Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt w gronie najbliższych oraz spełnienia wszystkich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych,pogodnych świąt pelnych radości i szczęścia oraz bogatego gwiazdora ;):) u nas jest jedno wielkie lodowisko!zamarzająca gołoledż coś strasznego :( milego świetowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, w zdrowiu i spokoju Świąt, spełnienia marzeń życzę wszystkim Wodniczkom! Nietoperko - u nas w Kołobrzegu to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawiam się ze świątecznymi pozdrowieniami, wprost z zaśnieżonej Wielkopolski! :) Kochane wodniki - duzo radości na ten świąteczny czas! I pyszności! :) (ja już pękam z przejezdzenia, ale wszystko w tym roku wyszło super smaczne więc ciężko przejść przez kuchnię obojętnie :P ) Stęskniłam sę za Wami :) często o Was myślę i mile wspominam wspólne pisanie na forum. Ciągle jestem w Łodzi, pracuję w biurze rachunkowym i staram sie nie zwariować ;) ale czasem bywa ciężko Jedyne na co nie moge narzekać to powodzenie u płci przeciwnej ;) tylko niestety po moich sercowych perypetiach wciąż nie mogę się zaangażować w żadną relację... strasznie mało romantyczna sie zrobiłam. Ale ;) kto wie co przyniesie Nowy Rok;) Ide na mandarynki :):) buziaki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) Dzisiaj nic mi się nie chciało, cały dzień przesiedziałam przed kompem i książką hehe .... bywa. Święta zaskoczyły deszczem, a potem gołoledzią :o ale cóż, Barbara była po lodzie, no to chociaż Wigilia po wodzie .... Mam nadzieję, że miło spędziłyście święta. Ever ----> a kto broni Tobie dalej tu pisać ??? ;) Mam nadzieję, że z tego tłumu wielbicieli wyłowisz tym razem tego Właściwego - tylko trochę czasu trzeba. I nie żaden Baran, Skorpion, bo to za mocne znaki dla nas ;) Miłego wieczoru życzę i odezwijcie się, czy żyjecie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) święta minęły szybko i przyjemnie.chociaż w tym roku troszke inaczej to bylo fajnie bo przez cale świeta mialam gościa a dzieki nowoczesnej technice kontakt z dziećmi ;) pogoda dopisala bo bylo śnieżnie i mrożno a w pierwszy dzień swiąt na chodnikach i jezdniach bylo jedno wielkie lodowisko :) poświąteczny poniedzialek mialam wolny wiec troszke odpoczełam po tym maratonie w pracy ;) teraz przygotowuje sie do drugiej rundy tejnierównej walki a mianowicie do sylwestra :P w tym roku Yeti jest w pracy wiec nigdzie nie idziemy i nic nie organizuje. spędzam sylwka w kapciach w domu w towarzystwie koleżanki :) a teraz zmykam jakiś obiadek ukręcić milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miło Nietoperko, że się odezwałaś :D Maraton na pewno miałaś, ludzie z obłędem w oczach, wykupujący wszystko, co tylko możliwe, przybiegający na zakupy tuż przed zamknięciem sklepu ;) Bywa :D Przed Sylwestrem będzie pewnie podobnie :o My też nigdzie nie idziemy, Postrzeleniec idzie do pracy w Nowy Rok. A poza tym coś się podziębiłam, więc na balety nie mam za bardzo chęci :o Ech, tam ;) U nas dziś zimno okrutnie, więc nigdzie nie wychodzę, zresztą nawet nie mam po co. Wczoraj odwiedziłam bibliotekę, mam jeszcze nieprzeczytane książki "gwiazdorowe", więc czytam :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miałam już w poniedziałek się odezwać, ale niestety komp stwierdził, że się wyłączy. Święta były spokojne. Po raz pierwszy posmakowałam więcej potraw i nawet się nie przeżarłam :) Dostałam gofrownicę, więc teraz szaleję z goframi :) Wczoraj byliśmy u rodzinki w Ciechocinku, oczywiście tężnie zaliczone, całe zamarznięte, a zapach soli unosił się mniej więcej na wysokości 3 metrów :) A dzisiaj się w końcu wyspałam :D Też muszę zacząć czytać książki, mam dwa kryminały i trzy przygotowujące do macierzyństwa (po wstępnych oględzinach stwierdzam, że nadają się do czytania :P ) Czas powoli ucieka i później mogę nie mieć chwili na czytanie,. Zdałam sobie też sprawę, że muszę zacząć rzeczy do szpitala kupować, bo nie wiadomo kiedy maleństwo będzie się pchało na świat. A teraz wracam do sprzątania :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słychać co chwilę wystrzały - znać, że wielu już w gotowości ;) Do mnie się kaszel przyplątał :o no cóż .... Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Niech się spełniają Wasze marzenia i pragnienia 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) wlaśnie wróciłam z pracy :O ...co za nie nażarty naród ! :P życzę wszystkim spełnienia marzeń ,zdrowia i wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku :) oby nie był gorszy od starego ;) bawcie się dobrze i zeby jutro główka nie bolała ;):) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI ...W...KAŻDY...DZIEŃ... Tego Wam życzę bardzo serdecznie. oraz podaję przepis na Nowy Rok:D Bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku. Po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno, z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki. raz jeszcze Szczęśliwego Nowego 2011 Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noworocznie :) Może mały horoskopik na dobry początek ?? Dla nas Wodników ?? ;) Wyszukałam go na stronie czary.pl - nawet fajny ;) Rok 2011 będzie spokojny i bez wielkich niespodzianek. Choć sukces wymagać będzie wysiłku, to wreszcie poczujesz się wolny i zadowolony. Bez wahania sięgniesz po to, co jest w zasięgu twojej ręki. Miłość Neptun w koniunkcji z twoim Słońcem nastroi cię romantycznie i romansowo. Zapragniesz przeżyć wyjątkowe chwile u boku idealnego partnera. Jeśli jesteś samotny, przygotuj się na spotkanie wielkiej miłości. Szczególnie sprzyjają temu miesiące marzec, czerwiec i wrzesień, kiedy Wenus jest w korzystnym aspekcie do twojego Słońca. Jeśli już masz partnera, czas zacząć urządzać swoje gniazdko, powiększyć rodzinę lub zrealizować plan idealnej romantycznej podróży. Wspólnym podróżom sprzyjają letnie miesiące, kiedy Neptun będzie w ruchu wstecznym. Praca Zdecydowanie i pewność siebie to cecha, którą inni podziwiają w Wodnikach. W tym roku pomóż więc ludziom wokół siebie w podejmowaniu trudnych, ale koniecznych decyzji. Nie obiecuj im, że pomożesz, jeśli sam ledwo wyrabiasz się ze swoją robotą. W ten sposób zyskasz nowych przyjaciół i przekonasz się, jak szybko i stanowczo umiesz reagować na zmieniającą się sytuację w pracy i w domu. Rok okaże się udany i spokojny. Będziesz jednak miał sporo obowiązków i spraw, które wymagać będą namysłu i odpowiedzialności, szczególnie na początku roku za sprawą Jowisza i Saturna, które będą przebywać w korzystnych aspektach z twoim Słońcem. Styczeń, luty i marzec to najlepszy czas na wyjazdy, rozpoczynanie nowej pracy, zakładanie firmy czy przeprowadzkę. Od połowy roku nastrój w twojej pracy stanie się spokojniejszy. Niektóre sprawy, które zajmowały cię w poprzednich latach teraz wydadzą ci się niewarte takiego zachodu. Zastanowisz się, co jest ważne i kto naprawdę ci sprzyja. We wrześniu i październiku zdobędziesz wspólnika lub pomocnika w codziennej pracy. Pieniądze Nie martw się o pieniądze, na pewno przez cały rok ci ich nie zabraknie. Planeta Jowisz w pierwszej połowie roku sprzyjać będzie podwyżkom, wygranym i szczerym rozmowom z przełożonymi. Ktoś poprosi cię o pomoc i będzie się chciał odwdzięczyć gotówką lub drogim prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Gosia wrzucała horoskopy, może nasz podczytujesz jeszcze i masz coś w zanadrzu ?? ;) A to seksowny horoskop - spacjalnie dla Ever - z pod jakiego znaku ma być jej wybranek ;) Dzięki wpływowi Neptuna poczujesz, że zasługujesz na troskę i dowody uznania. Nie oszczędzaj w tym roku na tym, co ci sprawia przyjemność. Mars obdarzy cię erotyczną inwencją, a miłosnych inspiracji szukać będziesz w podróży. Poczujesz, że otwierają się przed tobą zupełnie