Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Socha ---> zdrówka, wytrwałości w wychowywaniu Twoich pijawek;) i pociechy z Twoich domowych facetów 😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gioia ............................. 16 lutego :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję jeszcze raz za życzenia :) Jo ---> no tak, świat płacze ( przynajmniej u mnie deszcz pada od samego rana), Ty płaczesz, ja płaczę ..... To taka odmiana czasownika dla obcokrajowców. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i źle doczytałam :/ Setunia nie jest 13 luty ona tylko się podszywa pod tą datę :> nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gosia mam nadzieję, ze tu dziś zajrzysz. Serdeczne życzenia urodzinowe - obyś w okól siebie znajdowałą zawsze życzliwych ludzi. Spełnienia najskrytszych marzeń. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 8 Piękny jest dzień mimo że pada dla Ciebie gorące życzenia Sto lat!!!! sto lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻Gosia 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Tobie zycze zeby dostep do kompa na stale Ci oddali a wtedy bardziej skomplikowane zyczenia zloze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Witajcie! Wszystkim jubilatom skladam najleprze zyczenia,aby w zdrowiu i radosci dlugo sie zylo. Ciagle mam zajety komp, bo moj skorpion go okupuje, albo mnie cenzuruje. Wchodze tu jak jestem sama. A wogole od killku dni mam podly nastroj, to ten cholerny brak pracy mnie dobija. Dosc mam siedzenia w domu jak ta kura,a skorpion wiecznie nie zadowolony. Wyciagna z szafy bluzke o wygnieciona! "no tak ty nie masz czsu" mowie- wez inna sa uprasowane - Nie ja chce wlasnie ta- I jak tu dogodzic? Ach szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Spadam. Spotkam sie z wami wieczorkiem, Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
A jestem z Warszawy i czterdziestke (66)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zrobiłam do siostrzenicy e-mail napiśałam do rajch utam studjujenawet tam wyszła za mąz . Moj e dziecię -młodsze dzisiaj dostalo 2 w szkole jest wsciekły. Jutro muszę iść do dentysty złamany zab,wczoraj to się stało. strasznie sie boję mam fobię dentysts sadysta. starszy syn zaliczone egzaminy . kierunek geografia -Wroclaw trzymajcie kciuki DENTYSTA SADYSTA pa pa miłego wieczoru ipopołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla sochy i alana bukiet kwiatów i osiągnięcia zamierzonych celów!!! 🌻🌻🌻 u mnie nastrój już lutowy czyli okres największych zmian, decyzji - nie mam pojęcia jak ja spokojnie obok tego wszystkiego przejdę, mam nadzieje ze to tylko ja mam takie doły, pozdrawiam wszystkie wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Gosi, od Lutka wszystkiego najlepszego, wymarzonego i 100larz 100larz 100larz 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam wszystkich, mam spadam ps 18 pod ? :( ale się postaram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
SIEDEMNASTKA LUTOWA Nie tylko ty masz takie doly.Pozdrawiam. Nie poddawaj sie zlej pogodzie nidlugo bedzie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ---> wszystkiego naj, naj ...., zdrówka, optymizmu, kompa na stałe 😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gioia .............................16 lutego, 39 lat, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool: Tak patrzę i oczom nie wierzę. Isa i Gioia - Wy nie jesteście jedną osobą ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> odnośnie tematu dentysta też niezłe schizy miałam. A wszystko przez tzw. fachowców z mojego miasta :P Dopiero jak już sytuacja wyglądała bardzo nieciekawie, znalazłam sobie w Poznaniu panią dentystkę i jest ok. Ale miała uczciwe znieczulenie i przez to ja spokojnie siedziałam i bez stresu poddawałam się jej zabiegom, mającym na celu przywrócenie ładu w mojej jamie ustnej. Siedemnastka ---> a nie ma tak dobrze kochana, nie tylko Ty masz doła, oj nieeee :( U nas jest potworna chlapa, jutro mam znowu radę w szkole :( a w ferie ten nasz oszołom też jakąś radę chce zwołać 😡 Ale z tej feryjnej to ja się wywinę, nie będę jak głupia latać do szkoły w te i wew te. Konczę i narazie, trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joool
Nie jestesmy ta sama osoba, ale jak widac jestesmy z W-wy no i obie z 16.o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
mala wpadka joool to ja SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moi mili! Gosia 8 --🌻 wszystkiego najlepszego..sto lat , sto lat...{kwiat] gioia--- Siedemnasteczka--- pomyślcie sobie własnie o wiośnie... śpiew ptaszków... zielone listeczki... soczysta trawka.... pachnący bez.. mmmmmmm jak ja ubóstwiam zapach bzu... Ja chce wiosny!!!! Tez dziś jestem zła bo jeden palant mnie wkurzył...ale leje na to jak to ktos tu niedawno powiedział.. . gioia-- a męża też mam skorupiaka (rak)...jest czasem bardziej upierdliwy niż moje bliźniaki dwa razy wzięte, jest takim bałaganiarzem że głowa boli, a spóźniac się potrafi po kilka godzin... no ale reasumując wszystkie plusy i minusy mam szczęście że go mam:):):) Głowa do góry dziewczyny!! Pamiętajcie... 🌻THE BEST IS YET TO COME!!!🌻 BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obie walczycie ze Skorpionami .... Zrób się na czarno, będize Ci ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana czyzbys mnie posadzala o rozdwojenie jazni:);) gioia swoja droga witaj ziomalko:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> jasne hihihi ;) Żartuję oczywiście. Ale niesamowicie się złożyło z Wami, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingana-- Ty sie nie nabijaj:p ptaszki mi w głowie co mam na to poradzić:P te ćwierkające ofkors:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Jak fajnie ze jestes szczesliwaze swoim raczkiem SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gioia--- na razie jest dobrze... i mam nadzieje że tak zostanie..zaczęłam swoje życie na opak na własne życzenie ale w końcu musi się kiedyś poukładać no nie?..:) Bo jak sie nie poukłada to się rozwali innej możliwości nie ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Witaj isa mnie tez jest milo a tak na marginesie jak mozna zapytac z jakiej dzielnicy, bo ja z mokotowa-dolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ---> ja się nie nabijam, naprawdę. Przy takiej pogodzie jak u nas dzisiaj, trudno mi wierzyc, że kiedyś będzie pieknie, zielono, przylecą do nas różne ptaszki kolorowe i zaczną gniazda na orzechu budować. Treaz też, co prawda jest pełno tych stworów, bo mamy karmnik i słoninki wywieszone, ale wiosną jest jeszcze piękniej. A ptasia grypa niech spada na bambus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby kigana znala wawe to pewnie podejrzenia by nie ustaly:D Ursynow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×