Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Dzien dobry :D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ Paula -------->aleś mnie rozbroiła tymi komarami a raczej walką z nimi :D:D:D:D:D Doskonała lektura:D:D:D:D:D Habanerka------------>gdzie Ty wyczytałas ,ze para z żelazka dobrze działa na cere..??????? Gdyby tak byłoto myslę ,ze nie płacili by mi szkodliwego:o:o:o a jednak płaca wiec nie byłabym taka pewna zbawiennej mocy owej pary :o:o:o:o joeee----------->czy Ty tez bedziesz na spotkaniu w Krakowie:D:D:D?????????????????? Bo skoro nie było nam dane spotkać sie w Pszczynie to kto wie;););) Moze kraków byłby lepszy ale ja jeszcze nie wiem czy pojadę:(:(:(:( Kochaniency bardzo bym chciała ale chcieć nie zawsze znaczy móc:(:(:( Niestety mój budżet jest bardzo ograniczony a jeszcze w tym tygodniu muszę być we Wrocławiu. Tak swoja drogą to nie za poźno chcecie jechać do tego Krakowa????? Bo żeby jechac tylko na piwo ,zreszta sama nie wiem............:o:o:o Na razie pa🖐️🖐️🖐️🖐️😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja tez za chwilkę na zebranko do szkoły uciekam, mój uczeń się pilnie uczy, nie narzekam choć dowiem sie ile ubędzie z portfela :-(, w mężu znajdę pocieszyciela, odpowie mi szybko na moje pytanie, zapłacisz - obce ci będzie śniadanie.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kvieteq ---> witam :) Nie wiem, czy dobrze napisałam twój nick, ale mam nadzieję, że mi wybaczysz :) Gofra ---> chciałabym, zeby rodzice u mnie na zebraniu stwierdzili tak, jak Ty, że jak trzeba to trzeba ..... Cóz, pomarzyc dobra rzecz :D Gosia ----> powodzenia w meblowaniu pokoju :) Benia ---> może szefostwo ma nieaktualne dane, jesli chodzi o wpływ pary od żelazka na cerę i dlatego płaci Ci szkodliwe ?? Ale chyba nie bedziesz ich z błędu wyprowadzać, co?? ;) Paula ---> no, no, jestem pod wrażeniem. Jesteś wielka w unicestwianiu komarów :D U mnie też ich za dużo nie ma, chociaż wczoraj jednego na ścianie namierzyłam no i tez rozwaliłam. Koliberku ---> nie sprawdzalam jeszcze poczty na tlenie dziś, wczoraj też nie, bo zbyt wolno mi net chodzi. Ale dziś sprawdzę :) U mnie w szkole coś przebąkują o odrabianiu w sobotę 24-go poniedziałku 30. października. Studiami sie już nie wykręcę .... ale zobaczymy, pewnie w przyszłym tygodniu sie wyjaśni co i jak. U nas wszystko jest decydowane w ostatniej chwili. Kurcze .... :P Trzymajcie się, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, Kigana....... mój nick jest taki \"przekrętny\", że sam wykręca takie numery :-) Z zebranka wróciłam, co \"trza\" było zapłaciłam........na śniadanko jeszcze zostało......i na jakaś fajna kieckę może....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kiganka- możesz nie sprawdzać poczty, bo mi wróciła z adnotacją, że błąd. Nie wiem dlaczego, czy ja mam dobry Twój adres? Mam nadzieję, że jednak nie będziecie odrabiać akurat wtedy, ale różnie to bywa. Benia-cholero ! a p co Ty do tego Wrocka pędzisz co? Czyżby Cię jakiś Wrocławianin zbałamucił? :P kviateq-chciałabym, żęby i mniepo zebraniu w szkole jeszcze na ciucha starczyło :) Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-- mnie to najbardziej zastanawia jedno, rok szkolny jest wydłużony do granic możliwości i skąd jeszcze te odróbki, bo wg mnie to właśnie wydłużenie roku szkolnego miało wyeliminować ewentualne zajęcia w soboty, bo przecież to nie są normalne zajęcia, przy tak