Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

:) Horoskop zawodowy :) WODNIK 20 I - 18 II „Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność”. Słynny Wodnik - Thomas Alva Edison Wodnik w pracy nie lubi przymusu. Gdy podejmuje się zadania dobrowolnie, jest pełen entuzjazmu i daje z siebie wszystko. Jego podejście do pracy często polega na czekaniu na impuls, na „natchnienie”. Dlatego też często potrafi w ciągu kilku godzin zrobić coś, na co inni potrzebują całych tygodni. Wodnik to dusza odkrywcy. Wciąż oddaje się poszukiwaniom nowych rozwiązań, ulepsza, wyrusza w nieznane obszary ludzkich możliwości, przekracza granice rozumu. Potwierdzeniem tych słów są dokonania wielkich Wodników - Mikołaja Kopernika czy Galileusza, którzy odważnie wychodzili poza ramy swojej epoki. Urodzeni pod tym znakiem boją się nudy oraz niepowodzeń, które mogą zniechęcić ich do działania. Dlatego też prócz chęci posiadania ciekawego zawodu, pragną również pracować w radosnym i szczerym towarzystwie, które ich doceni i które zapewni im przyjazną atmosferę. Praca dla Wodnika to pole eksploracji i eksperymentów. Nie motywują go pieniądze i zaszczytne tytułu. Woli skromnie, uczciwie i odpowiedzialnie oddawać się swojej swobodzie tworzenia, która jest dla niego niezwykłą radością. W swoim działaniu kieruje się logiką, jednak gdy staje ona do walki z intuicją, Wodnik posłucha swojego wewnętrznego głosu, miast rozumu. Zawody dla Wodnika: matematyk, fizyk, astronom, astronauta, naukowiec, wynalazca, inżynier, lekarz, biolog Najlepszy współpracownik dla Wodnika: Bliźnięta, Lew, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Ryby Najtrudniejszy współpracownik: Baran, Byk, Panna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku podpisuję się pod słowami pana Thomasa Alva Edisona:D:D jednym słowem mam pracę:D już nie będe Wam marudzić, będę optymistką;) jestem happy i wogóle..... a i w skarbówce w sosnowcu pracują (ale tylko w jednym dziale) panie z sercem. duża czekolada im sie należy:D pozdrawiam P.S. Koli!!! mam pracę będzi kasa wiec jadę do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia---> moja wada nie jest taka maciupeńka:) jakbym miała oba oczka tak chore to nie wyobrażam sobie jakbym miała siedzieć za kierownicą.... ślepa jak kret:D a te 750 zł to wiem od policjantów, w Bielsku robią korekty wzroku operacyjnie i tyle się płaci za to:) jak będziesz chciała to dowiem sie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, z tym ze najlepiej sie wodnikowi sie wspolpracuje ze skorpionem to klamstwo:P no dobra - zartowalam:P tylko on chyba jest w stanie ze mna wytrzymac:P padam na pysk dzis nawet pojde spac dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Dobrze ze ever juz pojechala.Przynajmniej bede mogl sie chociaz przez tydzien wyspac :D ;) :P Ha gratulacje.Jesli chodzi o UK to angielski trzeba umiec.Podobno umiesz powiedziec hello;) Naprawde zycie nie byloby tu latwe dla Ciebie.Latwo sie tylko mowi.Daj znac ile kosztuja 2 oczka mam minusy chyba kolo 1.5.Chetnie wezme to pod uwage.:) Koli powrotu do zdrowia zycze i udanych studiow :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haba -> gratuluje pracy:). jakoś nie wierze w to skarbowe serce, chyba że wydarte jakiemus biedakowi:D Co do operacji, Jakoś cieżko mi sobie wyobrazic, by mi ktoś w oczach dłubał ostrym narzedziem (w sumie tępym tez). Brr. A operacja by mi sie przydała, bo mam, o ile pamietam -1,5 i -4,5 , czy jakoś tak. Musze sie wybrac do okulisty. Jeden kolega miał taka operacje na