Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ałłłłłłćć,ak mnie piecze brzuszek i uda,ałłłćććććć,:(( Wczoraj korzystałam -a jakże -ze słoneczka nad jeziorkiem i tak...całkiem mimochodem i niechcąco opaliłam zbyt mocno te partie co nie wystawiane na co dzięń i teraz mam!cierpię przy kazdym dotyku:( Płynęłam sobie na materacyku z jednej strony jeziora na drugą ...i w dwie niecałe godzinki tak sobie dogodziłam:D:D:D,więc jak dla mnie dzisiejsze ochłodzenie jest dla mnie balsamikiem:) Grupa rowerowa mi się"rozlazła":"( i z tego powodu nie jedziemy na rowerach..Też chyba pojedziemy nad morze,ale nie wiem czy nawet na całe 10 dni,raczej krócej:( Teraz już kończę,bo mała jutro na obóz jedzie i muszę interwieniować bo szok co ona tam do tej walizy kładzie!!:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie moge ,co za lenistwo :D:D:D:D:D:D:D:D Czy Wy wszyscy na wakacjach ;);););) czy czyms podobnym ??????:D:D Takiego lenistwia to sie po Was nie spodziewałam. :D:D:D:D:D:D Ja fruwam , dostałam skrzydeł i oby ten stan trwał jak najdłuzej :D:D:D:D:D:D:D:D:D Gosia 8-------->witaj kochana po długiej przerwie , Dzieki za pocztę.:D:D:D:D:D:D:D Trzymaj sie 🖐️🖐️ Miłego dnia :D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowanko wsiem!!! pierwsze kroki skierowałam po wielu dniach nieobecności skierowałam do kompa i aż mnię zatkało tyle tekstu jestem padnięta po podróży i niezbyt jeszcze ogarniam to szuwarowe towarzystwo ale staram się jak mogę jeszcze raz bardzo serdecznie pozdrawiam, bardzo serdecznie wszystkie stworzorzenia małe i duże !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóś mnię palce zesztywniały, bo tyle literówek, proszę o wybaczenie, ale każdemu się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze lenistwo na topicku mnie powala :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lutek witaj ponowniw;););)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dla mnie niedobry poklocilam sie z malzonkiem:( jutro bedzie musial sie mocno starac:) i jechac ze mna w miasto:) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam sprawdzają się horoskopy wodniackie??? No bardzo pracowity mi miesiąc wypadł, a u was ??? nietoperku, kiganko, ever, koliberku, beniu, habanerko, gofro, hej z 17 lutego. pozdrawiam i zgodnie z tradycją tylko macham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w tą piękną sierpniową noc, kiedyś horoskopy choć trochę się sprawdzały, ale od kiedy w pewnej gazecie widziałam przez 2 tygodnie ten sam, już nie przejmuję się nimi pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj miałam tyle pracy, że nie zdążyłam napisać, ale dziś nadrabiam zaległości. U mnie weekend minął bardzo sympatycznie, nacieszyłam się wnusiem. Nie wyobrażacie sobie jakie to słodkie i grzeczne dziecko. Mam nadzieję, że dostanę zdjęcia z pobytu, to wam pokażę. Ever - Forest Gump zdecydowanie lepiej podobał mi się w wersji książkowej. Czytałam obie części, a że mam własne, to czasami wracam do nich. Nietoperku-byłam raz na tym jarmarku dominikańskim, ale jako dziecko. Pamiętam że było super, mnóstwo różnych rzeczy. Zazdroszcze Ci że masz to na miejscu, gdybym tam była to z pewnością kupiłabym sobie moździerz. Jest mi potrzebny i już od jakiegoś czasu rozglądam się za nim. Nawet specjalnie nie zależy mi na tym, zeby był jakiś zabytkowy (no jakby był to bym sie nie obraziła). Czasami po prostu w moich eksperymentach kulinarnych brakuje mi