Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej! :) Kigano,gdybym nie byla wodnikiem to pewnie nie dala bym rady ;) albo nie zabierala bym sie za to wcale ;)...a tak,proszę bardzo wbilam w szok nawet mojego Yeti :D...siebie zresztą też :P ja mam kuchenkę w zabudowie więc góra to pola indukcyjne,elektryczne a doł czyli piekarnikjest też elektryczny ale ma ruszt i boczne prowadnice do blach z błyszczącego niklu a po bokach szybki od oświetlenia i te wlaśnie cześci moczyłam w cylicie a potem szorowalam :) i tu nie bylo by żadnej trudności :D ale wypadla mi szyba w piekarniku {ta wewnętrzna }i musialam rozkręcić drzwiczki i wkleić szybę i znowu poskręcać :O a ponieważ zewnętrzne drzwiczki są rownież ze szkla to postanowilam je porządnie umyć i rozkrecilam listwy które je podtrzymują :) koniec ,konców piekarnik byl jedną wielką dziurą :P ale udalo się wszystko poskładać> cuzamen do kupy< i jestem z siebie bardzo dumna :D pogoda dziś u nas ok.nie ma co prawda sloneczka ale jest sucho i nie bardzo zimno :) a teraz zmykam milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, to niezły kombajn masz w tej kuchni ;) Nie myślałaś przypadkiem, żeby iść do jakiejś szkoły technicznej?? ;) Zdobyłabyś nowy zawód .... :D Ja mam piekarnik gazowo - elektryczny i do tej pory jedynie piekarnik czyściłam, ale bez rozkręcania ... A w tej chwili się opierdalam i to równo ;) Wczoraj, tuż przed kolędą stwierdziłam, że muszę aloes przesadzić, bo coś mi zaczął padać. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Poza tym trzymam się stałych pór wstawania, czyli koło ósmej, bo wystarczy mi pospać sobie trochę dłużej i pół nocki z głowy :o I już bym chciała być nad morzem ...... Miłego dnia również życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jeszcze się turlam :) Mat ma przechlapane, bo musi wszystko w domu robić, no i po zakupy latać. Chociaż jeśli są planowane jakieś większe to ruszam razem z nim na podbój marketu. Całe szczęście wieczorem jest mało ludzi i zakupy "robią się same". Za tydzień będę się uczyła kąpać maleństwo, muszę przyznać, że fajne są zajęcia w szkole rodzenia. A tak nie chciałam chodzić :) Kigana jak ja Ci zazdroszczę wyjazdu nad morze, też bym chciała, a na razie pozostaje mi tylko wspomnienie, ech... Ale jeśli maleństwo będzie się ładnie zachowywać :D to pierwsze wakacje spędzi właśnie nad morzem. Nietoperku wiem, że można kupić jakieś specyfiki do czyszczenia piekarników, ale czy są skuteczne tego niestety nie wiem. Mój piekarnik póki co czyści się sam :P ma wkłady katalityczne i podobno brud sam się wypala podczas nagrzewania piekarnika. Ile w tym prawdy - nie wiem, bo jeszcze nic nie próbowało się wydostać ze środka :P A teraz muszę coś na obiad wykombinować. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, jeszcze trochę się pomęczysz z tym ciężarkiem ;) niech małe urodzi się o czasie. Piekarnik samoczyszczący ?? Ale sprzęciory macie w kuchniach .... Kupiłam kiedyś w Lidlu piankę do czyszczenia piekarników z serii W5. I puściło mnie więcej to, co miało puścić ;) U nas dzisiaj zimno, a teraz leci coś z nieba, jakaś mżawka :o Cóż, moze jutro będzie lepiej. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie cóś puka w szyby, mokre jakby deszcz, ale mam nadzieję, że tylko zwykły a nie taki co to zaraz w lód się zamienia- za parę chwil mam ruszyć w trasę to i dość ważne czy dotrę w jednym kawałku do celu :) Kigana -- wszystkiego najlepsiejszego Jubilatko- zdrówka, spełnienia marzeń, wszelakiej pomyślności, w kieszeni obfitości i wiele radości 👄🌻🌻🌻 mam nadzieję, że wreszcie skończy się wielka niechcica- bo jakoś nie mogę z niej wyjść pozdrawiam Wszystkie Wodniczki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to baranka urodzisz :D Kigana --> 100 lat 👄 🌻 Pogodnych dni i nocy i zdarzeń z losu danych, spokoju i miłości i oczu zakochanych. I snu, co ranek zbudzi, bez trosk o dobre jutro i szczęścia nie zaszkodzi, by już nie było smutno. I w wyciągniętej dłoni z kropelką rześkiej rosy, ciepły uśmiech na twarzy, słońcem upięte włosy. Zapachem dni pogodnych przed burzą życia schronią i dni, które przed nimi miłością swą obronią... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u mnie raniutko słońce świeciło, a teraz śnieg pada :) ja od wczoraj na gripexie jestem :( dopadło mnie akurat przed urodzinami miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kiganko,szczęścia,zdrowia i slodyczy nietoperz życzy 🌻 Paula,moj piekarnik sie sam nie czyści więc mu troszkę pomoglam ;) a swoją drogą to w kuchni coraz mniej do mycia bo to lodowki samorozmrażające,piekarniki samoczyszczące,zmywarki....ech,żeby tak jeszcze znależli gary samogotujące obiad ;):P:) Gosiu teraz to pogoda taka paskudna że o przeziębienie bardzo łatwo ale gripex jest ok.no moze jeszcze herbatka z soczkiem na rozgrzewkę albo grzaniec!...no,nie Kigano? ;):) trzymajcie sie cieplo milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lutek, Gosia, Nietoperko ---> dzięki za życzenia 😍 Chyba grzaniec jest dobrym lekarstwem, masz rację Nietoperko. Walnąć sobie porządną porcję na noc i na pewno pomoże. A już nie zaszkodzi !!! Hehe ... U nas gęste chmury, coś koło zera jest. W sumie mam plany iść na kije, Postrzeleniec poszedł do pracy rano, a ja jeszcze w piżamce i szlafroczku przed kompem siedzę haha ... Ale zaraz pójdę się ubrać. Miłego dnia wszystkim życzę, Gosia kuruj się skutecznie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
Też mam dzisiaj urodziny, dlatego sobie tu do was weszłam. Wszystkim Wodnikom z 3 lutego wszystkiego najlepszego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego moim gwiezdnym siostrom i braciom 😍🌻😍 Szczególnie tym dawnym, topikowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kigano wszystkiego najlepszego, zdrówka, dobrej formy i milszych uczniów :) NIetoperku masz rację, w tej chwili praktycznie wszystko samo się robi, ale w końcu technika idzie do przodu, więc czemu z niej nie korzystać. Do gotowania też można już cuda kupić, dla tych dbających o zdrowie jest parowar, można też te roboty mieszająco-pieczące kupić. Lodówkę też mam bezobsługową (tak na marginesie) :) fajna sprawa, tylko tą niestety trzeba czasem wyczyścić. Piekarnik sam przez jakiś rok będzie się czyścił, później ewentualnie można wymienić wkłady, ale na razie się nie przejmuję. Oczywiście jeśli mi coś tam wybuchnie, to i tak będę musiała czyścić. Szkoda tylko, że pralka nie chce się sama załadować i wyładować :D no i później rozwiesić pranie. Lutek nie bój żaby - dojedziesz w jednym kawałku. A teraz spadam do rodziców, mieli mi łóżeczko dzisiaj przywieźć po najmłodszym i jestem ciekawa w jakim jest stanie. Mam nadzieję, że nie będę musiała nowego kupować. Miłego świętowania i popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, dzięki za życzenia :) Jak łóżeczko? Będzie się nadawać? Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczko już sprowadzone, będzie się nadawać. Jedyne co trzeba zrobić to pomalować, bo niestety biała farba trochę zżółkła. Mat chce się tym w sobotę zająć :) Rodzice straszyli mnie, że ono takie wielkie jest, a jest normalne 120x60 i mogę zająć się już pierwszymi zakupami :) Poza tym mam jeszcze po młodym prawie całą pościel, ale to i tak kupię, żeby mieć zmianę. A w spadku po mnie dziecko dostanie sweterki robione na drutach :) przez mą babcię, na chłodne dni jak znalazł. Rodzice nawet wóżek zatrzymali, oczywiście ten zostanie u nich, nie będę musiała za każdym razem nowego zabierać. Ponadto mam też nosidełko :) Jedyny problem z tym wszystkim jest taki, że trzeba to poprać :P A teraz życzę wszystkim miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano dla Ciebie:)Nie zapomniałam,lecz dostępu do kompa nie miałam:) przedłużam świetowanie;) http://www1.100lat.pl/kartki/2/252/ Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni to o czym marzysz . pozdrowienia dziewczyny!trzymajcie się ciepło.U mnie powrót?zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, dzięki za smakowitą kartkę 🌻 i życzenia :) Kurczę, u nas też pada śnieg z deszczem 😠 nie cierpię zimy !! Pocieszające jest to, że wyjeżdżamy :) i tego będę się trzymać. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 🌻 - Z okazji Twego Święta spełnienia marzeń i wszelkich planów, zdrowia i szczęścia. Zadowolenia z pracy i w życiu osobistym. 🌻 Rzadko zaglądam, bo praca mnie absorbuje za bardzo... Muszę coś z tym zrobić.. Coś w końcu wymyślę. Czas leci tak szaleńczo od weekendu do weekendu, ani się obejrzę, jak życie przeleci.. Pozdrowienia serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sarkano, dzięki :) Trzeba trochę przystopować, to fakt. Ale drugi fakt, że czas jakby przyspieszył, więc pędzi bez względu na to, czy coś robimy, czy nie. Jutro już będę w Twoim mieście :D to w ramach przystopowania :D To tak dla przypomnienia ;) bo nie wiem, jak z dostępem do netu będzie. Chyba okazjonalnie. Ale jakoś przeżyję ;) Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .......................... 