Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć I. - mozesz sie rozgoscic..kwatera obok duzej zielonej trzciny za mała lilija wolna ;-)) Isa a Tobie to nie za dobrze,Pani podrozniczka od Tonego Halika co mu ktoś zrobił stu metrowego szalika... Ja jem.I nie przestaje.. Polak-toc to nie było innej opcji,moja poetyka kiedys Harrego przebije..Pomyslnych wiatrów Gowniarzu;-)) Gdziekolwiek Cie wywieje.. I koniec juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie wodniczki i Panowie wodniki ;) ja juz tu kiedys tez bylam a tak chce napisac ze zidentyfikowalam sie z wodnikiem z Bozych Bojownikow ;) ktos czytal ta ksiazke albo zna fragment z wodnikiem ? takie przekorny :) pozdrawiam, aa jest tu ktos z 31 stycznia ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Alan ciao:) Jo...Ty weź nie rozdawaj tak mojej kwatery co? Imagination ta obok mojej jest wolna, ino se sprzątnij trochu bo wiesz.... przypływ był ;) aaaa i ja też styczniowa:) Isa a opiekunki do dzieci nie potrzebujesz? pojadę z Wami ;) nauzykaa witaj witaj, z 31 to nie jestem ale blisko bardzo ;) idę szuwarzyc dalej :D dzisiaj ogólne lenistwo i nic nieróbstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jooooooooo ty starucho:P dzieki:P hehe Koli pozdrowki raz slonce a raz deszcz tu i dalej czekam... Ha jeszcze nic nie rozstrzygniete w sprawie mojej ulubionej wodniczki:D Imagination witamy:D Nauzykaa hehe witam akurat tak sie sklada ze ja jestem 31 styczen;) powaga:D pozdrawiam. Kisses for all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko macham, że żyję, bo mam taki bałagan na chacie, że aż strach. Nie mogę znaleść drzwi wyjściowych i tylko dlatego jeszcze nie uciekłam!:) Ale tak to jest kiedy wyprówa się wszystkie pawlacze... Do tego pijawki mi ciągle krążą nad głową w poszukiwaniu cudowności! A w tych pawlaczach same skarby! Mówię Wam... Wszystko im się przydaje! ...więc po co tyle zabawek na chacie?:P ... A zima za pasem!... PS. koliberek - uduś zdrajcę!!!:P:) C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed nami znowu typowo polski długi weekend:D Życzę wsszyskim naszym topikowym forumowiczom stuprocentowej regeneracji psychofizycznej:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, nauzykaa :), przejrzyj strony wstecz tego topu, a natrafisz na tabelki i na pewno są tam osoby z 31go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś trafiłam na ten topik i chcę się przyłączyć do szlachetnej listy ludzi spod najfajniejszego znaku!!!! Kłania się Wodniczka z 3 lutego. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze 🖐️Renna:) Pozwól, że jako pierwszy Cię powitam na tym niesamowitym topiku. Na pewno znajdziesz tu bratnie dusze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Renna-witaj siostro zodiakalna :D Informuję, jutro wyjeżżam na weekend na Kujawy tzn. do Włocławka :) POzdro dla wszystkich. ps. Jeszcze chwilkę będę na szuwarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renna, Nauzykaa, Imagination ---> 🖐️, rozgoście się, a kwatery jakoweś się znajdą dla Was:) Tabelkę wkleję, dawno jej nie było, moze jakieś zmiany nanieść ?? A ja dziś na pogrzebie byłam i to mojej koleżanki z klasy z liceum. Ona jako pierwsza została wykreślona z dziennika. Parę koleżanek przyszło no i oczywiście tekst: Już z naszej półki biorą. Tak naprawde to biora z każdej, no ale z jednej strony rozumiem ich punkt widzenia, jakkolwiek go nie podzielam. Koleżanka była Świadkiem Jehowy i w sumie pierwszy raz byłam na niekatolickim pogrzebie. Ale to nieistotne, czy katolicki, czy nie - dla mnie przynajmniej. Tylko wspomnienie o Armagedonie mnie z lekka rozwaliło, no ale .... niech kazdy wierzy w co chce. No dobra, miłego wieczoru zycze i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ---> też Cię tu ująć ?? :) Kto jeszcze chce ? Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat, Warszawa:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Joeee- kropek ................. 