Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wodnik Szuwarek!❤️ A teraz połowa kwiatów zwiędła:( Ostatnia próba - tylko dla Ciebie ten bukiet przed snem ofiarowuję 9jak sięnic więcej nie zdarzy:p: 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23.00
ech Wodniki...szkoda że nie jestem jedną z Was...:(:(:( Tak tu milutko i sympatycznie...Sarkana...Kigana...Alan_Pol...nietoperz...habanerka....ALANISSSSS...matylda71...cicha...Wodni Szuwarek...i wiele innych...ach, szkoda...O ja biedny Skorpion:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOO rrrrany Alanq :D :D :D rany boskie dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęękuję mordka moja strzalka :classic_cool: :classic_cool: ;) ;) chyba muszę jeszcze bardziej postarać a więc ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Amelia, Wodniczka26 🌻 Dzisiaj dla Was wszystkie życzenia... tylko samych pomyślnych i szczęśliwych dni w życiu! Dziewczyny, wiecie co.... ja już wiem dlaczego Alan wyjeżdza! On dezerteruje, przestraszył się odpowiedzialności jaka ciąży na \"babskim królu\"!.... No bo wiecie.... ciężko jest zapanować nad samymi kobitkami i to w dodatku każda jest Wodnikiem. ..Szkoda gadać! Ma cykora i tyle! ha ha ha :) :) :) Alan mam nadzieję, że się nie obraziłeś? A tak już całkiem poważnie, to życzę Ci żeby Ci wypaliły te wszystkie Twoje plany, bo też się muszę zgodzić w pewnej kwestii... że niestety w dzisiejszych czasach bez pieniędzy nie da się żyć... Alanisssss... ech! ...nie wiem czemu, ale kiedy Cię rozszyfrowuję, to robi mi się jakoś swojsko na sercu, jak bym Janosika czytała! ...tylko Kwicoła brakuje! :) Matyldo, a jeśli chodzi o zwierzynę domową, to takową również posiadam... choć trudno \"to\" nazwać \"zwierzyną\" ha ha ha ...my mamy ..uwaga, uwaga!!! rybki! ha ha ha, ale śmieszne! Śmieszne, bo nie Wy je macie... Ale tak poważnie, to mój syn ma alergię i niestety wolę nie ryzykować, choć psy uwielbiam. Kiedyś miałam owczarki niemieckie, psa i suczkę. ..były super! Habanerko, ja widzę, że Ty zamiast pracować... to po sieci buszujesz! Tak nie może być! Praca, to praca! Twój szef musi sie o wszystkim dowiedzieć! To już jest koniec!!! ha ha ha ...przestraszyłaś się? Ale prawdę mówiąc, to zazdroszczę Tobie i Kiganie, bo co by nie mówić, to studia to najlepszy ( w swoim rodzaju oczywiście ) czas w życiu człowieka. Tylko pozazdrościć... A!? Miałam napisać jeszcze o tym naj- dniu w życiu. Chyba nie będę oryginalna, bo podobnie jak u Was najbardziej tragicznym przeżyciem była dla mnie śmierć bliskiej osoby.... Tydzień po moich 18 urodzinach zmarł mój tata ... a cztery lata temu straciliśmy dzidziusia, ... w 10 tyg. ciąża obumarła... Nie będe się tu nad tym rozpisywać, bo to nie taki topik, ale oba te \"wypadki\" bardzo zmieniły moje widzenie świata... A co do radości?... Chyba tydzień spędzony zaras po ślubie nad morzem.... Pojechaliśmy tam starym, rospadającym się samochodem ( to był Wartburg!!!), w którym mąż co kilka km. musiał czyścić świece ( a deszcz lał jak cholera!). W bagażniku mieliśmy namiot i plecaki i jechaliśmy tak na prawdę nie wiadomo dokąd... Po prostu nad morze! Zatrzymaliśmy się w końcu w Jastarni, było super! Cały czas padało, ale nam to wogóle nie przeszkadzało! A drugie niezapomniane przeżycie, to wspólny pierwszy poród... wtedy pierwszy raz płakałam ze szczęścia... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam WAS wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik_nie_wodnik
