Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam. grzaniec rozgrzał,;)Yeti wymasował ;) a piesek rozruszał na spacerku ;) i teraz w dobrej kondycji śmigam do pracy. Kigano i Gofro chyba macie racje że na generalny remont jeszcze za wcześnie:P ale jakies male wyklepanie od czasu do czasu mile widziane ;):) a co do energii to faktycznie mam jej w nadmiarze :) i ciezko mi na tylku spokojnie usiedziec a i kondycja tez niczego sobie ;P zmykam do pracy milego dnia życząc. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas zaczęło wiać :o a komputer pokazuje, że w tej chwili śnieg pada - fajny ten komputer, nie musze wyglądać przez okno, żeby zobaczyć jaka jest pogoda :D Wyjrzałam - pada deszcz, może ze śniegiem. Gofra, gorąca kąpiel też jest fajna, nie pomyślałam o tym ;) ale ja to jestem trochę w gorącej wodzie kąpana - hehe - i nie chce mi się leżeć tak długo w wodzie. A nalać wody i posiedzieć 5 minut - no to sorry, ale na to moja wielkopolska dusza się nie zgadza :P Nietoperzu , no ja myślę, że te Twoje poprzednie posty wynikały z chwilowego załamania nastroju i wiary w swoje możliwości, siły, błysk karoserii itp. Dobry ten komp, bo mi błędy zaznacza :D coś ostatnio mam objawy jakiejś dysleksji wieku dojrzałego :P Ostatnio słucham sobie znów Stare Dobre Małżeństwo :) np. to: http://agrafka87.wrzuta.pl/audio/kbJ0WASGQd/sdm_-_czasem_nagle_smutniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) Kiganko----w krzyżach przestało łupać to i wigor wrócił ;) zaliczyłam 8 godzin pracy,pranie i sprzatanie całej chaty :P a poprzednie posty traktowałam z przymrużeniem oka ;) nie zeby jakas deprecha czy coś :) a grzaniec czyni cuda moja droga :):P:D pogoda u nas paskudna bo roztopy straszne ,błoto i chlapa :O pobiegałam z psem po ogrodzie zamieniajac resztki śniegu w egzotyczne ;) kulki i jestesmy zadowoleni. zmykam do wanny zaliczyć gorącą kompiel w/g wskazań Gofry ;) bo rano znowu do pracy poginać trzeba :) dobranoc :D🖐️ Gosiu----kawały fajne zwłaszcza ten o maku :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim melduje ze własnie zakonczylam tydzien pracy i zaczełam wolny weekend :):D jutro rano idziemy razem z moim Yeti do naszego dentysty i aż sie boje myśleć co to bedzie jak nam obojgu zaserwuje znieczulenie ;):):D możecie liczyć na relacje :)....chyba :P w gdańsku jest dość ciepło i chwilami nawet było słonecznie :) wiec pogodowy luzik. tyle na dziś :D🖐️ Gofro---fajne te czarownice :) a ta z kufelkiem wygląda jak ja ;) pewnie tam ma grzańca :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia, jakie słoneczko ???? Gdzie ono ?? :o u nas pada śnieg z deszczem chyba, bo chodniki śliskie :o Masakra .... Gofra, fajna ta Twoja imprezka była :D:D:D Nietoperzu, no to może być ciekawie, jak się tak oboje znieczulicie. Ale, że dał się namówić na wizytę u dentysty! Rispekt, :P jak to mówi małolactwo i niektórzy prezenterzy w tiwi :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny,znieczulenie czyni cuda :) ogród wysprzatany,gałezie przygotowane bo o 20-tej robimy ognisko i pieczenie kiełbasek :) Yeti po znieczuleniu i motywacji w postaci 2 piwek przygotowal ogród na impreze ;):P:) ja natomiast odwaliłam sprzatanie chaty i przygotowanie przekasek na wieczorne party :) a jeszcze w miedzy czasie....:);):P Kigano---Yeti juz od miesiąca chodzi regularnie na wizyty do naszego dentysty bo chce uzupełnić braki w uzębieniu a do tego musi mieć wyleczone wszystkie zęby :);) miłego wieczoru andrzejkowego życzę....i żeby jutro nie bolała głowa ;):P czego Wam i sobie życzę :):D :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, jestem pełna podziwu dla Was :classic_cool: A swoją drogą, to ciekawe, co ten dentysta daje w znieczuleniu ;) ja się też wkrótce wybieram do swojej i moze dałaby mi