Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Duchu --> jubilacie wszystkiego dobrego spełnienia marzeń oraz wszelakiej pomyślności 🌻🌻🌻 Nietoperku --> z okazji Imienin samych najlepszych zdarzeń i spełnienia marzeń ❤️👄🌻 Na Świętego Walentego po całusie dla każdego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff! nareszcie jestem sama ;):) Yeti w pracy,ostatni goście się wynieśli i teraz mam labę :) jak już wspominałam imprezka była udana,jak zwykle przybyło mi kilka fajnych kosmetyków,książka o marynatach,serwetka,dvd bo moje padło i butelka do kompletu :) jedzonko smakowało,bawiliśmy sie dobrze wiec sezon karnawałowy zamknięty z przytupem :) właśnie zakończyłam akcje sople :O zwisały do polowy okien ale potraktowalam je miotłą i teraz jest pięknie i bezpiecznie :) Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia :) miło że o mnie pamiętacie 👄 milego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszku,zapomniałam napisać że jak bylam małą dziewczynką (bardzo dawno temu ;))i potem podlotkiem (dawno temu ;)) to do moich dziadków przyjeżdzał ze śląska ich znajomy i ja wtedy nie odstępowałam go ani na krok bo bardzo podobała mi się jego gadka chociaż nie bardzo rozumiałam ;):) a kilka z jego powiedzonek używam do dziś :) ...bo mi sie pierońsko bodobajom :) pozdrawiam serdecznie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja :p żebyście nie pomyśleli że nietoperz to jakiś nałogowy alkoholik i zbiera butelki to się wytłumaczę :P zbieram butelki ale takie specjalne ...dawno temu,w czasach mojego dzieciństwa sprzedawano oranżadę w takich butelkach ze specjalnym korkiem na metalowym uchwycie :)...i ja właśnie zbieram takie butelki w różnych kolorach :):D.... wiem,szajba! ;):P ale podobno każdy ma jakiegoś zajoba :P papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco :) Dzięki za życzenia, mam nadzieję, że się spełnią jak najszybciej. Dopiero udało mi się wydostać z kuchni, ale już wszystko posprzątane, jeszcze tylko do szaf pochować, ale to może poczekać do jutra. Wczoraj było ostatnie zaliczenie tym razem z laborek. Mam nadzieję, że będę miała dwa tygodnie wolnego. Nietoperku najlepszego z okazji imienin :* Widzę, że też miałaś pracowity weekend :) Duchu tobie również życzę wszystkiego najlepszego :) Lutku bardzo bym chciała mieć pod ręką kawał pola do odśnieżania za każdym razem jak jestem wściekła, ale niestety w trakcie pracy nie mogę ot tak wyjść i zacząć sprzątać - chociaż może ulice i chodniki były by zadbane :) A teraz już się zbieram, muszę odpocząć po dwóch dniach w kuchni, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Duchu --> serdeczne dzięki :) Tobie i Twojemu znajomemu :) Życzę wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powalentynkowo ❤️ i ze spóźnieniem życzę Pauli,Nietoperzowi,Duchowi i Lutkowi wszystkiego Najlepszego.Szczęścia w sercu i uśmiechu na twarzy i nieech wszystko co wymarzone się wydarzy o!:)❤️🌻👄🌻🌻 Pamiętałam o Was ,ale nie było mnie przy kompie trochę czasu i dlatego takie spóźnione życzenia.🌻🌻🌻 U mnie dziś za oknem na powrót zima,szaro bez słońca i w wiadomosciach od rana o słynnym już u nas w ZG gwałcicielu nożowniku:(.Chyba po raz pierwszy coś takiego się wydarza w moim miescie i okolicach a przynajmniej ja nie pamiętam...w każdym razie przybiera to postać "małej psychozy"-gdziekolwiek byscie nie były mówi się tylko o tym.Masakra. A ja osobiście jestem pod wrażeniem otoczki premiery filmu na Berlinale 2010 (hinduskiego) My Name Is Khan:) http://tvn24.pl/0,1643162,0omosc.html :) Pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> sto lat i spełnienie marzeń 👄 🌻 miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Isa wszystkiego najlepszego i spełnienia kolejnych marzeń :* Mój ulubiony kawałek od dziś to jaskra analna - po prostu wymiata, a poza tym mam ją codziennie, ale urlopu mało więc i tak chodzę do roboty. Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Isa wszystkiego najlepszego 🌻 u nas mokro i chlapowato bo kapie ze wszystkich stron :O miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam sobie właśnie sprawę z faktu, że pomimo takiej długiej i mroźnej zimy, ani razu nie miałam łyżew na nogach. Zaraz potem sobie uświadomiłam, że tak właściwie to ja wolnego weekendu ostatnio nie miałam i jeszcze bardziej się tym dobiłam. Może mi się w ten weekend poszczęści, jeśli u rodziców utrzyma się chociaż minimlana temperatura ujemna. Ale to jeszcze strasznie długo. Ech... Byle do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> wszystkiego najlepszego, zdrowia, humoru wspaniałego oraz spełnienia marzeń 🌻👄🌻 a już myślałam, że zacznie spływać, a tu codziennie jeszcze posypuje pozdrafiam serdesznie Wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻 zdrowia 🌻, radości 🌻. miłości 🌻 :) Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: duch kafe .................... 14 lutego, Górny Śląsk :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .......................... 17 lutego, woj. zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na urodziny dla Sarkany 😍 i Evergreen 😍 Życzę Wam zdrowia, radości, zadowolenia i dużo energii 🌻🌻🌻🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: duch kafe .................... 14 lutego, Górny Śląsk :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie :classic_cool: Sarkana .......................... 17 lutego, woj. zachodniopomorskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę zdrowia🌻radosci 🌻i miłosci🌻,spełniania się❤️ w Dniu Urodzin dla Sarkany i Everki👄i dla Isy 🌻-wszystkiego NAJ. U Was też tak skuło lodem?!?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Evergreen i Sarkano 🌻 spełnienia marzeń ,zdrowia i pogody ducha 🌻 w Gdańsku roztopów ciąg dalszy :O stan chodników to masakra :Ozwisające sople to zgroza :O ale wszystko to przybliża nas do wiosny :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever, Sarkana --> zdrowia, szczęścia i słodyczy w dniu Urodzin 👄 🌻 ❤️ Zima dzisiaj u nas taka sobie słońce świeci ale wiatr huczy nieźle, co nie napawa mnie optymizmem, choć w gazetach podkreślają, że idzie wiosna to ja mogę tylko tyle, że czas do okulisty, bo jakoś jej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczonka wszystkiego najlepszego dla everki i sarkany🌻 i zalegle wszystkiego najlepszego bylam z dziecmi na feriach i dopiero wrocilam zeby uniknac korkow przedluzylismy wypad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever 🌻 Sarkana 🌻 wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 👄 🌻 Leci sobie orzeł. Macha majestatycznie skrzydłami. Rozkoszuje się pięknem przyrody. Nagle spostrzega w dole zająca. śmiga za szarakiem.... Szuuuu... A tam okazuje się, że zając cały we krwi. Żal się orłu zrobiło zajączka: - Co ci się stało mój mały? - Słonica mnie użyła, jako tamponu. - Żesz, kurffa... I odleciał orzeł, majestatycznie machając skrzydłami, kontemplując naturę. Następnego dnia biegnie sobie zajączek. Już czyściutki, bielutki, mięciutki.Strzyże uszkami, przyrodę śledzi. Patrzy, a tam w górze leci orzeł.Cały we krwi umazany. - Co ci się stało o wielki ptaku? - Co się stało? Co się kuffa, stało? Szukam tego sku....syna, co powiedział słonicy, że podpaska ze skrzydełkami lepsza jest od tamponu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też od rana mróz, że hej 😠 A wczoraj tak fajnie z dachów kapało !! Coś nie mam weny do pisania, odpowiedziałam na pytanie pogodowe i znikam :o moze jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ever i Sarkano wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :* Wiecie, już myślałam, że trochę odpocznę w ten weekend, ale niestety się nie zapowiada, żebym leżała do góry brzuchem. Uświadomiłam sobie, że Mat mi znowu wyjeżdża i muszę go spakować i na lotnisko zawieźć, a ponadto już pierwszy zjazd mamy na kolejny semestr. I nici z jazdy na łyżwach :/ Ostatnio jak odwiedzałam babcię to prawie u niej w fotelu zasnęłam, ale nie dlatego, że w nocy nie śpię. To był taki błogi stan, całe napięcie ze mnie zeszło i o niczym nie myślałam - dawno tak nie miałam. Te ostatnie tygodnie dały mi mocno w kość, a to nadal nie koniec. Od grudnia, tj. od momentu kiedy mamy kierownicę żadne sprawy mi się do przodu nie posunęły, a to już trzeci miesiąc leci. A ja muszę zgrywać idiotkę przed petentami i tłumaczyć, że to wymaga czasu i że nie wiem dlaczego jeszcze nie ma ostatecznej decyzji w danej sprawie. A dzisiaj już całkiem złośliwa byłam. Miałam do zestawienia lokali dopisać jakie mają instalacje, no to