Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

pomacham tylko 🖐️, bo dziś męczący dzień miałam. Ale fajnie poczytać wiersze - takie! A co powiecie na to: \"Pewien patolog z Karkonoszy jest przeciwnikiem biustonoszy dlatego zaczajony w bramie zrywa je z pasją każdej damie - no chyba, że go ktoś wypłoszy\" W.Szymborska Pozdrawiam ciepło, bo u mnie ziąb i pada ( też ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wodniki, to nic, że pada, to nic, że pochmurno kiedy w sercu słońce:) Posyłam bukiet uśmiechu! Alan - wierszyk banalny i niebanalny - po prostu piękny! Nietoksyczna - mnie się wydaje, że ja nawet czasem sama siebie nie rozumiem, to tak mają zwłaszcza te z 17 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ nic nie mam do powiedzenia:):( no chyba to ze wiersze piekne........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ,dzień ma sie ku końcowi a tu takie pustki ,że aż straszy :D:D:D:D:D:D:D:D Co sie z Wami dzieje;);););)????????????? Macie pozdrowienia od Gosi 8 miała dzisiaj ostatnie zajecia na komputerze(na tym kursie o którym pisała) i nie wie kiedy znowu do nas zajrzy :(:(:(:( wiec za moim pośrednictwem wszystkiego cieplutkiego :D:D:D:D:D:D:D Teraz długi weekend to wszyscy bedą wyjeżdzać i pewnie juz pojechali tylko ja teraz zostałam sama:(:(:(:( ach no cóż na dwa weekendy z rzedu to chyba nie zasłużyłam jednak//mysli Jeden w zupełnosci powinien mi wystarczyć. Alan_Pol--> dziekujemy za pozdrowienia ,wierszyk piekny.Mam nadzieje ,ze szybko usuniesz usterkę i wrócisz do nas czym predzej :):):):) Dobrej nocy kochani :D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z 8 lutego:) Witam wszystkich:) Zajrzałam tutaj dziś po raz pierwszy...Sporo się już stronek uzbierało, wytłumaczcie mi o co chodzi z tymi szuwarkami:D, proszę o linka-chetnie dołączę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodni-szuwarek
Rajsa jezeli masz komunikator tlen to wystarczy wejsc na czaty pozniej prywatne, wpisac "szuwarki" i juz u nas jestes. :) Pozdrawiam reszte wodnikow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki wodniki ..ja nim tez jestem.interesuje sie astrologia i horoskopami..panie wodniczki sa dobre,uczynne,i dopasuja sie prawie do kazdego znaku zodiaka,,nawet do lwa pozdrawiam wodniki i wodniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodniki i wszystkie wodniczki!! czy ktos tak jak ja jest z 30 stycznia i jest z tego dumny??;-)) pozdrawiam bloomoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!! to przedruk z innego topiku po ktorym łażę ale mi sie spodobalo:) Dyrektor pyta nową sekretarkę: - Czy w poprzedniej pracy spotkało panią coś strasznego? - Nie. A dlaczego pan pyta? - Bo zauważyłem, że pani się strasznie boi pracy. jakos ta stronke trzeba zapelnic;) witam nowych wodnikow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wstawać śpiochy:D:D:D:D:D Witam serdecznie nowoi przybyłych wodników czy wodniczki;););) to się jeszcze okaże jak zechca do nas zaglądać cześciej :D:D:D:D:D:D Miłego dnia życzę wszystkim ,ide na szuwary jak by co ;);););) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ mama nadzieje ,ze dzisiaj wejde bez problemów bo wczoraj nie bylo tak łatwo ale poradziłam sobie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy rajsa. zapraszam na szuwarki. nicki obowiazuja takie jak na forum, zebysmy sie poznali :) Ja jestem szuwarek83 :) Ale na szuwarkach bede dopiero we wtorek bo na weekend do mamy jade a tam internetu brak :o Wszystjkim wodnikom zycze milego weekendu i dobrego wypoczynku. W koncu to cale trzy dni wolnego. Tzn. jak dla mnie tylko 2,5 dnia bo jeszcze do 14 dzisiaj siedze w pracy. :o Ever wygon no tych gosci z domu bo Cie malo ostatnio, a twoja siostra czuje sie samotna. W przyszlym tygodniu wreszcie Paula z Haba wracaja. Bardzo sie ciesze bo bez nich nudy na szuwarkach. Alan sliczny wiersz :) a zna ktos moze wiersz Szymborskiej nie pamietam tytulu ale to o kocie ktory zostal sam w domu. nigdzie go nie moge znalezc a bardzo mi sie podoba. Dobra koncze bo sie szef krzywo patrzy. do wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kot w pustym mieszkaniu\" Umrzeć - tego nie robi się kotu. Bo co ma począć kot w pustym mieszkaniu. Wdrapywać się na ściany. Ocierać między meblami. Nic niby tu nie zmienione, a jednak pozamieniane. Niby nie przesunięte, a jednak porozsuwane. I wieczorami lampa już nie świeci. Słychać kroki na schodach, ale to nie te. Ręka, co kładzie rybę na talerzyk, także nie ta, co kładła. Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. Do wszystkich szaf się zajrzało. Przez półki przebiegło. Wcisnęło się pod dywan i sprawdziło. Nawet złamało zakaz i rozrzuciło papiery. Co więcej jest do zrobienia. Spać i czekać. Niech no on tylko wróci, niech no się pokaże. Już on się dowie, że tak z kotem nie można. Będzie się szło w jego stronę jakby się wcale nie chciało, pomalutku, na bardzo obrażonych łapach. I żadnych skoków pisków na początek. Zapewne o ten wiersz Ci chodziło Ewciu :) Recytowałam go kiedyś na polskim. Wisława Szymborska napisała to po śmierci swego serdecznego przyjaciela - Kornela Filipowicza. Taki smutny troche... ale jakże prawdziwie oddaje to co czujemy po stracie bliskiej osoby... Moi goście posiedzą jeszcze do czwartku... Ale bardzo ich lubie :D Ciocia Ania jest najbardziej zakręconą osobą pod słońcem :) Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Uwielbiam słuchać jej niesamowitych opowieści, wszscy płaczemy wtedy ze śmiechu :D Jej syn troszke sie pewnie u nas nudzi... ma 14 lat, a tu ani jednego kolegi w jego wieku :( A jaki przystojniak z niego :D Ehhh.. a pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu zmieniałam mu pieluchy ;) Pozdrawiam wszystkie wodniki :) jeszcze wpadnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :(:(:( topick chyba umiera jak szuwary i ja :(:(:(🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny wstyd i hańba, żeby tylko 3 strony :> jak tak można :> Przeczytałam to w 5 minut :P Witam nowe twarze i mam nadzueję że częściej tu będa zaglądać, Nie to co Enfanterillbe albo ten młody chory latem :P Było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W przyszłym roku jadę na pewno. Organizatorzy zajefajni, co prawda bimbru nie było, ale piwo i krupniczek lał się szerszym strumieniem niż rzeka :P Co wieczór ognisko, benzyna schodziła szybciej z samochodu podczas postoju niż jak jeździł :P Muszę się pochwalić, a raczej pogodę, bo nie padało - cały czas :P Pogoda nam robiła przerwy gdy płynęliśmy, a jak tylko się zdążyliśmy rozbić zaczynało padać :D Ale ogniska też były w większości suche :P A raz to nawet słońce wyszło :P Między 8 a 9 rano :D Piosenką przewodnią nie były jakies tam szuwary :P a \" łańcuchem, łańcuchem, a potem łomem po jajach \" :P albo \" Bacha, Bacha, ale z ciebie lacha cała nasza wiocha bardzo ciebie kocha\" :P Do tego śpiewaliśmy, a raczej darliśmy 12 groszy, Celine i Baranka, Szklaną pogodę, oczywiście naszą ulubioną było też Ciągle pada i wiele innych w tym Perfect, Lady pank i wiele wiele innych. Jeden to nawet No women no cry nam zaśpiewał i zagrał :D A i najważniejsze to po raz pierwszy tydzień mi się dłużył i nie było nudno :D A do kajaku się tak przyzwyczaiłam, że jutro idę na jeziorko popływać :D A i tyłek powoli dochodzi do normalnych kształtów, tylko przewód pokarmowy jeszcze szwankuje :P Jednak dzień bez pure Knura to dzień stracony :P Dobra to na razie tyle. Pojawię się jutro jak dojdę do siebie, bo idę na piwko, żeby nie odwyknąć :P PAPAPA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jezdem [z jęzorem] wróciłam z Krakowa:) pogoda na spacer super, targ staroci, jakieś występy sprzed wieków (zwłaszcza tańce dworskie) różnych nacji :) znalazłam super drogę do omijania bramek na autostradzie ;) i dzieki temu nawet paliwka mniej spaliłam:> bo ja to tak normalnie na autostradzie to jeździć nie umiem :(:( ech... powinnam w formule jeden brać udział :D:D Benia co Ci znowu?? matwisz mnie strasznie. ze skrajności w skrajność. i zapamiętaj sobie!! topik nie umiera a poszedł na urlop :D:D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka111