17 lutego, woj. zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- 🌻 🌻 🌻 zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i obfitości w kieszeni na ich realizację Pozdrówka dla Wsiech 👄 kolejny dzień z wiatrem, nie mogę spać normalnie, niby człowiek śpiący a zasnąć nie może no i rano wiadomo ból jak dzwoni, jeszcze kilka dni nie muszę się zrywać na dzwonek ale od poniedziałku już dziś jestem wściekła, że jak się nie unormuje, to lepiej nie mówić :( po 3 królach dopadło mnie jakieś przeziębienie i właściwie tak do końca to nie wiem czy wydobrzałam, bo gdzieś cóś się jakby kołacze, a to chrypa, kaszel, a to cóś na zatokach, ciepłota dodatnia ale raz pod 37 a za trochę 35,2 , więc jak tylko mogę staram się leżakować i walczyć bez poważnych likarstw z mikrobami Paula- jeszcze troszeczkę i już, zawsze na taką okoliczność przypominają mi się moje doświadczenia :) najbardziej chiba siedzi mi w głowie zapach niemowlaka, a w pierwszych dniach nie mogłam się napatrzeć jak słodko spała, bo moje dziecię było wzorowe: jadła i spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Gosiu wszystkiego najlepszego 🌻 wiatr u nas taki hula że mało glowy nie urwie :O spać nie można bo toto świszcze za oknem :( a rano trzeba do pracy wstawać , potem czlowiek ziewa przez pól dnia i pobiera hektolitry kawy ;) ale jest cieplo i śniegu już prawie nie ma ;) byle do wiosny! miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich dzisiejszych solenizantów...jestem gocha z krakowa i dzis moje urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzięki dziewczyny za życzenia 👄 u mnie dziś też było i nadal jest niesamowite wiatrzysko aż sie nie chce z domu wychodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosiu wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń :) Łóżeczko pomalowane :) część rzeczy już wyprana, jutro lecą do pralki ciuszki. Ponadto zamówiłam dodatkowy komplet pościeli, rożek i przybornik, ale nie taki zwykły, a w stylu torby, będzie bardziej pojemny. Jutro zamawiam całą resztę wyprawki. I po wypłacie, ech... żeby nie było, to parę groszy na żarcie mi jeszcze zostanie :P Na następny miesiąc zostanie mi do kupienia wózek, a jak maleństwo już do nas zawita to jeszcze łóżeczko turystyczne chcemy kupić, też mam już upatrzone :) A teraz słodkich snów wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paula :) dziś przynajmniej lepsza pogoda :) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana niezalogowana
Hej :) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Gosi-trochę spóźnione,ale szczere. Narazie nie mam za bardzo dostępu do netu. Pozdrawiamy z Kołobrzegu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana dzięki za pamięć :D ❤️ życzę Ci miłego wypoczynku :) życzę miłego weekendu Wodniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se patrzę i se myślę, że dzisiaj fajna data, 1102 i 2011 bo jakby złożyć na pół to wyjdzie tak samo, no i jeszcze 20 listopada też będzie fajna zrobiłam na własnych koniczynach dolnych mały maraton przez tzw. miasto (choć niezbyt to lubię i rzadko czynię) i jestem padnięta, teraz ze mnie wychodzi zmęczenie i znów se myślę, że cóż SKS daje o sobie znać :D no i chiba do jakiegoś koła łowieckiego się zapiszę bo tak wiela myślę, że wreszcie myśliwym zostanę :P pozdrówka , miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wszystkiego najlepszego naszym solenizantkom :* spełnienia marzeń i wielu słonecznych dni :) Lutek a na co ty kobieto chcesz polować? Nowe buty, zwierzaka czy męża? :D Nietoperku musisz mi ładnie miasto dziś rano odśnieżyć, co bym spokojnie na uczelnię dojechała :) U nas straszne zawieje i zamiecie jakieś 3 gadziny temu się rozpętały, ale mam nadzieję, że do rana się uspokoi. A teraz miłego poranka i wesołego weekendu wsiem życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko - siostro moja, 🌻 wszystkiego najlepszego, niech kolejne miesiące będą po stokroć lepsze w każdym względzie niż te mijające 👄👄👄 za oknem trochę leży czegoś białego, ale niebo czyste błękitne i na osi -4 Paula - dzięki za życzenia, i trzymaj się ciepło w tych wojażach miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×