okrojonej frekwencji uczniów, ale przecież--wszystko u nas dla dobra uczniów-- zobaczymy jak oni za taką dobroć nam się odwdzięczą zajmując decyzyjne stanowiska, miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń dobry :) Cieszę się, że moja bitwa się wam podobała. Jeszcze kilka lat temu to byłoby to wspaniałe wypracowanie, a wczoraj nie miałam humoru, nawet ociupinki i tak wyszło delikatnie ;) Wczoraj po południu kupiłam sobie rajda do kontaktu i wieczorkiem go podłączyłam wynik tej nocy to 0 komarów nawet najmniejszych :) Ale i tak się nie wyspałam, bo mamie przy plackach pomagałam, a to wszystko przez to, że jej się urodzin zachciało :P A dzisiaj wielkie sprzątanie :( A w ogóle to jestem sama w sekretariacie dziś, bo dziewczyny skończyły już pracę :( i mam trochę roboty, no i jeszcze ten nieszczęsny marketing :( Jakoś chyba przeżyję. Zapomniałam się pochwalić. W piątek idę na festiwal filmowy w Gdyni, kolega pracował przy jednym z nich i nas zaprasza :) Nie pytajcie się o tytuł, bo go nie znam, on zresztą też :D Lecę popracować na tlenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!🖐️ Noo dzięki Beni usłyszałam to o czym prasa sie tak rozpisywała..a mianowicie to sławetne nagranie Mandaryny:D...noo na moje ucho to rzeczywiście dość kiepskawo jej to wyszło:P i tym bardziej jestem pod wrazeniem techniki co to można w studiu zdziałać:)!! Kikana,wiem o czym mówisz z tą zbiórką pieniędzy podczas zebrań,bo gdy chodziłam na zebrania ,gdy starsza była młodsza:D:D:D to tylko współczuć tym wychowawcom!naprawdę... Chociaż wczoraj też śmiesznie na tym zebraniu było! zawsze się trafią jacyś tacy "kołowaci"rodzice...:):) żeby było jaśniej opiszę mały przykład:) Wychowawczyni zaproponowała wyjazd dzieci na tzw zieloną szkołę,podała 3 terminy tj: październik,listopad i grudzień.Swoją akceptację mieliśmy ,my rodzice zapisać na stworzonej "na gorąco" liście kto jest za:) Lista krążyła między ławkami,gdy do mnie dotarła ze zdziwieniem zobaczyłam ,że lista jest podzielona na pół..i w tej drugiej części ktoś napisał- w sezonie wiosennym!:D i kilka osób swoje podpisy złożyło pod tym wiosennym...:D Jaki sezon wiosenny???:D wolne terminy tylko te co podała wych.a ciężko nazwać X,XI,XII wiosną:D:D:D-ojjj ludziska czasem humor poprawiają:P:D:D:D Benia---> super wiedzieć,że planujesz wyjazd do Wrocławia,bo i ja będę we Wrocławiu niebawem!!!:D,więc można się zsynchronizować jakoś! obgadamy to na GG:D:D:D A teraz juz pozdrawiam calutki stawik i mykam do pracy:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strazak Joe postara sie byc w Krakowie...ale ma straaaasznie daleko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Joe, ja w porównaniu z tobą to mam rzut beretem do Krakowa :P Ludzie!! jak mi się nic nie chce ;( A jeszcze moja zmora (marketing) mnie męczy ;( Ale jeszcze tydzien i poszaleje sobie :D Dziewczyny szykujcie się, bo młodzież musi się wyszaleć ;) Pochowajcie ostre przedmioty i wszystko, czego dzieci poniżej trzeciego roku tknąć nie mogą!! No i jak zwykle spóźnione, ale szczere powitanie naszego kwiatka :P 🌻🌻🌻 (po prostu mi z głowy wyleciałaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Koliberku ---> chyba masz dobry adres, nie wiem co się dzieje :( Lutek ---> w sumie jest tylko jeden dzień do odrobienia, ale przy tak długim roku szkolnym nie powinno być ich wcale. Brak słow na to wszystko. Gofra ----> jestem dopiero przed