Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witajcie:) czekaj---> fajnie mieć takie \"maleństwa\" w domku :D mnie w przyszłym roku czekają stresy w zwiazku z egzaminami do gimnazjum:o już na samą myśl robi mi się gorąco bo oczywiście ja będę bardziej przeżywać niż pijawa:D Kigana---> wysiłek fizyczny i zmęczenie pójdzie precz:D polecam fitness.... wtedy nie mam siły zastanawiać się czy jestem zmęczona;) a mnie zaraz szlak trafi:/ wczoraj rozdzielałam nagrody dziewczynom z mojego działu i co? oczywiście ile by nie dostały to ciągle mało:o a zaznaczam że wcale mało nie dostały. więcej niż w roku ubiegłym. w grudniu gówno dostaną a nie nagrody!! co za różnica z jakiego powodu będą niezadowolone? :D aaaa i coś na poprawę nastroju....wczoraj musiałam pisać uzasadnienie do nagród jakie przyznałam dziewczynom i jak napisałam wyraz \"kompatybilny\" to dyrektor czytał 3 razy i nie jestem przekonana czy zrozumiał i czy wie co to znaczy :D miałam mu napisać gwiazdkę z odnośnikiem do www.google.pl:D:D pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Habcia wyrażaj się po ludzku , a nie jakieś tam wymyślone słowa co to człoeiek nie rozumie , a zwłaszcza SIEW! ;) A propos nagród :P:P nigdy nie dogodzisz nie martw się:D ja swego czasu miałam podobne problemy:D W Legnicy pięknie pustułeczki rosną , a la szczęśliwa że to już prawie wakacje. Mój syneczek bez czerwonego paska , ale radzi sobie z przedmiotami , które lubi.; Do technikum idzie na specjalność ochrona środowiska :P :D Do wymarzonej szkoły zabrakło mu 2 punkty - szkoda:O Pa pa kochane wodniczki...:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj---> ja żech kciała blysnąć że niby to ja taka mondra i oczytana i elokwentna i wogóle....ech....no nie da się w tej firmie:D co do paska na swiadectwie to nie miałam parcia na niego. ale jak jest to żech jest szczęśliwa a najbardziej z tego że dziecię od 3 klasy samo dba o swoje lekcje i oceny. ja czasem tylko wyrywkową kontrolę przeprowadzam. no ale .... jaka mać taka nać:> też miałam z paskiem, szkoda tylko że w podstawówce:P miłego wieczorka wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już mam wolne :D:D:D Dziś po południu było rozdanie świadectw i luzik :D Czekaj, czasem te \"paski\" w szkole średniej nie mają żadnego znaczenia. Znaczenie ma tylko umiejętność dostosowania się do wymagań szkoły. W technikum mają po 18 przedmiotów na dzień dobry, w porównaniu z gimnazjum jest więc dość duża różnica. Taka dyskusja rozwinęła się dziś w pokoju naucz., ale nie mam siły narazie cokolwiek pisać :P Haba, co za mendy te dziewuszyska :o ale myślę, że docenisz ;) je przy nastepnych podzialach :D Miłej nocy wszystkim życzę, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło wszystkie wodnikowe duszyczki👄 No i mamy wakacje!fajnie:)co prawda tylko w części mam z córką (tą z gimnazjum) je zorganizowane a o część czasu musi zadbać sama,ale i tak fajnie...laba:)Starsza najprawdopodobniej pojedzie do Anglii pracować na część opłat:(We wtorek ma ostatnie zaliczenie.Wolałabym by była w domu...,ale jak wyjdzie to sie jeszcze okaże za pare dni.Tydzień zapowiada mi sie uroczyście Dniem Ojca,jubileusz przyjaciółki,Slub córki siostry w sobotę.Cieszę sie umiarkowanie z tego tygodniaa:D wolałabym to rozłożone nieco w czasie..,bo jeszcze w ty,m tygodniu zaległą Jolantę mam.O urlopie narazie tylko marzę...:D,ale wierze ,że się coś z tego urodzi,tylko potrzebny czas i...:D coś z humoru emerytek:D W parku wnuczka do babci: - Babciu , czy mogę ci usiąść na kolanach? - A dlaczego