Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no nie..............😭 wiosny poszliscie szukac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów piszę z kompa
w pracy, więc bez nicka narazie ;) U mnie rozpierducha sięgnęła szczytow, nie mogę jakoś dojść do siebie. Ale nie będę narazie pisać szczegółów. Idźcie szukać tej wiosny, może rozgrzeje się i będzie lepiej. Chociaż na dzień dzisiejszy w to wątpię. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukradłam szefowej na kfilkę neta:D:D ściskam Was mocno nawet tylko tego ludka który czyta co sie tu dzieje:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam ze wyplakalam sie w maila Habie:D i mi zlosc przeszla:D ona teraz mnie uzna za skonczona idiotke:D albo za nieskonczona bo moze jeszcze cos \"fajnego\" wymysle:D JO uszy do gory!! w nastepnym cyklu bedzie lepiej;) przyjedz do tej łorsoł, uciekne męzowi , pojdziemy na jakies piwo.... ja stawiam, mam na koncie 58 zl:) ...a co mi tam, najwyzej tygrys mnie wydziedziczy:P kigana!! juz usmiech tez, jak masz po mnei papugowac to ja juz sie smieje i glupoty gadam:D:D:D i dla calej reszty po 🌻 i po 👄 /za buziaki tygrys mi jeszcze walizki spakuje:P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee!!! to ja sie staram, kradnę neta szefowej a tu sie nikt nie cieszy????!!!!!!!!! ech....co za życie:(:( jutro odbieram autko od mechanika:D i będę mobilna:) i nie będę już wracała z pracy ponad godzinię tylko 15 minutek:D i w końcu.....Koli!!!!!!!!!!! mogę sie zjawić u Ciebie, iść z Toba na ten nieszczęsny basen czy kręgle:) ja chcę życia towarzyskiego:) chce rozmawiać z ludźmi bo jeszcze chwila i zacznę mówić jak komputer....cyferkami;) zaczynam umierać bez ludzi. w pracy jest spokój bez stresu ale też każdy ma osobny pokój żeby sobie nie przeszkadzać i czasem tylko spotkam kogoś w kuchni to wtedy mogę zamienić kilka słów. Przychodzę do domu i dalej siedzę przed kompem bo piszę tą nieszczęsna pracę:/ przynajmniej w ten sposób mam namiastkę spotkań z ludźmi bo oczywiście gg działa i czasem uda mi się wyłowić jakąś chętna sztuke do pogadania ze mną z czego bardzo się cieszę:D:D ( i w tym momencie pozdrawiam tą chętną sztukę:D ściskam ją mocno nie oficjalnie:P ) Tatarkiewicz mi bokiem wychodzi. ślepię nad tą jego książką i mam wrażenie że jestem głupsza niż na poczatku:D Isa--> powiem Ci tylko tyle że całe szczęście że mój tygrys to małe tygrysiątko;) kobieto przyjedź na szkołę do mnie to zminiaturyzujemy tygrysa:D:D będzie wersją kieszonkową;):P no...napisałam sie a teraz proszę o oklaski:P zmykam spać. słodkich snów wszystkim. całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Haba - oklaski, brawo :D Poczułam sie wywołana do tablicy, bo to chyba mnie miałas na mysli w dwóch poprzednich postach;) znaczy ja to czytam i ja jestem chętna sztuka na gg ;) Strasznie się cieszę, ze wrezszcie bedziesz miałą autko :D. CZekam na Ciebie...Qrde, ale zaszalejmy :D Czy ktos jesczez chce się dołączyć i wpaść na te kręgle ? Wszystkim zadołokowanym (Jo, Kigana) - a co to ma znaczyc dziewczynki, wiosnę chcecie odstraszyc minkami :) a sio mi już - do fryzjera albo jakiego innego kosmetologa się udać i zaraz handerki mina :D Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki........
