Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dobre:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żyła sobie piękna księżniczka niezależna i pewna siebie. Pewnego dnia, gdy siedziała nad brzegiem skażonego jeziora niedaleko swojego pałacu rozważając tematy ekologiczne, na jej kolana wskoczyła żaba i rzekła: Piękna panienko, byłem pięknym księciem, dopóki zła czarownica nie zamieniła mnie w żabę. Wystarczy jednak tylko jeden Twój pocałunek i wrócę do dawnej postaci. A wtedy, cukiereczku, będziemy mogli się pobrać i zamieszkać w TWOIM zamku razem z MOJĄ matką. Będziesz mogła gotować, prac moje ubrania, zajmować się naszymi dziećmi i być mi zawsze wdzięczna. Tego samego wieczoru przygotowując na kolację żabie udka w winie i sosie cebulowym księżniczka powiedziała sama do siebie: "Ni chuja”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki wielkie za poprawę humoru :D Kawał o blondynce, która chce być głupsza idealnie pasuje do mojej rzeczywistości: ostatnio z kumpelą się śmiałyśmy, że aby awansować na posadę kierownika lub wyżej trzeba być idiotą i niestety nam się nigdy to nie uda, a że nasz prezes jest facetem więc sobie dopowiedzcie resztę :D I jest jeszcze jeden motyw, który idealnie mi pasuje do mej sytuacji. Nie wiem czy ktokolwiek oglądał Pana Ratownika kabaretu Potem, jeśli nie to oglądnijcie, będziecie wiedzieć o co mi chodzi :) Duchu ja po części zrozmiałam, ale wielkie dzieki za tłumaczenie, to i tak lepsze od słuchania kaszubów :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, pingwinek rewelacyjny :D:D:D Duchu, też zrozumiałam, mniej więcej hehe .... Mamy w kablówce telewizję śląską i czasem takiego gościa oglądamy, jak gotuje. Czasem też go trudno zrozumieć, ale fajnie posłuchac. Tu też do pośmiania się , dobre !! http://www.youtube.com/watch?v=1Qh7mxitwBo Teraz oglądam inny, o stłuczce. Ma gość cierpliwość do kursantów haha ... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.Za oknem dzisiaj jest tak pięknie! Choć zimy nie lubię(zimna)to trzeba oddać cały jej urok jaki roztacza w tym roku.Jak z obrazka roztacza się widok z mego okna Zachwyt nad takim "urokiem"też uważam za szczęście(to tak a propo ) Ostatnio polecono mi książkę pt "Śledztwo w sprawie Aniołów Stróżów"Aniołowie,mity,symbole czy rzeczywistość?" no i wciągnęłam sie bez reszty w lekturę -polecam.A może któraś czytała i podzieli sie wrażeniami? Zrobiłam kawę latte,częstujcie się która lubi a ja udaję się umyć włosy,bo spałam na "mokrych" i pieją mi każdy włos w innym kierunku i nijak ujarzmić jak tylko umyć na nowo Miłego dnia życzę i polecam Was opiece Waszych Aniołów,bo wierzę,że kazda ma osobistego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko ze slonecznego Gdańska :) zaczynam mieć huśtawki nastrojowe :O i nie wiem czy z powodu ogromu śniegu,czy zbliżających sie kolejnych urodzin czy po prostu SKS atakuje? ;):):P Duchu,jesteś skarbnicą dowcipów na każdy temat :) pozdrawiam :) Gofro,ja też myślę że każdy ma swojego anioła ... a ja mojego wyobrażam sobie tak jak wyglądał John Trawolta jako anioł w filmie " Michael" hehe ;):) wypisz -wymaluj mój aniol stróż :):D... jak jest na kacu to mam kłopoty hehe ;):) miłego dnia wszystkim :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny słoneczny poranek, widoczki za oknem wspaniałe, choć na drogach już mniej wspaniale jak to w naszym kraju myślenie nie ma świetlanej przyszłości , nogą sprawdzałam ruchomość zalegających na asfalcie warstw śniegu i gdyby odpowiednim służbom zachciało się choć raz puścić pług, który by to zsunął to