31 stycznia, 28 lat, woj. pomorskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 26 lat, Elbląg :classic_cool: Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Bartosh ........................ 10 lutego, 18 lat, Bieruń m. Oświęcimiem, a Tychami :classic_cool: Ka ............................... 11 lutego, 21 lat, Kraków :classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego :classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Enfanterrilbe .................. 17 lutego, 28 lat :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szczere kondolencje Kigano...To zawsze boli jak ktoś bliski czy znajomy odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan ---> 😘 Widzę, ze mnie ubiegles w otwieraniu stawku. Wygląda na to, że dziś posiedze sobie w domu, moze jakieś porządki uskutecznię, bo znów, jakimś dziwnym trafem bałagan się wkradł. Nie mam pojecia, skąd on się bierze .... A swoją droga, to bez wielkiego wyrzucania różnych różności to się nie obejdzie, bo nie wezme tego wszystkiego na nowe miejsce, a rodzince też nie zostawię, bo po co im. Zresztą moja rodzicielka raz dwa by się z tym uporała :P :D Ale po co ma się meczyc i znosić te tony papierzysk do piwnicy z piętra, prawda? Miłego dnia zyczę, pewnie tłok tu będzie maksymalny ;) Jak to w wolne dni bywa ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedłóg życzenia.Jestem!żyję(jeszcze) Wyśledzili mnie na innym topicku no i prosze. Powiem tylko ,ze pogoda u mnie za oknem słoneczna i choć u mnie w parafii dzisiaj świeto ,to znaczy odpust ale nawet nie mam zamiaru na spacer sie wybierać:o Miejcie sie przynajmnie wy dobrze. Pozdrawiam🌻🌻🖐️ P.S. To jednak dowód na to ,ze nie moge zbyt długo bez was życ.Uzależnilam się od was jak od kokainy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Kigana no pewnie ze mozesz mnie wpisac:D A moze wiesz kto to jest Ka?? Bo ja tez jestem z Krk. Benia to widze ze bogata jestes;) bo kokaina to najdrozszy narkotyk jest;):P hehe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ---> Ka kiedyś tu pisywała, teraz już sie dawno nie odzywala. Zrobiłam okrutne porządki w tabelce, jak ktoś wroci to spowrotem dopiszę. Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 26 lat, Elbląg :classic_cool: Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego :classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Benia ---> witaj ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek mieszka miedzy Olsztynem a Grudziadzem.Nazwy miasta zapomnialem.Sorki lutek:* Dzieki Kigana za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i nowych i starych:D właśnie wróciłam do domku i od razu do kompa:> dobrze że nie ma Gąza w domu bo już widzę to karcące spojrzenie i mamrotanie pod nosem o uzależnieniu:P:P nie ma nie widzi i dobrze:D:P odwiedzałam moją małą bratanicę. rodzice kupili jej lalkę z osprzętem fryzjerskim no i oczywiście trza było wypróbować na ...cioci habie:D:D słyszałam ze włosy powinny być szczotkowane 100 razy dziennie.... u mnie norma została wykonana na 100 lat do przodu ;) Benia witaj zgubo:D z nas nie można się wyleczyć:Dmożna albo pokaochać albo znienawidzeć...masz szczęście że kochasz;) Polak i jak Ci tam? pisz człeku nieznośny bo ciocia haba się martwi:P Kigana czy wiesz ze jeszcze 2 miesiace i bedziesz musiała poprawiać tabelkę?:( ech... u mnie możesz zamienić dwie cyferki i niech będzie 23 a nie 32 :P:D:D Alan pisz o Nadii:) jestem ciekawa takich małych dzieci więc z chęcia poczytam:D wiecie...wczoraj dostałam list....taki zwykły..papierowy, na dodatek pisany przy świecach bo na Florydzie po huraganie nie było prądu. nie sądziłam że jeszcze kiedykolwiek dostanę taki list:) ludzie teraz używają komórek, telefonów, maili....a szkoda. fajnie było pisać listy ale nie fajnie kiedy całe kieszonkowe na poczcie za