Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej do końca tygodnia mam dostęp do netu na kursie :D 🌻 Benia co to za szczęście cię spotkało?????? :D 🌻 pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 czy zdajecie sobie sprawę z zaistniałej sytuacji???????????? ;) za chwilę minie 3 dzień jak jest produkowana ta stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaah lutku, w ogole nie zalapalam tych imienin:D chyba jednak jakis urlopik maly mi by sie przydal;) ale zyczonka i tak zostaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia Wodniczki
Kochane Wodniki 🌻, do których zalicza się również moja siedmioletnia Córcia, powiedzcie czy to reguła, że jesteście takie UCZUCIOWE? Czy to Wam pomaga, czy przeszkadza w życiu? Czy emocje kierują Wami częściej niż rozum, czy łatwo "wybuchacie". Dziękuję za opinie Mamunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga mamusiu, podobno każda reguła ma wyjątki :) kiedyś przeczytałam określenie, że jeśli jest jakiś znak zodiaku o najbardziej zróżnicowanych charakterach , jest nim właśnie wodnik :classic_cool:, pod jednym szyldem tak wielu różnych ludzi.Mogę powiedzieć na przykładzie siebie i innych wodników, a spotkałam ich trochę, że jest w tym dużo prawdy :D. Z pewnością należy brać poprawkę również na wiek córci oraz otaczające ją koleżeństwo. Uczuciowość i owszem, wybuchowość jak najbardziej, ale w rezultacie jeśli zbytnio nie ogranicza się wolności dziecka wodnika, to jest to jedno z lepiej ułożonych dzieci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Mamuniu 🌻 co do uczuciowości, a czy wg Ciebie jest z tym łatwiej, czy trudniej???????? Uczucia są zarówno pozytywne jak i negatywne. Uczuciowość to również większa ❤️ wrażliwość, można być bardziej wesołym niż inni, ale też dłużej i mocniej czuć ból, smutek, cierpienie :( :P a i tak zawsze tmówię, że fajnie być WODNIKIEM :D idę w szuwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 a co nie można 3 razy pod rząd się wpiszę :P 🌻 ZNACIE-TO POSŁUCHAJCIE (A W DOMYŚLE PRZECZYTAJCIE) :) mąż kupił telewizor, wniósł już karton do domu, żona z zaciekawieniem ogląda na nim różne znaczki i pyta: - a ten kieliszek , co oznacza? na to mąż: - a to, że trzeba opić nowy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Lenistwo jak sie szerzyło tak szerzy sie dalej na topicku nie ma co. Wybaczcie kochane ,nie bed tutaj opisywać mojego szcześcia bo te chwile już mineły bezpowrotnie. Było cudownie to fakt,ale to zachowam do siebie:D:D:D:D:D:D:D Co sie z wami dzieje, wszyscy na szuwarkach tylko siedzą, no tak... Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyc spokojnej nocy ;);)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak uratowałam honor:D:D:D:D zaczełam dzisiaj nowa stronke :D:D:D:D:D {kwiat]🌻🌻🌻🌻🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... znowu ktoś zaczął za mnie nową stronkę! 😠 Benia!!! :D 🌻 Muszę lecieć niestety... mam gości z Gdyni więc zabiegana jestem... Ale obiecuję nadrobić forumowe zaległości :) Miłej nocki wszystkim szuwarkowatym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos mógłby zacząć za mnie dzień?? nie, no oczywiscie sama muszę. Pogoda sie normuje i są szanse że wróci lato. Trawa znów do koszenia, ałł moje ręce...już czuję te odciski. Może jednak uda się namówić kogoś żeby zrobił to za mnie??? Isa- no dobijałaś się do mnie ale nie rozpoznałam, że belisa to Ty i nie autoryzowałam. Normalnie ostatnio nie siedze w necie, bo w pracy wariactwo, a w domu to mam net przez moment i