nie chcesz usiąść koło mnie? - Bo tu jest napisane: "Świeżo malowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie robić, nie mieć zmartwień, zimne piwko w cieniu pić ... Hejka, nie martwcie się jeszcze mnie nie zwolnili :P chociaż mocne doły pode mną kopią, moją kierowniczkę już wykopali. Narazie wzięłam tydzień urlopu coby stresy całe zlazły, bo już nie wiem co mam ze sobą zrobić, dlatego między innymi dawno mnie nie było. Dziękuję bardzo za spóźnione :P życzenia, następnym razem nie przejmujcie się tak, bo ja też rzadko kiedy pamiętam :) Sarkana bardzo ci współczuję, najważniejsze to wziąć się w garść i żyć dalej. Koleżanka była w 3 m-cu i też poroniła i z tego wszystkiego zabrała się za nurkowanie, i robi już drugi stopień. Wszystkim gratuluję zadowolenia ze swoich pociech. A teraz lecę się pakować, jutro skoro świt wyjazd nad morze moje ukochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji wdepnięcia w kalendarzowe lato wszystkim życzę wymarzonych wakacji :D ja od jakiś 2 tygodni mam natchnienie do sprzątania :O aż mnie nosi :P mam nadzieję, że to wkrótce minie, bo to niezdrowe ;) :P 🌻 jak wiecie mam sunię :) kiedy wraca z jakiegokolwiek spaceru, w domu biegnie prosto do swoich misek, a że akurat był czas obiadu i obiad w misce czekał to zajęła się jedzeniem :) ja patrzę a koło miski leży nieżywa polna myszka :( ......ja wiem że uwielbia na nie polować.....ale żeby zaraz do domu z nimi......zjadła obiad i co robi Kaja.....bierze mysz w zęby :O a fuj........zabraliśmy jej mysz.......najlepsze jest to że akurat pod oknem była kotka, którą dokarmiam :) rzuciłam jej tą mysz, a ona ......potykała ją łapą i oczy wlepia w okno, żeby normalne jedzenie z puszki jej rzucić :P ....................:D 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja też dołączam się do życzen podobnie jak gocha:D 🌻😘 Gocha ---> Na moim balkonie pustułeczki mają menu właśnie z myszek , oj w ciągu dnia mama musi wykarmić dość dużą rodzinkę.:P Tailtiu ----> dobrego wypoczynku i zapomnij nad morzem o szefie i pracy bardzo Ci tego życzę. Gofra ---> ja też po części mam wakacje zapewnione z syneczkiem , który właśnie jest szczęśliwy że skonczył gimnazjum.;:D Może w przyszłości zeswatamy swoje dzieciaczki;):D oO jak ja uwielbiam się popalać:D pełne słońca leniuchowanie , to dopiero raj , szkoda ,ze tak Rzadko mogę. :O Pa pa kochane wodniczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka z lutego ... 14.02
moja cecha- oryginalnalność wodniki sa najjjjlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się stronka rozjechała :P We wtorek planujemy wyjazd do Szklarskiej Poreby. Byłam tam kiedyś jako nastolatka i już niewiele pamiętam. Sama jestem ciekawa tego wyjazdu. Z piątku na sobotę byłam na imprezie kończącej rok szkolny. Zamiast świętować to w jakiejś restauracji, bawiliśmy się w gospodarstwie agroturystycznym. Mnie to odpowiadało. Świeże powietrze, zwierzątka, zero tłumów na parkiecie :D Nad morze też się wybieramy, ale w sierpniu, mam nadzieję, że będzie ładna pogoda i się wygrzeję :D Miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, co do sprzatania - pewnie Ci minie za jakiś czas :D Ale pozytyw jest - kolejne porządki możesz uskuteczniać dopiero za jakiś czas :) Kicia mieszkająca z moimi rodzicami i rodziną brata ( bo jak inaczej powiedzieć o kocie ;) ) też czasem przynosi swój wkład na obiad ;) ale ona raczej ptaki łapie - wróble. Jak to robi - tego nie wiem, ale była już mocno ciężarna, wróble siedziały na drzewie, a ona jednego złapała :P Jej małe skoczność