śląsku (u Gierkowej?) I mu pomogło, lecz niestety , po pewnym czasie wada wrociła mu ponownie. Koli-> to moze bedziemy sie teraz czesciej widywac:D Polak-> a miałes problemy na poczatku z angielskim? Jak mam do czynienia z róznymi odmianami tego jezyka, to najgorzej mi zrozumieć anglików , niemców i austriaków, ze wskazaniem na anglików:D No ale jestem językowym antytalentem, wiec chyba nie jestem miarodajny:D Trzymcie sie ciepło wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiety akurat Liverpool jest najbardziej zanieczyszczonym miastem jezykowo jest tu tzw. scouse a ludzie to scousers.Zebraly sie tu mieszanki walijskiego,irlandzkiego,szkoeckiego i angielskiego bo wszzedzie blisko i dodatkowo port morski jest.Jezyk jest angielski ale bardzo inny niz taki zwykly.Najczystszy jest Londyn. Ja nie mialem problemu bo ja juz swobodnie rozmawialem w Polsce po angielsku.Teraz doszlo troche slangu i troche nowych slowek.Reszta to pikus.A ten angielski w szkolach w Polsce jest niezyciowy, zaden anglik tak nie mowi jak ucza w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Święty- może się uda, ale coraz czarniej zaczynam to widzieć...zobaczymy... Haba - pierwszy dzień w nowej pracy, trzymaj się i daj znać jak było :) Tomek - zazdroszcze Ci tej zanjomości ang. :) A mozę byś mi zorganizował jakiś przyspieszony kurs wirtualny ??? ;) W sobote byłam w Teatrze Słowackiego w Krakowie. Nie było to typowe przedstawienie teatralne, a raczej salonik artystyczny pod tytułem Europa Cafe..., który powstał na skutek realizacji projektu wspólnego przedstawienia przez 3 teatry - krakowski, teatr z Frankfurtu oraz teatr ze Słowenii. Otóż aktorzy tych teatró postanowili wystawić wspólne przedstawienie i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze przedstawienie ma być 3 języczne i nie chodzi o to, z ejest grane w 3 językach tylko.....w jednym przedstawieniu u zywa się 3 języków, czyli aktorzy swoje kwestie mówią kazdy w swoim języku. Przedstawienie nosi tytuł \"Nocny azyl\" i jest realizowane w oparciu o sztuke Gorkiego \"Na dnie\" Premiera w Polsce będzie 15.09. w Karkowie. na \"Europa Cafe\" zaprezentowany był fragment tej sztuki - no ciekawe przezycie ...i o dziwo pomimo, ze nie znam niemieckiego, ani słoweńskiego - jakos rozumiałam o co chodzi Na obrzerzach przygotowań tej inscenizacji, aktorzy zapraszali młodzież w każdym kraju, w którym były przygotowania (Polska, Niemcy i Słowenia) do udziału w warsztatach teatralnych i tutaj nieskromnie sie pochwale, ze mój gamon brał udział w tych warsztatach w Polsce. Efektem tego powstała etiuda \"Oswięcim miasto snów\", która różwniez w ramach \"Europa Cafe\" była prezentowana Ogólnie bardzo było sympatycznie i miło...Atrakcja był niewatpliwie Janko Petrovic - znany słoweński aktor, który bierez udział w tym projekcie, a gamoń oczywiście sie cieszy, bo z Jankiem jest na per TY... Święty - masz blisko - naprawdę polecam spektakl, będzie grany tylko 4 razy w Teatrze Słowackiego 15, 16, 17, 19 wrzesnia. Potem mozna ewentualnie wybrac się do Frankfurtu lub do Słowenii :D To w zasadzie tyle chwalipiectwa i mam nadzieję , ze nie pozasypialiście ..czytając to... Pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Święty--> ja też sobie nie wyobrażam żeby mi ktoś grzebał, ale jeśli to miałoby mi pomóc to moze bym sie przemogła:) nie wiem czy gorsze są te Wasz minusy w oczach czy mój plus 3,5 ...na szczęście tylko w jednym oku. a co do skarbówki to masz racje.... gdyby nie bezmyślność urzędników(urzędniczek) to nie musiałabym