napisałam, potem jeszcze miałam dopisać garaże - dopisałam. Ale jak trzeci raz do mnie wróciło o dopisanie - to wypisałam wszystko zgodnie z projektem, łącznie z tym, że wypisałam jakie instalacje znajdują się w budynku a jakie w lokalach i w jaki sposób zostały opomiarowane (co dla normalnych ludzi jest oczywiste) a ponadto dopisałam również jaki spadek jest przy wjeździe do garaży, bo może komuś się podwozie urwie. Ponadto wypisałam co to znaczy stan deweloperski, bo takie pytanie też już padło i to z ust osób, które podobno zaczęły podyplomówkę na rzeczoznawcę majątkowego. Już więcej do mnie to badziewie nie wróciło, chyba nie wiedzieli co jeszcze dopisać :) A w ogóle to ostatnio mi się przydały nasze wpisy na kafe bo szukałam dat co kiedy było, żebym mogła pełną notatkę służbową sporządzić. Najlepsze jest to, że cały czas usilnie starają się znaleźć preteks do dania nagany, ale jak na razie nic nie wymyślili :) Jak widać mam ogromny cyrk w pracy - jeszcze trochę i zacznę bilety sprzedawać na pokaz ;) A teraz spadam miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduję że jak wracałam z pracy to nad moim ogrodem przelatywał bocian :)...a chwile póżniej drugi :D IDZIE WIOSNA!!!! głowy do góry i nie dajcie się chandrze :):D miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki! A u nas dziś pięknie było, bo słonecznie, bez wiatru i na rowerku spokojnie mogłam pośmigać :D Dziękuję wszystkim za życzenia, wierzę, że się spełnią :) Ever - wszystkiego, co najlepsze 🌻 lutek 🌻, Tailtitu 🌻, Isa 🌻 spóźnione, ale wiadomo, że szczere życzenia urodzinkowe przyjmijcie ode mnie: wszystkiego najlepszego, zdrówka, radości i spełnienia marzeń! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś ostatni dzień Wodnika, wieczorem Słońce przejdzie w znak Ryb. Wiosna, wiosna :) u nas dziś ciepło - po wczorajszym nagłym mrozie. Nawet Słońce sie przebija zza tej grubej warstwy chmur. Nietoperko, już boćki ??? Normalnie aż się wierzyć nie chce. Hehe .... Paula ---> jest takie powiedzenie, że dłużej klasztora niż przeora, więc wiesz .... Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ ja dziś późno pracę zaczynam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też powoli się roztapia, ale w nocy jeszcze mrozi dość mocno. Z dziennika pracownika cyrku (czyli mnie :P ) : Prezes już nie chce ze mną rozmawiać, wyjaśnienia mam mu na piśmie przekazywać. Dałam w poniedziałek pismo (ponaglające pojawienie się kupujących u nas w biurze celem podpisania protokołu) kierownicy żeby zatwierdziła i dała prezesowi. Pismo wróciło dzisiaj nie podpisane, a ponadto w/w protokół w sprawie zbycia nieruchomości, który podpisał na początku grudnia ur. przekreślił. I mam mu na piśmie wytłumaczyć dlaczego nie uwzględniłam tego w planie sprzedaży. I teraz mam problem jak mu przetłumaczyć, że zawsze tak robiliśmy i nie ma sensu wpisywać do planu rzeczy, za które już wszystkie możliwe koszty zostały poniesione, a pismo jest jedynie podkładką, że zostali poinformowani. Stwierdziłam dzisiaj, że on niczego co wychodzi z mojego biura już nie czyta, tylko skreśla od razu bo na pewno jest źle. Nawet pisma potwierdzone przez prawnika są źle. A poza tym, to zapisałam się na szkolenie z własnej kieszeni. Dlatego, że już nawet na szkolenia z kasy firmy liczyć nie mogę. Jestem tylko ciekawa jaka będzie mina prezesa jak będzie miał mi wniosek urlopowy na szkolenie podpisać. Już mi trochę lepiej, a poza tym tak jak wcześniej pisałam nigdy nie wiadomo co się później przyda, więc piszę wszystko :) I tak jestem świadoma, że raczej tego nie czytacie, ale nie przeszkadza mi to :) Muszę się gdzieś wyładować. A teraz życzę wszystkim słonecznej pogody zarówno na zewnątrz jak i w środku. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula czytamy a nie myśl sobie , tak to jest w naszej pięknej krainie, samo życie :P choć wczoraj motyw ze ślimakami co niby stały się rybami trochę mnię podbudował, bo w naszym kraju jeszcze takiego debilizmu raczej nie ma :D spływam w ślimaczym tempie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację motyw ślimaków był wystrzałowy, jestem ciekawa po czym doszli do takich wniosków, tzn. co brali :P Bo podstaw naukowych to w tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×