zebraniem, zobaczymy co moi powiedzą w kwestii pieniężnej .... Coś mi nie idzie dziś to pisanie, narazie sie żegnam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może byc!!!??? otwieram stronę??:D:D:Dco z Wami?;) U mnie normalnie jesień!:( pada..i ziąb..brr Pozdrawiam ciepło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus kochani :) Hej Yvetta :) Napisz coś więcej o sobie :) U mnie deszczowo :D w kooooooońcu!!! Juz miałam dość tej potwornej suszy.... Kończę kawke i zmykam sie edukować dalej.... Gofra - pięknie żeś nam stronke rozpoczęła tym smutasem :D A gdzie są wszyscy? :> jeszcze śpicie? Ohhhh... zdenerwowałam sie przed chwilką! 😠 Bateria od pilota sie wyczerpała i musiałam przejść przez caaaały pokój żeby wyłączyć telewizornie! Wyobrażacie sobie?! :P:D No to uciekam... p.m. zbytnio mnie absorbuje - nie moge sie skupić n a pisaniu... ;) Aha! :D:D:D naprawiło sie to co popsułam w poniedziałek... Wyszło na to ze ja za delikatna jestem ;) ehhh... mykam - buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra! :D ale żeś mnie ubiegła :D no ładnie... u mnie też śliczna jesień za oknem ;) Aż chce sie człowiekowi w książkach siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Dziewczyny i chłopaki z naszej piknej Paki! Taaaa,i kto wymyslił tą jesień?!!?Z szeregu wystap!!!!Oszalały jakis!!Zimno ciemno do domu daleko...Deszczemi tu jakies brr brr...Tylko kocyk bujany fotelik i książka w ręke i mnie nie ma nie ma!!! Dzisiaj moj 5 dzien diety-a nie wiem czemu mam wrazenie ze 55 ;-))) Przedwczoraj wazyłam 59,5 kg-zapamietajcie to dokładnie bo jak 24 wrzesnia zrobie wpisa to moze byc porażajaca roznica ;-))) Do krakowa nie pojade-prawda jest okrutna.I no coments bo mi łzy w gardle staneły ;-))) i broda mi drży jakby z imprezy techno wrociwszy... Kigana-ni drgnie.Ale moze zaraz sie puści...do biegu...Dobrze ze u Ciebie szafa gra 🌻 Taka mi sie wydajexsz nieustannie szczesliwa-czy to aby nie za wiele a?!!?!?!? No i to by było na tyle.Zabieram sie do roboty..(hahahahhhaha) Aha-zapomniałabym 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 PAULISKO THIS IS FOR CIEBIE!!!! No!! Zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko 3-------> co za dietę umyśliłas?? dawaj ją tu! może i ja przez tydzień zrzucę to na co pracowałam w zespół z Kinder-bueno przez okrągły rok??;):P:D:D nooo i8 coby bez wyrzeczeń wielkich było!!:D:D:D znasz takową dietę?? to się dziel!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yveta witaj miło🌻 Coś Ty nietypowa jesteś!!!:D lubieć zimno?? hm...nooo jesień ...zgoda! jak piękna złota! ale takie coś co za oknem dziś..??,ale i tak masz fajnie...,bo przewaga u nas i tak właśnie takich dni,więc większą część roku żyjesz!!! a my co..?hm..nieżywe??hm... .................................................................................. po głębszym zastanowieniu:D:D:D dochodzę,że nie pasuje mi miano-\"Żywy trup\" i postanawiam żyć bez względu na pogodę!Ona i tak zawsze ..jakaś jest,i będę żyć! Tylko co zrobić jak nawet parasola u mnie brak?:D:D:D a tu mi się wyjazd na jutro kroi...albo kupię...albo moknę!-jutro Wam zdam relację,ale po cichu wierzę,że rozbłyśnie słońce!-puki co idę się ogrzać! A jedyny sposób poprawiający mi nastrój to wanna!:D:D:D-więc myk! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem bardzo wczesnym :P Gofra dietę to ona strzeliła straszną, kopenhaską podobno, ale dzisiaj ma kurczaka i rybę. Po prostu full wypas ;) Kolega z kolei stwierdził że propolis jest dobry na odchudzanie, żuł przez miesiąc przez około 30 minut dziennie :) i podobno schudł dużo. Jo no dziękuję bałdzo :D a to dla ciebie 🌻 jeden, bo nie pada i w ogrodzie krucho z nimi. Witam nową wodniczkę Yvette, napisz więcej i częściej ;) Dziś jadę do gdańska i na festiwalu może będę filma obglądać ;)a jutro egzamin :/ z mojego ulubionego przedmiotu :/ lecem siem dotlenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra-->dieta trwa 13 dni ,wrzuc w google dieta kopenhaska to Ci wyskoczy co zacz!Nie jest taka zła pierwsze 3 dni sa porazka,ale potem jest git!I widac efekty!! A co dopiero jak nadejdzie 24 wrzesnia... ;-))) Najgorsza bedzie niedziela-kubek kawy i kawałek grillowanego miesa i niccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc Rycz Mała rycz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo a jak duży ten kawałek mięsa ma być, bo ja to bym wtedy karkówki nie kroiła :D tylko całą rzuciła na ruszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kopenhaska! znam...:(:(:(,przerabiałam kiedyś i tydzień wytrwałam!:P ,fakt zeszło ok 4kg,ale...nie umiałam utrzymać,to dieta regulująca przemianę a ja nie mam problemu z przemianą tylko dziką chęcią na słodycze:D:D:D chrom niczego mi nie wstrzymuje(apetytu),ale wiem ,że gdy się zawezmę to pójdzie! ino narazie mam problem z ..mobilizacją by chciało się chcieć:D Za Ciebie natomiast kciuki trzymam i na pocieszenie dodam iż wszystkie osobniki,które tą dietę przeprowadzały a był to personel całego zaprzyjaźnionego oddziału szpitalnego(więc sporo ludków!) schudły każda co do osobnika! średnio 7kg w te 13 dni-więc się nie poddawaj!!! A propolis...?nie znam..?//myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wodniczki i Wodniki jeśli jakieś tu są 🌻 jak pisałam przemeblowałam pokój a dziś idę kupić farbę i będę jutro malować :D w każdym razie mam taką nadzieję :D 🌻 w przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się do wróżki-czarownicy na tarota :D 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że zamieściłam nowe zdjęcia mojej psinki :D www.kaja20.pupile.com 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, Dieta, wiem coś o tym..........stosowałam dietę, ale taką własną przez siebie zadaną: brałam chrom, oduczyłąm sie jest słodyczy (a przez nie właśnie tyję).....i zaczęłam ćwiczyć. Nie to żebym chodziła na jakieś aerobiki itd. wpadłam na pomysł, że ułoże sobie swój zestaw ćwiczeń i pomogło. Trwało długo, bo ok. 3 miesiące, ale efekt utrzymał się ok roku. Te nawyki które podczas diety stosowałm,pozostały do dzisiaj czyli np. jadłam mięso tylko gotowane, a jeśli zdarzyło mi sie zjeść pieczone to tylko bez skóry, kolację jadłam wcześniej (dawniej to było i ok. 22 wieczorem), piłam dużo wody i soków z marchwią, jakieś 2 godziny po kolacji codziennie popijałam sobie filiżanke zielonej herbatki (bez cukru)....a i nie używałam cukru tylko miód. Ja nie mam przekonania do diet, podczas których chudnie sie bardzo szybko, bo i szybko można później ciałka nabrać (tzw. efekt jojo). A najlepszym sposobem na to aby ciałko nie zwisało są ćwiczenia, niekoniecznie traci się na wadze, ale tłuszczyk szybko zamienia się w mięśnie i skóra jest bardziej sprężysta....tylko niestety trzeba tu konsekwencji, a wiadomo, że różnie z nia bywa. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×