odziedziczyło po niej :D a urodę po tatusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro skoro świt wyjeżdżamy. Do miłego więc, w niedzielę wracamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> miłego wypoczynku :D ja rozumiem, że twój kot poluje :) ale żeby pies myszy do domu przynosił, a kot nie chciał ich jeść :Pi to kot nieoswojony, dziki :) moja psina też kiedyś prawie gołębia złapała...ale w ostatniej chwili krzyknęłam....i ptak przeżył :) moja sunia w poprzednim wcieleniu musiała być psem myśliwskim ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana---> miłego wypoczynku :) a mój kot poluje na ...korki z wszelkiego typu butelek byle się turlało i do pyszczka dało wziąć:D idę dzisiaj się męczyć na fitnesie:o aż się boję:D starsza pijawa pod namiotem, Gązo nad morzem, tylko ja i Majka.... babskie władanie w domu:D a tak poza tym to padam na pysk, ja chcę żeby Majka miała już 15 lat!! :D albo przynajmniej wszystkie zęby:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba ! tylko wszystkie zęby (to o Majce) 13 lat to juz straszna burza hormonow i daje popalic bardziej niz rosnące zęby! a teraz sie chwale! moja pijawa dostala sie do najlepszego gimnazjum w Wawie i podjęła wyzwanie!! oczywiście że 1/ płaczę (ja płaczę ze szczęścia i z dumy) 2/ piję, bo opić trzeba:D 3/ czekam na gratulacje:P pozdrowienia z Chałup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> Chałupy??? te z piosenki Wodeckiego :D pozwól, że pierwsza Ci tu POGRATULUJĘ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa--> GRATULIEREN!!! no i oczywiście gratulacje dla zdolnej córy:D i nadal będę się upierać ze dzieci inteligencję po matce dziedziczą:D oj jak mnie wszystkie mięśnie bolą na .... poniżej pleców:> a ja myślałam że tam sam tłuszcz jest:P pozdrawiam P.S. jeszcze 26 dni do wyjazdu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to TE Chałupy:D ale jestem poobijana:P dziwna jestem: zimą katuję się na nartach, teraz sobie umyślilam dechę, i się maltretuję i siniaczę zamiast normalnie odpoczywac:P aha i tenkjuoll:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co... rozumiem wakacje, ale chociaz byscie machnely:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to machamy 🖐️:D ja w przelocie zmykam spać u mnie bez zmian: pracy pisanie, pracy szukanie, ale wszystkie egzaminy już pozdawane:) z wyjątkiem magisterskiego, który musiałam na wrzesień przełożyć a w uczuciach jak zwykle coś się dzieje ;) i jak zwykle pewnie szybko się dziać przestanie... ale na razie jest przyjemnie;) zmykam bo już wróble wyć zaczynają, a mam zamiar nie spać dłużej jak do 10... zresztą pora się przestawić na normalne godziny jutro Was poczytam w cłości ;) dobranoc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też machnę delikatnie Kigana sobie wypoczywa niech jej będzie dobrze:D ---> isa to szczęśliwy człowiek gratulacje:D...tylko my wodniczki mamy takie dzieciaki:classic_cool: habcia ___> będzie miała 15 lat:D to jest cudowne ...🌻 i to prawda ever----> to tak jak u mojego syna:P no to powiem prawdę jazdem zmęczona :P dostałam pracę i właśnie się szkolę , kiedy inni wypoczywają ;) Niech minie kochane wodniczki niedziela p[ięknie...:D ja zmykam jutro...nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macham ale tak ledwo ledwo:D witajcie:) wczoraj w moje małe dziecię wstąpił diablik. to jest niesamowite że w takim małym ciałku jest tyle energii. spała o 8 przez 20 minut, o 10 spała 40 minut i to by było na tyle. o 14 uciekałam z nią z domu bo miałam wrażenie że go