Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Paula, myślę, że dasz radę Matowi i nie dasz się przekonać do czegoś, co jest niewygodne, niefunkcjonalne i nieładne. I dużo więcej kosztuje :o Poza tym ceny są masakryczne :o Fakt, jak dla mojego bratanka był kupowany wózek - prawie 14 lat temu - kosztował 500 zł. To wtedy było dużo, ale z chrzcin się uzbierało. Sprzęt przetrwał parę lat, chociaż później była jeszcze dokupiona parasolka. Ale to chyba fajnie wybierać, oglądać różne rzeczy dla malucha :) Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Ostatnimi czasy jakoś lepiej mi się śpi z rana niż wieczorem i siedzę przeważnie do północy lub do pierwszej. A jak już pójdę wcześniej spać to pół nocy nie prześpię. Właśnie stwierdziłam, że maleństwo już się układa w pozycji wyjściowej :) dosyć szybko, ale przynajmniej jak kopie, to aż tak mi nie dokucza, oczywiście krótko się tym nacieszę, bo zaraz urośnie :D Wracając do wózków, nie jest taki zły ten drogi, powoli przekonuję się do jego możliwości. Szkoda tylko, że nasze polskie opinie są mało pomocne. W tej chwili siedzę na stronach angielskich i muszę przyznać, że dużo więcej o funkcjonalności i awaryjności się dowiedziałam. Ciężko tylko porównać to z tym tańszym wózkiem, bo też nikt nic konkretnego poza fajny miły i przyjemny nie napisze, a nie wiem czy uda mi się angielskie opinie znaleźć, bo to polski wózek. Nic to, wracam do czytania, a Wam życzę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jaka cisza tu panuje :) Muszę przyznać, że w tym tygodniu to się nie nudziłam. W poniedziałek odwiedził mnie wujek (po 20 latach przyleciał do Polski), później razem pojechaliśmy do mojego brata. Wtorek prawie cały odsypiałam, z wyjątkiem czasu na powtórkę z trygonometrii :) W środę jechałam do Olsztyna, najbardziej bał się ojciec, że sama jadę i już chciał się pakować ze mną - oczywiście wybiłam mu to z głowy. A dzisiaj się w końcu zabrałam za czytanie książek dla przyszłych rodziców. Wybór wózka jest już zakończony i jednak stanęło na pierwszym modelu i nie dlatego, że byłam uparta :D A teraz w końcu mogę sobie pozwolić na trochę rozpusty i poukładać puzzle, kiedyś w końcu muszę je skończyć :P Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ano cisza. Wczoraj to nawet nie miałam za bardzo kiedy pisać. Paula, aktywna jesteś :D Fajnie,że wózek już wybrany. A książki dla rodziców mogą być pouczające ;) Trzymajcie się, narazie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) pogoda u nas koszmarna :O od 3 dni mieliśmy odwilż a tu dziś znowu sypie śnieg a ponieważ jest cieplo to natychmiast topnieje i robi sie straszne bloto :P pieseczek juz jest zdrowy i figluje jak dawniej. w pracy spokojnie , tylko na weekendy troche wiecej sie dzieje ;) czytam kolejnego Ludluma-Testament Matarese'a ,nie mam weny do pisania i tak wogole to wypatruje wiosny :P;):) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Skończyłam kaszleć - zaczął Postrzeleniec :o co jest, kurde, okadzić chatę trzeba, czy co?? :o U mnie w szkole zaczyna się coś, czego bardzo nie lubię, czyli wystawianie ocen. Najlepsi są ci, którzy cały semestr bywali tylko na lekcjach, ze sprawdzianów same jedynki i chcą wszystko hurtem poprawić :o Jestem już wredna, bo nie pozwalam. W sumie mieli czas na to, a że nie korzystali to ich problem. Mówisz to tłukom, powtarzasz i nic ..... Ale co tam, za tydzień idę na studniówkę z Postrzeleńcem, a za dwa tygodnie ferie :D Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Skończyłam kaszleć - zaczął Postrzeleniec :o co jest, kurde, okadzić chatę trzeba, czy co?? :o U mnie w szkole zaczyna się coś, czego bardzo nie lubię, czyli wystawianie ocen. Najlepsi