Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość 1977..ja
punktualna......im blizej do terminu tym bardziej nerwowa i pedze z umowione miejsce wrazliwa, liczaca sie z opinia innych....oczywiscie tylko z ta pozytywna:D lubie czytac, tanczyc....malo wytrwala, chodz raczej z bolem bo z bolem ale robie rzeczy do konca Szybko dopadaja mnie mysli zeby sie poddac..ale im sie nie daje:P co jeszcze, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo ---> nie płacz, kobieto, będziesz wpisana, tylko daj mi trochę czasu, bo mam problemy z kompem i tak od razu to się nie da :) A tabeleczka musi byc dopracowana z kolorkami itp. , a nie tak tylko wrzucona i juz. Haba ---> no, to niezła fucha :) A może będzie jeździł bez prawka, kto go sprawdzi teraz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot się pośmiałam hihihihihi:D i pomyśleć,że też 25.01 hihihi🖐️ Ps.bez urazy proszę...hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Legnicy leje:O Z ciekawością oglądam skoki, znowu Małysz pierwszy:D Coś dzisiaj zrobiło sie tłoczno.:classic_cool: Pierścionek znalazlam, był na balkonie, :), ale się cieszę. pozdrawiam wszystkich,😘. Ach jeszcze jedno! w moim miescie jest gazeta - \"Piastowska\" A oto treść zamieszczonej reklamy. BAR SEZAM POMOŻEMY POŻEGNAĆ BLISKĄ CI OSOBĘ SMACZNIE I TANIO! Ze śmiechu popłakałam się Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ----> reklama - pierwsza klasa :D:D:D:D ktoś chyba trochę przedobrzył w swym zapale ..... I świetnie, że pierścionek się znalazł :) U nas też pada, ale lepsze to niż wczorajszy śnieg - zwłaszcza w perspektywie jazdy samochodem :o No ale jakoś przeżyłam - samochód też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu sem ja :D Wiem, ze tęskniłyście za mną :P Witam wszystkie nowe twarze :) A nie mówiłam Grażynko, że leży między poduszkami na kanapie ;) A co ty na balkonie sprzątałaś, ze aż tam się znalazł?? Haba czyś ty kobieto zwariowała?? Ja rozumiem, że oddałaś go, żeby schudł, ale ścinać włosy to lekka przesada!!! Jak on teraz będzie wyglądał?? Czy ty się nad tym poważnie zastanowiłaś?! Ja bym swojego za żadne skarby świata nie oddała!! Jestem w Gdańsku, siedzę sama w pokoju, bo koleżanka ze swoim chopem musiała wyjechać, a druga para sie migdali u siebie :( A ja nie mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pocieszenie sobie piwo kupiłam i się okazało, że nie ma otwieracza, no to biedna musiałam sobie jakoś poradzić. I się udało !!! Lecę szukać mebli :) Jak ktoś przybędzie, to niech głośno woła ;) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już naprawdę zagram w totka :D Isa dawaj kasę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tailtiu jakie meble o tej porze mebli szukasz:O czy moze piwko chcesz otworzyc o lale, stol, futryne..ej tyle sposobow podobno jest...ja umiem tylko otwieraczem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja też tylko otwieraczem. Ale wyciągnęłam klucze i jakoś poszło, ząbek po ząbku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1977..ja
oj no twoimi zebami otwieralas:o mowisz ze zabek po zabku:( oj to szczerbata jestes.... spadam , wchodze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbek po ząbku od kapselka :> A zęby jeszcze całe szczęsście mam wszystkie :D Ale już nie wszystkie są całe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus wodniki:) Obiecuje jak najszybciej nadrobic zaleglosci... Wrocilam do rodzinki na weekend, odpoczywam;) A! Mam drugiego psa!:D 2- miesieczny wilczur, juz go kocham!:):):) Jesli chodzi o meble to rzeczywiscie funkcjonalnosc jest szalenie istotna:D Jednak do otwierania piwa najlepszy jest... mężczyzna;) koniecznie z pelnym uzebieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1977..ja