hej, ja tez jestem z 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Oooo znowu ktoś z 17 duuuużo nas :D hej Kasiu - zostań z nami! Dziewczyny wróciły w końcu! :D Paula, Habcia - witajcie z powrotem! No! Może nam sie frekwencja poprawi.. .. ja znowu nie mam czasu :( A co do mojego pobytu w Gdyni, to było bardzo fajnie..... a wyjazdy z babcią Gienią mozna z całą pewnością zaliczyć do sportów ekstremalnych ;) Ten temat jednak przemilczę... Gdynia jest cudowna! Zawsze mi się zresztą podobała. Rozrosła się, wypiękniała, nabrała kolorków :) Już za nią tęsknię... Ehh muszę lecieć :( 🖐️ Wrócę! na pewno! :D Benia! Co to ma być w ogóle?! Więcej optymizmu! Przestoje w szuwarkach są chwilowe :) Życie jest piękne i tej wersji masz sie trzymać! Nie smutać mi się! :D Mykam bo brat przysłał sesemesa że w TV będzie :D Stoi gdzieś wsród tłumów razem z innymi żandarmami i pilnuje porządku... Na pewno go wypatrzę ;) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee... widze że ten dzień należy do mnie :D Mykam więc dumnie i w lekkim szoku...... do jutra :) A od rana - sprawdzam liste obecności! ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane wodnikowe duszyczki!!!🖐️ i ja jezdem:D choć chwilowo w przerwie między wojażami jeziorno-morskimi!:D pogoda idzie,humorek dopisuje,chwilo trwaj!!!:D Ledwo się wypakowałam z plecaczka z nad jeziorka już jutro będę się pakować nad morze,cieszę się ogromnie🌻 Witam wszystkie nowe duszyczki👄 z wyróżnieniem oczywiście zoodiakalnej siostry-25.01🌻-nie daj o sobie zapomnieć!!!:D:D a i drugiej siostrzyczce Beni-pogody ducha!( a co się wydarzyło?) u Ciebie jak w kalejdoskopie:D;) i jak mam nie rozumieć jak to tak podobnie?jak u mnie:D:D:D Całuski dla wszystkich![usta} PS.Jakaja witaj spowrotem!!!!!!!!!!!!!!!!👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim !!! ;-) data16lutego pozwala wpisać mi się w do tego sypatycznego topiku z czego jestem niezmiernie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich starych i nowych forumowiczów. Mam nadzieję, ze weekend upłynął Wam miło. U mnie nadal dużo pracy więc jeszcze przez jakiś czas będę pojawiała się tutaj sporadycznie. Paula i Haba - Fajnie, że już powracałyście z urlopów, bo jakoś pusto było bez Was. Ja byłam na weekendzie we Włocławku, było miło, ale krótko. Polowanie na dzika niestety mnie ominęło, ale mój mąż był. Niestey nic nie upolowali. Nie mniej jednak dziczyzny sobie pojadłam do oporu, bo kuzyn- myśliwy miał zapasy. Była szynka z dzika i sarny, kotlety, żeberka i pieczeń z dzika. Ponadto 6 hektarowy sad śliwkowy cały we fioletach. próbowałam to sfotografować, ale obawiam sie że jakość mojego sprzetu fotograficznego (idiot aparat) nie pozwoliła mi zrobić bardzo udanych zdjęć. Okaże się po wywołąniu filmu. :) Paula, ale ja Ci zazdroszczę tego spływu. W przyszłym roku koniecznie musze sie wybrac na taką wyprawę. Pogoda u nas pod psem, pada. Za to na kujawach było bezdeszczowo. Gosia-niestety miałam zbyt mało czasu żeby wpaść do Płocka, ale może innym razem sie uda :) Pozdrawiam wszystkich i udanego tygodnia życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! widze ze troche wpisow przybylo przez ten weekend. zaraz wszystko nadrobie. Dziekuje siostrzyczko :) Mam prosbe i pytanie do Isy , Koli i Beni. czy Haba moze wyslac mi zdjecia z w-wy te na ktorych wszystkie jestescie jaksie tam kiedys spotkalyscie? bo bez waszej zgody nie chce. takze jak nie macie nic przeciwko to tajcie znac :) bede wdzeczna. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ habanerka:) Twoja liryczna odpowiedz extra!!:D Piekny wiersz... evergreen i SIEDEMNASTKA LUTOWA!:) Ten o kotu jest niesamowiy:) A tak w ogole kochani to po prostu mieszkamy u mamy Nikii, a jej facio to Niemiec, prawdziwy zameldowany Berlinczyk. Sknerus jakich malo. Albo jakich wielu (to ponoc cecha narodowa Niemcow). Wiec on niby zepsul internet jak przemontowywal system na kompie. A potem okazalo sie, ze nie ma netu i ie moze go naprawic az dzis odkrylem, zenet jest!!! Tylko gnoj udaje ze nie ma!!! Gnoj jeden!!! O wybacz mi matko, te tak go wyzywam, ale wpienilem sie totalnie:o... No nic to, od wrzesnia z Nikii i Nadia bedziemy mieli wlasna kawalerke i bedziemy mieli wlasny net... Nie zapomnialem o Was, nie zapomne i pamietem tez teraz:D;) Pozdro dla Wszystkich! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim .Jeszcze nie umarłam ale prawie konam:(:(:(:( wodnik-szuwarek--------->oczywiscie ,ze sie zgadzam. Habcia---------------->poślij wodniczkowi moje zdjecie a niech się przestraszy dziewcze.Choć to jeszcze nie haloween //mysli Pozdrawiam i pogody ducha dla nas wszystkich bo słoneczka jakos brak:(:(:(:( i od razu smutniej sie robi człowiekowi.:(:(:(🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech drogie wodniczki, a ja dziś okropnie liryczna, bo i też pijana. Ot takie małe święto. Ostatnio nie żyję w realnym świecie tylko w wyimaginowanym - nie wiem czy nie połamałam tego słowa:) No to pa, życzę miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×