Witam po raz drugi, pozdrawiam wszystkich. Widze, ze topik rozrasta sie, a wiec moze dolaczyl ktos z wiedza na temat astrologii i podpowie mi czy jestem wodnikiem czy koziorozcem. Ur. 20.01.19XX :) jak wspominalem wczesniej, niektore horoskopy traktuja 20.01 jaki pierwszy dzien wodniaka, a niektore jako ostatni dzien koziorozca. Gdzie jest prawada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Skorpionku jeśli sobie tylko tego życzysz to zostań z nami jestem przekonana, że moja wodnikowa rodzina, która jest i tak już niczym prawdziwa wloska familia;), więc dodatkowy kuzyn będzie mile widziany, a co tam znaki zodiakalne wszystkoch kraji-ów lączmy się :D :D myślę, że rodzice tej licznej rodzinki nie będą mieć nic na przeciw wręcz przeciwnie yo ziomalu :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: niezapominajka dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALAN WYJEŻDŻASZ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 😭 ale tak serio serio to życzę ci najdroższy Alanie powodzenia na nowej ścieżce i wracaj do nas jak najszybciej z kieszeniami pelnymi papierkowych świstków takich z królem :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA! ... Dzisiaj ja jestem pierwsza z życzeniami!... 🌻 Mahatman, Mony i Ty Wodniku... życze Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, a na wieczór dużo gości... HA HA HA, a tak poważniej, to na pewno spełnienia marzeń i szczęścia w miłości... 🌻 ...Tyle życzeń musi Wam na razie wystarczyć, bo muszę troche zostawie dla pozostałych zyczących... Do zobaczyska rano.....💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no żem się zagapila bom pisala dluuuuuugaśnego maila 🌻 Mahatman, Monny and Ty Wodnikczku Wszystkiego najlepszego z okazji święta waszego 🌻 🌻 🌻 i 👄 👄 👄 obowiązkowo potrzykroć gdyż to prawdziwie po europejsku a teraz nawet caluski muszą być zgodne z europejskimi wymogami ;) ;) ;) no to świętujcie sobie wodniczki tylko pod stolem nie wylądować, i tortem się rzucić proszę , bo tu niedożywiona gawiedź :D :D :D :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: To trzymajta sie La Wodnikowo a ja DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socha🌻 to nawet patrzyła dziś na zegarek z niecierpliwością i wypiła wcześniej wiadro kawy, żeby jako pierwsza Wam kochani złożyć życzenia;), a ja mogę się tylko dołączyć: Mahatman 🌻! Mony🌻! i Ty Wodniku🌻! ... tak od❤️ dla Was z okazji Waszych urodzin: Sukcesów w życiu,🌻 szczęścia w milości,🌻 dużo uśmiechu, dużo radości,🌻 spelnienia wszystkich najskrytszych marzen,🌻 samych przyjemnych w Waszym życiu zdarzeń...:classic_cool: ********************************************************************************************************** 😘❤️:classic_cool:🌻❤️😘❤️:classic_cool:😘❤️❤️😘:classic_cool:❤️😘❤️🌻:classic_cool:❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNIK7
Kłaniam się nisko.PROSZĘ.Weźcie pod rozwagę że wodniki nie mieszkają w wodzie ani w szuwarach.Wodnik to chłopiec który przynosi wodę w dzbanie na ramieniu.Wodnik jest znakiem żywiołu powitrza ,a nie wody.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. WODNIK od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Witam wszystkich z samego rana, chyba na stałe będę czerwona :( ale przynajmniej będę się wyróżniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
DROGI ALANQ!! Niestety nie mogę się przefarbować na czarno, przeszłam wszystko od podstaw jeszcze raz i nic ztego nie wyszło :( ale będę próbować nadal, bo się tak szybko nie poddaję. Szkoda że musisz wyjechać, ale mam nadzieję, że będziesz mieć fajnego szefa i duuużo zarabiać. Powodzenia w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja wodnicza rodzinko! :D Dla naszych dzisiejszych solenizantów najserdeczniejsze życzenia! 🌻 Machatman 🌻 , 🌻 Monny 🌻 , 🌻 Wonik 🌻 Życzę Wam spełnienia marzeń! Alan_Pol ---------> zjazd wodnikowy nad morzem? Może w Kołobrzegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drodzy Przyjaciele! U mnie piękna, zimowa pogoda. Nawet jest słoneczko...Mróz ok. - 3 st. C. Prawdziwa, piękna zima. Śniegu na centymetr albo dwa... Witajcie, witajcie...:classic_cool: Wstawać!!!:) Szkoda Dnia!!!:) Sarkana! 