No więc przeprowadziłam się w tempie prawie że ekspresowym. Tak musiałam, nie widziałam innego wyjścia z tej mojej sytuacji. Szkoda tylko, że tak się stało jak się stało :( No ale może nie ma tego złego ...... I muszę kupic sobie samochód, by byc mobilną między dwoma szkołami w tej chwili. Neta tez narazie nie mam, ale jak znam siebie to za parę tygodni będę miała. Tylko uporządkuję ten bałagan u siebie w domu, dokupię parę garnków ..... Jak to człowiek obrasta w rzeczy rózne w ciągu zycia. Niby wydawało się mi, ze jest tego niewiele, ale jak przyszło do wyprowadzki to jednak było tego sporo. Haba ---> też jestem pełna podziwu, że ukradłas neta szefowej ;) Noi ten samochód - już Cie widze jak gnasz przez ulice miast :) Isa ---> faktycznie chyba Haba się nada do tej roli, która Ci zaproponowała :) To ostra kobitka, a wcale na taką nie wygląda :) Poskromni każde zwierzę :D Nawet dzikie ;) Tak wiec reasumujac, narazie nie ma mnie na tlenie ani na gg. Nawet poczty za bardzo nie moge tu sprawdzić. No ale trudno. Miłego dnia aniołki 🖐️ Narazie pomaranczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM IMIENINY!!:D:D:D:D:D skladac zycznia:D a mojego tygrysa chyba nikt nie ucywilizuje:P ale co tam, leje na to, jeszcze do mnie bedzie nalezec ostatnie slowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Isa -- tak jest pani kapitan:D:D:D ;):P wszystkiego najlepszego.mniej dolow i bolow glowy :) Koli ja jestem chetny na te kregle ale bede tylko duchem albo jakos inaczej sie teleportuje;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- wszystkiego najlepszego, ucywilozowania tygrysa, no i żeby zawsze Twoje było na wierzchu :) 🌻 Polak- no z Tobą to ja bym poszła na te kregle z przeogromną przyjemnością, ale jak Cię nie ma to Qrde tylko Haba mi została ;) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 najlepsiejszego! 👄 ja juz prawie umarlam! jeszcze kilka dni i umre zupełnie! wiec zegnam kochani do zobaczenia w kolejnym wcieleniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( trzeci miesiąc trzeci pogrzeb:( co jeszcze sie wydarzy?? niech mi nikt nie wmawia że ten rok jest dobry:( Isa......odsłuchaj skrzynkę w telefonie:) idę.....chyba nie chce mi sie żyć. mam dość wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że nasze szuwarki całkiem wyschły. ja znikam na kilka dni. jak wrócę to się odezwę. a Wam zapodaje temat (podpatrzony ze strony WNS:P ) co sądzicie o ochroniarzach na uczelniach, w bankach, gdziekolwiek:) proszę o szczere wypowiedzi i nie patrzeć że mam w rodzinie takowego:P życzę miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:)!!! Zaległości nadrobiłam:D!!! Zaczynam od najważniejszego: Kochani solenizanci: Polak, Koli, Sarkana, Isa - przyjmijcie moje najszczersze, odrobinke spóźnione życzenia imieninowe: szczęścia, zdrowia, optymizmu, uśmiechu i wiosny, wiosny, wiosny!!! 🌻 Tej wiosny to wszystkim właściwie życzę, nie wyłączając siebie ;) Bo już mam serdecznie dość zimy! Nie mogę patrzeć na ten potworny śnieg! Mam wrażenie że wcale go nie ubywa bo co zaświeci słońce to znowu zaczyna padać! Wiosno przybywaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No rzeczywiście coś przestoje są na kafe :> Wodniki kochane - Nie spać! Zwiedzać!!!! Wszyscy wyemigrowali w ciepłe kraje? ;) Ja sie w Łodzi na dobre rozleniwiłam... Odwiedziłam pare ciekawych miejsc i muszę się Wam przyznać że wcale nie chciało mi sie wracać ;) Ale jestem - zatęskniłam... za Czikusią;) Niedawno wróciłam z imienin wujka Zbyszka:) Ehhh zmęczona jestem trochę... ale jeszcze pobuszuję! Trzeba korzystać z faktu że nie ma sie z kim kłócić o kompa:D! A propos... u brata wszystko ok: fajna praca, fajni ludzie, fajny kraj... tylko chleb podobno drogi, ale za to piwo tanie:D;) Habcia - odnośnie ochroniarzy - mnie tam nie przeszkadzają :D Znam paru całkiem sympatycznych;) nie mam nic przeciwko nim ani