rozniesie:D i żeby nie było że o 19 padła. o nie!! to by było za proste. włączyła się jej \"wańka-wstańka\":D nie wiem czy kojarzycie takie laleczki przywożone z byłego Związku Radzieckiego.... kładło się taką na plecki a ona sama siup do góry. noo.... to tak właśnie wyglądało wczorajsze wieczorne usypianie małej. mam nadzieję że to był jednorazowy wyskok;) czekaj--> tak mało fortunnie na wakacje pracę zaczynać :o Isa---> ja też męcze się na desce...do prasowania:P na szczeście mam trochę wolnego od tej jakże przyjemnej czynności :D no i nadal..... byle do 18 lipca!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś imieninki naszej Lucynki :D Mnóstwa kolorowych motyli, znalezienia wspaniałej pracy i napisania tej magisterskiej i wszystkiego co najlepsze :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze że mamy Kiganę, naszą pamięć zewnętrzną:D Lucynka----> dużo wrażeń w życiu, a przynajmniej w te wakacje ;) i spełnienia marzeń, znalezienia swojej połówki:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i było pięknie :) Bardziej się mi podobało w Szklarskiej niż w Karpaczu. Przede wszystkim nie tak stromo :D:D:D Rozruszaliśmy sobie mięśnie nóg ( i nie tylko zresztą :) ), obeszliśmy parę łatwiejszych i trudniejszych tras, a nogi na czwarty dzien przestały mnie boleć :D:D:D Bardzo dobrym pomysłem było wzięcie kijków do nordicu, bo nie wysiadł mi kręgosłup i kolana też nie bolały, co normalnie miałoby miejsce. A jutro chyba znów przeniosę się do mojego domu rodzinnego, bo część rodziny wyjeżdża, część pracuje do 17-stej, a koty trzeba oprzątnąć ;) i zabawić :P Chyba naukowo dowiedziono, że inteligencję dziedziczy się po matce. No więc dziwne nie jest, że macie genialne dzieci :D I oczywiście gratuluję Wam Waszych wspaniałych pociech i ich osiągnięć, których by nie było bez zapewne Waszego ogromnego wysiłku i motywowania :) Miłej pracy wszystkim życzę lub udanego wypoczynku. Ja dziś piorę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everka ---> samych pomyślności, szybkiego pisania, na szóstkę zaliczania, pod niebo z motylkami latania 🌻 🌻 🌻 Kopa dni dziewczęta, ale wpadłam na momencik 👄 Powinszowania dla dumnych rodziców Haba---> teraz męczy, ale za kilka lat będzie co wspominać :D dziwne, ze maluchy zwykle nie chcą spać wtedy, kiedy chcą tego rodzice Kigana---> szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, ze pranie uskuteczniasz, ja właśnie kilka tobołów od swojej córki przywiozłam,bo to czas wakacji i majdan trza zwijać studencki i właśnie tak dla przyzwoitości rozkładam na kuuuuupeczki szczególnie zimowe ciuchy za dwa dni kolejny transport kolejny tydzień rozpoczęłam od podróżowania w poniedziałek i wcale nie są to podróże w celach krajoznawczych, ot i los wodniczy po tej kilometrówce mam łeba mulenie, może kolejna piguła, choć nie wiem czy jeszcze w tym wieku coś może pomóc, poza młotkiem oczywiście papatki dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ----> sto lat ♪ ♪ ♪ ♪ 🌻😘 Zakochaj się :D napisz pracę jak najlepiej ...🌻 obroń też jak najlepiej habcia ---> zmęczona :D , ale to zmęczenie wszystkim na dobre wyjdzie... a propos pracy cv składałam zimą a pracę dostałam teraz :O nie miałam innego wyboru kasy potrzebuję. Synek dostał się do technikum dzisiaj dostał taką wiadomość:D To już edukacja mojej ostatniej latorośli... jeszcze tylko jak dobrze pójdzie 9 lat nauki :D mam nadzieję:D Kigana ---> cóż tylko pozazdrościć ;) a ja biedna do pracy:O pozdrowienka dla wszystkich wodniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×