🌻, księżniczko moja, Kołobrzeg na Zjazd? Czemu nie? Według mnie ok. Znam to miasto dobrze:) Jedyny mankament to plaża przy molo - mała jest:( paula wodniczka! 🌻 A nie znasz kogoś z podstawówki?:) Jakieś dziecko Ci pokaże. Dziś dzieciaki - nie takie rzeczy potrafią:) Ja lepiej już Ci tego nie wytłumaczę:(:D:PChyba, że chcesz to telefonicznie zrobić to napisz maila na alan-pol@tlen.pl i odeślę Ci nr telefonu do mnie:) Inaczej - naprawdę nie wiem jak Ci pomóc...:( Wodnik Szuwarek! 🌻Moja droga przyjaciółka netowa, może TY pauli wytłumaczysz jakoś tak po babsku jak się przefarbować?:) ;) Też byłaś wszak pomarańczowa, i po krótkim instruktażu jednak pojęłaś w try miga wszystko:) WODNIK7! :classic_cool: Wodnik ogólnie może być znakiem żywiołu powietrza;) Nasz, ten topikowy, bardzo lubi w szuwarach mieszkać, w stawie, i co mu zrobimy?;) Psychiczny jakiś taki może?:p Ale nam z nim dobrze...:); dzięki za info mimo wszystko:) wodnik_nie_wodnik! :classic_cool: na pewno jesteś wodnik!:D socha! 🌻 Babski król, anioł stróż, król, dyrektor, prezes, szef, guru, właściciel haremu:p,;) i kilka innych czułych epitetów - więc jakżebym mógł zrejterować, otrzymując tyle przemiłych epitetów pod swoim adresem:):D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Alan nie przjmuj się tym tak bardzo, bo siwych włosków dostaniesz, a na czarnym wszystko widać :) Kiedyś wpadnę na to co robię źle, może jutro mi się żaróweczka zapali, czasami tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Jestem dziś trochę roztrgniona i zapomniałam o życzeniach, te są dla Wonika i Monny: W ten Twój szczególny dzień Niech nie złapię Cię żaden cień Bólu i samotności Więc życzę Ci wiele miłości. Ciepła i słodyczy Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, Niech Ci nagi facet tańczy! a te dla Mahatmana: W ten Twój szczególny dzień Niech nie złapię Cię żaden cień Bólu i samotności Więc życzę Ci wiele miłości. Ciepła i słodyczy Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, Niech Ci naga baba tańczy! Mam nadzieję, że się spodobają :) I oczywiście dużo 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho hej ho poplumkac mi sie zochciolo:P:D:D🖐️ Witam najcalusniej jak tylko potrafie👄 Nasze Drogie Grono Solenizantowe🌼 Mahatman🌼(qrcze zawsze mam dzika chec Manhatan pisac:p;):O), Ty Wodniku 🌼i Monny🌼 zycze Wom piniuskow ze hoho:D zdrowio scynscia pomyslnosci a w Niedziele wcole nie tak duzo gos;)- cobyscie w Rodzinie Nojblizsej mogli trocha lodpocnyc w jatmosfyze Wselogarniajoncej Milosci❤️Hej!:D:D:*:*:* OOO a ja znaju plaze nojwinksom we ftym kraju- i nawet bede tam na wakacyjach byczyc sie jak w Raju- Tak wiec do Ujscia Swiny(Swinoujscia chilli :D) serdecznie zapraszaju Ju(tolka ja nie za szto znaju , gdjesz to my wsjo sja pomieszczaju- Ale Alanu Wy szto wymysljaju:D A szto mozet Nje??!!!!:P Nu, nu, nu, nu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️witam wszystkich jak zwykle goraco. dla wszystkich dzisiejszych jubilatow wielkie👄caluski i moc zyczen wszystkiego co tylko chcecie🌻 na imie mam katarzyna i obchodze je 13 lutego czyli nazajutrz po urodzinach.jak dodamy do tego 14-walentynki to mam az 3 dni balangi!!!!!!! pozdrawiam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół tysiąca wpisów za nami, kochani i kochane! Bracia i Siostry! Panie i Panowie! Towarzysze i Towarzyszki! Obywatele i Obiwatelki! Gentelmans i Melades! Gaspadin i Gaspadiny! Wodniczki i Wodniki! Mrówki i Słonie! Mrówki i Słonie!? To już nie ta bajka:p Przemiłego dnia:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane błotniarki!! wczoraj miałam gości i dzis muszę nadrabiać z czytaniem, a płudni jesteśmy coraz bardziej :) może książke napiszemy??? hihhihi 1. składam zyczonka dzisiejszym solenizantom : 🌼 wiele szczęścia i radości🌼 🌼niech w Waszym sercu zawsze gości🌼 🌼w