wiadomo....koszty. Gosia-pozdrowienia i wracaj do nas jak najszybciej, niektórzy na szuwarkach czekają żebyś nadała im opa. Benia -dlaczego nie mam jeszcze realacji na meilu z weekendu? Habanerko-no to miałąś krótki ten wypoczynek, ale teraz się pogoda robi, może jeszcze wrócisz nad jeziorko, a jak nie to zostaw sobie urlop na zimę i wtedy w góry na narty, może razem się wybierzemy? Ever-no to chociaz Tobie udało sie na urlopie. Mamunia wodniczki- oj sporo by pisac o tej uczuciowości, a mam mało czasu, ale jeśli chdzi o mnie, to ja jestem nadwrażliwa i raczej mi to przeszkadza w życiu, zwłaszcza zawodowym-wolałabym byc twarda jak kamień, a tak to łatwo mnie urazić i dopowadzic do łez, co nie ułatwia niestety niczego. Jedynie mąż jak widzi że płączę, to wybacza mi różne takie (np. rozbicie samochodu). Wybuhowa nie jestem, to juz naprawde rzadko, żeby ktoś mnie doprowadził do furii, należę raczej do bezkonfliktowych osób i staram sie wszystko załątwićpo dobroci. Lutek-fajny ten kawał z opijaniem sprzętu hihi :) Zaczęłam pisać o 6-tej, ale mnie zagoniono do roboty i teraz kończę. Pozdrawiam i uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim, bo tu jak zwykle tłok jak na Marszałkowskiej 🌻 dzięki za słowa uznania, już urosłam,wzwyż oczywiście o jakieś 2cm, no to teraz :D SZKOLNA UWAGA :D : :P " DMUCHA KOLEŻANKĘ OD TYŁU\" :P "ŚCIĄGA KOLEGOM SPODNIE NA PRZERWIE\" ;) "PRZYNIÓSŁ DO SZKOŁY TRUTKĘ NA SZCZURY Z ZAMIAREM WYPRÓBOWANIA JEJ NA WYCHOWAWCY\" :classic_cool: "SZCEKA GŁOŚNO NA LEKCJI\" :classic_cool: " PROSZĘ KUPIĆ SYNOWI FAJKĘ LUB CYGARO, BO Z PAPIEROSEM WYGLĄDA GŁUPIO\" Dodra styknie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P tak się naszczekał, że aż pozjadał i pozamieniał litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D to znowu ja :P Paula, Habanerka dlaczego jesteście niedostępne na komunikatorze???????? 🌻 Benia - dzięki za maila 👄 🌻 pozdrawiam !!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ty jestes czerwona na szuwarkach? :> Jak tak to migiem mi tam! bo ja chce byc zielona jako stala bywalczyni i wodniczka jednoczesnie. no i sie doczekac nie moge :/ :) no wiec w przyplywie wolnego czasu wiesz co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik szuwarek - przykro mi, bo nie mam dostępu do tego komputera w którym założone sa szuwarki :( , ale dziewczyny na zielono maja nadane prawa administratora więc chyba moga cię zrobić na zielono 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu no wlasnie problem w tym ze nie moga, trzeba byc czerwonym :( takze ani haba ani paula ani koli nie moga nic zrobic, a na tym komputerze nie masz tlenu? nie mozasz sobie jakos zainstalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka z 25 stycznia
Zgadzam się z wodniczką 2 w zupełnośći, jednak osoby z pod tego znaku mają bardzo dużo cech podobnych bądź nawet identycznych. Chętnie zapoznałabym się z jakimiś osobami z 25 stycznia- może odnalazłabym bratnią duszę:) pozdrawiam wszystkich z pod znaku wodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wpadam z szybkimi pozdrowieniami:) Witam nowe wodniki :D Też jestem z 17 lutego:) Mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczka z 25 stycznia--------> ja też jestem z 25 i Gofra i jeszcze ktoś był ,zdaje sie ,ze jakiś facet ale juz go nie ma:D:D:D Powiedz nam coś wiecej o sobie ,ile masz lat skąd jestes :D:D🖐️ Pozdrowienia dla reszty wodników a raczej wodniczek ;););) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się \"odnowić\":) Może mnie jeszcze nie zapomiałyście? Teraz