szukać serca w tak bezdusznej instytucji jak skarbówka. no i moje biedne struny głosowe ucierpiały conieco ;) Polak---> no mój angielski może i nie jest taki tragiczny ale boję się mówić wiec nie wiem jaki jest:D rozumieć coś tam rozumiem. to na tyle mojej wiedzy ;) a co do operacji to ta cena obowiazuje ludzi pracujących w resorcie, znaczy w policji. jak wróci Gązo ze szkoły to go poproszę o rozpytanie wszystkiego. Isa----> kurde...jadąc z Warszawy do Bielska przejeżdżasz obok mojego domu!! dokładnie jakieś 100 metrów od niego:( szkoda że nie miałyśmy okazji poklachać. no cóż innym razem niech tygrys szybciej robi sie na bóstwo:P Koli---> w pracy jak w pracy, robić trzeba. z wędką chodzić nie muszę, z siecia też nie bo nie ma na czym oka zawiesić;):P siedzę w pokoju z dwiema kobitkami. jedna ma syna w moim wieku :> ( ma 26 lat) :D:D a druga ma chyba tyle co ja ale jest straszna służbistką. brrr, no ale trza przeżyć. Gąza umieściłam już za wysokimi murami. wysłałam pijawę z nim pod samą bramę coby sie upewnił że na pewno zostaje tam na pół roku i tera będziem balować bez nadzoru ;) tylko cholerka szkoda ze tak blisko od domu jest bo ciągle dostaję smsy, przywieź, przyjedź, odbierz i tak w kółko ;) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy :* HABA moje gratulacje, no ale żeby w skarbówce:> teraz będziesz mogła nam podpowiadać co by tu odpisać od podatka :D A ja się znowu pochwalę, bo znowu dostałam podwyżkę, w jeden miesiąc o 50%, a podatki to mnie zeżrą :P Teraz zarabiam tyle co moja mama po 30 latach pracy :D Mateusz jest grzeczny i piszę magisterkę, chyba w końcu ją skończy :) A teraz już musze lecieć papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie Wy? ;-) ;-) Witam dzisiaj jestem juz od 6.00 na nogach i zrobiłam nie mało bo 100 km ;-) Sie jezdzi nie ziewa ;-) ;-) Fura jest niemozliwa i spełniła moje oczekiwania rowniez tym ze czy 2 3 czy 5 idzie jak burza i zawsze zdaze wyprzedzic ;-) Haba-> 🌻 Paula-> Ty Wariatko Durna! Ja też chce podwyzke ;-) moze byc 50% i wyżej -ale niestety narazie modlimy sie by w ogole była wypłata za wrzesień...Dobrze ze Mateusz jest grzeczny.Widzisz mowiłam zawsze wychodzi słonce-a juz mowiłas ze gorzej byc nie moze ;-) Widzi? Isa-> ja mam tylko kredytowa zdolność...zadnej innej ;-) A Ty masz chociaz zdolnosc do zycia w rodzinie :-P Kigana-> a Ty co-koka juz upinasz? Mam nadzieje ze jaks jedna choc fote dostane? To dobrze! Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Egzekwowanie priorytetów następuje wtedy, gdy mówisz NIE KOCHANIE, SPIERDALAJ ZE SWOIM POMYSŁEM PONIEWAŻ STOI ON W SPRZECZNOŚCI Z MOIMI PRAGNIENIAMI. Pani ktora miała taka stopke- JEST MOIM IDOLEM!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :( Ograniczyli nam w pracy dostęp do netu i nie mam komunikatorów ani czatów :( Kontakt ze mną ograniczony. Piszcie do mnie maile :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Dawno mnie nie było, bo jeszcze netu nie mam. Ale podpisana umowa jest i niedługo mi podłączą. Ostatnie dni wolności ;) ogarnia mnie czasem panika, na myśl o całej imprezie weselnej i mam ochotę głośno krzyczeć:P:P:P:P:P:P :o:o:o Dla mnie to jak wyprawa na Księżyc, albo na Saturna, czy jakiegoś innego Plutona, który juz nei jest planetą :P Pobieżnie sobie przejrzałam Wasze wypowiedzi. Haba ----> gratuluję pracy :D Sukienkę mierzę w piątek - ma być gotowa, buty juz mam.... Zdjęcia oczywiście, że prześlę. Jeśli chodzi o pracę, to mam ją w trzech miejscach. Szaleństwo po prostu, ale w końcu jesteśmy znakiem powietrznym i lubimy ruch i jak się coś dzieje. Wiec u mnei w tym roku kalendarzowym wszystko pzrewróciło się do góry nogami. Zmiana pracy, miejsca zamieszkania, stanu cywilnego.... Co jeszcze ?? No chyba wystarczy, bo ile to bedzie w skali stresu ?? Chyba sporo. To narazie tyle na dziś . Jadę do domu, na obiad, a potem - już sama nie wiem, co najpierw :P Jakoś to chyba ogarnę. Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec to bylo tak, ze zdjec zachodow slonca wynikal mi wniosek taki ze tygrysowi powiedzialam - tam mieszka Haba:D:P no ale faceci i ich makijaze.... wracalismy znow o 1 w nocy i nie mialam sumienia... chetnie bym powtorzyla manewr z wyjazdem w czwartek , bez tygrysow i czesania siersci, ale mam zebranie w szkole /dwie pijawy i mam sie rozerwac/ cholera a ta stopke to sobie chyba ja wrzuce, no ja tez staje sie fanka tej osobki:D do tego wrocilam dzis i mnie poinformowano ze Olek zlamal sobie w niedziele obydwie jedynki, shit:O , humorek wlasie lecze, lekarka powiedziala ze bedzie ok, bo jedna jedynka i tak sie jeszcze sama wytrze a druga da sie wyrownac ale i tak mam wyrzuty sumienia ze dziecko znow beze mnie bylo. No wiem, i przy mnie moglo sie wyrznac, ale jakos tak mysle jak beznadziejna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o shit:O Haba w skarbowce....????? [wielkie oczy] no to dobrze ze nie zajechalam:P bo jakby mnie rozliczyla z bryki....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze...przedstawilem sie:) Bylo to powitanie na czesc Haby:) Habie gratulujemy pracy! Takie rzeczy, to tylko w Sosnowcu:) A co u mnie...mam trojaczki, 3-cią zone i zapisalem sie do kola gospodyn wiejskich w Łuczywach Gornych. Polak! Ty strasznie dlugo w tym livie siedzisz! Pewnie nie wiesz co sie w Polsce dzieje! A wiec w Polsce wojna - zaatakowalismy ruskich i teraz idziemy na Pekin. Bezrobocie spadlo do 0,1 % i nasz kochany rzad mysli o otwarciu rynku pracy dla angoli - taniej sily roboczej...Polska jest potegą gospodarcza i militarna...a wiec chlopie WRACAJ na matczyne lono! Do tych pagorkow lesnych gdzie dziecielina pala! Narazie pozdrawiam bo w pracy jestem! see ya! Jo! bylem ostatnio na elblaskiej obwodnicy....ale dziuuury!! wisisz mi za amortyzatorki! i dorzuc piataka za straty moralne spowodowane obecnoscia Twoich fluidow w powietrzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joeeeeeeeee kope lat mate;) Tak juz wracam:P Ty lepiej napisz co sie z toba dzialo od pamietnego zjazdu w kraku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek zodiakalny
pokrecone wodniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joee -> How U doing Bebe? Juz nie przesadzaj ...jak sie jezdzi imitacja samochodu :-P to juz nie moja wina ze nawet dziurka wielkosci tej od sera jest w stanie wzburzyc ;-) A dziecielinowate paly Ty uwidział? A fluid to mi sie skonczył... No to ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej I nikt się nade mna nie użalił :( Joeee- rany, ale masz tempo - zdązyłes się dwa razy rozwieść i dwa razy ozenic ? Ogłaszam, że czytaliście bez zrozumienia - haba nie pracuje w Skarbówce tylko w Zwiazku Wędkarskim :P Kigana- tylko spokój moze Cie uratować ... Gosia- tez jestem fanką tej Pani Isa- zabiję Cię w bielsku byłaś? 20 km ode mnie i nie dałaś znac ? 