tego narzędzia. Gofra-mam nadzieję, ze już powoli mija Ci to pieczenie. Na następny raz użyj kremu z mocniejszym filtrem, a jeśli już Cię tak dopali, to trzeba te piekace miejsca smarować zimnym (z lodówki) kefirem lub kwaśnym mlekiem lub maślanką. Benia- Ty to prawdziwy wodnik jesteś - popadasz w tak odległe nastroje - raz załamana raz fruwasz.Skoro nie dostałaś e-maila, to napisze jeszcze raz i czekam na odpowiedź. lutek-hejka siedemnastka - wiesz mnie to zazwyczaj sprawdzaja sie te pesymistyczne horoskopy. Jak mi napiszą ze będa niespodziewane pieniądze, to jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby były, ale jak mi raz napisali że mam uważać na portfel, to pomimo, ze Go pilnowałam, zaraz w następnym dniu ukradli mi stówe :( Mój Gamoń był przez weekend na festiwalu im. Ryśka Riedla w Tychach, a wczoraj cały dzień spędził u lekarzy. Pakując sie zaczepił nogą o linke od namiotu i przewrócił się tak nieszczęśliwie, że mu rekę wpakowali w gips. W niedzielę chce iść na pieszą pielgrzymke do Częstochowy, no ja mu współczuję z tym gipsem, ale fakt; na rękach przeciez nie pójdzie. No to chyba nadrobiłam topikowe zaległości. Pozdrawiam wszystkich i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich :) Od razu na wstępie mówię: zmieniłam tylko nick, a wy nadal mówcie mi paula, po co język łamać :) A ja nie chce żebyście przeze mnie w szpitalu wylądowały :P ASIA - WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lutek witaj, gdzie cię wyniosło? Koli się rozpisała a ja dziś nie będę was zanudzać, bo zaśniecie. Poza tym nie mam humoru na nic dłuższego, jestem niewyspana i zdenerwowana. A temat na szuwarkach to Uwaga! Gryzę! śliczny, nieprawdaż. Beniu i specjalnie dla ciebie stopka poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień, mam niedyskretne pytanie: Jak dostać się na te onetowe szuwary? bo nijak mi się to nie udaje, a za pozwoleniem szanownego zgromadzenia chętnie bym tam się wybrała Gdzie mnie wywiało?- dobre pytanie, ale to może nie w tym miejscu o tym pisać. Narazisko- łeb mi pęka, o głowie nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek szuwary sa na onecie. jak wpiszesz w wyszukiwarce to ci pokaze ile osob jest albo mozna sie bezposrednio zalogowac, po prawej jest do tego okno. Ale o tej porze tam nikogo nie ma. Jesli mozesz to ściągnij komunikator tlena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-dzięki za odzew, myślałam, że może trzeba użyć jakiegoś magicznego zaklęcia w rodzaju \"sezamie otwórz się\" komunikator to ja mam, to co napisałaś też wiem, więc może zwyczajnie to złośliwość przedmiotów takich jak komp, styki mu się przegrzewają cy co, spóbuję jeszcze raz baju baju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam :D:D:D:D:D:D:D Ja nadal fruwam i w doskonałaym humorku ,chociaż dzisiaj cos na żołądek niedomagam od rana i pod sercem cos mnie ściska.Odpuszcze sobie kawę na pare dni to moze przejdzie;););););) Koliberku--------> dobrze ,ze sie odezwałas bo juz myslałam ,zebez uprzedzenia nas poszłas sobie na urlop;);););) Paula --------->to miłe z Twojej stronu .Dzięki za stopke ,jest naprawde ... No co tu duzo mówić,prawda. Isa---------->Mam nadzieje ,że już widziałyście sie z Habcią i nam tu na gorąco zrelacjonujesz spotkanie ;););););) SIEDEMNASTKA LUTOWA----------->Horoskopy to jakiś czas zajmowałay sporo czasu u mnie a teraz juz zdecydowanie rzadziej tam zaglądam z prostej przyczyny,nie sprawdzają