byłby prawie czarny asfalt no ale wtedy bezpieczeństwo na drogach zbytnio by wzrosło :) a i lepiej poczekać do kolejnych opadów śniegu a może roztopów, bo tak jak już jeden z mądrych burmistrzów stwierdził, po co odśnieżać śnieg i tak sam w końcu stopnieje :) pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam :D ze Stolnicy :D chce wiosny!! mam dosc sniegu:O drugi raz zawadzilam lusterkiem o brame, bo mam takie koleiny ze samochod sam sie zsuwa :O dobrze ze nei zdazyli mi na nowe wymienic bo znow bym zglaszala szkode :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas pełna odwilż :D z dachów leci mokry śnieg, kapie jakby deszcz padał - super :) Dziś idziemy na studniówkę - już ostatnią ;) tym razem z Postrzeleńcem. Co do aniołów. Książki nie czytałam, ale myślę, że istnieją. Czasem przybierają ludzką postać. Tak myślę, bo parę razy miałam takie zdarzenia, trochę dziwne i niepojęte hehe .... Miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas tez pierwsze oznaki odwilży. kapie z dachów i robi sie blotko pod nogami i chociaż jest to malo sympatyczne to przecież przybliża nas do wiosny! :)wczoraj tak cudnie świeciło słoneczko :)...ale przy okazji spoglądania w okno okazało się że jest straszliwie pochlapane i robie dzis przymiarke żeby przetrzec okienka ;)...ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo chociaz powinnam to zrobic to jakoś mi sie nie chce :P miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Trochę niedospana jestem, bo wrócilismy z tej studniówki koło czwartej rano. No i wystarczy tych ekscesów :P ;) Nietoperko, jak Twoje okienka? Przemyte? Bo ja wczoraj, w pewnym momencie wzięłam szmaty ;) i przemyłam okna u siebie. Normalnie sama byłam tym zszokowana :D widocznie jakieś takie fluidy panowały. bez szaleństw oczywiście, tylko szyby i parapety. Równiez miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pogoda taka sobie tylko patrzeć jak śnieg zacznie topnieć i ulice powódź zaleje jeszcze jak słońce świeci to przynajmniej fajny humorek mam :) 🌻 coś o nas :) WODNIK Wodniki bardziej od więzi fizycznej, cenią więź intelektualną. Rzadko bywają zazdrosne. Partnerzy muszą im odpowiadać umysłowo a i otoczenie musi mieć o nich dobre zdanie. Wodniki są mądre, dobre ale i uparte. Często chcą mieć wiele rzeczy od razu, także udany związek, co rzadko się udaje. Od partnera wymagają więcej, niż od siebie i lubią, by raczej sam się troszczył o swoją osobę. Wodniki zwykle są obojętne wobec bliskich i ich starań na rzecz domu, nie potrafią też okazywać czułości i przejmować się problemami. Dom to dla nich miejsce, gdzie opowiadają o swoich ideach. Są uważane za osoby trudne we współżyciu. Nie przyjmują rad, mają własne kryteria oceny ludzi i sytuacji, i dlatego często wybierają partnera, którego później trudno im znieść. Są dominujące i niezależne, ale jeśli pozwolą traktować się inaczej, ich związek zwykle się rozpada. Mężczyźni Wodniki już ustatkowani, nie lubią się rozwodzić. Gdy jednak związek traci dla nich znaczenie, rezygnują z niego i są cyniczni wobec partnerki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo Życzę miłej niedzieli.Ja tak wcześnie na nogach i w pełnym rynsztunku,bo zaraz jedziemy do młodych do Poznania, a przy okazji też do kina na Avatar -cieszę się na to i na to.Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u nas szaro,buro i ponuro ...i mokro bo roztapia sie wszystko co możliwe . Kigano,jakby to powiedzieć ;)...lenistwo wygrało :P...ale słoneczko nie świeciło więc ...;):P Gofro,miłego oglądania :) Gosiu,tak trzymać ! ważne żeby nastrój był dobry :) a z tego opisu wyszło mi że mam dużo cech Pana wodnika :P:);) miłej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I prawie po weekendzie. Nawet o feriach już zapomniałam :( Gosia, no to pojechałaś po nas i po sobie też ;) Przecież Wodniki to chodzące ideały, a nie takie wredoty, jak wynika to z opisu :P Gofra, jak film? U nas dziś słońce się przebiło, ale zimno :o z dachów nie leciało, niestety. Ale na kijki poszliśmy, bo przerwa była już zbyt długa w chodzeniu. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ja tez jestem WODNIKIEM ze stycznia 23. Powiem ze te opisy to prawda:) wszystko sie sprawdza!:) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) nie,nie,nie cierpię na bezsenność hehe tylko na caly dzień ide pracowac wiec żeby nie było że Nietoperz-sklerotyk ;) to melduje sie pierwsza :) Gosiu 🌻 szczęścia,zdrowia i słodyczy nietoperz życzy 🌻 pozdrawiam i miłego poniedziałku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosiu - wszystkiego najlepszego na Urodziny :) zdrowia przede wszystkim i spełnionych marzeń 🌻🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz duch kafe .................... 14 lutego, Górny Śląsk Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - wszelkiej pomyślności, zdrowia i samych radości w dniu Urodzin 🌻 👄 🌻 👄 🌻 witam serdecznie w nowym tygodniu, kurcze co tu już taki ruch z samego rana, ja miałam problem coby odwłok zwlec z łóżka :D Jestem dobita prognozami jak tak dalej będzie to właściwie może na 21 marca trochę śniegu zejdzie. przy drogach w niektórych miejscach są usypane ponad 2 metrowe góry i jak wróżą znów na czwartek - piątek zawieje, to nie wiem gdzie oni to odwalą :( w sobotę choć nie padało, ale wiało ponieważ aby do głównej drogi dojechać mam około km drogi nieosłoniętej normalnie meksyk, właściwie połowa odcinka to tarcie podwoziem o rozjechane zaspy ale jeszcze udało jakoś się przecisnąć niech śniegu nawet 3 metry leży do kwietnia ale na polach drogi i chodniki niech będą czarne pozdrawiam serdecznie wsie papapa Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wszystkiego najlepszego :* Jak ja nie lubię poniedziałków :/ Która wie jakich witamin brakuje jak się robią białe plamki na paznokciach? A teraz spadam, miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja się "dokładam" do życzeń dla Gosi:) Przyjmij te szczere życzenia jubilatko droga Z okazji kolejnej wiosny (choć za oknem zima sroga) Życzę Ci szczęśliwego życia, zdrowia i miłości Niech na Twej twarzy zawsze uśmiech gości Życia bez żadnych smutków i stresów Ale za to osiągnięcia wielu sukcesów W sprawach zawodowych oraz rodzinnych A w razie niepowodzeń pomocy ludzi uczynnych Jednak niech Cię nie spotyka w życiu nic złego A ja Tobie życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! http://www.kupkwiaty.eu/img.php?shop=2&id=11 40&pic=big&nr=1&mode=img

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka powtórka toastu miała być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki :D Gosiu 🌻 z okazji urodzinek wszystkiego, co najlepsze! 