Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość jako Lukrowany Motylek
obciagnę każdemu z połykiem i lukrowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki comeback :D A ja nie wiem spod jakiego znaku są moi znajomi :P wiem że trochę się porodziło w lutym jedna jest z połowy kwietnia, ktoś tam z sierpnia i nic więcej nie pamiętam. Co do humorów które maja wodniki to, u mnie przynajmniej, objawiają się tez bardzo nagle jak u bliźniaków, i nie wiadomo dlaczego się wkurzam :D Jakie waniliowe? Prym wiodą czekoladowe lody :P Poza tym jutro jest dzień wolny od pracy więc nie będzie mnie przed monitorkiem. Będę leżeć plackiem na trawce i odganiać się od much :D Motylko jeśli chcesz to możesz opowiedzieć o swoim znaku, to nie jest zabronione, może się czegoś ciekawego dowiemy. Może będzie jakiś przelicznik kiedy i jak unikać bliżniaczej złości :) A ja mam 23 zimy i mroźne i te mniej :D Coś ostatnio się komus spodobał nasz temat i nie daje za wygraną :) Miło cię widzieć podszywaczu, może opowiesz trochę więcej o swoich zainteresowaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, wpadłam na chwile pozdrowić Isę ❤️ i Kiganę😘, Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko Wodniczko może i do primy lepiej smakują czekoladowe ale mi niestety zostały tylko waniliowe...mieszanka się skończyła a coli też nie ma.A co do humorków-bliźnięta potrzebują się wygadać!!!!Jak się zobaczy że mamy zły humor to trzeba bardzo długo namawiać no ja np.nie zwierzam się ot tak sobie jak wiem że nie zrozumie ta osoba ale Ty musisz sprawiać wrażenie że napewno sobie poradzisz z moim problemem że sam to miałeś i znasz spoosbyna rozwiązanie itp.Ale tak namawiając jak powiemcoś w rodzaju:kur...daj mi już spokój to już se lepiej daj spokój i mnie zostaw w spokoju aż sama nie wyjdę z nory :):) I musisz koniecznie mnie wysłuchać interesować się bo inaczej się obrażam na śmierć...takie jesteśmy:D I ciągle mnie odwiedzać jak Ci zaufam dpoytywać się i wspierać...hihihi...Paulinko a na Twoje humorki tak samo mają inni zaaragować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo jakiego gościa mamy... Kropek wrócił! :D Niestety Twój poziom intelektualny nie obliguje nas do prowadzenia merytorycznej konwersacji z osobą Twojego pokroju...:) Zbyt monotematyczny jesteś... hej nietoperku! :) miłeg dnia! Paula - mogę :D w końcu wodnik jestem - my wszystko możemy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny 🖐️ to ktora mnie poratuje w biedzie? tylko szybko, zanim mnie znowu skroca o pare niewinnych slow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bulimią? :( biedactwo.. ale juz ok? Mnie sie zawsze wydawało, że mam \"predyspozycje\" żeby zostać bulimiczką... Lubie się czasem poobjadać a później mam straszne wyrzuty sumienia... i najchętniej pozbyłabym sie tego co zjadłam bardzo szybko... :( Ale to chyba większość ludzi tak ma... Ostatnio znajoma mi opowiadała, że jedna dziewczyna schudła z 80 do 51 kg! robiąc codziennie 1500 brzuszków (!!!) hmmm ja mam po 50 dość... ;) A ta dziewczyna normalnie sie od tych brzuszków uzależniła bo ubzdurała sobie, że musi mieć 49 kg!!! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Kropek wrócił. Musisz dać numer konta jeśli chcesz żebym cię uratowała :P U mni eto jest strasznie, jak się zdenerwuje to lepiej omijac na kilometr i się nie odzywać przez tydzień :) A juz na pewno nikomu sie nie będę zwierzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadłam 3 ciasta makowe!!!!!!i 2 paczki chipsów dużych Laysy cebulkowe mniaaaam cały chlebek z salami(a jestem wegetarianką ale jak ma się atak...ehhh)i ogórkiem słoik dżemu słoik masła orzechowego ser roztopiony w mikrofalówce.Potem starałam się to zwymiotować(tak wiem jestem obrzydliwa)ale jeszcze by usłyszeli więc wzięłam resztkę herbat przeczyszczających(buuu tylko 4 zostały)no i już mam brzuszek rano jak przed atakiem.Dziś mam głodówkę będe chodzić na basen i sauny ićwiczyć w domu:) wiem powinnam