znaczki musiałam zostawić:P a teraz ja jestem zobligowana do napisania takiego listu, więc...pióro w dłoń i heja:D:D ściskam wszystkich mooocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki🖐️ W końcu mam nieco wolnego ufff i radocha z tego wielka!:D Witam nowe wodnikowe dusze w stawiku!! i aż jestem ciekawa jak długo z nami zabawicie?;),bo jakoś co nowi "napłyną" to nie zdążę się do nich przyzwyczaić a już...odpływają:P:D:D:D--mam nadzieję,że przełamiecie tą dziwną prawidłowość i zostaniecie długo i szczęśliwie:D:D:D Kigana--->ooo! słuchowiska typu"Armagedon" nie zazdroszczę ,ale super "żeś twarda" dziewczyna i się nie przejełaś,bo wizje to oni umieją roztaczać...:D a i te smutne doświadczenie jakim jest pogrzeb( nie ważne w jakim obrządku)wierzę,że potrafisz w główce ułożyć na odpowiednim miejscu👄:)-pozdrawiam ciepło,bom dawnom Cię nie widziała!:D🌻 Benia--->hahahahahahaha-ukryć się chciałaś??? na innym topiku???:P,:Dsama widzisz-nie ma letko;):D i wracać do macierzy trza:D,również gorąco pozdrawiam👄 i caaaaaaaalutką wodniczą brać!👄 Wolne miałam dziś(jak większość)więc spozytkowałam iście po babsku:D tj,otoczyłam się babskimi fachmankami i kazałam sobie głowkę zrobić z blond na...blond:D:D:D i pazurki jakieś to się żelowe nazywa:D(ale nie tipsy)i jestem zadowolona tym bardziej ,że jutro sklepy otwarte a ja na gwałt potrzebuję nowego odzienia:D:D i oddam sie rozpuście zakupowej,co mi się już daaaawno nie zdarzyło;):D a tak poza tym...? hmm,poza tym,aura cudna,program TV do kitu:),lekturka zajmująca,dziatki nie absorbujące,mąż zdrów i pracujący..:D:D-sielanka!:D:D:D dawno mnie nie było,więc musiałam Was trochę mymi bzdurkami uraczyć o!:P:D milego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jestem dzisiaj jeszcze raz :) Sorry za takiego byka zaraz na początku //xwstyd//wrr Dzieki ,ze przyjęliście siostre marnotrawną //xwstyd polak_krk----->bogata to ja nie jestem ale kto wie ,moze kiedys ;) Tak prawde mówiać nigdy nic nie miałam wspólnego z narkotykami i nie wiem ską to porównanie//ooo.Trzymaj się na tej obczyźnie:) habanerka----------->Nie da sie ukryć ,ze was kocham ,uczycie nienawisci jest mi absolutnie obce:)👄🌻 Gofra--------->No tak wyszlo ;)👄🌻 Kigana---------> własnie jeszcze dwa miesiace i tabelka bedzie nieaktualna:D:D:D dla ciebie też 👄🌻 Ci co w sezonie wróca to dopiero marnotrawni bedą :D:D:D:Dale oczywiscie czekamy :D:D:D:D Dobranoc🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsIaDz_Z_PiEKlA_RoDeM
Ellos :) KsIaDz_Z_PiEKlA_RoDeM siem nazywam :)) Benia co to za dziwadła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że tu same aniołki siedzą :D:D no proszę...ksiadz jakiejś uciekinierki z piekła szuka:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz zmykam Niestety nie mam kompletnie czasu na wpisywanie sie na forum :( Wczoraj wrociłam z Łodzi a już jutro rano wracam do niej z powrotem... Wybieram się na rockowisko :) mam nadzieję, że koncert będzie udany... Zaległości w czytaniu waszych wypowiedzi oczywiście nadrobiłam:D ku ogromnej uciesze plumkającego braciszka :P:D ehh służba mu sie kończy pod koniec miesiąca :( jaka szkoda:P ;) Wrócę za tydzień i postaram się wtedy coś więcej napisać :) Pozdrawiam wszystkich gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotę🖐️ Pogoda zapowiada się całkiem, całkiem...:) Mamy środek weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Benia moj tekst o narkotykach byl odpowiedzia na twoj;) \"P.S. To jednak dowód na to ,ze nie moge zbyt długo bez was życ.Uzależnilam się od was jak od kokainy\" Ha no pisze pisze:P Mozecie zrobic zbiorke dla mnie:P Bo ja sie stad nie ruszam a dalej szukam pracy... A dzis slonce ale chlodno jest;) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 pozdrowienia dla wszystkich wodnikow :) dziekuje za mile przyjecie, zaraz sie rozgoszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×