ich ciężkiej, niebezpiecznej, wyczerpującej i trudnej pracy:P:D wprost przeciwnie - przydałby mi sie taki osobisty bodyguard :D;) Ja bym co chwilę wpadała w tarapaty, a on musiałby mnie ratować i ratować i ratować.... bez końca:D:D:P eh rozmarzyłam się ;):D Pokręce się tu jeszcze chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodniki! Przepraszam za tak długą i egoistyczną nieobecność - byłam zajęta walką o siebie i cel prawie osiągnięty - w maju ruszam z własną działalnością! Jastem tak przepełniona wiarą, że porażka nie ma szans! Pozdrawiam Was serdecznie, pełna skruchy.. ❤️ i życzę wszystkim spełnienia marzeń i siły w dążeniu do celu i wiecie co, marzenia się spełniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISA--> spóżnione, ale i tak najserdeczniejsze życzenia Imieninowe nie było mni kilka dni, alem już wróciła i troszku zmęczona jestem, tym optymistycznym akcentem miłej soboty życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla Was gorące przesyłam👄:D budzić się ze snu:):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ale wymiotło:D pewnie wszyscy poszli szukać wiosny, która za niecałą godzinkę ma podobno się rozpocząć ściągnijcie ją wreszcie do nas , powodzenia i do przeczytania w nowych czasach Lutczysław Lutkowski ps. uważać tylko na ptaszyska, cobyście ptasiej nie załapali :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 tak tylko troche beksolę mam nowy komputer, nie ma tu gg ani tlenu i jak ja mam pracować się pytam?;) do tego ciągle cos skacze, skrzeczy, piszczy itd... w normalnym kompie to sobie głos wyłączyłam a w tym jeszcze nie umiem;) rany, zastanie mnie kolejna zima zanim opanuje to urządzenie:O ideę się uczyć.... ha:) umiem kopiowac:) a to nie jest tak jak w normalnym:P trzeba jabłuszko naciskac a nie ctrl;) koszmar.... na co ja się zgodziłam i na skypie mnie tylko moźna znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> najpierw spóźnione życzenia imieninowe. Wszystkiego dobrego :) Wielu sił, byś w końcu tego Tygrysa ucywilizowała, na tyle, na ile się da :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Narazie netu nie mam, ale może na łykend juz będzie. Trochę mi go brakuje;) Powoli zbieram się po trzęsieniu ziemi, wybuchu bomby, czy jeszcze nie wiem jak to nazwać, jakie przeszło nad moim zyciem. Widocznie było to potrzebne, żebym mogła zacząć życ na nowo.... Pozdrawiam Was i do zobaczenia - nie wiem kiedy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie po krótkiej przerwie dzięki dziewczyny za troskę, za telefony, smsy i wiadomości na gg. dobrze jest wiedzieć ze czasem ktoś o mnie myśli:) ogólnie jest źle. bardzo źle....roztyłam sie niemożebnie:P a tak serio to na nic nie mam siły ani ochoty. a przede wszystkim na nic nie mam czasu. nawet na pisanie tej cholernej pracy:(:( ja chcę wiosny!! słonka!! no kurde Kigana podrzuć no jakiś granat do mnie, może coś się odmieni i u mnie:) idę spać bo jutro znowu praca. uściski dla wszystkich. dla jednej osoby z 03 maja specjalne ściskanko:) trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie sądziłam, ze bedę dziś pierwsza :P Haba ---> rzucam Ci ten granat, łap!! Tylko nie upuść :P Ale nie odpowiadam za jakiekolwiek szkody, bierzesz go na swoją odpowiedzialność ;) Mnie też dopadło przedwiosenne zmęczenie .... niech jeszcze i to :P Chociaż słonce bardzo zachęcająco u nas świeci, więc jest ok. Daje to nadzieję na lepsze jutro :P Ciekawe tylko, kiedy te hałdy sniegu stopnieją .... W maju wybieram się z dziećmi na wycieczkę w góry - w Pieniny konkretniej. Pewnie sobie na sankach z górek pozjeżdżamy i dzieci będa miały trochę zimy na wiosnę ;) Ale co tam .... Miłego popołudnia Wam zycze, jak się uda to w sobote już będe miała net w domu, a jak nie to we wtorek się odezwę. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej milusińscy! no widzę, ze wszystkie wyczekujemy lepszego jutra, które niestety jakoś nas omija wieeeeeelkim łukiem Haba---> no coTy piękna pani -- kochanego ciała nigdy dość :D Kigana---> do maja jeszcze daleko, ja też jechałam w tym czasie w góry i wszystkie grupy, które wracały przed nami, choćby o kilka dni wcześniej, przemoczone, przemarznięte, a my mieliśmy cudowna pogodę, więc mam nadzieję, że i Tobie również się uda jak widać po ilości wpisów , to większość z Wodników gdzieś sie zaszyła w szuwarach niedostępnych nikomu i zapewne z uporem wabi wiosenne promyki słońca do naszego kraju :D mnie osobiście nawet słoneczko, które przyjemnie stare kości grzeje (szczególnie przez szyby w samojeździe) nie jest w stanie wprawić w lepszy nastrój, bo czar pryska, gdy człowiek właczy jakiegoś telewizora albo radyjo jakoweś i tak mimowolnie słucha co sie dzieje w tym naszym kraju, Polak miał nosa, że nawiał i nas coraz częściej takie myśli dopadają, że jedyne wyjście, aby nie zwariować, to wyginać póki granic nam nie zamkną:( życzę optymizmu i wytrwałości no i teraz tylko do lata do lata piechotą będę szła.......... całuski i 2 rybie łuski Lutczysław 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł! joł! 🖐️ co sie dzieje ze szystkimi? bylam tu ostatnio tydzien temu, wchodze dzisiaj i co widze? - my nadal na tej samej stronie! ja dzis poczulam wiosne chyba bo sie za generalne sprzatansko wzielam :) i tak mi weszlo w krew ze chyba pojde gdzies jeszcze do kogos posprzatac :D ktos sie pisze??? i nawet se dzis na zakupy kurtke wiosenna zapodalam... i... zmarzlam jak cholera :o dzie ta wiosna? no dzieeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę, muszę coś napisać, bo Szuwi słysznie przyuważyłaś, że nigdy chyba z tej stronki nie wyjdziem:D no ja też jakby wiatr w żagle załapałam, bo i okno kolejne umyłam, i powierzchnie płaskie przeleciałam i dumna z siebie jestem niesłychanie:D teraz mam chwilę relaksu, w końcu 5 minęła, więc herbatkę trzeba wypić no to skoro tacy pochowani jesteście, to wołam a kuku miłego popołednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) no widzę że wszyscy na łykenda wyjechali i tylko biedna i chora haba została na posterunku:( kurcze a ja przyszłam się wypłakać do was bo......cebulę tarłam:D:D dostalam jakiegoś kichadła, głowobólka, gorączka mnie trawi i kaszlę strasznie. mam nadzieję że to zwykłe przeziębienie a nie jakaś paskudna sepsa:/ a swoją drogą to ciekawe skąd chłopcy się zarazili tym paskudztwem. idę smażyć placki bo mi się zaczyna wszystko palić...nie tylko w rękach ;) ściskam Was mocno. ozwijcie się!! Koli paskudo wróciłaś już z tej warszawki???????? pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Haba---> no jak mogłaś dać się złapać w sidła infekcji, kuruj się dziewczę szybko, by wiosną się cieszyć w dobrej kondycji no ja nie mogą , ta strona chiba się zacięła bo zaczęliśmy ją zimą , a mamy przecież już wiosnę, coby tylko do lata na tej samej nie pozostać WODNIKI DO DZIEłA!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że dzisiejsze przesunięcie zegarów, popchnie sprawy do przodu i jak następnym razem tu zawitam, coby jakieś inne numerki mnie zastały:D:D:D:D z szaroburych Kujaw pisała dla państwa Lutczysław Waga Ciężka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×