skąd jesteście? Ja akurat z Krakowa. I szczerze Wam powiem że wśród moich znajomych to wogóle Wodników nie ma :/ Ja taki rodzynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka! :D Uwieeelbiam Kraków! z Krakowa chyba tu nikogo nie ma... Witam serdecznie raz jeszcze :) Pisz, pisz, pisz..... Wspominałam, że uwieeeelbiam Kraków? Nie?! :D Uwieeelbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko! Nie mogę otworzyć większości załączników :( To wszystko przez żołnierza 😡 i jego upodobania do formatowania!..... Pousuwał mi wszystkie programy .... Ale co tam! nie jestem wcale zdenerwowana ... ...idzie miłość.... idzie miłość.... (najważniejsze jest pozytywne nastawienie) ... idzie miłość... miłość kap kap pada jak deszcz.... ... iiiiii fruuuuuu..... wspominałam, że uwielbiam Fisza? Nie?! :D no to wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety... dlaczego mnie tak konkretnie w konia robicie? ani jednej fotki nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek! No coś Ty!!!!??? :( Ja się dziwiłam, dlaczego jeszcze Cię tu nie ma i nie wpadasz w dziki zachwyt nad prezentem ode mnie.... a Ty mi z takim tekstem wyskakujesz?! Nie ze mmną takie numery Kropek! ani żadne inne ;) Weź no sobie sprawdź lepiej ten adresik co go nam podałeś... Taką Ci piękną mordulę wysłałam, a Ty co? I nie gadaj, że nic nie dostałeś jak dostałeś! No! :P Taki mały Kropek, a takie wielkie z nim problemy.... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×