nowe erotyczne możliwości. Zacznij chodzić na basen, napraw rower i ustal zdrową dietę, a wrócisz do swojej najlepszej formy. Początek roku może przynieść nieoczekiwane zwroty akcji za sprawą wojowniczego i seksualnego Marsa, który od 16.01 do 22.02 przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Przyciągać będziesz jak magnez zainteresowanie płci przeciwnej. Niektórzy będą się chcieli z tobą umówić na siłę i dotrzeć do ciebie dzięki znajomym lub nawet użyją podstępu! Takie reakcje mogą cię zaskoczyć i zniechęcić, ale może tym najwytrwalszym wielbicielom warto dać szansę? Późną wiosną i w wakacje pojawić się może w twoim życiu ktoś, kto wstrząśnie twoim uporządkowanym światem. Potajemny romans lub namiętne randki wzbudzą w tobie dreszczyk emocji, ale pociągną za sobą poważne konsekwencje. Jeśli jesteś w stałym związku, nie burz więc tego, co mozolnie budowałeś przez lata, dla jednej chwili zapomnienia, mimo że kusić cię będą niebezpieczne erotyczne przygody. Pamiętaj, że wszystko, co się w tym roku wydarzy, scementuje i utrwali na długo planeta Saturn. Pod koniec roku twoje życie erotyczne i uczuciowe pełne będzie sekretów, tajemniczych wielbicieli i skrytych namiętności. Neptun wzmocni twoją miłosną intuicję, a nawet pomoże pozbyć się wielu wątpliwości co do szczerości uczuć partnera. W październiku i grudniu nie kieruj się zazdrością, bo wplączesz się w towarzyskie nieporozumienia. Dzięki radom przyjaciół uda ci się rozwiązać partnerskie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kim na randkę: Zafascynuje cię oczytany i towarzyski Strzelec, randka z nim na pewno należeć będzie do wyjątkowo udanych. Z Bliźniętami zjeździsz pół świata i przegadasz całą noc, co będzie świetnym wstępem do namiętnych uścisków. Pociągać cię będzie seksapil Lwa i Skorpiona, ale z tymi znakami zodiaku musisz uważać, bo od miłości i seksu blisko im do kłótni czy nawet nienawiści. Z kim związek: Najlepsi partnerzy dla ciebie to Bliźnięta i Wagi. Wspólne zainteresowania i podobne, otwarte i partnerskie podejście do związków zapewnią wam wspólne udane życie. Dumny i atrakcyjny Baran może zawrócić ci w głowie, a związek z nim będzie nie kończącym się pasmem przygód. Twój atut: Cenisz sobie partnerstwo, niezależność i wolność w związku. Od partnera wymagasz tego, czego sam najbardziej potrzebujesz: tolerancji i otwartości. Nie oceniasz innych i zawsze chcesz zrozumieć motywy postępowania partnera. Jesteś ciekawy każdej seksualnej nowinki, a każde pójście do łóżka traktujesz jak radosny eksperyment. Potrafisz zachęcić do seksu nawet najbardziej zakompleksioną i zamkniętą w sobie osobę. Sexporada: Jesteś bardzo ciekawy spraw seksu, potrafisz o nim dyskutować godzinami, ale niekoniecznie się na niego szybko decydujesz. Masz w życiu więcej przyjaciół niż kochanków. Dlatego często mylisz przyjaźń z miłością lub odwrotnie - miłość z przyjaźnią. Powstaje wtedy trudna do rozwiązania sytuacja dramatyczna, w której czujesz się zagubiony i zdezorientowany. Postaraj się w tym roku nie przespać się ze swoim najlepszym przyjacielem czy przyjaciółką, bo wszystko zepsujesz. Chyba że naprawdę czujesz, że to twoja druga połówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego czytania :) Nietoperko, ale chyba w styczniu będzie trochę spokoju ?? Czy robicie inwentaryzacje ? U nas dzisiaj wietrznie i kaszląco jak narazie :o Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego w Nowym Roku :) horoskopy przeczytalam i tak sobie myślę że gdyby sie chociaż część z tych przepowiedni sprawdzila to ten rok można by uznać za bardzo udany :) a jak będzie to zobaczymy ;) jutro mamy roczną inwentaryzację i przestawianie kas na nowe vat-y ale jeśli idzie o pracę to teraz będzie troche luzu do nastepnego długiego weekendu ;) miłej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Najlepszego w Nowym Roku :* Maleństwo wkroczyło