iśc do pyschologa ale schudnę i będzie oki...choć boje się że przy stresie znowu dostanę ataku...przeczyściłam się z kawy wy jutro ją sobie popijecie z lodami ja pomarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię to by być szczupła ale stres mnie dobija i żeby nie przytyć zwracam...to nie ma nic z rodziną wspólnego to moje przeświadczenie że modelki są idealne ale w anorexie nie wpadne jedzenie mnie pociesza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ever - jak w madrycie! nawet nie wiesz ile po nich sprzatac trzeba,w buciorach mi do pokoju wleza bo sobie na tv przyszli!, a to obiad ugotuj, a to pozmywaj, kolezanki przyprowadzaj. Ty, normalnie urwanie glowy z nimi. Ale sa ok lubie moich chlopcow, tylko jakas kumpela by sie przydala bo w pracy tez mam zamych facetow - i wez tu nie zwariuj a zdjec jak nie bylo tak i nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku a po co ty się chcesz tak męczyć. Zjadłaś to i w krótce oddasz :) Po co wspomagacze, chociaż herbatka czerwona jest bardzo dobra. Ale żeby takie wyrzuty mieć, czasem można się obeżreć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku daj se spokoj z modelkami - te wieszaki - Bleeeeee!!!!!!! Ja jestem przy kosci kobitka i mi to nie przeszkadza, a facetow dookola ze sie opedziec nie moge! ;) szkoda sobie zycia marnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik na facetów jest jeden sposób: ni esprzątać po nich Tylko trzeba mieć cierpliwośc Jest też jeszcze jeden sposób ale nie sprawdzony przeze mnie: wynosić ich gary do pokoi albo zostawiać przed drzwiami. No i co z tą stówą?? Chcesz czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak jem to więcej niż przeciętny człowiek...zapomniałam dodać że jeszcze wczoraj 3 lody calypso waniliowe a dziś zostały jeszcze na tą kawę :) już się nie męcze obżeraniem teraz się pogłodzę właśnie mi się podobają modelki ale jak schudnę to wtedy zacznę uprawiać sporty zdrowo jeść i lekko przytyje:D przy kości tzn.że chuda?Takie według mnie mają powodzenie wiem że grubaski i NORMALNE też się podobają ale ja bym chciała na krótko chociaż uzyskać efekt modelki Będzie dobrze już sobię radzę jakoś... No więc przy kości czyli chuda tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Motylku - po co sie tak męczyć? Bulimia może być straszna w skutkach... Mnie samo czytanie o niej wystarczy, żeby sie w takie zabiegi przeczyszczające nie bawić ... Poza tym modelki to rzeczywiście takie wieszaki że aż niemiło patrzeć (nie wszystkie - ale większość)... Żaden facet by sie przytulić nie chciał do takiego kościstego stworzenia... Szuwarku - kurcze... ale Ci zazdroszczę tych współlokatorów ;) Ale oni Cie tam powinni traktować jak królową a nie żebyś jeszcze po nich zmywała, sprzątała i dla nich gotowała!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek --> przy kosci znaczy nie chuda tylkoprzy kosci, (nie taka tez znowu gruba) paulinko to nie dziala! - probowalam i po tygodniu do mieszkania sie wejsc nie dalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no oni mnie dobrze traktuja(chyba za to ze po nich sprzatam) i sa dla mnie kochani - pozwalaja mi czasem spac w swoich lozkach (jak mi smutno to wtedy wskakuje do ktoregospod kolderke - zazwyczaj do Pawelka- a oni mnie utulaja do snu) :) my tak sie czysto platonicznie kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Szuwarku wiesz przyznam ż też Ci zazdroszczę z jednej strony ale z drugiej współczuję tego sprzątanbia itp. A jaki oni mają znak zodiaku? Już zaplanowałam:schudnę bardzo a potem zacznę zdrowo jeść i uprawiać sporty wzmocnie się i będzie oki a takie przy kości niektórym się podobają żadko komu ale znam takiego jednego chłopaka...wiem że to okropne co robię i siebie niszczę ale już staram się wyrwać nie zawracajcie sobie mną głowy aj tego nie jestem absolutnie warta!!!!Całuję Was Wszystkich że jesteście...hehehe niewiem co mnie napadło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×