tylko pomacham🖐️ i zmykam, ale gdybym tego nie zrobiła to znowu nic by mi z planów \"powrotu\" nie wyszło. ❤️ 🌻 Spokojnej nocy Wam życzę ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie znów wróciła jesień, a maiło już byc lato :( buuu I jak tu mozna przewidziec co na siebie założyć rano? Wyszło na to, że wczoraj poszłąm do pracy w półbutach, a był ciepło i bez deszczu, a dzis jak mam na nogach klapki to leje...:( Dobrze ze jestem blondynka i wodnikiem to przynajmniej nikt się nie dziwi na te ekstrawagancje :) Pustki tutaj mam nadzieję, że we wrześniu sytuacja się poprawi, powracacie z urlopów. Gosia-mamy prawa adminów, ale nie wszystkie i nie możemy robic nowych opków. Nowego pokoju nie chcemy zakładać, bo ten już jest znany i fajny, a poza tym lojalnie czekamy na Ciebie. Mam być we Włocławku 13-15 sierpnia, podaj mi na e-mail Twój nr tel. bo przepraszam, ale gdzies mi się zawieruszył. Nie obiecuje, ale może udało by mi się urwać na chwilkę od rodzinki do Ciebie? Pozdrawiam wszystkich pomimo jesieni nadal słonecznie i gorąco i letenio. Mam nadzieję, że tym co sa na urlopie świeci słoneczko. Mój gamoń z ręką w gipsie po 4 dniach wędrówki dochodzi dziś do Częstochowy - no to tak napisałam, żeby mi pawie piórka się nie straciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :D :classic_cool: Mówisz Gdybyśmy byli razem przynosiłbym rano bułki i mleko Mielibyśmy wspólne drzwi wspólne światło wspólną noc Lecz dzielą nas klucze schody mieszkania oczy mężczyzny oczy kobiety nawet płacząca wierzba na podwórku pod którą nam nie wolno się całować Mówisz Jesteś dla mnie jak wschód słońca żeby go zobaczyć odwracam się do ludzi plecami (M. Hillar) Ten piękny wiersz, który bardzo z Nikii lubimy, dedykuję Wszystkim Wodnikom z tego topiku wraz z serdecznymi pozdrowieniami. Niestety, siadł net w kompie. Potem wytłumaczę sprawę. Piszę do Was z kawiarenki. Mam nadzieję, że wkrótce znowu będę z Wamio częściej:D!!Całusy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Wyszło słońce ,czyży lato miało zamiar sie wrócić ;);););) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pogoda paskudna, nastrój też nie najlepszy....koniec urlopu:( to straszne!!! i od wtorku zostanę brutalnie sprowadzona na ziemię!! Gosia nie jestem dostępna na komunikatorze bo mnie praktycznie nie ma przy kompie. przymusowy odwyk;) ciągle pod kontrolą jestem :D:D Alan myślałam że zapomniałeś o nas zupełnie. wiersz piękny, ale mnie się podoba inny M. Hillar:) Zakochana Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze Koliberek na narty? super tylko sprzętu nie mam, ale to nic!! sa wypozyczalnie ;) ja w każdym razie jestem za!! :D:D jakaja gdzieś Ty była jak Cię nie było:>?? ;) wodniczka z 25 stycznia..ja co prawda jestem z 28 stycznia ale jakoś się dogaduję z resztą \"ludziów\";) bratnią duszę znalazłam tutaj i mimo iż nie jest z tego dnia co ja to jest moim duchowym wsparciem :) Benia..widzę że dobry nastrój Cię nie opuszcza:) TAK TRZYMAJ DZIEWCZYNO!! zmykam z kompa bo dostane embargo całkowite na niego i wtedy będzie katastrofa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najt
Jak dobrze Szuwarkiem być i pośród innych znaków sobie żyć:) ❤️ wodniki to bardo uczuciowe osobki, wrazliwe, romantyczne. Indywidulane. Podchodza do zycia inaczje, tak mniej powierzchownie niz inni:) 🌼 kochaja ludzi i przyrode:) Jak dobrze Szuwarkiem być i z innymi nektar yzcia pić:) Sa bardzo wierne i stałe w uczuciu, do ktorego sa przekonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×