w nowy rok bardzo energicznie :) Byliśmy na pokazie fajerwerków. Podobno wydali więcej kasy niż w zeszłym roku, więc myśleliśmy, że będzie coś ekstra. Okazało się, że tylko jedne ognie wymagały pozwolenia, resztę można było kupić w sklepach. Jedyne co było fajne, to synchronizacja. No ale zawsze miło popatrzeć :) Resztę wieczoru spędziliśmy na oglądaniu Misji Kleopatry i Blues Brothers :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, może małe chciało zobaczyć te fajerwerki i dlatego tak się wierciło ?? ;) Fakt, teraz w sklepach można kupić sporo fajnych ogni, wydając oczywiście odpowiednią sumę na tę przyjemność. Jak kto woli. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Je tu kto ?? Nowy Rok rozpoczęłam zwolnieniem lekarskim :o Fajnie, nie?? Do poniedziałku je mam. No cóż, bywa. Już mi trochę lepiej, ale jakbym miała mieć 6 lekcji albo więcej, to byłoby ciężko. Młodzież maturalna - przynajmniej jej część, żyje studniówką. Mam Zaproszenia na trzy, ale pójdę na jedną. Są tydzień po tygodniu i nie chce mi się tak na nie biegać. Jedna wystarczy, zwłaszcza, że proszą z osobami towarzyszącymi. Za tę osobę płaci oczywiście nauczyciel. Na pierwszą ze studniówek nie pójdę, bo nie lubię jednej z klas - wyjątkowe mendy są, nie mam ochoty zatem oglądać ich wrednych pysków na imprezie :o i mieć świadomość głupawych komentarzy na swój temat, że np. przyszłam się nażreć na ich koszt. Dzięki bardzo, nie muszę kogoś objadać - stać mnie na jedzenie hehe ... Na druga idę, a na trzecią nie. To jest przed naszymi feriami, pewnie będziemy wyjeżdżać. No dobra, popisałam się, czekam na Was drogie koleżanki :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ten nowy rok zaczął mi się nie bardzo bo mój piesio poważnie zachorowal ipotrzebna byla pomoc lekarska :( ale już sytuacja jest opanowana,dostaje lekarstwa i widać jak z dnia na dzień wraca do zdrowia :) w pracy spokój bo wszystkie hipermarkety oglosily noworoczne wyprzedaże więc stonka ruszyla na polowanie na buble których nikt w ubieglym roku nie kupil ;) a my mamy spokój :P w temacie pogody nadal bez zmian.dużo śniegu,trochę mrozu i ślisko jak diabli :O Kigano,masz rację jeśli się nie ma ochoty na przebywanie w towarzystwie jełopów to lepiej nie iść wcale i nie psuć sobie humoru ;) u nas w tym roku ferie za chwile ,więc sie nasze dzieciaki cieszą bo nie nachodziły się do szkoły w tym nowym roku ;) dziś święto a mój Yeti znowu w pracy hehe ale na obiedzie mam dziś gości więc nie będę sie nudziła :) miłego świętowania :D{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kigano wracaj do zdrowia, no chyba, że nie bardzo Ci się chce :D I masz rację nie warto się męczyć na imprezie, na której nie jest się mile widzianym (no chyba, że tak jak w moim przypadku, żeby zrobić na złość :) ) NIetoperku a co też się stało psinie? Muszę przyznać, że ja też ruszam do sklepów Tym razem już bardziej poważnie rozglądam się za wózkiem i łóżeczkiem, więc muszę porównać ceny i przede wszystkim poradzić się. Ale nie am to nic wspólnego z wyprzedażami. Doszłam też do wniosku, że na allegro tylko nowe rzeczy można kupić, gdyż osoby wystawiające używane produkty kasują aukcje przed jej zakończeniem. Więc nici z używanego wózka, który jak by nie było jest najdroższą inwestycją. Udało mi się pościel już wybrać, muszę przyznać, że przydałoby się znać płeć maleństwa, ale jestem twarda - jeszcze :P Stwierdziłam, że wezmę biało-kremową bez zbędnych wzorów, tylko jeden misiek na zagłówku. Tak na marginesie Wam powiem, że niektórych wzorów to bałabym się nawet dla dużego dziecka kupić. Jest tak naciapane, że oczopląsu można dostać. Przyjemnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Powoli wracam do zdrowia - bez przesady, hehe .... trzeba innych ucieszyć swoją obecnością w pracy :D:D:D:D Paula - to już jest przesada na tym allegro :o jakieś oszalałe mamuśki tam siedzą. Bo