no tak taki stary z trzecimi to nie pociagnie dlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam zrobić jak mężczyzna z uzębieniem został w Grudziądzu?? Zazdroszcze ci pieska, też chcę jeszcze jednego. Oczywiście nie twierdzę, ze mój jest mało uroczy. A w ogóle to podobno miał juz małe i myśmy się dowiedzieli rok później :( Jak on tak śmiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mebli to patrze na stronie www.brw.com.pl - to chyba najprostsze i bezbolesne wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNICZA RODZINKA + RACZEK
HEJ ALE SIĘ ROZPISALIŚCIE DOPISZCIE MNIE 17 LUTY - ŁÓDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNICZA FAMILIA + RACZEK
POMYLIło mi się ale na jedno wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNICZA FAMILIA + RACZEK
do evergreen---> masz owczarka iemieckiego ja mam dwa są cuuuuuuuuuuuuuuuuudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kawkę pije i wpisy czytam.:classic_cool: Wszystkie rodzone nowe wodniki pozdrawiam. Chwalicie się psami (kocham je), ale niestety dzieci moje ,alergię mająna sierść:O pochwale się moją koszatniczką jest najcudowniejszym zwierzątkiem, intieligętna, piekna ,całusy serwuje,-i po klatce buszuje.rozmawiać też potrafi,no i często grymasiczasem zlości się na nanas, no i za to jest kochana. Dzisiaj zlapala mnie wena co oznacza że spedzę pół dnia za swoim biurkiem. Jeszcze jedno kiedyś też miałam psa wyżła,:classic_cool: Strasznie nie lubił dzwięku odkurzacza, kiedy zaczynalam swoją pracę on bezczelnie wyłączał z kontaktu,albo potrafił zjeśc stos kotletow ze stołu, które przygotowałam dla gości :):P Zycze miłego dnia Tailitu z tym otwieraniem piwa uważaj, lepiej z puszki żadnych niespodzianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie coś ??? Jaś odebral od pani zeszyt od polskiego. Otworzył go w miejscu, gdzie znajduje sie uwaga nauczycielki i próbuje odczytać jej treść. W końcu pyta: - Proszę pani, nie wiem, co tu jest napisane. Nauczycielka bierze zeszyt, patrzy, patrzy i wreszcie mówi: - Napisałam \" Pisz wyraźniej\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho,:O ja już posprzątałam obiadek ugotowałam prysznic waięłam i się wymalowałam,Pięknie dziś wyglądam,:):classic_cool: Staruszek w pracy synek na uniwerku, drugi u teściowej,ale mi dzisiaj dobrze.:) Czasem taki odpoczynek , od rodzinki jest dobry. Wieczorem będziemy razem wszyscy. No to pa może jeszcze cos upiekę. W Legnicy duży wiatr pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :) Paula ---> pomigdalisz sie jak wrócisz do Grudziądza ;) Co tam będziesz im żałować :) Meble z brw mam od 8 lat chyba, przeżyły przeprowadzkę i doskonale funkcjonują dalej. Nie są to oczywiście meble w stylu gdańskie szafy na wieki wieków, ale ok. Plusem jest to, że mozesz sobie sama je dobrać i usatwić w dowolny sposób, rozdzielić, przestawić, a mawet pozmieniać ułożenie półek, bo nie żal powiercić w nich wiertarką. Czekaj ---> a co takiego piszesz?? Ale, skoro Cię wena dopadła, to pewnie masz spory urobek na dziś. Jeśli chodzi o pieski, to są fajne, ale ja wolę kotki ..... niestety narazie żadnych zwierząt mieć nie będę. Jak się dorobię własnego domu, to wtedy pomyślimy. Pozdrawiam nowe Wodniczki, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaadam, to ja witam szanowne zgromadzenie w nowych czasach jak widać jeszcze śpicie, a tu piękne słońce za oknem cafe też jeszcze się nie rozbudziło i na stary czas leci, bo strona pół gadziny siem otwierała jam kawusię poranną już wypiła wpis uczyniłam, czego i Wam życzę i spadam papapaapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wena swoje zrobiła .... dużo piszę do szuflady --wiersze juz kilka ujzało światło dzienne... w gazecie(ja sie nie chwalę)chC byki ortograficzne robię!!!!! Miłej niedzieli życzy Grażynka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×