rozkwicie trwajcie jak kwiaty🌼 🌼miłością zdobywając świat🌼 🌼zawsze i wszędzie Bądźcie sobą🌼 🌼bo lepsza część zycia jest jeszcze przed Wami :)🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 2. jestem za tym zeby jechać nad MORZE bo je bardzo lubie!! ale w Sławie w woj lubuskim nad jeziorkiem mam możliwośc załatwienia po sezonie lub przed tanio domków letniskowych ( duza ilość, bo może sie okazać ze jesteśmy bardzo zdyscyplinowani i przyjedzie nas dużo) wiec jeżeli się zdecydujemy to .... no to taka jest moja propozycja 3. myslę ze to nie jest wina niektórych ze nie udało się im urodzić wodnikami, więc możemy do maszej braci przyjąć również \"niewodniki\" , przyznam sie Wam że ja też zostałam wodnikiem przez przypadek bo w 7 miesiącu wepchnęłam sie na świat, przez co był okropny problem, ale postawiłam na swoim i nie żałuje:). Wodnik nie wodnik ja myślę ze Ty jesteś wodnikiem i składam Ci zaległe życzenia duzo zdrówka, uśmiechu i szczęścia i cieszę sie że jesteś w śród nas :) Paula wodniczka trzymamy kciuki, na pewno Ci sie uda :) 4. obiecałam ze opisze śmieszną historyjkę o zwierzakach: 10 lat emu do domu sprowadziłam 2 koty, w tej chwili mieszkają u moich rodziców na wsi, mieszkają w domu a jak maja ochote to wychodzą na dwór. Nazywają sie Hades i Sumka 3 lata temu Hades w mroźny poranek postanowił sobie pójśc pobiegac, Tato go wypuścił i Hades nie wrócił jak zwykle po 2-3 godz. Mój tato to nerwós i częst burczał pod nosem ze te koty to są mu niepotrzebne, bo tylko bałaganią, tak sobie czasem burczał, chociaż mamie zazdrościł jak koty przychodziły na głaskanie, jak przychodziły do niego to był bardzo zadowolony, czasem jeszcze powtarzał ze on z Hadesem muszą sie trzymać razem bo Hadse to jedyny facet oprócz niego w domu ( byłam ja, Siostra, Mama i Sumka - czyli same baby :) ) i wracając do temetu jak Hades nie wrócił do wieczora to rodzice zaczęli sie martwic, na drugi dzień Tato poszedł go szukać, ale nie było Hadesa po 3 dniach poszukiwań Tato wrócił do domu szczęściwy z Hadesem, wprawdzie kot kulał ale był czarny, łasił się, tylko Sumka na niego prychała i za to jeszcze dostała opierdziel od Taty, kot nawet cześciej do Taty zaczął przychodzic, ale po 8 dniach wrócił Hades i wszyscy najpierw byli bardzo zdziwieni ze są 2 koty ( nie wiem jak to sie stało bo ten Hades bis wcale nie był podobny do prawdziwego Hadesa) a potem było bardzo dużo smiechu i przez jakiś czas były 3 koty, niestety samochód potrącił Hadesa bisa i znów są tylko dwa. na tym kończe i bardzo serdecznie Was pozdrawiam Matylda - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane błotniarki!! wczoraj miałam gości i dzis muszę nadrabiać z czytaniem, a płudni jesteśmy coraz bardziej :) może książke napiszemy??? hihhihi 1. składam zyczonka dzisiejszym solenizantom : 🌼 wiele szczęścia i radości🌼 🌼niech w Waszym sercu zawsze gości🌼 🌼w rozkwicie trwajcie jak kwiaty🌼 🌼miłością zdobywając świat🌼 🌼zawsze i wszędzie Bądźcie sobą🌼 🌼bo lepsza część zycia jest jeszcze przed Wami :)🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 2. jestem za tym zeby jechać nad MORZE bo je bardzo lubie!! ale w Sławie w woj lubuskim nad jeziorkiem mam możliwośc załatwienia po sezonie lub przed tanio domków letniskowych ( duza ilość, bo może sie okazać ze jesteśmy bardzo zdyscyplinowani i przyjedzie nas dużo) wiec jeżeli się zdecydujemy to .... no to taka jest moja propozycja 3. myslę ze to nie jest wina niektórych ze nie udało się im urodzić wodnikami, więc możemy do maszej braci przyjąć również \"niewodniki\" , przyznam sie Wam że ja też zostałam wodnikiem przez przypadek bo w 7 miesiącu wepchnęłam sie na świat, przez co był okropny problem, ale postawiłam na swoim i nie żałuje:). Wodnik nie wodnik ja myślę ze Ty jesteś wodnikiem i składam Ci zaległe życzenia duzo zdrówka, uśmiechu i