to samo ?? No i fajny pomysł z tym ogniskiem :) Coś innego i oryginalnego - bo chyba mało kto robi grilla późną jesienią :D:D:D Miłej zabawy zatem, wróżenia itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że właśnie wstałam :)...i żyje chociaż jest jak w piosence zespołu \"Pod Budą\"...hehe :głowa ciężka,leciutkie kieszenie i w łazience unika się lustra ;) :P...ale było fajnie :):D Mam nadzieje że wszystkie bawiłyście się równie dobrze jak my! :) zmykam pobrac jakąś kawke na przebudzenie 😴 miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wróżby andrzejkowe to nie za bardzo wierzę :O ale dziewczyny na forum ezo stawiały tarota :D znalazłam horoskop cygański :) i prawie wszystkie wodniki się na niego łapią :) SZÓSTKA TREFL 30 grudnia - 15 luty. Wszyscy, którzy przyszli na świat w tym czasie charakteryzują się dużym rozsądkiem, wytrwałością, uczuciowością i cierpliwością. Trzeba jednak w tym miejscy zaznaczyć, że cechuje ich egoizm. Pragną one urządzić swoje życie jak najwygodniej. Drzemią w nich różne pragnienia, takie jak poszukiwanie poklasku, podziwu i sławy. W miłości chciałby przeżyć coś ponad banał. Ciągle szukają tej wymarzonej księżniczki lub królewicza z bajki. W efekcie rzadko są szczęśliwe i częściej bywa kochany niż sam kocha. Zazwyczaj bezgranicznie ufa ludziom, co nieraz odbija się to na ich życiu osobistym. Ich wielki gust, i wrażliwość predysponują takie osoby do zawodów artystycznych. Są zazwyczaj zbyt tolerancyjni w stosunku do swego potomstwa i dlatego dzieci sprawiają im dużo kłopotów wychowawczych. Wśród urodzonych w tym czasie rzadko spotyka się uwodzicielskie czy też czarujące kobiety. W małżeństwie kobiety lubią rządzić, nie znoszą sprzeciwu i najczęściej są podporą dla \"słabych\" mężów. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosiu, NIC się nie zgadza - przynajmniej, jesli chodzi o mnie :P We wróżby andrzejkowe też za bardzo nie wierzę, zresztą w tej chwili nie mają racji bytu ;) A poza tym, jak i znów egoizm?? Hehe, to się teraz nazywa asertywność i jest bardzo pożądaną cechą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> jak to ? a to na początku co pisze o wytrwałości, rozsądku :) pracujesz z dzieciarnią więc musisz być przynajmniej cierpliwa ;) :D Ja np. jestem egoistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no masz rację, pierwsze zdanie może być :) chociaż z wiekiem tej cierpliwości brakuje :P hehe A ja staram się być asertywna ;) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis uspili naszego kota 😭 wczoraj gdzies powendrowala a dziś wróciła ze zmasakrowaną mordką i siedziała pod drzwiami jak wróciłam z pracy.Zawiezli ją do weterynarza ale nic sie nie dało zrobić bo podobno samochód ją tak załatwił. tyle na dziś bo nie mam siły pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( brak mi słów to jeszcze gorzej niż kotka o której tu latem pisałam :( ją przynajmniej dało się uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu, bardzo mi przykro, że tak się stało z twoją kicią :( Wiem, co to za ból, więc już nic nie napiszę ..... Mam tylko nadzieję, że biega sobie szczęśliwa gdzieś w kocim Raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd tu takie zielone literki? samo się tak robi? pozdrowionka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tę bezsenną noc - za to owocną w budujące rozmyślania.. Nietoperko ❤️ bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojego kotka.. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano Gosiu,Kigano i Sarkano bardzo Wam dziękuje za miłe słowa 👄 popijam własnie kawke przed pracą. pogoda wczoraj była beznadziejna podobnie jak nastrój ale podobno dzis ma być lepiej :) życze zatem ciepełka i zmykam do pracy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wodniczki🖐️ Cosik mnie wena opusciła...nie wiem czy to tylko ten "leń" we mnie? Mam lenia... Dziś mam lenia za kołnierzem, pewnie w łóżku ciut poleżę, zajrzę do książki,nie będę czytała, będę karteczki tylko przewracała. Rozpanoszył się leń we mnie, tak mi właśnie jest przyjemnie, wszystko przez lenia tego, może jednak...coś innego? Może jesień na mnie wpływa, i lenistwem mnie okrywa? Może jestem leń z natury? Tak ma człowiek poniektóry. No przewrócę się na boczek, albo zrobię jeden kroczek, muszę dobrze postanowić, niepotrzebnie nie narobić. Troszkę jednak już zgłodniałam, może bym tak jednak wstała? Zrobić coś tam do zjedzenia? Może by przegonić lenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dostałam wczoraj prezent mikołajkowo -gwiazdkowy ;) Nową pralkę :):D dziś już stoi w łazience podłączona i czeka na pierwsze pranie. Yeti powiedział że to na otarcie łez po mojej Zuzi :( Niby mały kotek a tak jakoś dziwnie pusto i nawet Ares wącha jej krzesełko i rozglada się po ogrodzie.Cholera!człowiek sie przyzwyczaja :O pogoda u nas jest bardzo przyzwoita :) od dwóch dni nie pada i nawet jakieś słoneczko próbuje świecić i choć powietrze jest z lekka mrożnawe to jest fajnie i czuję się pełna energii. miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, wierszyk super, cos jakby o mnie był ;) Ty jesteś jego autorką? :D Nietoperzu, konkretny prezent dostałaś. Oby się dobrze sprawował - pewnie zresztą będzie. Isa - powitać :D 🌻 Po co te zielone podkreślenia to nie wiem, myślę że reklamodawcy spodziewają się na tym trochę zarobić hehe .... Coś nie mam pomysłów na prezenty w tym roku. Coś pozbierać się do kupy, pisząc brzydko - nie mogę. Może od jutra zacznę?? A tak nawiasem. Na dzisiejszy wczesny ranek zostawiłam sobie wczoraj napisanie małego sprawdzianiku. I wiecie, że mi się to pół nocy śniło w różnych kombinacjach i możliwościach?? Ja pierdziu :P, nigdy więcej. W końcu wyszło, że to ja miałam ten sprawdzian pisać, miałam na niego dojechać autobusem na uniwerek w Poznaniu, ale nie dojechałam, bo zajęłam się ratowaniem zapętlonego w reklamówkę i sznury bociana ..... zamotane to wszystko, niczym - nie przymierzając ten bociek ;) Miłych snów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ciekawe coby twoi uczniowie powiedzieli na ten sen :D a w ogóle to bocian kojarzy mi się tylko z jednym ;) 🌻 Znak zodiaku Wodnik Jak zaimponować Wodnikowi: zgłosić się do udziału w misji humanitarnej, wspierać inicjatywy oddolne i pozarządowe, wziąć udział w sprzątaniu świata, segregować śmieci i wyrzucać je do specjalnych pojemników na drugim końcu miasta, założyć sklep ze zdrową żywnością i nie zbankrutować, zainteresować się astrologią, lub akupunkturą Jak oswoić Wodnika: zaprosić do kina na \"Dzień Świra\", zamówić korespondencyjny kurs Jogi, poprzeć w wyborach Unię Polityki Realnej, bojkotować opakowania jednorazowe, założyć blog o tematyce UFO, mieć wyłącznie odlotowe pomysły, ale nie dać się zaskoczyć jego/jej odlotowymi pomysłami i nie zgłaszać żadnych obiekcji Jak się pozbyć Wodnika: trudno się go pozbyć, bo wszystko może potraktować jako specyficzny żart, bądź zwykłe wygłupy, musi to być coś naprawdę perfidnego, niekoleżeńskiego i aspołecznego, można też zachowywać się normalnie, czyli stronić od ludzi, zamykać się w czterech ścianach, spędzać godziny przed telewizorem, lub przy grach komputerowych, znaleźć pracę w bibliotece, lub hipermarkecie - wtedy jest szansa, że się znudzi i odpuści sobie nasze towarzystwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ehh, był czas, nie tak dawno temu, że robiłam sprawdziany uczniom, a mi sprawdziany robiono na studiach :/ Ale oni o tym nie wiedzieli :P Co do bocianów ..... no cóż, pożyjemy, zobaczymy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×