3mcie się, bo ja juz nie mam czego :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam bez zrozumienia bo jeszcze nie przekopalam sie przez ostatnie wpisy tylko to co ostatnie:P no nie mam kiedy zaleglosci nadrobic:O Koli ja nawet z tymi z samego bielska widzialam sie przez 5 min bo sie do mnie przywlekli, ze zdjec z pieknymi gorami mam fotke z fototapeta z piramida egipska - i tym udowadniam ze bylam w gorach:O na roboty mnie tam wywiezli, targi opuscilam na 4 godziny w celu rzucenia zwlok na lozko w hotelu, ale po warszawce bylo mi tam za cicho i niestety ta cisza nie ululala mnie wiec zamiast spac, mialam tylko rzucone te zwloki i skoro to jest zwiazek wedkarkski to moze jednak Habe kiedys nawiedze:P na skroty przez las smigne:D joe gratulacje na nowej drodze zycia🌻:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam była skończyć studia na ASP a nie UW :D malowanie mieszkania poszło mi całkiem sprawnie :P ręce mi dziś odpadają............... :O ale cóż najgorsze dopiero przede mną ...sprzątanie po malowaniu :O pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus! :D Wróciłam!!! Cała, zdrowa i w jednym kawałku;) W górach było SUPER!!!! :D Zdobywałam szczyty, łaziłam po jaskiniach, wgramoliłam sie nad kilka stawów przecudnej urody, igrałam ze śmiercią nad przepaściami, podziwialam wspaniałe widoki, karmiłam rybki i inne żyjątka górskie, napstrykałam setke zdjęć, a takze realizowałam sie w roli przewodnika tatrzańskiego :)! Wlazłam na Giewont!!!! :D i na Kasprowy po raz kolejny:) kolejka nie jeździ do grudnia, ku wielkiemu rozczarowaniu niektorych turystów :P:D Poznałam fajnego górala, z lubuskiego;) Dowartościowałam sie na wszelkie możliwe sposoby... Ehhhhhhhhhhh już tęsknie... za górami też ;) a teraz zmykam podgrzać zupe grzybową (wczoraj wyciągneli mnie do lasu i uzbierałam dwa wiaderka: czarnych łepków, maślaków i prawdziwków :) ) Po obiedzie jade do punktu plusa po mój telefon... mam nadzieje ze jest ju sprawny - dzień przed wyjazdem w góry nagle sie wyłączył i już nie włączył - tak więc przeżyłam chwile grozy:P a najgorsze jest to, że straciłam numery wszystkich znajomych! :( Wpadne później to sobie Was poczytam:) brat już u Germanów, więc mam kompa tylko dla siebie;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani!!! Czy ktos tu jeszcze o mnie pamieta!? Zaniedbałam was strasznie ostatnio, ale odcieli mnie od swiata! Telefon mi ukradli... :( komputer wynieśli... :( O ja biedna nieszcześliwa 😭 Chyba nigdy nie nadrobie kafeteryjnych zaległości :( Help help help.... Dziwczyny kochane napiszcie jakiego krótkiego smska co bym wasze numery telefonu miała na nowo :( plisss ;) Ja numeru nie zmieniłam bo dabrodziejstwo naszej kochanej techniki dwudziestego pierwszego wieku pozwoliło mi wykupic duplikat karty, ale numerów brak... :( Znów moje zycie towazyski leglo w gruzach! Musze konczyc bo trza isc spac ;) pozdrawiam goraco cieplitko i jak tam chcecie ;D p.s. Sorki za literowki ale z tipsami długosci 15 cm ;) niebardzawo sie pisze :D 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem chora, mam zwolnienie lekarskie :( szuwi- ja nie mam Twojego nr tel. a le który to juz aparat straciłaś? :D Ty albo zgubisz, albo dasz se ukraść :P No mykam do łzoka bo mam goraczkę, trzymcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do WAS, choć nie wiem , czy to zobaczycie od kilku tygodni mam kłopoty z netem :( z winy dostarczyciela usługi, bo coś z łączami kombinują 😭 gratuluję wsiech osiągnięć, chorzy niech wracają do zdrowia, Wszyscy odliczajmy ostatnie dni wolności Kigany, pracusie, odpocznijcie chwilę, no i dziewczęta nie gubcie się nam więcej, zachraniczne meny niech wracają ku nam Wszystkim ---> słoneczka i pozytywnych wibracji ;) LLLLLLLLLLutek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×