są ci, którzy cały semestr bywali tylko na lekcjach, ze sprawdzianów same jedynki i chcą wszystko hurtem poprawić :o Jestem już wredna, bo nie pozwalam. W sumie mieli czas na to, a że nie korzystali to ich problem. Mówisz to tłukom, powtarzasz i nic ..... Ale co tam, za tydzień idę na studniówkę z Postrzeleńcem, a za dwa tygodnie ferie :D Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki :) Kigana dzięki za horoskop ;) trafiony w 10-tkę u mnie ostatnio duuużo się dzieje ;) nie będę owijać w bawełnę - zabujałam się :):):) 🌻 ehhh pięknie jest, wiosna wiosna itd. ;) Mój obiekt westchnień jest spod znaku strzelca :) znamy się od listopada, ale poznajemy się dość intensywnie, spędzając ze sobą każdą wolną chwilę i cóż mogę napisać - jest dobrze :) tak jak sobie wymarzyłam... oczywiście jak zwykle są jakieś ALE, jednak staram się skupiać na pozytywnych aspektach tej znajomości. Małym minusem jest np. to, że mój mężczyzna 3 dni temu wyprowadził się z Łodzi do... Poznania :) od jutra zaczyna tam pracę a ja mam kolejny związek na odległość. Zresztą wróciłam 2 godziny temu ze stolicy Wielkopolski i tęskno mi już okrutnie, nie wiem jak ja zniosę te rozłąki i spotkania jedynie w weekendy. Kiganko, co możesz powiedzieć o Poznaniu jako miejscu do życia? ;) bo pomysł przeprowadzki jest wałkowany już od jakiegoś czasu i tylko wrodzone tchórzostwo i resztki zdrowego rozsądku nie pozwalają mi się na ten krok zdobyć ;) Tailtiu - na kiedy masz termin porodu? Moja bratowa rodzi w połowie kwietnia; ostatnio dowiedziała się, że ma cukrzycę ciążową, ale na szczęście wszystko ok, tylko dieta 1500 kcal i pomiary cukru 4 razy dziennie. Czekamy na dzidziusia :) na 95% ma być dziewczynka ;) ehhhhhhhhhhhhhhhhhh idę po kanapkę :) ściskam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever - kopę lat :P Super, że Ci się znowu układa. Moja koleżanka wyprowadziła się na studia do Poznania i tak już została. Miasto przyjaźnie nastawione do młodych ludzi. Drugi plus taki, że będziesz bliżej nas :D Dojeżdżanie na weekendy nie jest takie złe, jeśli rzeczywiście planujecie być dłużej razem. Matowi najbardziej się podobało jak przywoziłam "worek pieniędzy" i robiłam dobry obiad (czasy studenckie). Oczywiście w tej chwili może i kasy nie będziesz musiała przywozić, ale wspólna pyszna kolacja czy obiad zawsze jest czymś niezwykłym :) bo nie będzie musiał sam robić. Ja np. z przepisów wówczas znalezionych w necie do tej pory korzystam, bo są szybkie i naprawdę pyszne. Masz auto, więc korzystaj z niego kiedy tylko możesz - dojedziesz szybciej niż pociągiem. Po kilku trasach żadna droga nie jest straszna, wiem bo ostatnio do Olsztyna jechałam i wcale spięta nie byłam, jak to zawsze bywało przy nowej trasie. Moje Maleństwo też w kwietniu, na 10-tego są plany, ale zobaczymy czy przypadkiem nie będzie się pchało na świat jak jego mamusia :D W tej chwili jestem na etapie sprawdzania cen wszystkiego co na początek się przyda - masakra. Dobrze, że jest internet, bo po sklepach to nie chciałoby mi się latać. Kigana czasem tak bywa, że jedno od drugiego łapie, pamiętaj, że te wszystkie zarazki powoli atakują :) Poza tym uważajcie na siebie, żeby jakaś grypa Wam się nie przypałętała. I oby do ferii :D Nietoperku nie wiedziałam, że Ludluma czytujesz :) Z podobnych klimatów polecam jeszcze Cobena, bardziej kryminał niż sensacja, ale równie przyjemnie się czyta. No dobra, spadam dalej szperać po necie za wyprawką, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To samo chciałam napisać, co Paula - byłabyś Ever bliżej :D Co do Poznania - mieszkałam tam 5 lat jako studentka, lubię to miasto ,chociaż nie ma ono ostatnio szczęścia do prezydenta :o