się:(:(:( pozdrowionka :D:D:D:D:D:D🖐️🖐️ lutek--------->żeby dostać sie na onet -szuwary musisz sobie sprawić stałego nicka zarezerwowanego hasłem. Na niestałym nicku czyli na tyldzie to nie wejdziesz.Koniecznie stały nick i zapraszam :D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️ Milutkiego dnia:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze napisać ,ze w czwartek tj, 4.08 w programie 1TVP bedzie mozna sie dowiedzieć cos niecos o mim miescie:D:D:D:D To oczywiscie wiadomość dla tych co mają wakacje lub pracują w dowolniw wybranym czasie. Nie orietuję sie za bardzo ale to chyba jakis letni program.Wejścia na zywo to chyba w kawie i herbacie a poźniej jeszcze coś koło 11:00 cz cos takiego . Kto ogląda do południa TV to bedzie wiedzieć na czym polega letni program TVP1 :D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tylko na chwilkę chciałam powiadomić ze cośnam komp szwankuje i chyba mnie przez jakiśsczas nie bedzi :( prosze o mnie nie zapomnieć bo odezwę sie napewno. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się pożegnam na jakiś czas z Wami :) Jutro rano skoro świt wyjeżdżam i mam nadzieję wrócić pod koniec sierpnia. Jesli dorwę gdzieś kafejkę to na pewno coś napiszę. Życzę Wam miłego wypoczynku, czy tez przyjemnej pracy i do zobaczenia :) Mam nadzieję, ze nie zapomnicie o mnie ;) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora na wstepie od razu oswiadczam zeby sie ze mna nie umawiac albo brac na mnie duuuuuuuuuuuuuuuza poprawke:( z Haba sie spotkalam oczywiscie, zwiedzilam z nia kawalek wawy:) w niektore zakatki nie zagladalam bardzo wiele lat:P oczywiscie pare godzinek sie spoznilam:( ale to zasluga mojego szanownego malzonka:( nie wiem jak mam to rozumiec ale nasze dzieci sie adresami wymieniali:D i chowali za kartami z menu;) rany, jutro cos skrobne bo chyba pozno sie zrobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkich przywitac?? a prosze bardzo dzien dobry:D a teraz ide walczyc z alergia ktora dopadla mnie chyba 100 razy mocniej niz rok temu:( Haba dobrze ze nie dzis sie mialysmy spotkac:P wygladam jakbym cala noc ryczala:D spuchnieta, zaplakana i z jakas wysypka:P ide sie leczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani. 🖐️ no zaniedbuje was ostatnio jak cholera... musicie wybaczyc na szuwarkach ostatnio siedze. Ale sie tam od wczoraj atmosfera zagescila bo sie kloci kazdy z kazdym no to ucieklam do was. siostra moja ever szaleje z babcia po gdynianskich kosciolach :D pozdrawia wszystkie wodniczki. ja juz nie wiem co sie o ktorej wodniczki dzieje bo nie w temacie od kilku dni jestem. Habanerka gdzies zniknela :( niech wie ze ja spotka za to ciezka kara... dobrze ze kochana paula tailtiu zostala bo bym sama z tymi facetami oszlala. No dobra mykam bo sie szef zbliza :o pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!!! jadę trochę wygrzać kości nad jezioro i zmyć wrażenia ostatniej nocy, już odpływałam jakiś przyjemny sen się zaczynał iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sugnał 2 sms wysłane około 21.30 do mnie dotarły w okolicach 1. 