🌻 Pozdrawiam wszystkich :D Nie mam czasu pisać, a z weną też nieciekawie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla Was wszystkich. http://i47.tinypic.com/15o8r50.gif Kigano film Avatar podobał mi się bardzo,bardzo.Jestem dalej pod wrażeniem! I fabuły i efektów-polecam. Z dowcipów jak zwykle się pośmiałam,Duchu nieźle ich się uzbierało,600!:D Sarkano witaj i łap za saperkę ,zakopuj doła to i wena najdzie:) optymistyczna muza dla Ciebie:) http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=TKGNMRQelUc i dla nas przy okazji również.Może ta zima w końcu sobie pójdzie...u mnie sypie śnieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja:::) koleżankom zmęczonym zimą ( tak jak ja) polecam dziś aby w miarę swoich możliwości rozpieszczały swoją skórę. Księżyc od godz.11.45 będzie już w znaku Koziorożca a w tym znaku wszelkie zabiegi kosmetyczne są wyjątkowo skuteczne. Samopoczucie też się przy okazji poprawi a przecież o to chodzi. Kolorem dziś przyjaznym jest niebieski - uznawany za chłodny i uspokajający, jest barwą ludzi chcących rozwijać się duchowo. Wpływa na ludzkie mechanizmy fizjologiczne - w niebieskim otoczeniu np. obniża się ciśnienie krwi. Kolor ten podobno uśmierza ból, ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Jako ciekawostkę podam, że kolor ten działa hamująco działa na apetyt ( ciekawe czy mniej zjemy z niebieskiego talerza?). Stawiam sok malinowy dla zdrowotności ( co prawda to kolor czerwony ale można postawić na błękitnej serwetce). Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jeszcze raz dziękuję za wspaniałe życzenia 👄 🌻 to ja dołożę do tego co Gofra napisała :) Księżyc przebywa w znaku Strzelca i od godz. 11.45 w znaku Koziorożca. Rano będziemy żartować. Księżyc, który w godz. 5.59 do 11.45 znajduje się w próżnym kursie, nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Po 11.45 trzeba będzie zabrać się do pracy. Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Zadbaj o skórę, dziś warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także umówić się do kosmetyczki i na depilację. 🌻 ● Co się uda: porządki, oszczędzanie. ● Unikajmy: zakupów. ● Dieta: pijmy wodę mineralną. ● Dom: wyrzućmy niepotrzebne rzeczy. ● Zdrowie i ruch: ostrożnie, łatwo będzie o przeciążenia kolan i kręgosłupa. ● Biznes i pieniądze: w sklepach mniejszy ruch, róbmy porządki i rachunki. ● Wibracja dnia: Pięć Skupmy się na sprawach finansowych. Zebrania i spotkania miną w życzliwej atmosferze. Czas na peeling. Dobry czas na oszczędzanie. Dobry czas na odchudzanie. Jeśli musisz zerwać z partnerem, zrób to dziś. Nie idź do dentysty. 🌻 Wibracja na dziś to 5 Dzień pełen wrażeń i zamieszania. Bardzo dużo będzie się działo. Będziesz w ciągłym ruchu, pojawią się nowe okoliczności i niespodziewane wydarzenia. Dużej energii będzie towarzyszyć uczucie rozkojarzenia i poddenerwowania. W dzisiejszym dniu, łatwo popełnić głupstwo i będzie Cię ciągnęło do przygód i swobody. Uważaj, by czegoś nie zgubić przez roztargnienie. Wibracja sprzyja podróżom, kontaktom publicznym, reklamie. Unikać transakcji związanych z nieruchomościami. Ryzyko kradzieży spowodowanej przez lekkomyślność. Rozkojarzenie i poddenerwowanie, dzień sprzyja wypadkom. W miłości gwałtowne, spontaniczne reakcje, nawet wybuchy namiętności. Postaraj się znaleźć równowagę pomiędzy energią twórczą a koncentracją. 🌻 Pusty bieg księżyca 09.02.2010 05:58 - 11:44 Nów............................02:51...14-lut-2010 1 Kwadra.....................00:42....22-lut-2010 Pełnia..........................16:38....28-lut-2010 🌻 miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas bez zmian,przynajmniej na razie bo podobno od jutra maja jakies śnieżyce znowu nas nawiedzić :( jutro mam wolny dzień ale zaliczam wizytę u oczkologa więc pewnie na część dnia będę wylączona z obiegu ...ale póżniej sie uaktywnie :) Duszku dowcipy są super ! a przy orzechach plakałam ze śmiechu :):D proszę o więcej ;) poprawia humor i usuwa dołki :) Sarkano witamy :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×