Ale Łódź chyba też nie ... Właściwie to wszystko w Poznaniu jest, aczkolwiek zawsze są plusy i minusy miasta. No cóż, Twoja sytuacja jest rozwojowa ;) dobrze, że piszesz o resztkach zdrowego rozsądku, które Tobie pozostały :D sama zobaczysz, co z tego wyniknie. Paula, miłego szukania :D Dzisiaj miałam strasznego lenia, ale jakoś przeszło. Dwa tygodnie, potem trochę laby. Dzisiaj to nawet miałam chwilę na jednej lekcji, gdzie nie pamiętałam, co znaczy jakieś podstawowe słówko :o to był ułamek sekundy i nikt tego nie zauważył, ale urlop zdrowotny chyba byłby na miejscu u mnie .... Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever - zawsze te ALE trzeba mieć na uwadze hehe ... , aczkolwiek Strzelce są fajne :D Mój przynajmniej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe towarzystwo :) od trzech dni mamy prawie wiosne ;) jest cieplo inic nie pada :) ogromne ilości śniegu zniknęly prawie calkiem i nawet w ogrodzie widać już trawę ( narazie taką przechodzoną,ubiegloroczną :P ) ale zawsze to krok bliżej do wiosny ;) piesio zdrowy i szczęśliwy bo już może biegać po ogrodzie bez zapadania sie pod lodową skorupę :) Ever powodzenia ze strzelcem i trzymaj sie z daleka od skorpionów! wiem co piszę ;):P Paula,już kiedyś wspominalam że czytam Ludluma tego drugiego jeszcze nie czytałam ale na pewno to zmienię ;) Kiganko,na przeziębienie tylko oklady ....! ;):) a teraz sprzatanie :O miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już niedługo Słońce znajdzie się w Wodniku :) I tak dla przypomnienia: Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Kogoś dopisać, wypisać itp. ?? Dziś pełnia, więc jest masakrycznie :o i w dodatku przedurodzinowo :o No dobra, nie pierwszy raz, damy radę. Wczoraj ogarnął mnie szał porządków, wykorzystałam go, bo dziś już niekoniecznie. Zresztą, dość późno przyjechałam z pracy, więc bez przesady. Jutro i w piątek oceny zostaną wpisane do dzienników i spokój - do następnego razu :D Szukając tabelki, trafiłam na wpisy z zeszłego roku - u nas już były ferie i miałam stłuczony łokieć, będąc w Kudowie :classic_cool: No cóż, miłego wieczoru życzę i do następnego pisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam - 20 stycznia o godzinie 11.19 Słonce wchodzi do Wodnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie Gofra - droga Jubilatko - najlepszego na kolejne latka, wymarzonego, wyśnionego, wyczekiwanego -ale spełnionego szczęścia i pomyślności oraz zdrowia i wszelakiej radości 👄 🌻🌻 🌻 no i tak moje drogie panie znów jesteśmy o rok mądrzejsze, piękniejsze, no i oczywiście w każdym względzie lepsiejsze posdrófka - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 ____________________ ___________________ __________________ _____________________ _______________________ ______________________ ____________________ ___________________ _________________ ___$$$____ $$$$______ $$$$$$$$$_______$$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$ $______$$$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$$ __ $$____$$$$$$$_____$$$$ ____ $$$$$$____$$$$$$______$ __________ $$$$$._$$__$$ ________ $$$$$$$$$__$$$$ ________ $$$$$$$$$ ________ $$$$$____$$ __________ $$$______$$ ____________ $$________$$ _____________________ $$ Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas życzy ....... miłego dnia Cafejkowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :D Zdrowia, radości, miłości 🌻🌻🌻🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za serdeczne życzenia👄Wszystkie Was przytulam i pozdrawiam ciepło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Goferko wszystkiego naj,naj ,zdrowia,pieniędzy i radości w kazdym dniu 🌻 pogoda u nas koszmarna :O