30 jakże ja kooooochałam za to nadawcę ( moja latorośl), serse to mi do gardła podjechało, bo żadnych sms od jakowegoś przystojniaka się nie spodziewałam na ten czas, ale to był dopiero wstęp, gdyyyyyyyyyyyyż w niedalekiej odległości od mojego okna jakoweś nastoletnie towarzystwo miało rozbity namiot (widocznie ktoś chciał się ich z domu pozbyć no niech się dzieci dotlenią) towarzystwo było płci obojga, tak więc panienki jak zaczęły piszczeć to chłopaków jeszcze podkręciło ( zwyczajne wygłupy oczywiście nc zdrożnego moje panie ) ja tam wszystko rozumiem, pod namiot sporo jeździłam tylko w tej ciszy, która wokół panowała, to można było sobie co nieco odgryźć z radości efekty specjalne horrorów amerykańskich wysiadają i tak radośnie zasnęłam około 4 ,dobra wrócę wieczorkiem miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Nietoperz!!!! jak Ty się wyrażasz???!!!!-badziewie!! no masz!! To nie wiesz ,że o nas nawet Maleńczuk spiewa swym głosem "Szuuuwary,szuuwary..."??;)a Ty,że badziewie! a fe! wstydź się panna:D:D:D:D:D:P U mnie dziś leje deszcz i jest ponuro..wychodzić się z domu nie chce,w domu się też siedzieć nie chce...:D i cóż to czynić..? Wejdę na czata,może któreś szuwary( nie badziewie!):D są jeszcze albo już"dyżurne?? cdn...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ,jak tam dzionek :D:D:D:D:D:D???????????????? U mnie wszystko OK ;););) a nawet jeszcze lepiej :D:D:D:D i tylko tak dalej. No widzę ,ze Habcia dojechała jednak do Wawy i pewnie juz jest ,gdzięś na kaszubach ;););) Nietoperku -------->no to całe szczescie ,że Twojego kompa już doprowadzili do stanu urzywalności ;););) Częscie prosimy zaglądać . U mnie się już jakieś 2 godziny temu rozpadało i nie ma zamiaru przestac ,do tego jeszcze burza nadciąga i chyb abede musiała szybciutko kończyc i zamykać kompa :o:o:o:o To narazie pa ,trzymajcie sie cieplutko ,jeszcze jutro do was zaglądne i adj`e :D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pochmurnym i deszczowym rankiem :( Mam nadzieje, że na szuwarach będzie więcej słońca :) Nikt mnei w błędach nie poprawia a ja będę, specjalnie, żeby na złość wam zrobić :P Beniu ----> "Używalności" się pisze :P Mam nadzieję, że się nie obrazisz :) Gofra ----> nietoperek miał na myśli swojego kompa, ale nie ma co, uśmiałam się jak nigdy ^^ Gdyby śmiała obrażać nasze kochane szuwary to by się dziś nie obudziła :D Szuwcio ----> zawsze możesz na mnie liczyć ^^ oprócz przyszłego tygodnia :P Koli żeby nawet dnia nie rozpocząć? :> Wybaczcie mi to czepianie się, ale to chyba przez tą pogodę :/ Lutek jak tam wypoczynek? Nie spaliłaś się? Lęcę pełnić służbę! Zapomniałam poinformować: Zapraszam wszystkich chętnych i spragnionych latania samolotem! Wczoraj ruszyły prywatne linie lotnicze szuwar "tlenomiot" Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Gofra---żle mnie zrozumiałaś ...pisząc uruchomiłam to badziewie miałam na myśli naszego kompa a nie kafe :) ostatnio robi nam psikusy i czasami nie chce sie wcale odpalić co doprowadza mnie i nie tylko mnie (syn) do szewskiej pasji.:O😠😡 Beniu---jeszcze nie całkiem poustawiany jest ten nasz komputer ale synuś :) intensywnie nad tym pracuje :)wiec myślę że bedzie dobrze! pogoda u mnie deszczowa ale ciepła. pozdrawiam papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Gofra---żle mnie zrozumiałaś ...pisząc uruchomiłam to badziewie miałam na myśli naszego kompa a nie kafe :) ostatnio robi nam psikusy i czasami nie chce sie wcale odpalić co doprowadza mnie i nie tylko mnie (syn) do szewskiej pasji.:O😠😡 Beniu---jeszcze nie całkiem poustawiany jest ten nasz komputer ale synuś :) intensywnie nad tym pracuje :)wiec myślę że bedzie dobrze! pogoda u mnie deszczowa ale ciepła. pozdrawiam papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×