albo coś wystawiam, albo nie .... Co do płci - twarda jesteś :) Niektóre chciałyby wiedzieć tuż po zapłodnieniu ;) ale pewnie czujesz, kogo nosisz, co ? Nietoperko, jak Twój piesek? Zdrowy? Ze zwierzakami, jak z ludźmi. U nas dziś kolejny, deszczowy dzień, Postrzeleniec w pracy, a ja obudziłam się o godz. 10.30 !!! A miałam tylko na chwilkę przysnąć od wpół do ósmej. Miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, gdzieś czytałam, że żywe kolory są stymulujące dla dzieci ;) ale nie jestem pewna, czy aż takie oczojebne :o W każdym razie, masz na pewno w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Fakt, że żywe kolory są stymulujące, ale myślę, że wystarczy mi zielona ściana w pokoju. Maluch nie będzie przecież patrzył na pościel tylko na otoczenie, a nie chciałabym w tej chwili dokładać następnych kolorów. Poza tym i tak większość czasu spędzi najpierw na spaniu, a potem na siedzeniu z mamą w pokoju - żółtym dla odmiany z dużą ilością różnych kolorowych rzeczy. Pamiętać należy też o zabawkach, które są największą radochą. Jeśli chodzi o płeć, to na samym początku już postanowiłam, że nie chcę wiedzieć, ale świadomość, że Mat wie, w tej chwili mi nie pomaga. Do tej pory było to dla mnie obojętne, a teraz przy wybieraniu jakichkolwiek rzeczy coraz bardziej myślę o sterroryzowaniu Go, żeby mi powiedział. Co do moich przeczuć, to cały czas przeczuwałam chłopca, ale teraz już nie jestem taka pewna, może właśnie ze względu na dobór wyprawki myślę bardziej dwupłciowo :P Czas na drugie śniadanie :D Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jak Wam pisalam mialam w ogrodzie śniegu po uda a mój pies uwielbia jak mu rzucam kulki i smigal po tym sniegu tylko mu grzbiet i glowe bylo widać ale zaziębil sobie biedaczek pęcherz i uklad moczowy i leciala mu krew z siusiaka i bylam przerażona co sie dzieje ale pan doktor zaaplikował odpowiednie leki,trzymanie ciepelka i dietę i już jest lepiej. ale strachu sie najadlam co nie miara bo to tak jak z wlasnym dzieckiem ;) aż żal patrzeć jak jest taki slaby i smutny :( od dwoch dni jest u nas odwilż i wszystko plynie :O paskudstwo i obrzydlistwo mówie Wam. Kigano,wracaj do zdrowia :) milego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Powoli wracam do zdrowia i już mam dosyć siedzenia w domu. Nietoperko, dobrze, że z psem już jest ok. - latem z kotem jeździliśmy do weta, bo się czegoś najadł i leżał jak umarły :o Na szczęście wylizał się z tego po antybiotykach, jakie mu lekarz zaaplikował. O dziwo - po penicylinie dostał drgawek, ale przeszły bez większych konsekwencji. Drugi raz już dostał inny antybiotyk. U nas też woda z dachów leci, wszystko się rozpływa, w sumie ja za zimą nie tęsknię :P Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dobrze, że z już lepiej, zarówno u Ciebie Kigano jak i z psiakiem. Roztopy są wszędzie, mam tylko nadzieję, że to wszystko nagle nie zamarznie. Trochę gorzej jest u mnie, ale nie martwcie się, nic złego się nie dzieje. Mat właśnie jedzie na lotnisko i leci na tygodniowe szkolenie na Węgry. Będę sama, ale może w końcu się wyśpię, bo ostatnio coraz gorzej mi się ułożyć wygodnie. Ponadto odbiło mu trochę. Byliśmy wczoraj oglądnąć i przymierzyć wózki do samochodu. Wstępnie było ustalone, że mam szukać dobrego, funkcjonalnego, ale niedrogiego wózka, tak w granicach 1000-1500 zł (no chyba, że na allegro trafi się okazję). No ale jak już zaczął oglądać - już w domu w necie, to stwierdził, że może kupimy inny (sklepowy przedział cenowy to ok. 2500 zł). Fakt faktem, są to lżejsze i po złożeniu mniejsze wózki. Jedyne co mi się w nich nie podobało to design, jeden miał gondolę prostokątną, drugi z kolei bardzo nisko zawieszony, więc mój kręgosłup wysiądzie bardzo szybko. Zobaczymy jeszcze - muszę trochę o nich poczytać. Jest jeszcze trochę czasu na to. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×