wczoraj prawie wiosna,cieplo i slonecznie a dziś sypie jakieś mokre coś z nieba i jest chlapa i ciapa :O dziewczyny, ile dni przed urodzinami dzieje sie z czlowiekiem coś dziwnego ? ... bo ja łapie jakąś dziwną chandrę :O zmykam jakiś obiad ulepić ;) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra wszystkiego najlepszego: dużo zdrowia i szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń :* Nietoperku nie tylko Ciebie coś dopada - mnie też, nie mam weny do niczego. Z maleństwem wszystko ok, ale mam zakaz wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń, sprzątania i spacerów. Najlepiej jakbym cały czas leżała, no ale ile można. Trzymajcie się ciepło, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, jakieś 52 dni, jeśli dobrze pamiętam. Jest to związane z podświadomymi wspomnieniami do okresu prenatalnego, ostatnie tygodnie są dla dziecka ciężkie, ciasno, obraca się głową w dół, matce też ciężko .... tak gdzieś kiedyś czytałam i chyba Gosia coś o tym pisała. Paula, chuchaj na siebie i dmuchaj, bo małe ma jeszcze czas :D U nas też leci z nieba coś białego i mokrego :o dzieciory w szkole dostają kociokwiku :o - niby są już dorośli :P Ostatnie dni przed feriami ..... Wczoraj mieliśmy radę, jutro wywiadówka i tak się kręci. Też na te ferie czekam, bo wyjeżdżamy z Postrzeleńcem do Kołobrzegu się kurować ;) hehe, zobaczymy, jak się odnajdziemy, jako kuracjusze :D Miłego popołudnia życzę, trzymajcie się, niedługo nasze urodziny, więc powinno powoli odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) pogoda u nas fajna bo chociaż trochę mrozi to świeci słoneczko i nic nie pada :) Yeti w pracy a ja wpadłam na szatański pomysł żeby gruntownie wyszorować piekarnik :O rozkręcilam toto i teraz moczą sie części w jakimś specjalnym specyfiku :P ale czy to poskładam z powrotem to nie wiem :P;) dam znać jak mi poszlo ;):) miłej niedzieli :D🖐️ Kigano,udanego wypoczynku w ferie :0 u nas wlaśnie się skończyly i od poniedzialku bractwo rusza do szkół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko dzięki :) Pomysł z piekarnikiem super :) na pewno go złożysz, jak nie tak, to inaczej ;) Tak to już jest od paru lat, że jedni kończą ferie, a inni z radością je rozpoczynają :) w zeszłym roku mieliśmy je jako pierwsi .... nie jest to najlepszy termin, szczerze powiedziawszy. Za wcześnie po świętach. A my od rana na kijach, jutro tez się wybieramy :D poza tym, że mamy kolędę ... ale dopiero po południu. W naszym lesie pełno wody, teraz wszystko pozamarzane, ale ciekawa jestem, ile czasu zajmie wyschnięcie. Niektóre miejsca oczywiście nie wysychają, są wylęgarniami komarów. Ale to dopiero na wiosnę. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jak na wodnika przystało okazałam się geniuszem ;) i poskladalam piekarnik ! :) i nawet żadne częsci mi nie zostaly ;):P teraz blyszczy jak nowy :) aż żal będzie używać żeby nie pobrudzić hehe pogoda bez zmian ale zapowiadają ocieplenie i deszcz :P czy któraś z Was byla może na tej nowej wersji >Och,Karol< bo my sie wybieramy i nie wiem czy warto. a teraz zmykam do kuchni skleić coś na obiad milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, jesteś wielka :D jak to Wodniczka zresztą :D A w czym moczyłaś ten piekarnik? Bo rozumiem, że poodkręcałaś palniki i je wymoczyłaś? Dziś mieliśmy bardzo intensywny dzień ;) zepsuł się nam komputer, rano zawieźliśmy go do naprawy, potem kije, potem ksiądz po kolędzie i zadzwonił pan od kompa, że można odebrać. Nie wspomnę o niedziałających bankomatach, komórkach tracących zasięg i zostawionych kablach od zasilania kompa .... ech .... Ale jakoś daliśmy radę. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×