szczęścia i cieszę sie że jesteś w śród nas :) Paula wodniczka trzymamy kciuki, na pewno Ci sie uda :) 4. obiecałam ze opisze śmieszną historyjkę o zwierzakach: 10 lat emu do domu sprowadziłam 2 koty, w tej chwili mieszkają u moich rodziców na wsi, mieszkają w domu a jak maja ochote to wychodzą na dwór. Nazywają sie Hades i Sumka 3 lata temu Hades w mroźny poranek postanowił sobie pójśc pobiegac, Tato go wypuścił i Hades nie wrócił jak zwykle po 2-3 godz. Mój tato to nerwós i częst burczał pod nosem ze te koty to są mu niepotrzebne, bo tylko bałaganią, tak sobie czasem burczał, chociaż mamie zazdrościł jak koty przychodziły na głaskanie, jak przychodziły do niego to był bardzo zadowolony, czasem jeszcze powtarzał ze on z Hadesem muszą sie trzymać razem bo Hadse to jedyny facet oprócz niego w domu ( byłam ja, Siostra, Mama i Sumka - czyli same baby :) ) i wracając do temetu jak Hades nie wrócił do wieczora to rodzice zaczęli sie martwic, na drugi dzień Tato poszedł go szukać, ale nie było Hadesa po 3 dniach poszukiwań Tato wrócił do domu szczęściwy z Hadesem, wprawdzie kot kulał ale był czarny, łasił się, tylko Sumka na niego prychała i za to jeszcze dostała opierdziel od Taty, kot nawet cześciej do Taty zaczął przychodzic, ale po 8 dniach wrócił Hades i wszyscy najpierw byli bardzo zdziwieni ze są 2 koty ( nie wiem jak to sie stało bo ten Hades bis wcale nie był podobny do prawdziwego Hadesa) a potem było bardzo dużo smiechu i przez jakiś czas były 3 koty, niestety samochód potrącił Hadesa bisa i znów są tylko dwa. na tym kończe i bardzo serdecznie Was pozdrawiam Matylda - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wodnikowo ;) Wodnik 🌼 Monny 🌼 Mahatman 🌼 w dniu Waszego święta życzę Wam: szczęścia w miłości, ciągłych powodów do śmiechu, łez tylko ze szczęścia, dobrnięcia do swoich celów życiowych bez żadnych przeszkód 👄 u mnie zima jakiej dawno nie było. rankiem -7stopni i cały dzień sypie śnieg. jeszcze chwilę a do pracy będę dojeżdżać jak Mikołaj....saniami ;) Alan_Pol 🌼 ----> tesknić będziemy przeokropnie za Tobą :( a jeśli chodzi o zjazd nad morzem to ja jestem za! zresztą kiedy ja byłam przeciw ;) zgodny wodniak ze mnie :) Kigana 🌼 ----> ja również zauważyłam u siebie spadek entuzjazmu w stosunku do nauki, ale.... jak to mowi jeden dobry znajomy..\"trza było za młodu w szkołę kamieniami nie rzucać\" ;) 23.00 skorpionie milutki 🌼 przyłącz sie do naszej kompanii :) wodnik_nie_wodnik 🌼 na mój gust to Ty wodnik jesteś ;) Socha 🌼witaj siostrzyco ;) jak widzisz dzisiaj jestem duuużo później bo poczułam sie winna po Twojej reprymendzie :P :D a tak serio to pracy mnóstwo miałam dzisiaj :( jeśli chodzi o studia to nie zazdrościłabyś nam sesji egzaminacyjnej:( koszmarek!! jutro mam pierwsze egzaminy :( a juz mam dość. ale co tam!! dam se radę ;) Alanisssss 🌼 czy Twoja energia ma gdzieś ujście czy Ty jesteś jej niewyczerpywalnym żródłem ;) Pozdrawiam wszystkich wodników których nie wymieniłam :) trzymajcie sie cieplutko, ja zmykam do pracy bo Socha naskarży na mnie szefowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już nas nie ma nawet na pierwszej stronie Spisu tematów!!! Gdzie sie podziały dzielne, wygadane Wodniki!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie wodniki a zwłaszce te, które są z 12 lutego tak jak ja min. iskierke i nietoperza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie wodniki a zwłaszce te, które są z 12 lutego tak jak ja min. iskierke i nietoperza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam wszystkie wodniki a zwłaszce te, które są z 12 lutego tak jak ja min. iskierke i nietoperza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam wszystkie wodniki a zwłaszce te, które są z 12 lutego tak jak ja min. iskierke i nietoperza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×